Opinie o Do-Rada Radosław Mazak w Bieruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Do-Rada Radosław Mazak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Do-Rada Radosław Mazak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Do-Rada Radosław Mazak w Bieruń

Temida

Dziękuję za rzeczowe podejście do tematu' w powyższych wpisach..

mieszkanka

Racja. Gdy ja odsłuchiwałam nagranie Mazaka w prokuraturze to okazało się że na CD nic nie ma! Jakiś bełkot tylko i szumy i trzaski. Od razu dowód ten został odrzucony. Nie dajcie sie wpuścić w maliny tak że Mazak ma jakieś nagrane rozmowy, najpierw osobiście odsluchajcie te rzekome dowody przeciwko wam a potem sie uśmiejecie zamiast sie wystraszyc recydywisty.

zniesmaczony

proszę sobie sprawdzić jego stronę internetową, to się dowiecie kto już miał z nim sprawy ...

Temida

Bardzo proszę o uważne czytanie ze zrozumieniem. W jednym z postów padło pytanie , czy ktoś już miał sprawę w sądzie z Mazakiem ? Jedno jest pewne,że złożył kilkadziesiąt wezwań do zapłaty. I z tego wynikło pytanie. Tego się trzymajmy , by pomóc innym. Ludziom trzeba radzić a nie zajmować się głupotami ,czy cytować to co można wyczytać w internecie. WIADOMO NALEŻY ZŁOŻYĆ SPRZECIW DO ZAPŁATY I MUSI SIĘ ODBYĆ ROZPRAWA. Pytanie jest dalej aktualne.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Do-Rada Radosław Mazak się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Automatyk Utrzymania Ruchu
Bieruń
Adient Seating Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn produkcyjnych
Bieruń
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK PRODUKCJI
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
aldek

mam odwieszony wyrok i za nie długo bedę czekał na ciebie tylko spędzę święta z żoną i córką którą okradłeś z uczciwie zarobionych pieniędzy a potem puszcze famę w wiezieniu a w tedy jak tam trafisz będziesz miał sporo klientów, którzy ci też nie zapłacą za usługi, ciekawe czy też będziesz donosił i domagał się odszkodowań.

aldek

gdyby trafił do mnie pod celę to służył by mi za kurewkę od dzisiaj masz przydomek u mnie cwel, bo takie szmaty jak ty nie zasługują na szacunek. Okrada się bogatych a nie biednych, cweliku pasożycie

bghueijxjs

Pan Zenon - 2012-11-16 13:21:43 Termin „mecenas” wywodzi się od imienia arystokraty rzymskiego żyjącego w I wieku p.n.e. – Cajusa Maecenasa. Rzymianin ten zasłynął opieką sprawowaną nad różnego rodzaju artystami – szczególnie poetami i pisarzami. Słowo mecenas oznacza więc współcześnie opiekuna, protektora, człowieka, który wspiera kulturę i sztukę.Zapomniałeś kryminalisto o tym: \"tytuł stosowany grzecznościowo wobec adwokatów\" Wszysktie wpisy namawiające do wpłacenia oszustowi - kryminaliście są tworzone albo przez niego samego. Dwie sprawa przeciwko tobie założone dzięki mnie już są w prokuraturze i wkrótce z mocnymi dowodami trafią do sądu. Tym razem - w ramach recydywy - popierdzisz w stołek już kilkanaście lat. PS Znajdź sobie jakieś żelazne majtki do celi.

lila

Jeżeli zostaliście oszukani i nie wiecie co czynić to zróbcie jak w powyższych postach pisze oraz złóżcie pozwy o wypłacenie wam waszych należności za wykonaną umowę podając kwotę jaką wam pan Mazak zalega w tym samym sądzie w którym on złożył przeciwko wam.

