Bemo Motors Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Bemo Motors Sp. z o.o.

ZORIENTOWANY 2012-02-22 21:06:18
Witam, chciałbym ostrzec wszystkich którzy mają zamiar podjąć pracę w tej firmie! Omijajcie ją szerokim ruchem, miałem okazje przyjrzeć się z boku tej firmie z niezależnej perspektywy, w życiu nie widziałem tak nie kompetentnej kadry zarządzającej - mowa tu o oddziale z ulicy Pomorskiej. Pracownicy są wykorzystywani i nie są przestrzegane przepisy kodeksu pracy!! Nieewidencjonowane nadgodziny i praca w sobotę!! Dyrektorzy realizują swoje własne wizje i interesy... Kierownik jednego z działów (nie będę przytaczał nazwisk bo wszyscy wiedzą) to życiowy nieudacznik nie dość że nic nie potrafi to jeszcze wykorzystuje swoje stanowisko jak może - bezpłatne naprawy samochodu... samochód służbowy traktuje jak własny. Ze Stargardu do Szczecina troszkę kilometrów jest... więc po co jeździć swoim samochodem skoro można służbową fiestką... Ciekawe czy ten człowiek o owocowo-okrągłej głowie :) zdaje sobie sprawę że należy odprowadzać podatek za używanie samochodu służbowego do celów prywatnych, z pe
anonimex 2012-02-25 11:28:07
Zgadzam się w zupełności,chamstwo i wyzysk!
anonimex 2012-02-25 12:04:42
To pewnie tam pracujesz Rafał i niezłym włazidupą jesteś! Jeszcze niech ci plują w twarz to powiesz że deszcz pada i będziesz te swoje marne grosze co u nich zarabiasz w garści ściskał i pochlebiał wszystkim,czy masz szacunek dla siebie samego? czy jesteś niepełnosprawny umysłowo aż tak bardzo,bo takich tez tam przyjmuja,kasa,kasa....
Kasia 2015-04-18 09:13:29
Piszę komentarz, ponieważ ktoś podszył się pod moją osobę i napisał kilka nieprawdziwych słów. Komentarza już nie ma. A tu jest moja opinia.

Pracowałam dla Grupy Bemo Motors (Szczecin i Koszalin) przez ponad 6 lat. Organizacja jest w trakcie ciągłych zmian, rozwija się, nie stoi w miejscu.

Pracowałam niemal na samodzielnym stanowisku, praca dawała mi naprawdę dużo satysfakcji. Miałam wszystkie narzędzia do pracy: od telefonu po bardzo drogie programy komputerowe.

Bemo jest dużą firmą. Współpraca z ludźmi też układała się w przeważającej części dobrze.

Najbardziej cenię sobie współpracę z moim działem i działem administracyjno-gospodarczym.

To nie jest firma dla ciebie jeśli:
1. ściemniasz, nie pracujesz, oczekujesz, że z nieba ci spadnie
2. jesteś oszustem lub złodziejem
3. nie lubisz ludzi, jesteś zamknięty w sobie, konfliktowy

To jest firma dla ciebie jeśli:
1. lubisz wyzwania i nie boisz się ich
2. pracujesz dobrze w grupie, ale potrafisz też sam podejmować decyzje
3. starasz się, szukasz niebanalnych rozwiązań
4. jesteś zorganizowany i potrafisz pracować pod presją czasu
5. chcesz zdobyć doświadczenie w dużej firmie

Duży minus mogę postawić za brak docenienia mojej pracy w postaci podwyżki pensji. Ale słowa "dziękuję", czy "dobra robota" usłyszałam nie jeden raz. :)

Atmosfera w pracy różna, czasami bardzo napięta, ale nieczęsto. Raczej sama się nakręcałam, bo brałam dużo na siebie i chciałam się ze wszystkim wyrobić.
Ze strony przełożonych: w moim przypadku było OK. Zdarzały się przypadki, że nie do końca rozumiałam zachowanie niektórych przełożonych, ale mnie one nie dotyczyły.

Czas pracy, normalnie, bez wyzysku, średnio 8h dziennie.
Pensja też OK, ale po tylu latach oczekiwałabym podwyżki :)

A propos ludzi (także tych w pracy):

"Wiesz co jest naj­większą tra­gedią te­go świata? Ludzie, którzy nig­dy nie od­kry­li, co nap­rawdę chcą ro­bić i do cze­go mają zdol­ności. Sy­nowie, którzy zos­tają ko­wala­mi, bo ich oj­co­wie by­li ko­wala­mi. Ludzie, którzy mog­li­by fan­tastycznie grać na fle­cie, ale starzeją się i umierają, nie widząc żad­ne­go in­stru­men­tu mu­zyczne­go, więc zos­tają oracza­mi. Ludzie ob­darze­ni ta­len­tem, które­go nig­dy nie poz­nają. A może na­wet nie rodzą się w cza­sie, w którym mog­li­by go od­kryć." ~~Terry Pratchett~~

pozdrawiam
Kasia
sand 2016-04-03 15:28:05
Warto jest spróbować @wer, a choćby dlatego, żeby skorzystać z dodatków jakie oferuje ta firma, z tego co wiem to można uzyskać prywatne ubezpieczenie zdrowotne.
Zainteresowany 2016-12-02 14:41:17
Witam jaka psnuje atmosfera w Koszalinie
Zostaw swoją opinię o Bemo Motors Sp. z o.o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bemo Motors Sp. z o.o.