Opinie o Lacroix-Opakowania Sp. z o.o. w Ostrołęka

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lacroix-Opakowania Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Lacroix-Opakowania Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lacroix-Opakowania Sp. z o.o. w Ostrołęka

Jaka umowa obowiązuje w Lacroix-Opakowania Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Poszukiwacz Nowy wpis

Czy coś się zmieniło w atmosferze wewnątrz firmy? Często krąży informacja o rekrutacji, na którą jednak waham się zgłosić. Pytanie co tak wpływa na słabe opinie o zarządzaniu i ogólna atmosferę. W poniższych postach można zauważyć mocne lecz mało profesjonalne i dosyć jednostronne nieudolne odpieranie "ataków" osób widocznie związanych z firma typu "RaV". Dziękuję z góry za podzielenie się swoimi opiniami.

Parę lat temu w sieci wisiało ogłoszenie dla operatora maszyn i pensja proponowana do 2300 brutto. Jak bardzo zmieniła się pensja w porównaniu do dnia dzisiejszego, teraz można zarobić dużo więcej? Początkowo jest okres próbny czy może od razu wchodzi się na uop?

Jaca

Od dawna w tej firmie płaci się się nie wiele więcej niż najniższa krajowa. Jak nie "Ty" to przyjdzie następny i porobi trochę. I tak w kółko to się kręci....

Pola Nowy wpis
@Jaca

A jakieś koszty związane z rekrutacją? Jest tu jakiś większy dział HR może? Ja takiej pracy akurat szukam i właśnie przeglądam firmy by sprawdzić czy dużo pracy by było. To co jaki okres czasu te rekrutacje są prowadzone?

Jakie wartości są cenione w Lacroix-Opakowania Sp. z o.o.?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lacroix-Opakowania Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Czy w Lacroix-Opakowania Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

SEBA

Prawdopodobnie oprócz kartki w kalendarzu to nic.

Były

Większość negatywnych opinii to prawda. Ogólnie zakład to jeden wielki bałagan. Brakuje podstawowej wymiany informacji, zarządzania załogą i produkcją, przez co powstają niejasności j problemy. Wszystko odbywa się tu z przypadku. Atmosfera i kultura wewnątrz panująca też pozostawia wiele do życzenia. Podobnie sytuacja wygląda z wynagrodzeniem.... a praca do lekkiej nie należy. Na dluzsza metę nie polecam.

terazniejszy
@Były

Zgadzam się z tą opinią, biuro to zamknięty krąg przy korytku, mechanicy następny, drukarnia kolejny, a Ty pracowniku na pudełkach zasuwaj i o nic nie pytaj bo robi się wielkie oburzenie. (usunięte przez administratora) krętactwo, słoma z butów.

RaV
@Były

Hej były, jak dotąd jedyne osoby, które odeszły to "za porozumieniem stron", żeby im nie robić problemów w przyszłości lub tacy, którzy tej nprostej pracy i niewielu, ale jednak wymagań, nie byli w stanie ogarnąć. Do której grupy należałeś? :-)

Renata
@RaV

A co z Ciebie taki szef zaczepki? ;p Myślisz, że po dwóch latach będzie chciał ponownie powrócić do tych wspomnień i Ci odpowie? A to fajnie, że za porozumieniem czyli nikomu nigdy nie wlepili jakiejś dyscyplinarki?

brać
@Renata

dobrze powiedziane 'szef zaczepki' przez co atmosfera w środku jest delikatnie mówiąc słaba, pracownicy mocno się wywyższają

Renata
@brać

Powodu tego wywyższania się szukasz u samego szefa?

Co wchodzi w socjal Lacroix-Opakowania Sp. z o.o.?

Alf

Odpowiadam: w pomieszczeniu socjalnym znajdują się środki czystości, szczotki, zmiotki, ręczniki papierowe, mopy, ściereczki, pasty i inne tego typu sprawy ;) ;) oczywiście wszystko pod kluczem

RaV
@Alf

Chyba zabłądziłeś? Albo nie masz pojęcia co to pomieszczenie socjalne? Albo chcesz wprowadzić w błąd? Pomieszczenia socjalne to stołówka i szatnie - dostępne i sprzątane codziennie. To ze szczotkami i pastami to pomieszczenie na środki czystości i w ogóle nie powinnieneś się tam znaleźć, ale jak widzę żeby skrytykować cokolwiek to każdy powód dobry.

Gabi Gabi

Lacroix Electronics firma pucuj dziada (usunięte przez administratora) wyzysk nie szanuja pracownika maja go głeboko w (usunięte przez administratora) Przełozeni robia pod górke wolnego nie dostaniesz bo albo kto inny dostał(tz.przydupas) albo nie ma ludzi małe zarobki i przychodzenie w weeken bo musisz! Za dzien wolny

Czy nowo zatrudnione osoby w Lacroix-Opakowania Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Parówka

Tak, tak. Jednocześnie w pakiecie jest brak szans na rozwój i dosyć niska płaca.

