Opinie o Drzwi Erkado (Erkado Zbigniew Kozłowski) w Radomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ERKADO Drewno Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ERKADO Drewno Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ERKADO Drewno Sp. z o.o. w Radomyśl

Łukasz

Pracuję tu kilka miesięcy, ale mimo to często słyszę co dzieje się w innych firmach, dlatego doceniam pracę tutaj. Mamy dobre warunki, wynagrodzenie i nie ma tak napiętej atmosfery jak wszędzie indziej, więc można tu przychodzić z przyjemnością.

domyslny

do andrzej.Futryny.

@domyslny

A gdzie najlepiej ?

Lrj

Ale cenzura ościeżnice omijaj z daleka

HJC
@Lrj

Właśnie nie wytrzymałem - pisałem negatywny komentarz o mojej bieżącej robocie – z ciekawości patrzę na erkado i jak tu się (usunięte przez administratora) nie wypowiedzieć...Panowie - chyba piszecie o jakimś innym dziale, bez kitu... Pracowałem w ościeznicach - owszem nie długo - ale zdąrzyłęm poznać ludzi i nie odniosłem takiego wrażenia jak tu piszecie. Narzekać zawsze można - idźcie do innej firmy i zobaczycie. Ha - ja tak zrobiłem... Niestety cos mnie walneło do zmiany roboty. Jak postanowiłem - tak zrobiłem - na tamten czas dostałem lepszą ofertę, bliżej chaty, kasa lepsza i co? I żałuję. Tyram jak piepszo.. robot, zero praw, atmosfera taka że nie chce się wchodzić na teren firmy, każdy podpier... Pracuje 9-10h i nie ma przebacz. Przerwy odliczane od czasu pracy, premia jak uda się wyrobić norme - mi się jeszcze nie udało (specjalnie tak ustawili próg na premię). A obiecana wcześniej pensja właśnie z premią uznaniową. Wracasz do domu i mózg sprany… Siadasz otwierasz browar i nie masz na nic ochoty. Teraz z przyjemnością wróciłbym do ościeżnic i zrobię to jak będę mógł. Póki nie pozna się realiów gdzieś indziej - to się nie wie jak jest – wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. W ościeżnicach robiłem co musiałem, wracałem do domu z chłodną głową. Stresu nie było za wiele a robota jak robota. Ludzie ok, jak się nie (usunięte przez administratora).. to nawet pogadać można. Pensja przynajmniej szczera i zna się zasady co za co. Na każdą pracę można gadać to i tamto, ale bez przesady. Polecam zmienić prace i poznać życie...

@HJC

Jak pracowałeś krótko nie nie wiesz o czym piszesz popracuj parę lat na stanowisku operatora to pogadamy

HJC
@Lrj

Może jak pracujesz parę lat to inaczej patrzysz - z mojej perspektywy ja nie dostrzegłem nienormalności opisanych wyżej. Odbijając piłeczkę - popracuj gdzieś indziej - zaczniesz doceniać tę pracę... I na koniec powtórzę - wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma...

@HJC

Skoro tak doceniasz erkado to możesz wrócić ludzie się zwalniają więc będą przyjęcia

Basia
@Lrj

Skoro są przyjęcia to dlaczego trudno jest się dostać kobietom do pracy bez jakiś kolwiek znajomości w firmie,i nie chodzi mi na stanowisko przy jakiejś maszynie.

tak
@Basia

nie jest trudno, po prostu tyle się czeka na odpowiedź. rotacja jest cały czas, dużo osób odeszło niedawno, dużo przyszło. na ościeżnicach większość ostatnich przyjęć to kobiety

Basia
@tak

Wiele razy się kontaktowałam czy przyjmują do pracy bo chętna bym była i CV wysyłałam wiele razy,i nic nie przyjmują nie poszukują takie dostaje wiadomości,to ciekawe jak przyjmują? skoro piszesz że niedawno poprzymowali tak jak mówisz.

