Opinie o Do-Rada Radosław Mazak w Bieruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Do-Rada Radosław Mazak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Do-Rada Radosław Mazak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Do-Rada Radosław Mazak w Bieruń

cminek

Wszystkim oszukanym przez pseudo-prawnika z Pszczyny życzę w Nowym Roku 2013r.zdrówka i szczęscia i szybkiego zakończenia spraw. 1lutego ma się rozpocząć proces zbiorowy Jastrzębiu-Zdrój czy wstawi się pseudo- mecenas to napiszę czy był, pozdrawiam.

Sławomir

Do SPK - nawet jeśli jakimś cudem przegrasz (cuda się zdarzają) to musisz poprosić sąd o obniżenie kary umownej do 1 PLN (do jednej złotówki), bowiem kara umowna jest RAŻĄCO NIESPRAWIEDLIWA, WYSOKA (taką możliwość daje Ci Kodeks Cywilny). Wskaż przy tym, że radosław nie poniósł żadnych faktycznych kosztów w związku z niewykonaniem/ nienależytym wykonaniem umowy (jeśli poniósł to on musi udowodnić stratę!!!), bowem cała umowa zawarta została przez niego w złej intencji, z chęci oszustwa (świadczy o tym m.in. kiilkaset oszukanych przez niego osób "dłużników"). Jego jednoosobowa firma - krzak nie świadczy żadnych usług, bowiem radosław jest znanym oszustrm i kryminalistą i nikt z jego usług nie korzysta. Średnio wyrobiony prawnik powinien roznieść mazaka w drzazgi w 10 minut na sali sądowej - trzeba zainwestować w siebie :) pozdrawiam Sławomir

spk

nick - 2012-12-29 12:43:09 czytelnik - 2012-12-27 21:42:52 czytam te wasze wpisy na wielu forach, i tak reasumujac, to mazak stale wygrywa... jak to jest? sady tyle razy blednie oceniaja pozwanych i oszustwa mazaka? cos tu nie gra... na jego stronie www nowe wyroki, ma kolejne zyski z nich, a tak srednio to ma miesiecznie ponad 50000, niezle jak na same dotychczasowe wyroki. a jak i inne dojda? pochwalicie sie przegrana? bo wygrana na pewno, ale przegrana? wtedy fakty sie liczyc beda, a nie wasze checi dowalenia mazakowi, nie robcie nadziei innym, skoro sami przegrywacie. czekam na rozwoj wydarze, na razie mazak prowadzi, i to niezle... ha, a sady zyskuja dluzsza prace, o tm nie myslicie?mazak prosty rolniku - nie podpisuj się "czytelnik" półanalfabeto, bo to urąga ludziom potrafiącym czytać. na czasie rusza ci parę spraw, w tym prokuratorskie, sprawy są proste, po kilu świadków do przesłuchania, analizy biegłych świadczą przeciwko tobie, więc i procesy będą krótkie. SPĘDZISZ KILKANAŚCIE LAT W WIĘZIENIU JAK NIC - ale w miłym towarzystwie szybko ci to zleci ;) Swoją drogą, jak ci nie wstyd oszukiwać i okradać osoby często ledwie wiążące koniec z końcem? Trzeba być wyjątkową kurwą i szmacziarzem bez honoru...Święta prawda. ^ . mam sprawę w styczniu dotyczącą umowy o dzieło.. Nie wiem czy to wygram. Ale choi.

nick

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Do-Rada Radosław Mazak się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Automatyk Utrzymania Ruchu
Bieruń
Adient Seating Poland Sp. z o.o.
logo firmy Produkcja foteli samochodowych
Bieruń
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik produkcji- operator giętarki
Job4You PL Sp. z o.o.
realny

Pytasz jak to jest? Więc Ci odpowiem. Bardzo prosto. Mazak składa pozew przeciwko "dłużnikowi", sąd z prawnej zasady wydaje wyrok zaoczny nakazujący zapłacić owemu dłużnikowi, lecz ten ma ustawowy czas na złożenie sprzeciwu, lecz z powodu lenistwa, braku czasu lub niewiedzy lub zaniedbania tego nie czyni, po upływie tego czasu wyrok się uprawomacnia i już zwycięstwo jest po Twojej stronie Mazaku. Ale błysnąłeś tym pytaniem. Myślisz że się Ciebie wystraszymy? Ale wiesz co? Za mądry jest ten wpis jak na Ciebie, znów pozwoliłeś skorzystać z Twojego laptopka tej Twojej zdzirze? Przyznaj się lepiej że to ona Tobą kręci i Twoimi oszustwami a co mądrzejsze wypowiedzi to jej dzieło. Ludzie! Nie dajcie się zastraszyć tej parze wyzyskiwaczy, naciągaczy i oszustów!

czytelnik

Temida

Proszę takie sprawy naświetlać sądom i prokuratorom. Ich wiedza, na ten temat, jest znikoma. Mazak to długopis ,który im dłużej pisze tym szybciej się zużywa. Gdybym miał dać mu poradę, to wycofał, bym wszystkie pozwy. Ale nie jestem tym Panem.

dodatkowe fakty !

Te pieć osób ze stu i tak nie ma jak zapłacić. Ale ma straszaka dla innych. Wniosek ---NIE PŁACIĆ--.

