Opinie o Drzwi Erkado (Erkado Zbigniew Kozłowski) w Radomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ERKADO Drewno Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ERKADO Drewno Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ERKADO Drewno Sp. z o.o. w Radomyśl

Kamilo

Pracuję tu od pół roku i jestem zadowolony. Szybko udało mi się zgrać z moim zespołem i nauczyć czynności, które muszę wykonywać na moim stanowisku. Jak dla mnie wszystko na plus i nie spotkała mnie żadna niemiła sytuacja.

.com

A jeszcze podobno na ościeżnicach mają sobie asy szyby przyciemnić chyba tylko po to żeby fb.przeglądać i kanapki jeść bez obawy że ich szef dojrzy z daleka. Bo w skupieniu uwagi na pracy IM to na pewno nie pomoże.

Roman
@.com

Bez obaw, na naszym dziale każdy pracuje równo i sprawiedliwie. Nie ma takich przypadków, bo znamy swoje obowiązki.

@Roman

Roman o jakim dziale mowisz ? Gdzie najlepiej ?

Tomasz

Według mnie to jeden z lepszych zakładów produkcyjnych w pobliżu. Mają dobre warunki umowy, nie narzucają na jedną osobę zbyt wielu obowiązków i przede wszystkim traktują sprawiedliwie i z szacunkiem.

Adi11

Jestem mile zaskoczony pracą tutaj. Przyszedłem tu pod koniec ubiegłego roku i po poprzednich przygodach w innych firmach jestem zaskoczony, jak można traktować pracownika z szacunkiem, dać dobrą umowę i przyzwoitą wypłatę. Szczerze mogę polecić każdemu, kto waha się czy składać tu CV.

Stolarz

wchodzisz do zezowatego, nie wiesz gdzie masz patrzec, mowi Ci, ze z kadrowa zalatwisz formalnosci i wysle Cie do kierownika. Najwazniejsze zeby sie starac to bedzie podwyzka ;)

gdzie pracowales ? czy lubisz byc wykorzystywany ?

Angelika

Zatrudniłam się tu całkiem niedawno, ale póki co jestem bardzo zadowolona. Warunki pracy są dobre, wypłaty zadowalające, a atmosfera też bardzo mi odpowiada, dzięki czemu szybko poczułam się tu swobodnie i dobrze.

Kandydatka

W jakich godzinach są zmiany w Erkado Gościeradów? Czy są teraz przyjęcia dla kobiet?

@Kandydatka

Cały czas prowadzone są rekrutacje, cv proszę przesłać na cv@erkado.pl. Godziny pracy 6-14, 14-22, na niektórych wydziałach 22-6.

@pracownik

Czy jest możliwość pracy tylko i wyłącznie na pierwszą zmianę i czy poszli by na rękę żeby pracować w godzinach 7-15?

Praca
@pracownik

Czy jest możliwość pracować w tej firmie na pół etatu albo tylko po 6 godziny?

@pracownik

Teraz też są przyjęcia? Wiesz coś? Trzeba mieć doświadczenie, żeby aplikować, czy wystarczą dobre chęci i szybkie przeszkolenie?

ON

Dobre chęci wystarczą

Dzień wolny za 1 stycznia A i owszem na liście nie podpisujemy się 7 stycznie firma oddaje zgodnie z przepisami dzień wolny Ale faktycznie musimy przyjść do pracy 7 stycznia nie podpisać się na liście bo nas niby niema Troszkę wstyd taka firma a żałuję dnia wolnego dla pracownika dnia który prawnie się należy Pozdrawiam Jeszcze pracownik firmy Erkado

To faktycznie dziwne. Takie zakłamywanie danych. Przecież 1 stycznia jest wolny dla wszystkich z urzędu. Czemu musicie go odpracowywać w firmie?

Oficjalnie nas niema Dzień wykreślony nie podpisujemy się czyli zgodnie z przepisami Ciekaw jestem jak w firmie wydarzy się wypadek to czy wywiozą pracownika do lasu czy zmienia listy i z dnia wolnego zmieni się na dzień pracujący))

Pucek

W takim razie robią ludzi w balona. Jeśli pracodawca nie udzieli dnia wolnego za święto przypadające w sobotę to powinien za ten dzień zapłacić. Lista nie podpisana, więc w papierach niby ten dzień odebrany a Erkado zaoszczędzi trochę grosza bo za 1 stycznia nie zapłaci a ludzie pracować będą.

@Pucek

Przecież podawali informacje że za ten dzień będzie zapłacone, nie ma co siać paniki. Ostatnim razem też tak było i było dodatkowo zapłacone

ON

Dziwne, dziwne ale co zrobić.

Mefis75

Witam chce złożyc cv do Erkado i mam nadzieje ze bedzie to dobra decyzja. Jedyny minus jaki mnie przeraża to ochrona...jakcy sa pracownicy na waszym zakladzie ponieważ mialem bardzo nie mile doswiadczenie z ochroniarzem ze Sk....na innym zakaldzie na ktorym pracowalem przez co zostalem zwolniony

Bartosz
@Mefis75

U nas każdy pracownik szanuje każdego i nie ma żadnych niemiłych sytuacji. Pracuje się tu w naprawdę rodzinnej i dobrej atmosferze, więc śmiało składaj tu CV.

