Opinie o Drzwi Erkado (Erkado Zbigniew Kozłowski) w Radomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ERKADO Drewno Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ERKADO Drewno Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ERKADO Drewno Sp. z o.o. w Radomyśl

Anżela

Wieść gminna niesie, że na drzwiach metalowych mają bardzo dużo zamówień i będą tam przenosić ludzi do pracy ze stile i ościeżnic.

@Anżela

wiesz o tym że plotki często nie są prawdziwe? moze warto poczekac az potwierdzi to np.zarzad firmy

Anżela
@Anżela

Tak było że mną i jestem bardzo zadowolona z metalowych❤️

Dobra praca, atrakcyjne wynagrodzenie i zgrana ekipa, czego chcieć więcej? Ja się cieszę, że tu aplikowałem i dostałem posadę, bo dla mnie to duża zmiana na plus po ostatniej firmie.

@Marcin

Dzień dobry erkado Radom się kłania .czy dostajecie tylko premie do pensji czy też karty sodexo

@Marcin

jeszcze tam pracujesz, pewnie okres probny minal i jestem ciekawa czy przedluzyles umowe? wszystko wg ciebie jest w porzadku w firmie ? nadal jestes zadowolony ?

@Pawel

Karty sodexo tylko na święta

Karty Sodexo raz w roku + premia

ERKADO: Drzwi to nasz świat

Jeśli chcą Państwo zobaczyć jak wygląda nowoczesne niewolnictwo i zasilić szeregi naszej firmy jako pracownicy to gorąco zapra

Maria

To ma oznaczać ocenę pozytywną czy to jakiś zaszyfrowany wyraz?

z biura

Sa ludzie wokol firmy ktorych zaczyna sie traktowac jako trzymajach tam wladze poza plecami wlascicieli.

Stolarz

wchodzisz do zezowatego, nie wiesz gdzie masz patrzec, mowi Ci, ze z kadrowa zalatwisz formalnosci i wysle Cie do kierownika. Najwazniejsze zeby sie starac to bedzie podwyzka ;)

gdzie pracowales ? czy lubisz byc wykorzystywany ?

nie Pawel

do Przemyslaw.o firmie to powiem tak. chyba jedna z najlepszych w powiecie krasnicim jak nie dalej.Szefostwo i dyrekcja to ludzie na wysokim poziomie......... tylko zeby wiedze o firmie znali nie z plotek ustawek i komentarzy ale od ludzi tam pracujacych jak to bylo dawniej.

Jaki dress code obowiązuje w Erkado Zbigniew Kozłowski?

Tupto

Zależy o jakie stanowisko pytasz. Zwykły robol na produkcji chodzi w żółto niebieskimi uniformie. Taki sobie pasiak po Kozłowskiemu

Kamil229

Na stanowisku (usunięte przez administratora) pospolitego jesteś ubrany w żółtą koszulkę i niebieskie spodnie. Ogólnie to w tym outficie wyglądasz zabawnie jak klaun. Radzę nie afiszować się w tym stroju po za zakładem bo wstyd.

nie pawel

szybki jestes miki w 10 min.wystawiles trzy opinie za pawla i za siebie

Przemysław
@nie pawel

Skąd wiesz że ktoś to wystawia w czyimś imieniu? I może sam napiszesz co sądzisz o firmie?

Nie wiem skąd tyle tych pozytywnych opinii. Ja tu pracuję i mam już dosyć.

Miki
@Paweł

To się zwolnij

@Miki

No właśnie niedługo to uczynię

e-dycia

do@ andrzej unikaj oscieznic bo tam kazdy nowy nie swoj to wrog ktorego uklad zwalczy co dla nicch zniszczyc nowego pracownika z poza ukladu jak tam uklad zniszczyl juz kilku na wyzszych stanowiskach ktorzy chcieli zapanowac nad chaosem tam panujacym.Tam trza robic tak zeby zawsze bylo zle bo co by szef pomyslal jak by ktos inny jak nie my tam cos poprawil.My tam pany.My sie spotkamy my se pochlamy na FB se polajkujamy i se znowu rok przetrwamy.

Rafał
@e-dycia

Pracuję na ościeżnicach długi czas i nie zgadzam z Pani opinią. Według mnie każdy jest u nas traktowany równo i sprawiedliwie, a jeśli ktoś angażuje się w swoje obowiązki i dobrze się z nich wywiązuje to jest doceniany.

