Opinie o Fameg w Radomsko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fameg. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fameg o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fameg w Radomsko

Byly pracownik biurowy

Pracowałam tam kilka dni.. Nie polecam. (usunięte przez administratora) w sekretariacie. Mogłam pomóc, ale cóż. Inne rzeczy ważne, bądź osob...??. Biuro nieciekawe. Pracowałam w lepszych warunkach. A to jednak wizerunek firmy. Współpracownicy dziwni, zarząd bral słów Dobrze, że moja kariera się tam zakończyła.

@Byly pracownik biurowy

Ludzie w biurze są spoko. !!. Ważne, że jest praca. Biuro nie musi być piękne.

Pracownik0123
@Byly pracownik biurowy

Niestety, ale muszę się zgodzić! Wszystkie uliczne opinie prezesie się sprawdziły. Praca jak to praca, wszystko można ogarnąć w swoim czasie, nic szczególnego więc wymaganie studiów wyższych do przepisywania papierków do komputera to żart. Nie tylko biuro rodem z PRL ale i sam przestarzały system pracy. Brak szkoleń jest wyczuwalny z każdej strony tak samo jak i brak szacunku nawet do starszych i doświadczonych pracowników. Szkoda.

Fame

Czytam opinie od was i śmiać mi się chce jeśli byście się tak znali i robili dobrze jak piszecie nie było by kontroli jakości w firmie ale widzę że każdy mądry a najwięcej (usunięte przez administratora)

@Fame

Zgadzam sie. Jest akord I o jakosci nie ma Co marzyc. Liczy sie sztuka. A jaki ten element jest to nkogo to nie obchodzi. Nikogo to the Zgadzam sie. Ale jest akord I dla wielu liczy sie sztuka a nie jakosc. Wiec po Co to pisanie?

mk
@Fame

A mi się śmiać chce jak kierownictwo i przydup.. się znają na wszystkim taka karma na zakładzie haha

Nr1

Kontrola jakości na Famegu.. Bez komentarza.

Obserwator
@Nr1

Nie ma jakości produktów to po co kontrola. Trzeba zacząć od początku. Materiały, technologia, proces a dopiero później kontrola. Z samej kontroli nie będzie jakości.

wolny
@Obserwator

Racja z NICZEGO nie bedzie dobrego, musi byc dobry materiał zeby był dobry produkt

Jaro

Znawczynie pseudo od kontroli jakości to już same przechodzą siebie i swoją wiedzą w temacie. Kompromitacja Wstydu oszczedzcie sobie już...!!!!!!

Jaro

Blond piękność co to za piękność się uważa gwiazda z pakowni wchodzi w tylek Pani kierowniczce nowo powołanej i obie błyszczą wiedzą i zaangażowaniem w obowiązkach. No już ręce opadają jeżeli nie ma się o czymś pojęcia to chociaż się nie kompromitujcie!!!!

Leitz

Blond Mądrość Będzie Awansować To Musi Się Wykazywać JEST Niewiarygodnie CWANA I DWULICOWA TACY JAK ONA SA TU MOCNO CENIENI.a swoją drogą chwaląc się że ma zaklepane miejsce w biurze to tam już teraz z takim niepełnym wykształceniem przyjmują??? Haha pogratulować trafnych posunięć prezesikom ha

Nówka

Jak żyje to czegoś podobnego nie widziałam obie nawet nie odróżniająz jakiego drewna zrobiono krzesło. To jest nieporozumienie niskopienna do wujka H. P na przeszkolenie razem z J. M z czego to takich prozniakow przemadrzalych tlumakow trzymaja i jeszcze im płacą. Ta niskopienna blondi to jak druga kierowniczka nie do ruszenia nietykalna przez władze usmieszki i stwarzanie pozorów. Władza to lubi. Efekty marne.

blady
@Jaro

Ludzie weżcie sie, w końcu do roboty , a nie zajmujcie się tym co nie trzeba w dobie kryzysu .Może warto zacząć oceniać swoje umiejętności i kwalifikacje bo klepanie 30 lat tego samego to słabe

Dobre sobie
@blady

A jeszcze słabsze jest uczenie tych co "klepia" 30 lat i wiedzą o co chodzi przez tych co nawet nie rozrozniaja drzewa. Trochę pokory i samokrytyki. Są o wiele ciekawsze i sprytniejsze młode osoby na zakładzie, które coś robią niż samochwaly. Ale nie każdy potrzebuje atencji.

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Uzrx

Nie tylko do biura potrzebują

Jacek

Dlaczego szukają ludzi do biura? Wisi oferta w necie. Piszecie że zwolnienia a oni mają ofertę pracy

Famo
@Jacek

Bo tam pracuję się krótko a potem następna

w5

jak tu pracowac na w5, trociny ,kurz, pył takie , że nie można oddychać. Niech się ktoś tym zajmie.

