Opinie o Drzwi Erkado (Erkado Zbigniew Kozłowski) w Radomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ERKADO Drewno Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ERKADO Drewno Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ERKADO Drewno Sp. z o.o. w Radomyśl

Oo

Kwestia grafiku pracy. Art 129 § 3. Rozkład czasu pracy danego pracownika może być sporządzony - w formie pisemnej lub elektronicznej - na okres krótszy niż okres rozliczeniowy, obejmujący jednak co najmniej 1 miesiąc. Pracodawca przekazuje pracownikowi rozkład czasu pracy co najmniej na 1 tydzień przed rozpoczęciem pracy w okresie, na który został sporządzony ten rozkład. Doskonale widać jakie przejście ma firma do pracownika i Kodeksu Pracy.

Gibon

A ja tam chwaliłem sobie robotę w formie Erkado byłem operatorem Maszyny każdy mnie szanował i liczył sie z moim zdaniem również kierownicy. Liczę że kiedyś tam wrócę i pobajdze przy KOMEKU z moimi kumplami z Dąbrowy.

@Gibon

Ja tu pracuję już kilkanaście miesięcy i też jeżeli chodzi o firmę to jestem zadowolony. Polecam tym co im nie pasuje sprawdzić się w innych firmach tu przecież nikt nikogo nie zmusza do bycia na siłę.

Tu nie chodzi o zmuszanie kogos na siłę tylko o kulturę kierowników i komfort pracy Chcialaby Pani/Pan być traktowany/a jak (usunięte przez administratora)? Zastraszany i gnebiony? DOBRZE TU KTOŚ NAPISAŁ,ze każdy pracuje na ten sam chleb więc wzajemny szacunek powinien być na 1 miejscu. Ale co niektórzy porównują pracę na produkcji do zawodu lekarza więc o czym mowa. Popracuj dłużej niz kilkanaście miesięcy to sie wtedy dowiesz :) no chyba ze jesteś (usunięte przez administratora) wtedy inny temat:)

@.

Otóż to, albo jest się pupilkiem kierownika i ma się lajcik albo ma się szacunek do samego siebie i ma się pod górkę..Niestety sa takie osoby które maja profity z tego ze „milo” spędzają czas w kanciapie z kierownikiem ;) wiadomo o kogo chodzi.

!

Jaka obecnie atmosfera panuje na hali pod rządami M. M?

Właściciel firmy powinien zwołać zebranie i porozmawiać z pracownikami na temat kierownictwa, mistrzów itd. Nie mniej jednak w głębi serca mam nadzieję ze kierownik M. M wyleci jak najszybciej, za zniszczenie psychiczne tylu ludzi.

Abc
@.,

Chodzi o to aby nie siedzieć cicho i mówić otwarcie o problemach, ludzie tyle lat się bali odezwać a to w grupie siła, jestem pewien ze pan Kozłowski tego tak nie zostawi, w końcu cała ta sytuacja zaszła już za daleko i reputacja firmy ostro obrywa

Stolarz

wchodzisz do zezowatego, nie wiesz gdzie masz patrzec, mowi Ci, ze z kadrowa zalatwisz formalnosci i wysle Cie do kierownika. Najwazniejsze zeby sie starac to bedzie podwyzka ;)

gdzie pracowales ? czy lubisz byc wykorzystywany ?

Ill

Gdyby M.M. został na lakierni, żadne ekscesy z jego udziałem światła dziennego by nie ujrzały. Tam hala mała, pracuje raptem kilkanaście osób na zmianie. Głównie kobiety. Większość boi się o pracę. Siedzą cicho. Więc Mateuszek szalałby bez obawy że poniesie odpowiedzialność za cokolwiek. Mógłby bez obaw dalej ryja drżeć na ludzi, poganiać, zastraszać, wyzywać. Tworzyć siatkę swoich własnych pupilków i donosicieli, (usunięte przez administratora). Tak właśnie wyglądała rzeczywistość na lakierni za pana M.M. Wiadome było że na Stile tak nie poszaleje, jednak myślę że i tak długo trwało zanim trafił na kogoś kto mu nie odpuści. Trzymam kciuki za Panią Dorotę. Jeśli natomiast chodzi o lakiernie, odchodząc M.M. wyznaczył na następcę swoją przyjaciółkę. Ogólna opinia po awansie tej osoby jest taka że za mazurka jednak nie było aż tak źle.... Jeśli treści z forum trafiły do zarządu erkado, dobrze by przy okazji ktoś przyjrzał się bliżej pracy pani P.K która od 1.5 roku rządzi lakiernią