Temida

To może najwyższa pora pisać jak ten Pan zachowuje się na sali sądowej, czy ma adwokata i jakich używa argumentów.

x

NIE CZYTAJCIE WPISU OD POZWANEGO. SAME BZDURY I KŁAMSTWA. BYŁEM TAM, SŁYSZAŁEM I WIDZIAŁEM, CHOĆ NIE JESTEM POZWANYM. W TYM WPISIE NIE MA SŁOWA PRAWDY, SŁUŻY ON WYŁĄCZNIE ZASTRASZENIU I OTUMANIENIU LUDZI. JESTEM PRAWIE PEWIEN, ŻE TO ROBOTA SAMEGO MAZAKA LUB KTÓREGOŚ Z JEGO „PRZYJACIÓŁ.” Jak pójdziecie do Sądu ( czego oczywiście nie życzę), to sami się przekonacie co jest prawdą.

misiaczek (radzio)misio

Ludzie nie ma co się bać. Jak sam radzio(misio) powiedział sądy są dla ludzi.Tylko odpowiednio się trzeba przygotować. Odpowiedż na pozew z odpowiednim paragrafem napisać i (misiu) się gubi. Może nawet odwołania pisać, nic to (misiowi flamastrowi ) nie da .

xyz

pozwany - 2012-12-17 08:35:29 Ja miałem z narzeczoną jako przed ostatni i nie wygląda to ciekawie. Co prawda moją sprawę odroczyli na luty ale z tego co widziałem na korytarzu to Pani Barbara wyszła z sali roztrzęsiona i zdenerwowana, bo sad podobno oddalił jej wszystkie wnioski. Mówiła , że sąd stwierdził, że sprawa karna przeciwko mazakowi i wpisy internetowe oraz reportaże nie maja dla sadu znaczenia , bo mazak ich nie autoryzował a w sprawie karnej nie ma wyroku prawomocnego. Mazak na mojej sprawie składał wyjaśnienia które wszystkie z wnioskami sąd przyjął, moje dokumenty z internetu tez odrzucił. Nie udało się przekonać sadu,że podpisałem umowę nie odbierając paczki bo mazak stwierdził, że na ostatnich 20 rozprawach wszyscy używali tego samego argumentu do oddalenia pozwu po porozumieniu internetowym, a nawet zawnioskował o zabezpieczenie monitoringu z korytarza przed salą , gdzie mieliśmy się kontaktować i rozmawiać jako pozwani. sad na pewno przejrzy ten zapis bo podał, że nawet jedna mecenas rozmawiała z Panią Barbarą, a to sam widziałem, wiec nie za dobrze ... dostałem list od mazaka z informacją o KRD, dzwoniłem tam faktycznie ma z nimi umowę, chyba w przyszłym roku może to już zrobić. Niech ktoś odpisze co robić, ale ostrożnie bo mazak o wszystkim wie...to jest lipa ... i to spora... ;/

pozwany

xyz

Prócz osoby z nickiem: "mama" miał ktoś już rozprawy w siem śl ? Dużo osób chyba ma w styczniu dopiero..

mama

kuba - 2012-12-15 02:18:25 mama - 2012-12-15 00:17:13 Sprawy nie są zakończone, ciąg dalszy w styczniu i lutym - jeżeli wcześniej nie będzie końca świata, bo wtedy pan mazak już żadnej kasy nie zobaczy. dużo Pani nie powiedziała, jak przebiegła Pani rozprawa ?Była to rozprawa tzw. rozpoznawcza. Na wokandzie znajdowało się za dużo spraw i po prostu zabrakło czasu na konkretne przesłuchania. Dlatego ciąg dalszy nastąpi. Pozdrawiam.

kuba

mama

kuba

mama - 2012-12-02 20:27:27 Do-rada upada - 2012-12-02 11:35:33 Witam za dwa tygodnie mam sprawę w sądzie. Proszę o jakieś info czy da się z nim wygrać i w jaki sposób cobra_39@interia.plMy mamy rozprawę 11.12, a inni 14.12 2012. Kocham wszystkich optymistów w tej sprawie. Muszę Was jednak uświadomić, że nie wiadomo dlaczego ale Sąd " najwyższy"już go na w/wymienionych rozprawach zwolnił z wszelkich kosztów sądowych ( tak mam na pozwie). Dlatego na początku Waszych spraw musicie KONIECZNIE złożyć sprzeciw przeciwko zwalnianiu go z opłat, podając jako argument jego stan majątkowy np. 3 - dobrej marki samochody, na które miesięcznie wydaje 5 tysiaków. Zwalnianie z kosztów sądowych to przywilej dla najuboższych, NIE DLA OSZUSTÓW. A właśnie dzięki takim decyzjom niektórych sądów, mazaka stać na zakładanie 100 pozwów miesięcznie ( np w listopadzie). Wystarczy go odciąć od darmowych pozwów i facet pójdzie zamiatać ulice.. Ale to powinny robić sądy nie poszkodowani. Odpowiadam na poprzedni wpis : W Siemianowicach rozprawa idzie jak " krew z nosa", więc na to rozstrzygnięcie raczej nie liczcie. Ale - głowy do góry - szykuje się coś grubszego, o czym przepraszam ale na razie nie mogę napisać. Obiecuje dać znać zaraz jak będę mogła. Odezwę się po 11.12 - jak już dostanę wyrok z sądu. Pozdrawiam.i jak Pani po rozprawie ?

Do-rada upada

po sprawie są wydawane wyroki zaoczne, można napisać do nich apelacje?

dfbsjngh

jest ktoś już po rozprawie dot umowy o dzieło? Jak wyroki? Pozytywnie dla mazaka czy dla was?? PISZCIE COŚ NA TYM FORUM !!

Zostaw merytoryczną opinię o Do-Rada Radosław Mazak - Bieruń

Do-Rada Radosław Mazak