Opinie o Drzwi Erkado (Erkado Zbigniew Kozłowski) w Radomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ERKADO Drewno Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ERKADO Drewno Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ERKADO Drewno Sp. z o.o. w Radomyśl

Jak jest z pakietem medycznym w ERKADO Drewno Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Pracownicy/Niewolnicy

Do Pana Kozłowskiego! Dlaczego my stare hale (stile,płytowe,ościeżnice, malarnię,magazyn) itp. Za cięższa robotę mamy mniejsze pieniądze niż "METALOWE" to są jaja tutaj z 5 sobotami bardzo ciężko jest 4 tys zarobić gdzie tam spokojnie bez sobót 4 co miesiąc. Jesteśmy gorsi ?

@Pracownicy/Niewolnicy

Nikogo nie bronię, ale długie lata pracowałem na starych halach. W związku z przeprowadzką na pomorze, tutaj dostałem się na produkcję stalowych zewnętrznych, jednego z największych producentów. Nie wiem jak jest w stalowych w Erkado, za to tutaj mam spokojnie 4rkę bez sobót, ale praca bardziej wymagająca fizycznie i psychicznie. Dużo mniej zmęczony byłem po pracy w Gościeradowie. Chciało się coś porobić po pracy, a teraz pierwsza rzecz na którą mam ochotę, której potrzebuję to odpocząć po robocie. Czuć w kościach i w głowie. Chyba, że klimat nad morzem tak wyczerpuje, nie wiem. Pracuje tutaj też parę osób, co pracowało w KMI Porta i mają takie samo wrażenie co ja. Jest to bardziej wymagająca praca, jest różnica miedzy stalowymi zewnętrznymi, a tym bardziej wewnętrznymi. Podejrzewam, że różnice w pieniądzach wynikają poniekąd z tego faktu.

Kosa
@Pracownicy/Niewolnicy

To po co pracujesz,jak ci tak źle.

Iwona
@Tomek

Czyli co, podsumowując wypłaty są lepsze ale robota cięższa, tak? No a powiedz mi tak zmęczony jesteś po 8 godzinach pracy czy robisz tam jakieś nadgodziny? Jak tam temat nadgodzin wygląda, są, opłacają się?

Maria

Sugestia, że tak właśnie miałeś? Wisi teraz ogłoszenie dla operatora chociażby i jest wzmianka o wynagrodzeniu 11 tys. Jak można na dzień dzisiejszy taki wynik osiągnąć?

Xxx
@Maria

Można przez trzy miesiące to wyjdzie 11 tys.

@Xxx

przez 3 to troszkę długo. ale skoro piszą, że przez 1 można to jak komuś mogło się tak udać? chodziło o jakiś okres świąteczny razem z premią np? w ciągu roku jakie wszystkie mogą tu przysługiwać? wyżej widziałam także temat nadgodzin

karma wraca

do@konrado na tych ość.....br.....tak ustawiali że ustawili i zwolnili dziewczynę.to znaczy niby sama się zwolniła?być może padła ofiarą lenistwa osoby odpowiedzialnej za nową linię produkcyjną bo pewnie jakiś problem wystąpił i mogą być reklamacje.nie dać się było zwolnić za porozumieniem stron, lepsza dyscyplinarka i potem walka o swoje.dziś w innych firmach i tak nikt nie pyta o papiery.

Obecnie do swojego zespołu Drzwi Erkado (Erkado Zbigniew Kozłowski) szuka osoby do pracy na stanowisko Pracownik Produkcji. Na Lento.pl dodano oferte - warto spróbować?.

Siemanko

Nie warto próbować. Ten zakład to jeden wielki wyzysk i brak poszanowania godności człowieka. Radzę się nie sugerować tutejszymi pozytywnymi opiniami bo w 90% to ustawka.

Człowiek z lasu
@Siemanko

ale możesz wyjaśnić dlaczego? co właściwie jest tam takiego złego? nierealne normy, źli przełożeni, ktoś coś sie wypowie, obcinanie premi za byle co, mógłby ktoś wyjaśnić? przeczytałem cały wątek i sam nie wiem, składać cv czy nie składać

Stolarz

wchodzisz do zezowatego, nie wiesz gdzie masz patrzec, mowi Ci, ze z kadrowa zalatwisz formalnosci i wysle Cie do kierownika. Najwazniejsze zeby sie starac to bedzie podwyzka ;)

gdzie pracowales ? czy lubisz byc wykorzystywany ?

matematyk

jakis zepsuty kalkulator mieli przy ostatnim przeliczaniu wynagrodzen czy kierowniki cos pomylily?

@matematyk

Pytanie czy to tylko u Ciebie tylko coś z kasą jest nie tak czy koledzy też coś mówili? zdradzisz o jaką rozbieżność chodzi i czy nie można wprost do kierownictwa tu się zwrócić z tego typu problemem? Jakie najczęściej występują?

Rob
@matematyk

A co za dużo dostałeś w stosunku do swoich umiejętności?

Maria

No i po co tak dogryzać koledze? Na hali też podobna atmosfera bywa czy raczej w robocie jest ok? I skoro już o umiejętnościach mowa to bez jakich nawet kandydata pod uwagę nie wezmą?

