Opinie o Drzwi Erkado (Erkado Zbigniew Kozłowski) w Radomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ERKADO Drewno Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ERKADO Drewno Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ERKADO Drewno Sp. z o.o. w Radomyśl

Marek W- bo rodo

Ile jeszcze razy panu M.M się upiecze ?? Pytanie to kieruje do Pana Kozłowskiego i tych ludzi co czytają to w biurze i usuwają opinie ... Kilkaset pracowników prosi i zwraca uwagę przeciwko 1 osobie a wy nic z tym nie robicie ?????!!!! Lepiej trzymać takiego kierowniczka w firmie co zarabia grubą kasę i ludzi gnębił i niszczył reputację firmy ?? Ile razy już pan M.M miał problemy właśnie z darciem ryja na pracowników ...??? GODNY Kierownik powinien podczas rozpoczęciu pracy podejść pod pracownika , przywitać się , w końcu pracujemy na ten sam chleb ... Powinien pomóc pracownikowi a nie latać przez 8 godzin i gnębić pracownika , to jest (usunięte przez administratora)!!! Panie Kozłowski jeśli pan to czyta jest jedno wyjście ... ZWOLNIĆ PANA M.M w trybie Natychmiastowym !!! Niech podpisze 3 razy naganę i Dowodzenia !!!

...

Ta, Pan Wojtek nie podważa zdania ani opini kierowników???????? bo sa święci Pamiętajcie ze wasza praca jest tak odpowiedzialna jak praca lekarzy. Nie ma miejsca na błąd. Jedynie z kim można porozmawiać to z właścicielem tylko i wyłącznie. Cala reszta jest taka sama.

mistrz na naszej zmianie na laczniku zamiast zajmowac sie pilnowaniem produkcji zajmuje sie szukaniem na sile hakow na swoich podwladnych wiekszossc dniowki spedzil na robieniu zdjec.oj chce chlopak zablysnac. bo o robocie zielonego pojecia nie ma. dobrze ze ma kierownika ktory za niego cala robote odwala i ludzi znajacych sie na tym co robia. ale niech wie ze z tyym robieniem zdjec to nie jest tak jak on to sobie pewnie mysli,Bo jest RODO,ustawa o prawach autorskich i wiele jeszcze innych aspektow prawnych ktore moga go spotkac na drodze do kariery....on juz kariery nie zrobi.....

kandydat

Witam, chciałbym się zapytać o prace na stanowisku Inżynier Procesu, jak wygląda praca na tym stanowisku? Jakie są główne obowiązki pracowników? Co muszę umieć żeby zostać przyjęty na to stanowisko? Jakie są realne wynagrodzenia na tym stanowisku?

@Pracownik działu HR

Witam, ten opis odnośni się do każdego stanowiska? teraz akurat operator maszyn jest potrzebny i mam zamiar aplikować. Jeśli do tygodnia nie dostane żadnej odpowiedzi to mam rozumieć ze się nie łapię pod kryteria jednak? Nie ma negatywnego feedbacku?

Gibon

A ja tam chwaliłem sobie robotę w formie Erkado byłem operatorem Maszyny każdy mnie szanował i liczył sie z moim zdaniem również kierownicy. Liczę że kiedyś tam wrócę i pobajdze przy KOMEKU z moimi kumplami z Dąbrowy.

@.

Otóż to, albo jest się pupilkiem kierownika i ma się lajcik albo ma się szacunek do samego siebie i ma się pod górkę..Niestety sa takie osoby które maja profity z tego ze „milo” spędzają czas w kanciapie z kierownikiem ;) wiadomo o kogo chodzi.

Odnośnie tego zapytania na który z działów najlepiej trafić na produkcje zastanawiam się jeszcze tylko czy ma się prawo do dokonania wyboru gdzie mnie przydzielą? A jeśli nie na samym starcie to czy w trakcie pracy można się przenieść pod uzasadnionym argumentem?

Ktoś Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Witam. Chciałem zapytać na jaki dział najlepiej trafić na produkcję?

kandydat

Pracownik działu HR
@kandydat

Zapraszam do aplikowania - nasza oferta znajduje się na stronie https://erkado.pl/kariera/inzynier-procesu/

@Pracownik działu HR

Nawiązując do samego procesu, to jak rekrutacja teraz na stanowisko Inżyniera jest prowadzona? ile może w zasadzie trwać od momentu przesłania formularza zgłoszeniowego na stronie? czy na tym stanowisku okres próbny także trwa trzy miesiące?

