Opinie o Do-Rada Radosław Mazak w Bieruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Do-Rada Radosław Mazak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Do-Rada Radosław Mazak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Do-Rada Radosław Mazak w Bieruń

inteligent

PAMIĘTAJ ŻE KŁAMSTWO MA KRÓTKIE NAGI to twoje słowa A prawda zawsze zwycięży Radosławie Mazak

inteligent

R.M. - 2013-03-20 00:25:14 Przykro mi ale nie dam na mszę ani na modlitwę za mnie bo jestem biedny i nie mam za co żyć. Ostatnio odebrano mi nawet samochód i musze chodzić pieszo bo nie stać mnie na środki komunikacji publicznej. Nawet na rozprawy przeciwko mojej osobie nie mam jak dojechać więc wysyłam faksy sądom aby usprawiedliwić moją nieobecność. Komornik który mnie odwiedza odchodzi za każdym razem z kwitkiem bo ja nic nie mam. Nawet na alimenty dla syna mnie nie stać. To przez was wszystkich którzy mi nie chcecie płacić, nie chcecie posyłać przekazów błyskawica oraz rzadziej dajecie się mi oszukać. Nawet gdy wytaczam sprawy przeciwko wam to muszę pisać o sądowe zwolnienie z kosztów. Dajcie mi już spokój, jestem przecież inwalidą i bardzo schorowanym człowiekiem.Coś Ci się chyba pomieszało panie Radosławie Mazak! To ty jesteś dłużny ludziom pieniądze za wykonane dzieło,mówię tutaj o tych którzy wykonali dzieło w postaci rozniesienia ulotek, a pieniędzy nie otrzymali za swoją pracę u pana, Działałeś od samego początku w zamierzonym celu z premedytacją a umowę skonstruowałeś CELEM OSIĄGNIĘCIA KORZYŚCI MAJĄTKOWYCH (nie zawsze uczciwych) mowa tutaj o ulotkarzach którym nie zapłaciłeś jak i naciąganiu klientów jak i celem żerowania na ludziach którym ulotek nie dałeś w co nie wątpię że tak było BO SKĄD BYŚ MIAŁ NA TE ULOTKI. Przypuszczam że pewnie za nie nawet nie uregulowałeś zapłaty, dla tego też w marcu skończyły ci się już ulotki bo jak sam stwierdziłeś w podanym po wyżej miesiącu ULOTEK JUŻ WIĘCEJ NIE MASZ I NIE BĘDZIESZ MIAŁ to są twoje słowa.Wprowadzałeś ludzi w błąd twierdząc jak sam twierdzisz że jesteś MECENASEM mimo że wiem że co do nie których używałeś określenia PRAWNIK tak jak do mnie poprawiając się że OSOBIŚCIE WOLISZ OKREŚLENIE MECENAS, W taki sposób zdobywasz ludzi zaufanie, przez co stawałeś się wiarygodny. Teraz trochę Ci nie na rękę co się dotyczy umów o pracę TAK ZWANYCH UMOWA O DZIEŁO gdyż musiał byś pła

Dołączam się do tej krucjaty różańcowej odmawiając jedną część różańca codziennie za wszystkich poszkodowanych i o opamiętanie dla tej osoby oraz dołączam dodatkową intencje w której będę pościła o chlebie i wodzie w każdy piątek za wszystkich poszkodowanych i o opamiętanie za tą osobę. W grupie jest siła,szczególnie w grupie która modli się w tych samych intencjach oraz gdy działa w grupie np. w sądzie.Dobry pomysł z tą krucjatą modlitewną.Pozdrawiam

pszczynianin

Jestem w temacie i podpisuje się pod wypowiedzią poprzedniego wpisu.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Do-Rada Radosław Mazak się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
odpowiedź