Gel
@Maria

Nikt nikomu nie dogryza, ale kultury i ogłady to niektórym naprawdę nie ma co zazdrościć, wiadomo którym

misiek

Atmosfera odgrywa kluczowa role w osiaganiu wynikow,a tu zaczyna coraz bardziej atmosfery nie byc, choc wyniki jeszcze sa.Ludzie to podstawa bo nawet najlepsze maszyny ich nie zastopia, zaangazowanych ludzi oczywiscie.Sa tacy co coraz bardziej ta atmosfere psuja dla wlasnej korzysci a nie firmy i nie sa to szeregowi pracownicy.

Prac
@misiek

Ciekawe to co piszesz, chyba pracujemy w różnych Erkado .Wygląda to na totalna bzdurę.....

Czy od czasu ostatnich opinii w Drzwi Erkado (Erkado Zbigniew Kozłowski) zaszły jakieś zmiany?

Hehe

Tak zaszły, dyrektor stalowych został ordynatorem

@Hehe

I tyle z tych zmian? A jakie to mogło za sobą skutki pociągnąć czy coś? Na warunki zatrudnienia innych jakoś to wpłynęło może czy nie bardzo?

Czy pensja w wysokości 8000 w mieście Gościeradów ukazowy jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Automatyk?

operator

Brutto czy netto ?

@operator

A który wariant były bardziej prawdopodobny? I za jaką pracę tak właściwie to by mogło się opierać jakoś o samą postawę czy na tym stanowisku można liczyć na sporo premii czy dodatków? Jeśli tak to jakich?

Linde

Powiedzmy ze brutto by wyszło ale nikt nie powie Ci uczciwie ze automatyk musi smarować maszyny w przerwach dolewać olej itd...

Karol

U nas w Radomiu jeden mechanik od wszystkiego można zapomnieć nie wiem jak w goscierardowie

kondrato

Pomijajac oscieznice bo tam kolesiostwo bylo i dalej jest na pierwszym planie Erkado to bardzo przyzwoita firma dbajaca o swoich pracownikow.

Gabriela
@kondrato

A jak dbają o pracowników? Chodzi o jakieś dobre zarobki czy o co? Podasz jakieś poglądowe widełki wynagrodzenia?

@Gabriela

Maria

no i dla jakiej płci to stawka? pytam bo wdziałam, że kobiety podobno 2,7 a panowie 3,4 chyba, że uśredniasz? czemu kobiety w firmie miałyby mieć gorzej?

ty niby erkado co tak nie ladnie piszesz o przyzwoitej firmie obrazasz nie tylko wlascicieli ale i ludzi tam pracujacych mniej lub bardziej zdowolonych z pracy tam a jakims mnipulantem to jestes ty.

Rafał331
@pracownik

Ta firma i właściciel nie mają z przyzwoitością nic wspólnego. W żadnej pracy nie jest idealnie ale to jak szmaci się ludzi w erkado to przekracza wszelkie granice. Motto tej firmy powinno brzmeć: "Najpierw zyski, potem ludzie"

Ghr
@Rafał331

A zaraz zatrudnia na hale kolesia co za granica zdzierał haracz z ludzi za oferty pracy. No ale najpierw zysk potem ludzie-

LaaR
@Rafał331

Popracuj gdzieś indziej, w Anglii, w Niemczech, zobaczysz co to jest brak szacunku do pracownika. Jeszcze nie mając ugranej roboty, jesteś robolem agencyjnym, dopiero po paru miesiącach jak agencja nie jest zainteresowana, a Ty zapiepszasz jak (usunięte przez administratora) to może wrzucą Cię na kontrakt. Wtedy masz o tyle dobrze, że z rana chcąc wejść do szatni nie dowiesz się, że zrezygnowali z Ciebie i musisz szukać czegoś nowego. W agencji jesteś jak śmieć, nie Ty, to ktoś inny zarobi na nich. Przez i angolów, i niemców jesteś traktowany jak robol, jedynie starsi ludzie na ulicy potrafią się uśmiechnąć machając i mówiąc "Morning". W końcu pracujesz na ich emeryturę. W Polsce za to taki emeryt jak powiesz coś złego na czcigodnego, to Ci jeszcze nogę podstawi. Za to w pracy tutaj czuję się przynajmniej jak człowiek i jestem traktowany po ludzku. Kasa nie w euro, czy funtach, w złotówkach i z miesiąca na miesiąc można mniej za to kupić. I Winny właściciel? Jak masz w PL kilku dużych producentów, każdego dopadają ceny energii, gazu, prądu, paliwa. Drożeje po kolei każdy element do produkcji drzwi. Teraz jeszcze jak obserwujesz, popyt na drzwi jest rozruszany przez inwestycje już rozpoczęte. A nowych nie widać. Nie widać rozpoczętych inwestycji dużych osiedli, małych domów. Od stycznia idą zusy na każdego pracownika w górę. Co będzie, jak w połowie przyszłego roku każdego producenta dotknie brak zamówień? Jak w Dre który wrzuca już wióry zamiast ościeżnic i ramiaków, w Porta która odchudza drzwi dadzą mniejsze ceny niż Erkado i reszta zamówień pójdzie do nich? Jak nie będzie zamówień, z czego będą płacili nam? Mnie już kredyt dobija, koszty posłania dzieciaków do szkoły, dodatkowe zajęcia, bo jestem w pracy, zamiast z nimi. To nie właścicielom firmy zależy, a teraz ekonomistom i bankierom, żebyśmy mieli mniej kasy, mniej kupowali, więcej robili, to inflacja spadnie. Ja spłacam kredyt, z kredytu prawie same odsetki, kapitału malutko. Narzekać to będziemy, jak wykraczesz i osoby zarządzające faktycznie przestaną się wkurzać na to wszystko, oleją pracowników i zmienią biznes na coś pewniejszego.