Walo
@Basia

Kobiet jest dużo chętnych do pracy gorzej z mężczyznami a na niektórych stanowiskach potrzebni są panowie tyle że faceci mają większe pole manewru na rynku pracy i nie garną się do erkado

@Basia

Wysyłaj do skutku. Jeśli Ci zależy to w końcu się dostaniesz. Ma znaczenie też czas w jakim wysyłasz, to czy aktualnie szukają ludzi. Do jednych Kędzior oddzwania po godzinie od wysłania podania do innych po dziesiątym meilu z CV. Loteria. Pytanie tylko czy warto się w to pchać, ale jak nie spróbujesz to się dowiesz. Podobno teraz im na facetach zależy. Tylko że chętnych nie ma....

Marian
@Lrj

Ja pracuję kilka lat i też mogę potwierdzić jego opinię. Jak słyszę co dzieje się w innych firmach, zacząłem doceniać pracę tutaj, bo naprawdę dostajemy dobre warunki i możemy liczyć na wsparcie kadr zarządzających.

Marian122

Kamil
@Lrj

Ja pracuję długo i jestem nadal zadowolony. Miałem kilka epizodów w innych firmach i dzięki temu doceniłem pracę w Erkado. Tu nie ma presji, dziwnej atmosfery i można liczyć co miesiąc na dobre wynagrodzenie.

Robert

Dobrze, że się tu zatrudniłem w czasie pandemii. Mają dobre warunki umowy, nie nakładają na jedną osobę nadmiaru obowiązków i swoich pracowników traktują sprawiedliwie i z szacunkiem.

Anastazja

Co prawda zatrudniłam się tu niedawno, ale już mogę stwierdzić, że to była słuszna decyzja. Porządny zakład produkcyjny, który potrafi zadbać o odpowiednie warunki dla pracowników, dzięki czemu człowiek aż ma ochotę tu przychodzić.

Stolarz

wchodzisz do zezowatego, nie wiesz gdzie masz patrzec, mowi Ci, ze z kadrowa zalatwisz formalnosci i wysle Cie do kierownika. Najwazniejsze zeby sie starac to bedzie podwyzka ;)

gdzie pracowales ? czy lubisz byc wykorzystywany ?

miro

Firma, podejscieie wlascicieli do pracownika naprawde ok wynagrodzenie za prace bardzo przyzwoite warunki pracy bardzo dobre pod warunkiem ze nie trafisz na oscieznice. to chyba nierefolmowalny wydzial.

Artur
@miro

A ja właśnie kilka miesięcy temu zostałem przyjęty na ten dział i nie rozumiem nagonki na niego. Praca tutaj nie różni się niczym od innych działów, w kwestii i atmosfery i warunków.

Ker
@Artur

Zalap się na operatora to zobaczysz czemu to jest niereformowalne. Mistrzowie sami nie wiedzą co chcą a pracownicy dostają (usunięte przez administratora) za to, że nic nie działa

Ludwik
@Ker

Akurat tak się składa, że pracuję jako operator i jestem zdziwiony tym co piszesz, przecież taka atmosfera jaka według Ciebie jest, byłaby nie do wytrzymania na dłuższą metę, więc to logiczne, że tak nie jest. Pracuję tu rok i są czasem cięższe dni jak w każdej pracy, ale nigdy nie było żadnych napięć z mistrzami, wszystko dało się rozwiązać po ludzku.

Marek M.

Znajomy polecił mi pracę tutaj, bo chwalił firmę za ogólne warunki, również pod względem socjalu i zarobków, dlatego spróbowałem swoich sił i byłem w tym tygodniu na rozmowie rekrutacyjnej. Mam nadzieję, że dostanę tę pracę.

Gaweł

Jednak Cię zabolała prawda pseudo Paweł.

Olaa20

Jakie są godziny pracy i czy jest system jedno zmianowy ?