@Ill

Bardzo dobrze opisane. Za czasów M.M na lakierni była jedna zmiana której było wszystko wolno, hulaj dusza, kobiety się śmiały, żartowały, jadły podczas pracy oraz darły się w niebogłosy.. oraz druga zmiana której absolutnie nie było można robić tego co pierwszej chociaż pracowały lepiej to im się obrywało za wszystko .. a jezeli chodzi o nowa kierowniczkę to z góry juz bylo wiadomo ze dostanie taka posade.. pol roku przed odejściem kierownika na inna hale… ręka rękę myje

Ill

Musiał przecież pozwolić na więcej, jeśli miał tam swoją.... lubę. Zawsze przecież istniała możliwość że ktoś wejdzie gdzie nie trzeba i natknie się na scenkę. STOSUNKOWO duże było prawdopodobieństwo. Nie wszyscy jednak mieli tam taki high live jak się ogólnie przyjęło. Teraz też jedna ze zmian jest faworyzowana. Ale tu chodzi tylko o to żeby wprowadzić nieporozumienia między ludźmi. Jedyna różnica między P.K a M.M. jest taka że ona się nie wydziera. Jednak jeśli chodzi o wprowadzanie zamętu i niepewności między pracownikami weszła na dużo wyższy poziom. Idąc do pracy nigdy nie wiadomo o co będzie problem. Własne niekompetencje tuszuje się zwalając na pracowników ile się tylko da. Na każdym kroku przypomina się o tym jak łatwo w erkado można pracę stracić, czy tam podpisać naganę oraz o wszędobylskich kamerach i o tym że ktoś ciągle w nie patrzy. Za pracownikami na których szuka się haka, kierowniczka łazi też do łazienki. Łaziła za ludźmi również w czasach kiedy sama żółtą koszulkę nosiła, przecież ktoś musiał kierownikowi relację zdać. Obrazu dopełnia niestabilny, rozdygotany pan w białym podkoszulku. Ale to osobna historia. Jego w pewnym stopniu nawet szkoda, ale to właśnie P.K. w dużym stopniu odpowiada za jego Stan psychiczny. Można by było bardzo długo wymieniać te smaczki z lakierni

Ill

Nie jest to takie proste,. że wystarczy pójść do prezesa czy dyrektora i zgłosić. Owszem, istnieje prawdopodobieństwo że jest przyzwolenie na nie do końca uczciwie traktowanie pracowników produkcji. Ale nie o to chodzi. Ludzie się boją mówić głośno o (usunięte przez administratora). Mają rodziny, zobowiązania finansowe. Boją się że nie znajdą innego zatrudnienia, że stracą płynność. Wiele kobiet które pracuje w erkado weszła na rynek pracy późno. Bo wcześniej wychowywały dzieci. Brakuje świadomości własnych praw i porównania. Są i tacy którzy wpadają na chwilę, widzą co się dzieje i szybko rezygnują. Szukają innej pracy

Dario Ch.