kondrato

jesli chodzi o zarobki to sa ok. jak na nasz region ok2800 na reke plus dobry socjal.a kolesiostwo o ktorym pisze to tylko na ww wydziale.tam psiarnia rodzinno kolezenska na haslo tego co ich tam ustawil moze (usunięte przez administratora)kazdego.

to piękne
@kondrato

2800 jak na obecne czasy to prawdziwe miliony, jak to nie jest wyzysk to co to jest?

Zgadzam się z tobą.Pajac dalej robi swoje.

Iwona

Czy są teraz przyjęcia kobiet do pracy w Erkado?

U nas 2700 do ręki dziewczyny chłopaki 3400.

Xyz

Dlaczego kobiety 2700 a mężczyźni 3400? Skąd taka różnica?

Absolwent
@Xyz

To takie erkadowskie równouprawnienie. Różnica zależy od tego ile po rozmowie kwalifikacyjnej dadzą radę Ci jeszcze obciąć z wypłaty.

Nic

Jakie da zarobki u was

Zainteresowana

W internecie pojawiło się ogłoszenie na pracownika do działu sprzedaży, czy ktoś wyrazi swoją opinię? Dlaczego szukają?

Monia
@Zainteresowana

Też widziałam to ogłoszenie. Znajoma mówiła mi, że tam bardzo często szukają do pracy, bo jest duża rotacja. Słaba praca, a jeszcze słabsze zarobki. Wspominała też o złym traktowaniu pracowników, więc wygląda na to, że nie tylko na produkcji nie jest kolorowo.

@Monia

A wchodziła w jakieś większe szczegóły? Bo ciekawa jestem rozwinięcia stwierdzenia "słaba praca", bo odnośnie zarobków szczegółów nie znasz, żeby podać?

Według mnie jest to jeden z najlepszych zakładów w okolicy. Oferują swoim pracownikom naprawdę godne warunki pracy, obowiązki są ściśle określone, a między wszystkimi panuje swobodna i przyjazna atmosfera.

H
@Marcin

(usunięte przez administratora) niema pojęcia do niczego obserwuje już go trochę i naprawdę na c nie umie aby wydzierać się na ludzi. Niech lepiej zmieni fach. Na lo po Łopato logiem.

@H

Pierwsze słyszę o takich sytuacjach. Nie wydaje mi się możliwe, żeby w Erkado ktoś kogokolwiek tak traktował, bo zwyczajnie nie pasuje mi to do realiów, które widzę codziennie u nas w pracy. Wszyscy szanujemy siebie i swoja pracę nawzajem.

Zbyszek
@Marcin

Tam nie ma żadnej swobodnej i przyjaznej atmosfery. Ściśle określone obowiązki ????? zaraz pęknę ze śmiechu haha

@Zbyszek

A to co z tymi obowiązkami takiego zabawnego?

Maria

Być może ale samo pytanie nawet zasadne. Dobrze byłoby wiedzieć czemu konkretnie taka krytyka na te obowiązki tu spada?

ERKADO: Drzwi to nasz świat

Nasza firma z pełną odpowiedzialnością może się pochwalić że jest ekspertem nie tylko w technikach manipulacji ale również w maksymalnym wykorzystywaniu możliwości pracownika produkcyjnego. Oprócz wytwarzania drzwi nabyliśmy wieloletnie doświadczenie w wyzysku pracownika tak aby nie był tego świadomy. Wszyscy którzy chcą poznać tajniki naszej pracy i dołączyć do naszego zespołu zapraszamy do składania CV na adres: biuro@erkado.pl

tomcio

w erkado nie widac zadnego kryzysu a glupie plotki o zwolnieniach to tylko wymsl nie majacych nic do roboty miejscowych emerytow.

@tomcio

No to skoro kryzysu nie widać, to co innego?

tenco wie do nie pawel

ustawki to codziennosc na oscieznicach trzeba swoj tylek kims podetrzec najlepiej pracownikiem produkcji.Ale jest tam pan W.G.Widze ze inteligentny gosc i nie da sobie kitu wkladac.zycze mu powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o ERKADO Drewno Sp. z o.o. - Radomyśl

• Jak się pracuje w ERKADO Drewno Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ERKADO Drewno Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 151.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ERKADO Drewno Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 34 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ERKADO Drewno Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ERKADO Drewno Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ERKADO Drewno Sp. z o.o.