Pracownik działu HR Nowy wpis

Kontakt zazwyczaj odbywa się szybko, do około tygodnia czasu od momentu zaaplikowania (kontaktujemy się z wybranymi kandydatami). Okres próbny trwa trzy miesiące.

Kobieta

Witam. Chciałam sie dowiedzieć, jakie dokładnie obowiązki ma pracownik linii produkcyjnej/operator maszyny. Czy trzeba mieć doświadczenie, czy nauczą na miejscu? Jakie są szanse na dostanie pracy ?? Jakie są inne stanowiska dla kobiet bez doświadczenia z chęcią do pracy ??

Stolarz

wchodzisz do zezowatego, nie wiesz gdzie masz patrzec, mowi Ci, ze z kadrowa zalatwisz formalnosci i wysle Cie do kierownika. Najwazniejsze zeby sie starac to bedzie podwyzka ;)

gdzie pracowales ? czy lubisz byc wykorzystywany ?

Gaba

Witam, czy byłaby szansa na opinie o od strony biura? jest dostępna oferta dla specjalisty ds. badan i certyfikacji, wstępnie chce złożyć dokumenty. Ale przed tym interesuje mnie ocena atmosfery na dziale, to praca w jakimś większym zespole?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w ERKADO Drewno Sp. z o.o.?

Także i mnie praca inżyniera interesuje tak jak poprzednika. Piszą tu o 40stu godzinach w tygodniu. Skoro tak to czy występują w ogóle jakieś nadgodziny? Gdzieś we wpisach wskazywali na to, że operator je ma, a inżynier? I jak są płacone wtedy?

Czy łatwo jest się dostać, że tak z automatu komuś to sugerujesz? Prawie każdemu dają szanse? Wiece także czy sporo osób zgłasza się już na samej rozmowie? zastanawia mnie jaka konkurencja występuje przy tym wszystkim?

Xxxx

Daj sobie spokój, piszę już kolejny raz, w tej firmie tylko kolesie oraz należący do opcji która teraz się zmieniła mają lepsze pracę, reszta nie ma szansy na awans chyba że kierownikowi skarży na innych, proszę nie usuwać moich wpisow

Sylwia
@Xxxx

To jak doceniają zaangażowanych ( niekoniecznie w skarżenie ) w pracę pracowników? Skoro na awans nie można liczyć wykazując się w pracy to na co można liczyć? Serio ani razu nikt nie dostał awansu tak po prostu, bo był wyróżniającym się pracownikiem?

kaniu

Witam mam pytanie odnośnie stanowiska AUTOMATYK UTRZYMANIE RUCHU, na czym dokładnie polega to stanowisko bo jest rekrutacja, za odpowiedzi z góry dziękuje.

@kaniu

@kaniu w ogłoszeniu wszystko pisze. Skoro nie wiesz jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu to znaczy że się nie nadajesz.

Pracownik działu HR
@kaniu

Praca polega na usuwaniu awarii maszyn i urządzeń na terenie całego zakładu produkcyjnego (zespół składa się z kilku osób i zadania są dzielone między nimi); wykonywaniu przeglądów okresowych oraz wdrażaniu do produkcji nowych maszyn i urządzeń; prowadzeniu i aktualizacji dokumentacji technicznej, itp.

Jeżeli już o klientach przewinęła się tu gdzieś jeszcze niedawno mowa to jak pracuje się teraz jako specjalista ds. reklamacji? Jest dostępna oferta, która ma jeszcze przy sobie datę grudniową. To dlatego widełki w niej są poniżej aktualnej minimalnej? Wiecie do jakich max stawek mógł nastąpić jakiś wzrost?

witam jakie były bony na świeta w gościeradowie

Lala

Chcę doczekać takiego czasu pracując jeszcze na ościeżnicach kiedy to kadra kierowniczo mistrzowska będzie podpisywać pouczenia, nagany za swój brak zainteresowania problemami na produkcji i zwalania winy na niczego winnych pracowników.

@Lala

A do jakichś problemów tak nawiasem mówiąc w tym momencie nawiązujesz? Już wcześniej widziałam, że jest oferta dla specjalisty od Lean Manufacturing. Czy zarzadzanie i pomoc z tej strony nie są w tym przypadku pomocne? Ciekawi mnie jednak powód naborów, ile osób pracuje na jednym dziale? rozwijał się może w ostatnim czasie?