@Rafał

@Rafał Już nie ośmieszaj się i zajmij się swoją robotą czyli marketingiem a nie wypisujesz te fałszywe brednie dla podtrzymania pozytywnego wizerunku tej śmiesznej firmy.

Wykorzystywanie pracowników, współpracownicy nienormalni, pieniądze słabe. Ogólnie nie polecam tam pracy nawet wrogom. To co się dzieje w tym zakładzie powinno zostać zgłoszone to Państwowej Inspekcji Pracy. Zawyżone normy, ludzie przeciążeni obowiązkami do granic wytrzymałości, kierownictwo nieprzyjemne traktujące ludzi gorzej niż zwierzęta. UWAGA NA USTAWIONE OPINIE KTÓRYCH PONIŻEJ JEST MNÓWSTWO !!!

Jan

Co za bzdury

Pawel

Dzień dobry ja jestem z erkado Radom witam wszystkich.opowiecie o systemie plac w waszej placówce.jak jest na magazynie i produkcji.macie związek zawodowy założony .dostajecie karty sodexo.

Beti
@Pawel

Są karty sodexo, są też wyjazdy biura i kierowników za Waszą kasę robaczki. W tym roku znowu pikniku nie będzie, ale będzie kolejny wyjaździk

Dobry
@Beti

Na ten piknik to i tak by przyszli sami pracownicy a napewno by nie było czerwonych ani czarnych bo każdy wie że na firmie drą na nas ryje zwłaszcza liderzy jak nie mają cyfry to jest (usunięte przez administratora)

@Beti

U was są karty sodexo dla wszystkich czy dla wybranych pracowników.u nas dali 10 osobom. Mamy płacona podstawę plus 800 zloty premi.ale kart nie dostali wszyscy.jak to jest u was.co to znaczy za naszą kasę pani Beato.

@Pawel

Dla wszystkich pracowników są karty sodexo na święta Bożego Narodzenia, premia co miesiąc uznaniowa od 250-800 zależy od stanowiska. Średnio 400 zł

@Dobry

A jak płacą w za soboty bo u nas normalnie 50 % jak za nadgodziny jak ktoś się spytał o 100 była awantura nie ma kto się za to zabrać.

50% płacą za soboty

prawnik

Należy się zwrot dnia wolnego lub płatne za sobotę 100%, na tygodniu za nadgodziny 50%

Rozsądny
@prawnik

Biorąc pod uwagę sytuację, to nie martwiłbym się czy dobrze wypłacą nadgodziny, ale czy nadal będzie etat...

@Pawel

Związek zawodowy? Trochę Cię poniosło....

@Rozsądny

Czemu tak piszesz? Masz jakieś info że będą zwolnienia? Bo ja nic nie słyszałem.

Kaja

Według mojego doświadczenia w innych firmach przez lata, to jest to najlepszy zakład produkcyjny w okolicy. Wypłaty są bardzo dobre, warunki pracy komfortowe ,a atmosfera w porządku i bez zbędnej rywalizacji. A jeśli ktoś angażuje się w to co robi i jest uczciwy to nie ma możliwości, żeby spotkały go tu jakieś uwagi od kogokolwiek.

@Kaja

Ciekawe na jakim wydziale, wszędzie jest wyścig szczurów, możesz się starać a i tak ochrzan dla zasady zbierzesz

nie podam bo mnie zwolnią

Jednym słowem masakra. Nie wierzę w te pozytywne opinie tutaj. Mijają się one z prawdą. Na wielu działach nie jest dobrze. Nie jest fajnie i przyjemnie. Praca tutaj nie jest usypana różami. Prędzej kolcami z róż. Tutaj trzyma mnie tylko kredyt o który się staramy.

Jarosław N.
@nie podam bo mnie zwolnią

Wszystko zależy od charakteru i podejścia. Według mnie ta praca jest naprawdę w porządku, ale jeśli ktoś chce znaleźć powód do narzekania, to wszędzie go znajdzie.

@nie podam bo mnie zwolnią

Żadna praca nie jest usłana różami, ale zamiast narzekać warto spojrzeć jak wiele dobrego dostajemy w tym zakładzie. Mamy stabilność zatrudnienia, dobre świadczenia socjalne, dobre warunki pracy i w razie problemów szefostwo zawsze staje na wysokości zadania i je rozwiązuje.