Słuchaj Andrzej, to od bierzmowania masz to drugie imię, ładnie Mateusz-Andrzej.Nie zmuszaj mnie żebym pojechał Ci publicznie po całej rodzinie bo to nie w moim stylu.Zacytuje Ci mądrość polskiego powiedzenia.Miałeś chamie złoty róg, ostał Ci się tylko sznur. Jak masz coś do powiedzenia to zapraszam do Szczecyna najlepiej z ojcem bo z Tobą nie będę rozmawiał.Nie pisz więcej na tej stronie ponieważ to źle wpływa na wizerunek firmy Erkado.Ja do Erkado nic nie mam ani do Pana Mateusza K.ani do Pana Kędzierskiego a tym bardziej do Pana Zbigniewa.Niech Państwa prawnik nie wtrącą się do toczącego się postępowania karnego z art 270 kk bo to jest sprawa karna prowadzona z Urzędu zagrożona karą pozbawienia wolności do lat 5. To nie jest postępowanie cywilne i nie dotyczy bezpośrednio Erkado. Pan Mateusz Andrzej niech czeka cierpliwie na swoją wizytę w Komisariacie gdzie zostaną mu przedstawione zarzuty a jeżeli chce sprawca dobrowolnie poddać się karze zapraszam do kontaktu najlepiej przez Komisariat w Annopolu lub bezpośrednio w miejscu mojego zamieszkania.Pozdrawiam Darek Chmura.

Przykre jest to jak reputacja erkado podupadła przez pana kierownika M.M już nawet ludzie z sąsiednich miast o tym gadaja. Skandalem jest to ze nadal trzymacie tego osobnika i nic z tym nie robicie.. szkoda ze hejt dotyka również pana kozlowskiego, pewnie nawet nie wie co kierownik wyprawia

Pan Mateusz M przez to jak traktuje i gnębi ludzi mam nadzieję ze wyleci z prędkością światła, wtedy inni kierownicy będą się trochę obawiali..Wystarczy zrobić rozeznanie wśród pracowników. 99% powie jaki,, dobry"jest pan Mateusz

@123

Ponoć już wzięli kilka osób na przesłuchanie i wszyscy gadali jednym głosem, nie wróżę ze kierownik M.M zostanie w Erkado na dłużej… tylko na kim on teraz będzie wylewał swoje frustracje jak go zwolnią ;)

Pan Kierownik M. M uknul sobie plan w swojej głowie ze zwolni pewna kobite pod pretekstem małej ryski. Osobe pracujaca 6lat, która ani 1 dnia nie była na zwolnieniu lekarskim, przychodząca w każdą sobote i na każde zawołanie. Osobe która wszystkim pomagala Pracownicy hali sa oburzeni i nie dają przyzwolenia na takie traktowanie i czekają na konsekwencje Twoich zagrywek Panie M. Niech właściciel zrobi porządek i oczyści atmosferę na naszej hali pozbedac sie owego Pana M. A Pani Dorota jeśli potrzebuje świadków na drodze sądowej, chętnie się zgłoszę

P.

(usunięte przez administratora) Do jaśniepana szanownego kierownika Mateusza.M co (usunięte przez administratora). Może zamiast zastraszać pracowników i mówić na hali ze trzeba kogoś (usunięte przez administratora) udałby się pan po pomoc bo (usunięte przez administratora) coś mocno nie tak, Jedynie czym możesz się zaszczycić to swoją posada tyrana, pracowałem w tej firmie rok ale słyszę coraz to nowsze informacje jak kierownik M.M zneca się nad osobami które starają się jak tylko mogą żeby nie dostać (usunięte przez administratora), moje koleżanki które tez już nie pracują były wykończone psychicznie razem ze mna, darcie mordy u niego jest na porządku dziennym, znajduje sobie swoich pupilków które siedzą mu dosłownie na kolanach a reszta out. Nie Wolno było się uśmiechnąć w pracy lub spojrzeć na jegomościa bo od razu był (usunięte przez administratora) ze się nie pracuje. Zamiast pomagać ludziom którzy sa pod jego okiem on woli zrobić zdjęcie (usunięte przez administratora) ? Kilka lat temu na lakierni ktoś napisał negatywny komentarz, ponoć się pan wtedy przejął ale czym ? Ze ktoś wyraził swoją opinie gdzie w pracy jest za to negowanym czy ze ktoś napisał o panu prawdę ? Na kolegów mistrzów również gwizdzesz jak na zawołanie, w końcu każdego traktujesz jak swoje pieski… (usunięte przez administratora) z pracownicami to tez nie nowość dla pana. Mam nadzieje ze inne moje koleżanki i koledzy również się wypowiedzą na twój temat. Panie Kozłowski, proszę się przyjrzeć tej Amebie bo chyba nie jest pan świadom co ten człowiek wyprawia z innymi ludźmi. Ludzie boja się odezwać i pożalić na cokolwiek bo zaraz będzie znęcanie się psychiczne przez pana M.M Prosiłbym tylko o zapewnienie spokoju psychiczego pracownikom które jest zaburzane przez tego (usunięte przez administratora)