Myślę o zmianie pracy. Ile w Erkado można zarobić na początku jako pracownik produkcyjny? tylko minimalna? mają jakieś premie ? zależne od czego? i czy jakbym chciał na operatora to dostanę od razu więcej na początku?

Akcji nie znam, nie interesuje mnie polityka, opiszecie prace tego operatora? Oferta jeszcze wisi na takim portalu i nie wiem czy słać cv. w jakim stanie są te maszyny? i jaka występuje atmosfera na dziale?

T

1. Zależy na jakim dziale 2. Zależy jakie maszyny

@T

No chyba chodziło o dział produkcji, tak? chyba, że jest on nieco bardziej podzielony? Ja akurat do IT chce isc to nie wiem jak w innych obszarach to wygląda, opiszecie je z ciekawości? o jakich maszynach mowa? i czy dostane opinie o pracy na wsparciu IT? szukają kogoś, to rotacja czy rozwój działu?

Norton

Podsłuchiwanie,nagrywanie,włamywanie się do komputerów i smartfonów z wykorzystaniem sprzętu firmy dla osiągnięcia własnych korzyści a nie firmy przez osoby mające w tym swój inters było by korzystne dla firmy chyba nie.Niech firma zabezpieczy się na taką ewentualność.

Aga

Ogólnie to jak długo teraz trwają rekrutacje? I w ogóle coś na rozmowach jest sprawdzane czy raczej trzeba liczyć na okres próbny? Ktoś pytał o pytania na stanowisko operatora produkcji, lecz bez odzewu. Interesuje mnie teraz strefa zarobków, czy każdy zarabia po równo? Co o aktualnych premiach możecie napisać?

Amadeo
@Aga

Pytają o doświadczenie, poprzednią pracę, czemu zmieniasz pracę, jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany, jakie masz umiejętności, ile chciałbyś zarabiać, opowiadają o warunkach zatrudnienia itp. Przy stanowisku operatora na pewno pytają na jakich maszynach pracowałeś, co potrafisz. Mogą pytać co wiesz o firmie. Nie ma nie wiadomo jakich pytań. Nie sprawdzają cię w praktyce od tego jest okres próbny. Nie ma żadnych premii, ale zarobki jak na region nie są złe. Płacą dodatkowo za soboty, nadgodziny itp. Nie każdy zarabia po równo, to zależy od stanowiska, odpowiedzialności, wydziału no i od ciebie. Jest 3 miesiące okresu próbnego, potem umowa na czas określony. Proces rekrutacji, gdy jest zapotrzebowanie na pracowników trwa krótko, nawet kilka dni. Ogólnie oceniam w miarę pozytywnie proces rekrutacji i samą pracę, aczkolwiek to pewnie zależy gdzie się trafi i czego się oczekuje.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w ERKADO Drewno Sp. z o.o. na stanowisko operator produkcji?

Korona

Ależ znikaja negatywne opinie. Usuńcie kierowników którzy znecaja się nad pracownikami i dra mordy a nie prawdziwe opinie

kostucha

z tego co wiem to juz na mm i jego ekipe szykuje sie sporo ludzi ktorym juz niezalezy nawet za cene utraty roboty bo maja juz dosc

Marek W- bo rodo

@Marek W- bo rodo

Za takie zachowanie owy Pan M. M nie powinien zarządzać ludźmi przez najblizsze 10lat. A gnębić, zastraszać to moze sam siebie jak ma takie hobby i tylko tak może sobie podnieść samoocenę. Może właściciele zajmą glos w tej sprawie?? @Pracodawca

@Marek W- bo rodo

Warto mieć (usunięte przez administratora)i zwrócić się z tym bezpośrednio do Dyrektora Wojtka. Rozmowa w 4 oczy będzie bardziej efektywna, niż wypisywanie postów na goworku.

...

Kiedy Pan m. M zacznie odnosić., się do ludzi z szacunkiem i przestanie wydzierać się na hali tak jak wczoraj.??

Zostaw merytoryczną opinię o ERKADO Drewno Sp. z o.o. - Radomyśl

• Jak się pracuje w ERKADO Drewno Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ERKADO Drewno Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 151.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ERKADO Drewno Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 34 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ERKADO Drewno Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ERKADO Drewno Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ERKADO Drewno Sp. z o.o.