Praca
@w5

W-5 to totalna porażka

Haha
@Praca

No tragedia jest tam. Można się udusić i załóż jeszcze maskę i się duś

@Haha

Wszystkie "mądre głowy " powinny stanąć przy tym "wyciagu" i zacząć pracować. Jeszcze robi się coraz cieplej i rób w takim upale i pyle. Powinni stanąć i robić i zobaczyć jak super ciągnie.

@Jol

Bo to wygląda tak. Łażą i łażą i nic nie wiedzą. Wymagania olbrzymie, oczekiwania większe niż everest A zero pojęcia ze strony praktycznej. I tylko chodzą, chodzą i myślą myślą i nic mądrego nie wymyślili. W 5 to jest młyn. Obyscie ludzie pylicy się nie nabawili. Powodzenia.

Zdzichu

Wymagania, grozenie powaznymi konsekwencjami za niestosowanie sie do zasad panskich I jeszcze niekontaktowanie sie z ludzmi ze szpitala, przychodzi, bo Co! Zwolni nas? Przeciez ludzi chorych musi ktos leczyc I ratowac. Zakazy wsadzcie sobie! Wiecie gdzie!

@Zdzichu

Ale widzi Pan jaka to hipokryzja, niekontaktowanie się z ludźmi właśnie bo co? Czy jest to jakaś ustawa famegowska? No ludzie, tak się boją, A ludzie w takich warunkach pracują. I co? Nie obawiają się że to się odbije na zdrowiu? Przecież to jest niedorzeczne.

Zdzichu

Wirusem zarazic sie mozna wszedzie, dyskryminacja ludzi ratujacych zycie ludzie. Chorzy to chyba sa panowie na Famegu.

Myszka

Orientuje się ktoś może czy obróbka zasadnicza we wtorek ma przyjść do pracy

Ed
@Myszka

No właśnie podpinam się pod pytanie

Pr
@Myszka

Dzwon do kierownika oni już wiedzą

Ciekaqy

A to w środę podobno już mają być wyciągi?

@Pr

Nie muszę sam dał znać pracujemy normalnie wtorek na 6 a część załogi na 14

Worker

Ciekawe ile potrwa praca na zmianę. Bo przecież nie każdy teraz może sobie pozwolić na 2 zmianę.

Czesiek
@Worker

Cieszcie się ze macie jeszcze gdzie pracować a wy ze na 2 zmiany trzeba pracować no ja (usunięte przez administratora) jakby prezes byłby inny to już by była upadlosc a przy obecnej sytuacji na świecie ciężko o pracę by było

Danke
@Czesiek

Dziękujemy bardzo i cieszymy się

Danke
@Czesiek

Ale gdybyśmy mogli i chcieli pracować na zmiany to byśmy poszli na strefę.

Gfd
@Danke

Mamy teraz ciężka sytuacje wiec trzeba podwinac rękawy żeby była praca .A druga sprawa jak ci tak źle to czemu jeszcze nie jesteś na strefie bo pewnie jesteś nierob em i wiesz ze tam nawet na fajkę nie możesz iść w czasie pracy

@Gfd

Nie straszcie ludzi z Famegu strefa, nie takie rzeczy przezyli. Trzy zmiany tez sie robilo. Tu pracuja ludzie w wieku przedemerytalnym, wiec upadlosc zaszkodzilaby mlodym, a jest ich malo. Szkoda tylko by bylo zakladu, bo ten zaklad z tradycja. Ma swoja historie.

@Robol

Więc szanujmy tych pracowników, żeby też z tej pracy mieli godne życie. Zawsze się mówi ratujcie zakład, cieszcie się że w ogóle praca jest. A myśli ktoś o tych pracownikach? "Klienci nie są najważniejsi. Pracownicy są najważniejsi. "Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów"

Ktoś
@Właśnie

A kto ci tu szanuje pracownika. Jesteśmy dla nich kiepami.

I co teraz

I co teraz ludzie? Co z nami?

@I co teraz

Jedna wielka niewiadoma

Pracownica

Ciekawe ile zajmie naprawa...

@Pracownica

Nikt nawet nie poinformował pracowników czy we wtorek mamy przyjść do pracy czy nie

Fgh

Juz dzialaja pracownicy i naprawiaja to co sie da wiec pewnie wrócimy do pracy normalnie

@Fgh

Mam nadzieję, że tak będzie. Z drugiej strony, czy tyle zniszczeń uda im się naprawić Do wtorku?