O, jaki tu nagle wysyp super pozytywnych wpisów, głoszących wszem i wobec, że super atmosfera, wszyscy równi, wszyscy jak rodzina ;) Tacy wszyscy równi, że jak po super usprawnieniach pojawiły się problemy z produkcją, to operatorzy na okleiniarkach musieli robić po 10-12h żeby braki nadrobić, a jak nie chcieli, to straszono brakiem premii. No i na hali zaczynającej się na literkę o, nasz super prędki mistrz zmiany, który przychodził i kazał przestawiać produkcję na braki, przez co potem na maszynach nie były puszczone konkretne zamówienia. Jaki był efekt? Że operatorzy dostawali opierdziel za to, że nie są wyrobione normy. To jest ta super atmosfera?

wreszcie
@były pracownik

Czekałem kto wreszcie odważy się napisać prawdę,

Jan
@były pracownik

Myślę, że po prostu te opinie wynikają z tego, że większość osób jest naprawdę zaangażowana w swoją pracę i ją zwyczajnie lubi, więc czują się tu dobrze i nie narzekają.

Majka
@były pracownik

Nie wiem jak było, bo pracuję tu dopiero od niedawna, ale weź pod uwagę losowość tej sytuacji, bo ja w normalnych warunkach codziennych nie spotkałem się z czymś takim o czym mówisz, a uwierz, że jakby atmosfera była słaba to pierwszy bym zrezygnował, bo nie umiałbym tak funkcjonować.

Jan Miodek
@Majka

Majka pisze o sobie w rodzaju męskim:-) Jeśli nie jest to syn Jana Marii Rokity to oznaczałoby, że marketingowcy znowu się popisali:-)

Antoni

Szukałem pracy, bo przez Covid straciłem swoją poprzednią posadę i trafiłem do Erkado. W sumie dobrze się stało, bo to porządny zakład, ma dobre socjale i przyjazne warunki do pracy.

tomek

Jak by nie pisac czy negatywnie czy pozytywnie bo zawszse i wszedzie gdzies do czegos mozna sie doczepic.Moim zdaniem i nie tylko to jedna z lepszych firm w regionie.Wyplata,ZUS,swiadczenia socjalne jak malo gdzie i co najwazniejsze wszystko na czas.Przyjecia sa tylko na jakichs niezrozumialych zasadach.

Dwadojednego
@tomek

Tak przyjęcia są zazwyczaj po znajomości normalnie ludzie się nieraz nie dostają A ci znani w szybkim czasie już robią

jerry
@Dwadojednego

To nie kumam. Z jednej strony ludzie tu narzekają na pracę, z drugiej piszą jak ciężko jest się przyjąć, bo za dużo chętnych, a za mało wolnych wakatów. Przyjmują tylko po znajomości, to wtedy też raczej atmosfera powinna być fajna, jak sami znajomi w pracy. Jakby było źle tam robić, to plotka rozeszła by się wszędzie i nikt nie chciałby tam robić. A chcą ludzie pracować.

T.
@tomek

Bardzo dobrze mi się tu pracuje. Jak w każdej pracy trzeba się starać, ale równocześnie nie ma wielkiej presji i nieprzyjemnych sytuacji z przełożonymi. Nie ma na co narzekać.

Jan
@Dwadojednego

Mi udało się dostać bez żadnych znajomości, więc raczej mija się to z prawdą. Ja pracuję tu kilka lat i jestem bardzo zadowolony z warunków pracy, więc warto spróbować swoich sił w tej firmie.

Arek
@tomek

Nie wiem jak wyglądają przyjęcia obecnie, bo pracuję tu już jakiś czas, ale też myślę, że to dobry zakład produkcyjny, który dba o swoich pracowników, choćby właśnie w kwestiach socjalnych.

Eryk
@Dwadojednego

Wątpię, że to prawda. Jakoś dostałem się tutaj kilka miesięcy temu, bez żadnych znajomości. Cały czas tutaj pracuję i nie mogę narzekać, że jestem gorzej traktowany.

@Eryk

A napisałbyś jak wyglądał proces rekrutacji na Twoje stanowisko? Rozmowa była na odpowiednim poziomie? Trzeba się na coś szczególnie przygotować?

Agatka

Cieszę się, że zostałam tu przyjęta, bo jestem pod sporym wrażeniem atmosfery. Od pierwszego dnia traktowano mnie uprzejmie i pomagano w razie pytań, dzięki czemu już po kilku dniach potrafiłam całkiem samodzielnie pracować na swoim stanowisku

Były pracownik.