Do osoby SPRAWAOPOLE. Nie wiem kim pan ? czy mazakiem czy jego pomocnikiem ? bo na pewno nie osobą wspierającą poszkodowanych. To co jest napisane w pana wpisie to bzdury i kłamstwa od początku do końca i mam nadzieje, że nikt w to nie wierzy. Mazak jak do tej pory nigdzie nie przedstawił jeszcze żadnych wiarygodnych nagrań, ponieważ jak to zrobi to zaszkodzi jedynie sobie. I o takich bzdetach proszę rozmawiać sobie wyłącznie z mazaczkiem przy kawie i nie publikować ich na forum. Co do wyroków sądowych, to są one pozytywne jedynie w momencie kiedy poszkodowani nie stawiają się na rozprawy, a wtedy są sobie sami winni. Jak do tej pory nie ma wyroku nakazującego zapłatę w sytuacji gdy ludzie walczą przed sądem. Ja mam z mazakiem 4 rozprawę, jestem z przebiegu zadowolony i pewny, że mazak z sądu wyjdzie z niczym. Co do IP komputera to kolejne bzdury i zastraszanie oszukanych. Ten osobnik jest umysłowo za mały, żeby dysponować i posługiwać się takim sprzętem. Na dzień dzisiejszy Radosław mazak ma zakaz prowadzenia swej działalności, z każdym dniem jest coraz uboższy, zarówno intelektualnie jak i finansowo. I DLATEGO OSTRZEGAM WSZYSTKICH, właściciel byłej firmy do-rada, zrobi dziś wszystko, posunie się do każdego kłamstwa i zastraszenia aby w ostatnich momentach swego życia na wolności, każdym możliwym sposobem zdobyć choć parę groszy. Każdy kto stawi się na swoją rozprawę ( jeżeli taką ma) i bez zbędnych matactw opowie swą historię „ współpracy” z firmą do-rada, daję gwarancję, że nie wyjdzie z sądu z nakazem zapłaty. I ostatnia sprawa, dotycząca pozwu zbiorowego w Opolu. W momencie, kiedy sprawa wejdzie na wokandę sądową to pan radosława mazak może już porządkować sprawy rodzinne i pakować niezbędnik do więzienia. I na to Wam daję moje słowo honoru. I na to czekam z niecierpliwością. A na razie serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkim jeszcze trochę cierpliwości.

modlitwa

Modlę się za pomyślne zakończenie wszelkich spraw w sądzie na rzecz poszkodowanych codziennie na różańcu (odmawiając jedną część różańca) oraz za nawrócenie tego pana.Całe moje miasto modli się za tego pana o jego nawrócenie-te grupy modlitewne i pogotowia modlitewne są za darmo nic nie musze za nie płacić i za wasze pomyślne zakończenie spraw w sądzie. Szukam wszystkich by dołączyli do tej krucjaty różańcowej. oraz zachęcam wszystkich zainteresowanych do nowenny pompejskiej.

ktoś

Napiszcie do Ministerstwa Sprawiedliwości i Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz Ministerstwa Gospodarki oraz sądów najwyższej instancji poprzez użycie kancelarii adwokackiej która sporządzi dokument urzędowy i wyśle taki dokument do tych urzędów o zawieszeniu jego działalności gospodarczej czyli jego firmy.Jeśli kacelaria adwokacka może prosić o zawieszeniu imunitetu dla posła w sejmie to może też takie podobne pismo sporządzić na zawieszenie takiej firmy. Możecie oprzeć się również na Europejskim Trybunale Praw Człowieka w Strasburgu [www.echr.coe.int] European Court of Human Rights Council of Europe 67075 Strasbourg Cedex France Tel : +33 (0)3 88 41 20 18 Fax : +33 (0)3 88 41 27 30 Trybunale Konstytucyjnym [www.trybunal.gov.pl] Al. Jana Christiana Szucha 12a 00-918 Warszawa, Sądzie Najwyższym [www.sn.pl] Pl. Krasińskich 2/4/6 00-951 Warszawa 41 tel. (+48 22) 530-80-00 Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka [www.hfhrpol.waw.pl] ul. Zgoda 11 00-018 Warszawa tel.: (+48 22) 828 10 08, 828 69 96, 556 44 40 fax: (+48 22) 556 44 50 Rzeczniku Praw Obywatelskich [www.rpo.gov.pl] Aleja Solidarności 77 00 - 090 Warszawa tel.:(+ 48 22) 551 77 00 fax:(+ 48 22) 827 64 53 e-mail rzecznik@rpo.gov.pl

do syna Mazaka

Wszyscy wiedzą że to nie Ty dałeś wpis bo Ty takich rzeczy o swoim ojcu byś nie napisał. To ta szmata która Cię nienawidzi podszywa się pod Ciebie. Ukręca jej się kranik z gotówką i szlag ją jasny trafia jak sobie o tym pomysli i to że zostanie niebawem znów sama gdy Mazak pójdzie siedzieć. A Ty sraj na te alimenty których Ci ojciec nie płaci, być może przypomni mu się kiedyś że ma takiego fajnego syna, ale wtedy będzie juz za późno..