Bartosz
@Parówka

Niska czyli jaka? Wiesz jak to wygląda w porównaniu do konkurencji?

Czy często w firmie Lacroix-Opakowania Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Kisio

rekrut.wew. na co ? chyba że na sprzątanie szatni i wc

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Lacroix-Opakowania Sp. z o.o.?

odp

Ludzie przychodzą i odchodzą nie chcą zostać dłużej więc rekrutacja wygląda tak że przychodzisz i pracujesz. Na głodową pensję wielkich wymagań nie ma.

@odp

Według Ciebie nie potrzeba mieć wysokich kwalifikacji, żeby dostać się do pracy. Oznacza to, że są przyjmowane także osoby bez doświadczenia zawodowego. Czy tacy pracownicy przechodzą szkolenia przygotowujące do objęcia stanowiska lub bardziej kompetentni współpracownicy pomagają na początku w pracy?

On

Właśnie, tutaj system jest na 2 czy 3 zmiany? Pozdro.

Bawełniarz

Nikt ci tyle nie da co tu ci naobiecują... Ledwie na miskę ryżu starcza.

Gregor

Zawsze można coś poprawiać ale generalnie to bardzo dobra firma więc nie narzekajmy!

M

Dyrektorka zakładu jest chora psychicznie. Na zewnątrz stwarza pozory miłej i profesjonalnej a wyżywa się na większości pracowników, manipuluje i oskarża. Zdarzyło się że kiedyś źle potraktowała własnego klienta (gdy nie wiedziała kim jest) oczywiście gdy zrozumiała swój błąd było już za późno by cofnąć wypowiedziane słowa...

Alvaro

Witam widziałem ogłoszenie o pracę na operatora maszyn i moje pytanie jest takie praca na produkcji wiadomo praca fizyczna i jak wygląda wynagrodzenie ? Czy z czasem rośnie ? Czy są jakieś benefit ? Jaki jest system pracy 3 zmianowym 2 zmianowy ?

Nie rozumiem narzekania na szefową, złota kobieta, można się z nią zawsze dogadać. Ludzie tez świetni z każdym można poprowadzić luźną i przyjemną konwersacje, atmosfera pracy tez genialna, na zarobki nie narzekam, firma nastawiona na ludzi którzy szukają raczej stałej pracy

Tonik
@Anonim

Praca na stałe tak, ale czy napewno genialna atmosfera ? przyjemne konwersacje z ludzmi ? zarobki bez narzekania ? pisać aby pisac kazdy może. Pozdrawiam

M

Proszę nie sugerować się negatywnymi opiniami. Sama naczytałam się tu głupot, a rzeczywistość okazała się inna. Uważam, że to jeden z najlepszych zakładów pracy w Ostrołęce. Praca spokojna i w miłej atmosferze. Pani Dyrektor to konkretna i pewna siebie osoba, ale bardzo wyrozumiała i życzliwa. Są w Ostrołęce o wiele gorsze zakłady pracy gdzie płacą marne grosze, narzucają tysiące zadań i jeszcze traktują jak osobę jak gorszego sortu. Mimo, iż pracowałam tylko kilka miesięcy ( praca na zastępstwo) to wspominam ten czas bardzo dobrze i zazdroszczę tym, którzy mogą pracować tam na stałe.

N
@M

od dłuższego czasu poszukiwani są pracownicy bo nie ma chętnych, nie ma co zazrościć -- zapraszamy ! :)

Tonik

Narzekacie na warunki w firmie ale czy ktoś rozmawiał z szefostwem? Może trzeba negocjować tym bardziej, że brakuje ludzi.

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Lacroix-Opakowania Sp. z o.o.? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

Aktualnie nie wyglada to zachęcająco :) brak mozliwości o awans czy jakieś szkolenia wewnetrzne. Socjal wyglada dozo gorzej niz w innych firmach. Brak prywatnej opieki medycznej czy Multisport. Nie wiem jak z zarobkami ale ponoć słabo najniższa krajowa podnoszona co roku o najniższą krajową. :D

Zostaw merytoryczną opinię o Lacroix-Opakowania Sp. z o.o. - Ostrołęka

• Jak się pracuje w Lacroix-Opakowania Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lacroix-Opakowania Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lacroix-Opakowania Sp. z o.o.?

Lacroix-Opakowania Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Bohaterów Westerplatte 9
    07-410 Ostrołęka
  • NIP: 7582007385 REGON: 551176608 KRS: 0000088771

Lacroix-Opakowania Sp. z o.o.