lila

Wnioski powinno się sformułować precyzyjnie. Zwykle jest to uchylenie nakazu zapłaty, oddalenie Ŝądań powoda i zwrot kosztów postępowania. Nie wolno zapomnieć ich uzasadnić. W uzasadnieniu warto wskazać konkretne dowody, np. załączyć umowę łączącą z powodem. Krok 5 ZAŁĄCZNIKI. W sprzeciwie naleŜy wskazać załączniki do pisma i dołączyć je w oryginale. Ponadto konieczne jest załączenie jednego odpisu sprzeciwu i odpisów wszystkich załączników (po jednym egzemplarzu). Krok 6 PODPIS. Sprzeciw, tak jak kaŜde inne pismo procesowe, musi być własnoręcznie podpisany. Obowiązku takiego nie ma wtedy, gdy sprawę powierza się profesjonalnemu pełnomocnikowi, np. radcy prawnemu. Wówczas on podpisuje pismo. Formalności Właściwość sądu Pismo zawierające sprzeciw naleŜy wnieść do sądu, który wydał nakaz zapłaty, a w przypadku nakazu wydanego przez referendarza sądowego - do sądu, przed którym wytoczono powództwo. NaleŜy je złoŜyć w biurze podawczym sądu lub przesłać pocztą listem poleconym. Trzeba zachować dowód nadania listu poleconego. 2-tygodniowy termin Sprzeciw od nakazu zapłaty naleŜy wnieść w ciągu 2 tygodni od dnia, w którym nakaz został doręczony. Doręczenie następuje zazwyczaj pocztą w liście poleconym. Dniem doręczenia będzie dzień odbioru. Sprzeciw wniesiony po terminie zostanie przez sąd odrzucony. PUŁAPKI MoŜe zdarzyć się, Ŝe złoŜony sprzeciw zawiera jakieś błędy, które w ocenie sądu będą przeszkodą w rozpoznaniu pisma. Wówczas sąd zwróci sprzeciw w celu uzupełnienia braków. Trzeba jednak pilnować, aby poprawione pismo złoŜyć w sądzie w terminie tygodniowym od dnia otrzymania wezwania o uzupełnieniu braków. Jeśli termin ten zostanie przekroczony albo braki nie zostaną uzupełnione, wówczas sąd odrzuci sprzeciw. PODSTAWA PRAWNA · Art. 497(1)–505 ustawy z 17 listopad

mama

DO OSZUKANYCH !!!!!!!!!! Zgłaszajcie swoje sprawy na policje lub do prokuratur. Rozumiem, że można mieć obawy, będąc po raz pierwszy w takiej sytuacji. Ale przecież od pokoleń jesteśmy walecznym narodem, więc pokażmy choć połowę takich „jaj”, jakie mieli nasi przodkowie. Przestańcie bać się małego, zagubionego człowieczka, bo gwarantuję, że on jest już teraz w większym strachu niż Wy. RAZEM wywalczymy sprawiedliwość. Pozdrawiam Barbara.

oszukana

poszkodowany - 2012-11-16 13:07:06 Tez byłem pozwany, to co wiem to chyba już wszystkich pozwał z którymi miał kontakt i mu nie zapłacili. Dzwoniłem do kilku sądów wszędzie ma po około 100 spraw., w Katowicach wschód, Siemianowicach, Pszczynie, Chorzowie, Mysłowicach, Podobno ponad 200 spraw już wygrał, ale sekretariaty nie chcą mówić na jakie kwoty mówią tylko, że powód wygrał sprawę, a powodem zawsze jest mazak. Wygrał procesy razem z odszkodowaniami, podobno miał nagrania rozmów z klientami, a nawet tyli z którymi podpisywał umowę o roznoszenie ulotek. Podobno mazak po wygranych sprawach zakłada procesy karne o fałszywe zeznania, tym, którzy go oskarżyli, lub złożyli nieprawdziwe zeznania przed sadem cywilnym, a dowodem na to SA te nagrania, w ten sposób będzie chciał kolejnych odszkodowań za pomówienia go. Dziś mu wpłaciłem pocztą błyskawice, w ten sposób uniknę kosztów sądowych i jego adwokata i odszkodowania, skoro mnie nagrał to co będę kłamał w sądzie … Od kilkunastu ludzi pozwanych co mieli sprawy w tym sadzie co i mnie założył wiem, że założyli mu sprawy , ale przegrali, i teraz z każdego tysiąca zrobiły się 4 , które muszą zapłacić a poza tym mają procesy karne o fałszywe zeznania, wszystko przez te nagrania… Radzę innym którzy jeszcze nie zapłacili aby mazakowi zapłacić podstawę od razu wtedy być może odstąpi od odszkodowań i sprawy, mi się udało., ale musiałem go o to prosić, bo on już pozew złożył, nawet mi wysłał mms ze zdjęciem pierwszej strony pozwu,. Z pieczątka sądu. Informacje niektórych osób w Internecie , którzy też rzekomo byli poszkodowani, często wprowadzają innych poszkodowanych w błąd, a przez to inni poszkodowani w sumie później musza płacić nie małe pieniądze po procesach mazakowi, zamiast wcześniej się z nim dogadać. Minimum trzy razy więcej płacą niż wtedy gdyby od razu zapłacili