nepal

Witam ponownie. Czytam ostatnie wpisy R.M. że ma nagrania do sprawy w Opolu jest jego styl zastraszania przed każdą sprawę która ma być 22 marca na którą na pewno się nie stawi bo ma sprawę w Siemianowicach . Polsacie 10 lipca powiedział że sądy uważa jak bary mleczne ale osoby poszkodowane wierzą w Polskie Sądy i na koniec ja moża pisać wpisy w imieniu syna to jest bezczelne .R.M nie .mieszaj syna te sprawy bo to ci nie pomoże. Proszę napisać czy był w Opolu pozdrawiam

ktos

Cos te wpisy się nie zgadzają, wszedłem na stronę do rada i czytam a tam lista jeszcze dłuższa więc musiał kolejnych pozwać... otworzył następną zakładkę gdzie ma skany najnowszych wyroków na kwotę około 10.000 złotych , a to oznacza, że znów zarobił na wyrokach czyli, że raczej biedny nie jest. chyba dał więcej na kościół niż wy...

info

Zgłoście te wszystkie rzeczy do tego progamu "państwo w państwie" zróbcie o tym wywiad poradzą wam jak uporać się z nim-sprowadzą wam prokuratora generalnego ,polityka,mecenasa,adwokata i inne osoby wysoko postawione w rządzie i w sądzie.Na miejscu może coś ustalicie z tymi osobami aby zamknąć to błędne koło które prowadzi do samych nieszczęść -a co najgorsze może do bankructwa wielu osób które mogą znaleść się na ulicy,rozbicia małżeństw i innych tragedii.Takie rzeczy nie mogą już tak długo trwać.To jest zbyt jawne. Niech naświetlą tą aferę na całą Polskę jak ludzie są oszukiwani i nikt nic nie robi z tą sytuacją.-a ta osoba tylko się śmieje z takich sytuacji i samousprawiedliwia (ludzie szukają pracy bo nie mają pieniędzy a ktoś jeszcze potrafi ich za to karać pieniężnie)-myśląć tylko o sobie w sposób egoistyczny-dla własnego zarobku krzywdząc innych może i czasami na całe życie.To jest najlepszy program jak chodzi o takie sprawy w Polsce.Podaje adres: www.panstwowpanstwie.polsat.pl Telewizja POLSAT Sp. z o.o. Adres: ul. Ostrobramska 77 04-175 Warszawa Tel: 22 514 41 36 e-mail: panstwowpanstwie@polsat.com.pl

R.M.

Nie płacę podatków również bo jestem biedny i na podatki mnie nie stać. Liczę na wyrozumiałość Urzędu Skarbowego.

LAO

A czy płacisz podatek od dochodu, jakim są ewidentnie pieniądze otrzymywane błyskawicą?

R.M.

poszkodowana

Jak sprawy dziś z 14 marca wygladaja ?

mmmzz

do odpowiadam: 13 marca dziś miał sprawę cywilną mazak z ulotkarzami czy jak >?

sprawiedliwość

Do M.K Odpowiadam na pytanie „ Co robicie w takiej sytuacji ?”. Panie M.K nie robimy nic albo wybuchamy śmiechem z tych pierdoł, które gościu tu piszesz. mazak może i zakłada następne sprawy, ponieważ jest fanatykiem sądowym, ale dobrze wie, że są to jego ostatnie już pozwy, których przypuszczam i tak nie zdąży zakończyć. A czy Sąd mu nic nie zrobi ? To się okaże i zależy jeszcze który Sąd. Niech się jeszcze pobawi w te gierki cywilne , bo doprowadzony na swoje rozprawy karne, zrobi się bardzo szybko malutki. Co do nagrań, to żadnych jeszcze nie zaprezentował, co do jego wyjścia na prostą, to dzięki Bogu jego życiowa droga staje coraz bardziej kręta i pod górkę. Dlatego mazak przestań się ośmieszać, już nikogo nie zastraszysz. Twój „biznes” się kończy, czas robić porządki w domu bo odsiadka będzie długa. I tego ci życzę z całego mojego ogromnego serca.

M.K

Z tego co wiem to dał jakieś nowe dokumenty w których wykazał podstawe do zwolnienia z opłat. Sad go zwolnił, to teraz zaczną się następne procesy. Co jeśli mazak ma wszystko nagrane, to nic nie udowodnimy Skoro pozew zbiorowy też ma marne szanse to mazak wyjdzie na prostą Nic mu nie grozi ze strony sądu, ale to my będziemy musieli za to wszytsko zapłacić Co robicie w takiej sytuacji?

nepal

Witam osoby pokrzywdzone przez firmę DO-RADA mają cały tydzień czas iść na policję oraz sądu gdzie udzielają porad ,, tak jak wpis powyżej POMOC,, warto korzystać

mama

Szukam osób, które w ciągu ostatnich trzech miesięcy podpisały jakąkolwiek umowę z firmą do-rada ( porady prawne lub ulotki). Bardzo ważne.

Zostaw merytoryczną opinię o Do-Rada Radosław Mazak - Bieruń

Do-Rada Radosław Mazak