Kora
@Mefis75

Spokojnie możesz próbować się tu zatrudnić, bo u nas nie ma żadnych tego typu przypadków. Każdy jest szanowany i traktowany poważnie.

@Bartosz

Super. A gdzie pracujesz?

Pracuję tu od paru miesięcy i szczerze mogę polecić tę firmę. Wypłaty są zawsze dobre, nie ma zbędnej presji lub napięć, a można poznać również wielu wspaniałych ludzi.

@praca

Witam , czy są przyjęcia do Chwałowice do erkado ??? Dla kobiet

Paolo

nie narzekajcie az tak bardzo na te oscieznice tam jest tak bardziej popaprane od kiedy pojawilo sie tam juz kilku uzdrowiciecli z FOTELA Kamil ze swoim doswiadczeniem da sobie sam rade. BEZ rozbijania ZALOGII.

Alan
@Paolo

Ja w ogóle nie rozumiem tego narzekania. Sam pracuję na ościeżnicach już długi czas i nic z tego co tu czytam, nie dzieje się w rzeczywistości, dlatego nie warto się zrażać, tylko samemu przekonać się jak się tu pracuje.

Kandydatka

Witam, czy są jakieś przyjęcia w erkado w Chwałowicach ??? Czy pracują tam kobiety ??

obiektywny

Erkado to firma ktora umie zadbac o swoj interes jak tez o interes swoich pracownikow a odnalesc sie trzeba umiec w kazdej pracy, najgorzej byc gwiazdorem (usunięte przez administratora).....czerpac z pracy korzysci, zle mowic o wszyskim i wszystkich tylko z tego powodu by dalej byc gwiazda

Oioł

A na ościeżnicach z dnia na dzień coraz gorzej tylko gruba ryba,ryby się pasą kosztem płotek i nieświadomego tego co się tam dzieje właściciela. c.d.n.

Jony
@Oioł

Niby co się dzieje rozwiń swoją myśl.... Chyba że też nie wiesz

Marcin N.
@Oioł

Pracuję na ościeżnicach i wcale tak nie jest. Przełożeni dbają o to, aby praca przebiegała sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Nie miałem tu jeszcze żadnej niemiłej sytuacji.

tyrytyty
@Oioł

Nie wydaje mi się. Pracuję również na ościeżnicach i każdy jest tu równy i tak samo traktowany. Mamy naprawdę świetne relacje między sobą i nie spotkałem się tu z żadnymi nieprzyjemnościami.

Oli

Najlepiej dowalic najsłabszemu za jego plecami.Po ostatnich wpadkach tych niby mądrzejszych kilka osób mocno ucierpiało.Tak szef powinien więcej rozmawiać z ludźmi.

Aga
@Oli

Nie uważam, żeby szefostwo było niedostępne dla pracowników czy nie wysłuchiwało ich potrzeb i sugestii. Zawsze można się do nich udać z każdym problemem i wszystkich traktują równo.

Nobody
@Aga

Subiektywna ocena pracodawcy typową nagonka reklamowa

Adi11
@Oli

Nie słyszałem o takiej sytuacji i nie wydaje mi się, żeby to było możliwe w tym miejscu pracy. Każdy problem jest dla nich istotny i nigdy nie odsyłają nikogo z kwitkiem.

Majkel

Pracuję tu prawie rok i bardzo dziwią mnie wszystkie negatywne opinie. Ja nie mam takich problemów jak komentujący tutaj, czuję się doceniany przez szefów, jestem zadowolony z wypłaty i nie narzekam na atmosferę w pracy.

Iwonka

Zatrudniłam się tu kilka miesięcy temu i mogę śmiało polecić ten zakład produkcyjny innym szukającym pracy. Dostałam naprawdę dobrą umowę i zadowalającą wypłatę w porównaniu do innych firm, w których przedtem pracowałam. Szybko się tam poczułam swobodnie przez to, na jakich świetnych współpracowników trafiłam.

@Iwonka

Też mogę podzielić Twoje zadowolenie. Pracuję tu już długo i w sumie nie dostrzegam żadnych wad pracy tutaj. Mam swoje obowiązki i jeśli je wykonuję, to nie muszę się martwić, że nie zostanie to docenione, a do tego chętnie tu przebywam, bo pracują tu naprawdę wspaniali ludzie.

Krzysiek

Zatrudniłem się tu kilka miesięcy temu i nie mam na co narzekać. Pracowałem w kilku podobnych miejscach wcześniej i tu jest według mnie najlepiej. Pracownicy są traktowani z szacunkiem i jeśli się starasz to na pewno zostaniesz odpowiednio doceniony

miro

jak bym tam nie trafil to na pewno dalej bym pracowal w Erkado.

Normalny

Do Jan ...Jesteś chyba rzecznikiem bałwanolandi ten kto zainteresowany wie o co idzie.Czasy szuflandii Ci się marzą.Czasy nie te...

Zostaw merytoryczną opinię o ERKADO Drewno Sp. z o.o. - Radomyśl

• Jak się pracuje w ERKADO Drewno Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ERKADO Drewno Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 151.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ERKADO Drewno Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 34 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ERKADO Drewno Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ERKADO Drewno Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ERKADO Drewno Sp. z o.o.