poszkodowany

Na jego stronie coraz więcej skanów wyroków, a to już świadczy o tym jakie ma dowody i na jaką skalę złożył pozwy , a skoro mnie nagrał to chyba każdego…

zielona - 2012-07-16 08:54:23 Niestety nie znam szczegółów zawartych umów ale ze strzępków informacji wnioskuję, że zawarte umowy zawierają elementy charakterystyczne dla umowy o pracę. Jeżeli praca świadczona była w wyznaczonych godzinach od-do, nadzorowana przez pracodawcę (zaznaczanie gdzie i kiedy jest wykonywana, wysyłanie sms-ów z informacją o rozpoczęciu i zakończeniu pracy), musiała być świadczona osobiście, to w mojej ocenie został nawiązany stosunek pracy na podstawie kodeksu pracy. W związku z powyższym proponuję osobom, które zawarły takie umowy sprawdzić czy pracodawca zgłosił pracowników do ubezpieczenia społecznego (ubezpieczenie w przypadku stosunku pracy jest obowiązkowe). Jeżeli tego nie zrobił - podlega karze. Proszę pamiętać, że nie jest istotny nagłówek umowy lecz jej treść. W przypadku wątpliwości można zasięgnąć opinii Państwowej Inspekcji Pracy. Po zakończeniu umowy pracodawca MA OBOWIĄZEK wydania pracownikowi świadectwa pracy (bez względu na to jak długo trwała umowa i w jaki sposób został stosunek pracy rozwiązany). Zapytanie w tej sprawie należy zgłaszać do ZUS Inspektorat w Pszczynie, ul. Kopernika 22, 43 200 Pszczyna (tam jest zarejestrowana działalność). Wszystkie dane pracodawcy potrzebne do zadania pytania można pobrać ze strony centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej. Jest to w interesie wszystkich osób, które zawarły umowę z uwagi na przyszłe, ewentualne świadczenia (np. zasiłek chorobowy, prawo do zasiłku dla bezrobotnych, doliczenie do stażu pracy w przypadku ubiegania się o świadczenia emerytalne lub rentowe). Dodatkowo istotne jest, że nie jest przestępstwem zastrzeżenie w umowie wysokiej kary umownej na wypadek niewykonania zobowiązania przez kontrahenta, chyba że już w chwili zawarcia umowy wiadome jest, że nie będzie on w stanie się z niego wywiązać. A tak może być np. w przypadku gdy ulotki faktycznie nie były wydane osobie, która zawarła z Panem Cienkopisem um

asdf

dfhgsrf - 2012-11-05 12:10:19 Uprzejmie informuję o zdobyciu twardych dowodów na popełnienie przestępstwa przez kryminalistę - wraca do więzienia. Alleluja, chwalcie Pana. PS nie pytajcie co za dowody, bo ta menda i jego przydupas piszą na forum, więc nie będę ich przygotowywał na niespodziankę.poprawiłeś mi humor :D podaj swojego maila

Genek

Czy sa ludzi ktorzy juz byli na rozprawach???Jaki wynik w koncu?

ja2o

napisz pismo z prośbą o przeniesienie sprawy w twoje okolice, i wynajmij adwokata, bez tego ani rusz.

Genek

Co robic z wezwaniem do sadu od Mazaka? Ktos juz byl na rozprawach??

abc

Miał już ktos sprawe w sadzie z was ?

Poszkodowana !!

Jak wielu z was też zostałam oszukana. TOMEK z okolic Oświęcimia proszę o kontakt. !!!!!! dusia110@interia.eu

abcd

nowy skan pojawił się na stronie u mazaka... egzekucja.

Zostaw merytoryczną opinię o Do-Rada Radosław Mazak - Bieruń

Do-Rada Radosław Mazak