rozsądny

Oj gdyby erkado miało siedzibę w większym mieście to już by miało problem przy takim podejściu osób kierujących do pracowników.Wieś to wieś pracy mało żyć każdy jakoś musi Ale znając opinię swoich kolegów i koleżanek psychicznie już mają dość, fizycznie jeszcze jakoś wytrzymują.To tylko kwestiastia czasu jak w firmie zaczną się problemy kadrowe.ja po zmianie pracy wcale nie na lżejszą psychicznie odpoczołem.firmie życzę jak najlepiej.kierownictwu nie.

Chcąc poprawić renomę, należy pierwszorzędnie zdyscyplinować naszych kierujących. To od nas, pracowników wychodzi najwięcej, dlatego warto zadbać o atmosferę pracy. Mało człowieczeństwa i dużo wywyższania się. To tylko różnica zakresu obowiązków, a ludźmi jesteśmy tak samo. Niektórzy zadzierają głowy i z łaską odpowiadają dzień dobry. Pracownik na kierowniczym stanowisku powinien błyszczeć wysoką kulturą osobistą. Z biegiem czasu jestem zmęczona psychicznie. Tylko i wyłącznie psychicznie, bo praca sama w sobie nie jest zła. Żyjemy jak małpy w klatce - pełno kamer i złowrogich spojrzeń przełożonych.

@dw

A ja mam pytanie dlaczego negatywne niepochlebne aczkolwiek prawdziwe opinie znikaja. Będę pisac do skutki Całe szczęście ze juz nie muszę pracować w tym gettcie Na miejscu Pana Kozłowskiego przyjrzałbym sie pracy pewnego kierownika M. M I to co robi z ludźmi. W tym zakładzie nie możesz mieć swojego zdania, ponieważ jest ono mieszane z błotem a kierownik ma zawsze racje. Przychodząc do pracy trzeba brać stoperan i tabletki na uspokojenie. Ludzie mdleja z napiętnowania i popadaja w depresje. Kierownik ma problemy z emocjami i z głową. Traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) msci sie, poniża,, musi kogos wy*ierdo*ic" prawda Panie Mateuszu? świetny kierownik z wielkim ego i inteligencja na poziomie minusowym . A firma nadal nie widzi problemu. Czy musi dojść do jakiejś tragedi żeby ktoś zareagował? Zastanówcie sie poważnie dlaczego tyle ludzi sie zwalnia po kilku dniach. Wasi kierownicy wykańczają ludzi psychicznie, zanizaja samoocenę. Wszyscy boją się cokolwiek powiedzieć zeby nie stracić pracy bo każdy ma jakieś zobowiązania itd. Tylko co ze zdrowiem psychicznym pracowników w tej firmie? Nic. Muszą zgadzać się cyferki. Jeszcze nikt nigdy nie uslyszal ze jest super, wiecznie źle i niedogoda. Może zamiast organizacji pikników warto zlecić badania psychiatryczne osob zarządzających ludźmi. Bo rządzenie a zarządzanie to dwie odrebne kwestie. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem, no chyba ze chcecie być pod stała opieka psychiatry i lecieć na antydepredantach Karma nie gubi adresu, zawsze wraca. Często ze zdwojoną sila. Dużo cierpliwości życzę dla tych biednych ludzi którzy muszą nadal męczyć się bo maja rozne zobowiazania.

Q

Ponad 30° C na halach produkcyjnych, brak zimnych płynów, brak klimatyzacji. Ważne, że w biurze i kanciapach kierowniczy mają wodę caly rok i klimatyzację.

