Opinie o Fameg w Radomsko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fameg. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fameg o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fameg w Radomsko

Kz

Hipokryzja ????tyle w temacie. ????

Zaciekawiony

Jak zarabiają lakiernicy na Famegu? Czy warto w ogóle się brać za tą robotę?

Bill

Pracuje na gietarni od trzech miesięcy. Płacą dobrze i praca nie jest zla. Pracowac trzeba wszedzie.

Bob budowniczy
@Bill

To sobie pracuj. Przynajmniej ciepło zimą. To są plusy. Minusy atmosfera .

Czasamibywajacy
@Bill

Pracowac trzeba ale taka atmosfera jaka panuje na famegu kazdy sobie rzepke skrobie i nowy pracownik jest wykorzystywany. Do najgorszej roboty a starszy stazem zasiada na krzeslo i siedzi przy maszynie i ziewa z nudow i mowi ze on juz sie narobil bo 30 lat pracuje juz tu teraz niech nowi pracuja a starzy pracownicy kase brac. I baki zbijac. I aby do przodu

@Czasamibywajacy

Tak jest. Na całym zakładzie trzeba udawać że się pracuje.

Były969
@Czasamibywajacy

na układy nie ma rady po trupach do celu a co!!

Na jakie zarobki można liczyć na famegu?? Czy jest jakaś kultura pracy w tym zakładzie??

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Sprint771

Ta firma to jakaś porażka wbić tylko tabliczkę skansen i nic mi nie trzeba poprawiać czas tam się zatrzymał w latach 80

Ala

Sa jakies dodatki socjalne ? Na swieta czy jakies lux medy ?

tylko ja
@Ala

tak 100 zl na swieta a potem po latach moze na 400zl sie zalapiesz

P...

Hej Moze mi ktos opisac jak wyglada praca jako pracownik tartaku? Dzieki

on
@P...

odkladasz deski na palety z linii pod warunkiem ze bedzie szedl tartak

Edek z krainy kredek
@P...

Akurat tam nie pracuje, ale wygląda tak, że tartak więcej stoi niż idzie :D ale to nie istotne...jakie śliczne dziewczę tam pracuje..mmmm..mniam ;)

Ona

Może czas powiedzieć na głos jak traktowani są pracownicy, którzy ulegli wypadkowi na terenie zakładu??!! Pan Polanowski karze ich wywozić poza teren zakładu żeby tylko nie mieć kłopotów. Skandal!!!

kasia
@Ona

Jest to nieprawda!

DIK
@kasia

kasia a ty byłaś kiedyś na naradzie ?

Gosc
@kasia

Jest to prawda...

my

wszystkim nowo zatrudniajacym mowie ze na famegu wprowadzono akord

ola
@my

Kto chce zarobić to akord jest ok. Kto nie chce się narobić to jest zły.

W6
@my

Akord bo nie ma kto robić Przy akordzie nie ma jakości. Ale ich to nie wzrusza. I tak nie uznaje się reklamacji. Jest to jedyna firma która w taki sposób podchodzi do klienta.

Zgrywus
@W6

Co Ty chłopie wiesz o akordzie i reklamacjach ! Nie mozesz sobie sam nie uznać reklamacji bo jest od tego kodeks pracy . A nie gadaj że jak ludzie ludzie pracują na akordzie żle robią. Sam spróbuj popracowac porzadnie to i zarobisz !!!

W6
@Zgrywus

Jaki kodeks pracy.Tumanie Nie wiesz o czym piszesz.

Obcy

Co tam słychać w skansenie polanowskiego o dumnej nazwie Fameg?