A co sądzicie o wydziale "Płytowe" i o Ala kierownikach. Chętnie posłucham tych śmiesznych opinie :)

Jacek Kowal

Według mnie to porządny zakład produkcyjny. Pracuje się tu dobrze, bez zbędnej presji czy nerwów, a współpracownicy są bardzo pomocni i z wszystkim na początku pomogą.

Kandydatka

Czy wie ktoś na jaki e-maila można wysyłać CV ???

Cv
@Kandydatka

cv@erkado.pl

Fuks

Czytając opinie na tym portalu jestem pod wrażeniem i pełen podziwu dla pracy 1 lub 2 osób, które występując pod różnymi nickami tak wychwalają pod niebiosa ten zakład pracy. Śmiem twierdzić, że na co dzień pewnie zajmują się marketingiem, gdyż niewiele osób w tej firmie potrafi tak ładnie składać zdania. Nawet laik zauważy, że wszystkie te pozytywne komentarze zachęcające do wstąpienia w szeregi Erkado są pisane takim samym stylem. Gdyby nie kilkuletnie przebywanie w tym zakładzie pracy (zakład karny jest moim zdaniem lepszym określeniem) można byłoby pomyśleć, że jest to Eldorado a nie Erkado. Realia są takie, że jedyne co ta firma ma do zaoferowania pracownikom to stres, niskie zarobki, lekceważące traktowanie i żadnych szans na rozwój. Jedynym szkoleniem, jakie pracownik przechodzi w tej firmie to obowiązkowe szkolenie BHP. Schemat organizacyjny jest bardzo prosty: właściciel wraz rodziną bliższą i dalszą, koledzy, rzesza ambitnych, ale mało ogarniętych lizusów i donosicieli i reszta załogi (usunięte przez administratora) Jedynym plusem tej pracy jest to, że niektórzy mają do niej blisko????

Grecko
@Fuks

Chyba każdy wie ze to wpisy płatnych trolli. Zamawiasz taką usługę i po prostu kupujesz pozytywne opinie... Poszukaj w necie od groma jest takich ofert. Juz od 50gr..za pozytywną opinię..

Lenard
@Fuks

To po co tu siedzisz? Przecież możesz iść do innej pracy ja tego kompletnie nie rozumiem naprawdę nikt nikogo nie trzyma na siłę wystarczy złożyć wypowiedzenie w kadrach

Stokrotka
@Fuks

Właściciele przy doborze kadry kierowniczej kierują się takim samym schematem jak przy wyborze aut,ma byc bmw czyli bierny,mierny ale wierny

emcia

na oscieznicach po renamencie ladnie wszedzie, czysto wszedzie czy po nowym roku tez tak bedzie.......

aga
@emcia

Jest nadal czysto i wszyscy dokładamy starań, żeby tak pozostało. Trafił się nam zgrany zespół.

Iwonka

Przyszłam tu za poleceniem znajomej i pozytywnie się zaskoczyłam. Doświadczyłam tu naprawdę pomocnej i uprzejmej atmosfery ze strony wszystkich kolegów i koleżanek, a pierwsza wypłata okazała się całkiem satysfakcjonująca

Ono

Tak.Na hali na literkę o... od kiedy pojawił się (specjalista) od rozwiązywania problemów £ , które sam stworzył a stworzył ich już tyle że więcej się chyba nie da,ilość uszkodzeń jest odwrotnie proporcjonalna ( bardzo dużo) do wiedzy o pracy na oklejarkach(bardzo mała)O efektywnej pracy już tam trudno mówić.

Krystian

Pracuję tu już dłużej i na ten moment mogę powiedzieć, że mi odpowiada ta firma. Wszystkie warunki od początku są konkretnie określone, nie ma żadnych problemów z wypłatami, a koledzy są w porządku i w razie czego zawsze służą radą

Zostaw merytoryczną opinię o ERKADO Drewno Sp. z o.o. - Radomyśl

• Jak się pracuje w ERKADO Drewno Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ERKADO Drewno Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 151.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ERKADO Drewno Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 34 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ERKADO Drewno Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ERKADO Drewno Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ERKADO Drewno Sp. z o.o.