A ja mam nadzieję ze osoba która zostala ostatnio zwolniona tak naprawdę za nic, nie odpuści panu M. I doprowadzi sprawę do konca z finałem w sądzie Może wtedy ludzie przestaną siedzieć jak mysz pod miotla w obawie przed utratą pracy.

Ktoto

Oj trochę fantazja ponosi. Swoją drogą to już w tym całym erkado mają wystarczająco dużo nagrań. W każdym rogu kamera. A co do dowodów, t(usunięte przez administratora) ciężko udowodnić. Ale czym on jest? Zastraszanie, stosowanie przemocy psychicznej, poniżanie, ośmieszanie. Ogólnie działanie które zaniżają ocenę przydatności zawodowej pracownika. Myślę że nikt kierownikom nie podstawia dyktafonu pod nos. Mamy słowo przeciwko słowu. Ale w tym przypadku, pracownicy byli i obecni mówią jednym głosem. Dobrze by było gdyby ta cała GÓRA erkado w końcu przestała zakłamywać rzeczywistość a zajęła się na poważnie problem

Oli

Ten nowy Wice już tak się z nimi zintegrował że wiierzy im bezgranicznie pojęcia o produkcji żadnego nie ma zwolnić kogoś tylko tak się umie wykazać tylko że tak do końca nie wie za co zwolnił .Żałosne.

kocia

tak te (usunięte przez administratora)ustawiaja zeby pokazac jakie to ony asy zwalniaja ludzi o ktorych wiedza ze wlasciciel dowie sie ze zostaly zwolnione bo maja z nim dobry kontakt.tak tuszuja swoje niepowodzenia musi byc glosno .ale to takie proste jak KONTROLA J I KIEROWNICY To jedna wielka rodaina.Szkoda kudzi bo dobrze pracowali

K

Niech właściciele firmy pozbeda się takich toksycznych ludzi jak pan kierownik M.m bo to tylko wpływa na wizerunek waszej firmy, który przez tyle lat ciezka praca budowaliście Państwo. W porównaniu do poprzednich kierowników owy Pan łamie zasady etyki moralnej wobec

Wyszło szydło z wora

Od dawna wiadomo ze Mateusz.M nic dobrego sobą nie reprezentuje a kierownik chyba powinien dawać dobry przykład, obelgi na hali do swoich pracowników to żadna nowość. Dobrze się stało może ktoś w końcu coś z tym zrobi

Już kiedyś ktoś na tym forum obsmarował pana M.M. Pan ten zwołał zebranie na hali, którą w ów czas zarządzał i wytłumaczył podwładnym że osoba która wypisuję te komentarze nie może czuć się anonimowa ponieważ on z łatwością może ustalić kto to jest. Jak ? Po adresie IP komputera. Smutne, że większość w to uwierzyła. Bezkrytycznie. Jeśli chodzi o podejście firmy do pracowników produkcji, to wydaję mi się że kierownicy mają odgórne przyzwolenie na stosowanie (usunięte przez administratora) wobec podwładnych.

Dw
@321

Skoro w żaden inny sposób nie można dotrzeć bo zdanie pracowników się nie liczy, trzeba podzielić się publicznie na forum, wkoncu zostało do tego stworzone. Istnieje wolność slowa, nikt sobie tego nie wymysla i nie bierze z kosmosu tylko opisuje rzeczywistośc. Ale jak to mówią, ryba psuje sie od glowy

Dw

Oczywiście, Problemy zamiatane pod dywan, bo ilość gwiazdek musi sie zgadzać. A pracownik nie ma możliwości wyrażenia zdania i komentarze najlepiej usunąć i zapomnieć o problemie

@erkado

Zatrudniają gościa co za granica trudnił się pobieraniem haraczu od ludzi za załatwienie pracy plus za każdy przepracowany tydzień. Oby tak dalej a będzie tak samo… zero reaserch

Zostaw merytoryczną opinię o ERKADO Drewno Sp. z o.o. - Radomyśl

• Jak się pracuje w ERKADO Drewno Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ERKADO Drewno Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 151.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ERKADO Drewno Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 34 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ERKADO Drewno Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ERKADO Drewno Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ERKADO Drewno Sp. z o.o.