PijakZłodziejNierób
@Obcy

Cóż, nie którzy kierownicy chcą być lepsi niż "najwyższy"

Robotnik
@PijakZłodziejNierób

By się utrzymać trza się podlizywac a kierownicy pupilkow swych maja

tom
@Obcy

bida z nedza sobie hasa i wszystkich (usunięte przez administratora)

warsztatowiec
@Obcy

chyba Stary zauważył że grunt mu się pali , ludzie sie zwalniają , zamówień brak , same reklamacje , same straty - bo bardzo zrobił sie grzeczny . Za późno Panie Tadku , za późno.... Koniec bliski

Pracownik 0
@tom

Jak odstajesz to jesteś skutecznie tlamszony

pracowniczek
@Pracownik 0

oj tam teraz juz nie bedziesz bo mamy akord wiec (usunięte przez administratora) ile sie da tylko nie mysl ze zarobisz wszystko jest tak wyliczone ze prezes zarobi a nie ty

Adi

Brałem udział w rekrutacji na PH, niebywale ekspresowe tępo rozmowy. Ludzie ją prowadzący zrobili całkiem dobre wrażenie, proponowane warunki średnie, ani zupełnie kiepsko ani tak sensownie jak ma to miejsce u zachodnich producentów. Jednak jak na producenta wyposażenia wnętrz, w zasadzie jak na każdą szanującą się firmę a tym bardziej mającą coś wspólnego z designem, to tak obskurnych, zaniedbanych pomieszczeń biurowych nie widziałem dawno. Z jednej strony dobre produkty dedykowane wnętrzom, z drugiej strony siedziba Firmy jak z filmów Barei.

On

Praca tam to jakaś porażka ludzie którzy pracują tam 30 lat muszą robić za marne grosze a nowy pracownik przychodzi i dostaje dwa razy więcej co za czasy.... Starego pracownika a przede wszystkim doświadczonego nie umieją docenić.... A pan prezesik nosi się wyżej niż prezydent.... masakra nie polecam nikomu spotkać się osobisię z tym panem bo zmiesza cię z błotem chociaż bardziej znasz się na robocię niż on.

Morlinka
@On

Cóż... Pan prezes zaiste lubi się wywyższać. Niewątpliwie czuje się znacznie lepiej "pouczywszy" kogoś i "ustawiwszy w szeregu". Gdzież ta ciemnota miałaby się równać do najjaśniejszego z najjaśniejszych... Toż to trzeba pokazać nieudacznikom, pijakom i nierobom, gdzie ich miejsce. W końcu to łaska, że zostali oszczędzeni i nadal mogą pracować w tak elitarnym zakładzie. A tak na poważnie - patrząc na naszego prezesa, przypomina mi się jakże adekwatne do zaistniałej sytuacji powiedzonko: "człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy"...

@On

Ludzie co się z nami dzieje że dajemy się tak pomiatać przez właściciela który oskarża nas że jesteśmy idiotami, alkoholikami i kto to mówi prezes który jest alkoholikiem hm nie dajmy się tak poniżać albo zastrajkujmy albo zwalniam się szczególnie w tym czasie gdzie jest wszędzie sporo pracy i zobaczymy jaka to prężna firma jest bez nas.

pracownik 2

popieram w 100%

Ted
@On

Hm, stary co ma 30 lat stażu to chce spokojnie do emerytury dorobić, a młodego to trzeba zwabić, a co będzie później to będzie ...

tom
@Ted

albo sponiewierac bo tak sie robilo za prl

Pracownik X

Co tam słychać w tartaku , najnowocześniejszym w Europie ? Ha,Ha......

lord

ale takiego alkocholizmu jak u pana na zakladzie to dawno nie widzialem poczekajmy do jakiegos wypadku oby pan wtedy byl wyplacalny

obserwuję
@lord

liderem jest tadek Polanowski

pan

jeszcze troche a kobity same siebie pozjadaja panie polanowski musi pan zatrudnic negocjatora bo wojna wybuchnie

Stolarz

Czy ktos tu z obecnych pracuje na W5?

@Stolarz

Ja pracuję na w-5

Ja pracuję na w-5

Czarek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Hehehe

Stolarz, to pytaj kolegów hehehe

Stolarz

Dzieki za pomoc. Gdybym mogol podejsc to nie pytalbym tutaj.

Zostaw merytoryczną opinię o Fameg - Radomsko

• Jak się pracuje w Fameg?

Zobacz opinie na temat firmy Fameg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fameg?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fameg?

Kandydaci do pracy w Fameg napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fameg
2.1/5 Na podstawie 150 ocen.
  • 11 Listopada 2
    97-500 Radomsko