@Pracownica

Bedziemy robic jak w mlynie.

Izaura

Przepraszam czy ktoś wie kiedy wypłata dzisiaj czy jutro

@Izaura

Maszyna umowie 10? No właśnie więc co to za głupie pytania

Masz*

Izaura
@Jol

Właśnie pomyłka Dzisiaj był przelew kumpel zadzwonił już są na końcie

Szacun dla prezesa stara się jak może żeby zakładu nie zamknąć nie interesują to ochlapy od państwa brawo

Właśnie

Co by nie mówić masz rację. Jakby zamknął, to połowa ludzi zostałaby bez pracy, wtedy by było narzekanie.

Famegglowiec

Haha no i on też byłby stratny

@Famegglowiec

Wierz mi, zwykłemu pracownikowi by to bardziej zaszkodziło. Gdzie teraz znajdziesz pracę? Teraz i przez kolejne pół roku? Nigdzie. Fameg to nie jest jedyny dochód prezesa. Więc martw się o siebie.

@Właśnie

Taaa tak jak wy tam macie lajtowo to w żadnej innej firmie. Ja tobym od razu wywalił!!!!

@Szef

Niektórzy mają lajtowa, inni pracują sumiennie. Mów za siebie

@Właśnie

Eee no to jak tak sumiennie pracujesz to order podwyżka i awans. A dla jasności ja tam pracowalem i widziałem ten standardzik pracy i całej otoczki więc nie pi.. mi glupot.

Szef

Oj taaaa jest nawet czego heh naprzód Przodownicy pracy hehe

@Szef

Skoro tak lajtowo było trzeba było zostać.

@Szef

Skoro tak lajtowo było trzeba było zostać.

O jakich premiach mówisz jak od dziś maseczki przymusowe w pracy a my bimber do rąk dostali i po temacie

gość

Hej, A jak jest z premiami u Was? sa wypłacane razem z wynagrodzeniem czy za jakiś czaS?

Hej
@gość

Premie? dobry żart...

???
@Hej

A przedłużają umowy?

U nas kierownik milczy choć wszyscy czekają na decyzję numery telefonów tylko wzięli sami pewnie nic nie wiedzą

Halo

No To jak w końcu z tym wszystkim?

@Halo

Pracujemy choć dużo jest zwolnień

Obywatel

Na famegu zwolnienia i tyle w tym temacie

Ciekawe
@Obywatel

Zwolnienia lekarskie czy jakie??

Obywatel
@Ciekawe

Zwolnienia z pracy

Zainteresowana

Jak jest z odległościa 1,5 m między stanowiskami pracy? Jest w Famegu zachowana?

Indesit od środy postój szacun bo ludzi ochraniaja a my akord brawo

Jol

Cortizo też staje od przyszłego poniedziałku

Tre

Stają bo nie mają zamówień. Jakby mieli zamówienia to by robili.wiec jak nie wiesz to się nie wypowiadaj.

@Tre

Nie mają zamówień z powodów ogólnie nam wiadomych. A Indesit stoi bo brak im komponentów z Chin to po pierwsze. U nas też słabo z zamówieniami, czy się mylę?

Ciemnogród szkoda mówić a ludzi z powiatu coraz więcej zakazonych

Jol

A nawet mniejsze zakłady stolarskie stoją teraz gdzie pracuje po 20 ludzi, A tutaj tyle jest pracowników i co..

Sam
@Jol

Powiedz mi które stoją wszystkie pracują tylko na rynki nie jeżdżą a na zakladzie praca wre

@Sam

To mało wiesz

Robol

Co to za pogłoski, że pracujemy do środy? Ktoś coś wie?

Ktos

A na deseczkowni znów zwolniwnia

@Ktos

Na kazdym wydziele sa zwolnieniu.

Ciekawe co jutro postanowi pan prezes skoro powyżej dwóch osób to już zbiorowisk to co mają robić pracownicy przebierając się w szatni skoro tyłek o tyłek się trze

Pracownica

A kogo to obchodzi! Robić, robić, to jest ważne, a nie jakieś postanowienia ministra.

@Pracownica

A co Wy uważacie, że prezesi się przejmują pracownikami? Dobre sobie. Mają Was i Wasze zdrowie gdzieś. Ludzie, jest tyle osób na zakładzie A dadzą Wam butelkę ze spirytem i jest Ok? Kpina.

Zostaw merytoryczną opinię o Fameg - Radomsko

• Jak się pracuje w Fameg?

Zobacz opinie na temat firmy Fameg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fameg?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fameg?

Kandydaci do pracy w Fameg napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fameg
2.1/5 Na podstawie 150 ocen.
  • 11 Listopada 2
    97-500 Radomsko