Karolinka
@nie podam bo mnie zwolnią

Wiadomo, że nigdzie nie jest idealnie, bo dużo zależy od naszego nastawienia, ale patrząc na fakty, to jest to naprawdę dobra praca. Mamy satysfakcjonujące wynagrodzenie, dobrą atmosferę i dbające o pracownika szefostwo

@Karolinka

Czy u was w firmie były bony sodexo

@Karol

Czy w waszej firmie dostawaliscie premie i czy dostajecie karty sodexo

Longin
@nie podam bo mnie zwolnią

Teraz nie będą przedłużać umów, po wakacjach zaczną się zwolnienia, sami widzicie ile roboty na halach. A tu jeszcze się kryzys na dobre nie zaczął. Proponuje rozpocząć poszukiwania nowego zajęcia

Karol

Zatrudniłem się tu zimą i po poprzednich moich stanowiskach w innych firmach jestem bardzo miło zaskoczony, jak można traktować pracownika z szacunkiem, dbać o niego dając mu dobre warunki i przyzwoitą wypłatę.

@Karol

Czy dostajecie karty sodexo lub premie

Anonimmm

Witam. Czy są teraz może przyjęcia? Gościeradów? Czy Chwałowice? CV osobiście, czy @-mail? Tak żeby w miarę szybko wszystko poszło. Pozdrawiam ????

@Anonimmm

Nie placooo to nie ma co rozmawiać z szefem !!!

Anita

Nie wahałam się i złożyłam tu CV, mam nadzieję, że uda mi się otrzymać pozytywną odpowiedź, bo od znajomej, która tu pracuje słyszałam wiele dobrego o zakładzie, o warunkach pracy, wypłatach czy ogólnym podejściu pracodawcy do pracowników.

Martyna
@Anita

Mi się udało dostać tu pracę i jestem bardzo zadowolona. Rzeczywiście tak jak mówisz warunki są bardzo dobre i można liczyć na duże wsparcie od współpracowników

Karol

Znajoma poleciła mi pracę w Erkado i co prawda pracuję tu dopiero kilka tygodni, ale już mogę stwierdzić, że to była bardzo dobra decyzja. To bardzo profesjonalny zakład, który potrafi zadbać o swoich pracowników i ich komfort w pracy.

taki sobie

Dodaj treść twojego Gość od rozwiązywania problemów na ościeżnicach, poza brakiem ''wiedzy'' na temat pracy jaką wykonuje,brakiem kultury i lenistwem nie ma tam nic do zaoferowania swoją osobą, poza "bajerem".Dobre musi mieć plecy.

@taki sobie

Pracuję od kilku miesięcy na tym dziale i nie mogę się z Tobą zgodzić. Nikomu tam nie brakuje kultury, tak samo jak i wiedzy. I każdy z nas dobrze się sprawdza na swoim stanowisku, inaczej już byśmy tam nie pracowali.

Halooo
@taki sobie

Ja mam inne odczucia. Jeśli ktoś został tu zatrudniony, to na pewno posiada odpowiednią wiedzę i osobiście nigdy nie zostałem przez nikogo niestosownie potraktowany.

Anka

Jeśli ktoś się waha czy złożyć CV to ja bardzo polecam Erkado. Sama się długo zastanawiałam, ale rozwiały się wszystkie moje wątpliwości kiedy przyszłam tu pierwszy raz. Każdy był bardzo uprzejmy i pomocny, a warunki pracy bardzo mi odpowiadają. Jestem tu już kilka miesięcy i nadal nie narzekam :)

Artur
@Anka

Dlaczego się wahałaś, ze względu na opinie z forum? Też mnie one zastanawiają i nie wiem ile w nich prawdy. Ale z tego, co napisałaś wydaje się, że można liczyć na koleżeńską atmosferę? Wiadomo, że to praca i swoje trzeba zrobić, ale fajnie, jak jest z kim i o czym pogadać przy okazji. Nagonki też podobno nie ma w Erkado? Przyjmują teraz, jeśli tak, to na jaką umowę i z jaką stawką?

Szymek

Według mnie to bardzo dobry zakład, w którym można pracować z przyjemnością. Nie ma niezdrowej atmosfery, ani presji z góry, dlatego wszyscy się dobrze dogadujemy i każdy dba o swoje obowiązki.

Zostaw merytoryczną opinię o ERKADO Drewno Sp. z o.o. - Radomyśl

• Jak się pracuje w ERKADO Drewno Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ERKADO Drewno Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 151.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ERKADO Drewno Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 34 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ERKADO Drewno Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ERKADO Drewno Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ERKADO Drewno Sp. z o.o.