brak logo

Lacroix-Opakowania Sp.z o.o.

Ostrołęka

Opinie o Lacroix-Opakowania Sp.z o.o.

anonim 2012-11-07 15:35
Firma sama w sobie jest ok, tylko dyrektorka zakładu ma siebie za królową świata, jej ego przerasta każde inne. Niestety każde stanowisko w tym zakładzie wiąże się z kontaktem z tą osobą... Pracę w tej firmie polecam więc tylko osobom o mocnych nerwach...
4
Doswiadczenie 2015-06-03 09:33
Z tego co kojarzę, zarobki ok, ale wszystko zależy od stanowiska. Firma z nastawieniem na przyszlosc, warto tam zlozyc CV. Siedziba we Francji sporo pracuje nad ulepszeniem procesu produkcyjnego i rozwojem sprzedazy, choc rynek polski nie jest łatwy.
marcin 2016-04-22 18:15
Na produkcji podono dobrze się zarabia, praca na lini lekka może nie ejst zalezy co ,,idzie'' na taśmie głownie produkuje sie opakowania, praca pewnie w systemie ja z chcecia bym sie na wakacje tam załapał
Marek 2017-08-02 07:02
Pracowałem tam niecałe dwa lata. Niestety ze względu na zmianę miejsca zamieszkania zostałem zmuszony do zmiany pracy.
Bardzo dobrze wspominam pracę w Lacroix. Szefowa ostra jak brzytwa, ale konkretna i zdecydowana. Niektóre z pracownic biurowych mocno gwiazdorzą i tu jest największa rotacja pracowników. Wypłaty są zawsze na czas, dobry socjal, przyjemna (jak na zakład pracy) atmosfera.
Zostaw swoją opinię o Lacroix-Opakowania Sp.z o.o. - Ostrołęka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lacroix-Opakowania Sp.z o.o.