Opinie o Do-Rada Radosław Mazak w Bieruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Do-Rada Radosław Mazak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Do-Rada Radosław Mazak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Do-Rada Radosław Mazak w Bieruń

wera

do pozwu zbiorowego chetnie sie dolacze

roki

no to dobra wiadomosc dla mnie jupi

roki

dajcie namiar na prawnika który wygrał z tym panem

wyspa

Może więc już czas wysłać mu życzenia z ciepłej wyspy na Pacyfiku?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Do-Rada Radosław Mazak się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
Bieruń
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R14
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
mamy cię

MAMY CIĘ

rybnik

Właśnie znalazłam ulotkę " Darmowe porady w Unii Europejskiej " w mojej skrzynce pocztowej w Rybniku, (usunięte przez administratora)

oszukana

ma ktoś może wzór ulotki jaką trzeba było roznosić?? jakiej wielkości była w cm?????

znawca

Racja.

dziwneczłowieki

Albo ja jestem mało rozumny albo wy nie potraficie czytać lub jesteście takimi "dobrymi" tzn. żałosnymi manipulatorami, którzy wprowadzają ludzi w błąd? Wyroki zaoczne wraz z klauzulą wykonalności, które także są przedstawione... Robicie ludziom wodę z mózgu, a i tak sprawy przegrywacie... Ja "wygrałem" za pierwszym razem jakimś cudem, a dlaczego? Bo Mazak się nie stawił na rozprawie, nie przedstawiając żadnych dowodów, sąd oddalił powództwo. Teraz spodziewam się jego apelacji, zobaczymy dalej. Jesteście tutaj wszyscy żałości, pewnie wypowiadają się wszyscy, co nie mieli z nim do czynienia...w sądzie.

dotyczy pana Marcina

dotyczy p lukasik - 2013-03-30 15:14:21 jesli ktos mial dzwonic i sprawdzic czy p lukasik z jaworzna przegral sprawe, to jego dane sa oficjalne, sam je podawal, a jego numer ktory sam mi podal, to - 792481728, to nie piszcie prosze bzdur ze niby ktos inny mial odebrac, bo to facet a nie baba. ktos chce celowo wprowadzac w blad, aby inni nie wiedzieli co sie dziejeOsobo która dodała ten wpis (prawdopodobnie ktoś z pisaków) numer ten dotyczy pana Marcina. Tak "pan Marcin" podał ten numer a nie pan Łukasik. Czy Wy ludzie jeszcze się nie przekonaliście jakie są metody mazakowe? Kto naiwny ten da się wrobić i wtopi bo mazak prowokuje aby dzwonić i w rozmowach prowokuje aby na niego ponarzekać a Wy nie wiecie że wszystko jest nagrywane a potem narzekacie że znów pozew o 5 tyś. otrzymaliście.

kurczak świateczny

A ja radzę tak : opierajcie się i wierzcie głównie w wyroki, które mazak publikuje na swojej stronie. Jeszcze raz powtarzam, są to wyłącznie wyroki zaoczne i przestańcie wierzyć, że ktoś przegrał stawiając się w Sądzie. Gdyby tak było, mazak nie omieszkałby ten wyrok natychmiast opublikować ( choćby dla przestrogi). Na razie żadnego takiego pisma nie ma i przestańcie się licytować czy coś jest prawdą czy nie. Prawda na dziś jest tylko jedna - wrota więzienia dla mazaka pomału już się otwierają. I tego sobie życzmy na te piękne, choć zimowe święta. Pozdrawiam.

dotyczy p lukasik

jesli ktos mial dzwonic i sprawdzic czy p lukasik z jaworzna przegral sprawe, to jego dane sa oficjalne, sam je podawal, a jego numer ktory sam mi podal, to -(usunięte przez administratora), to nie piszcie prosze bzdur ze niby ktos inny mial odebrac, bo to facet a nie baba. ktos chce celowo wprowadzac w blad, aby inni nie wiedzieli co sie dzieje

nepal

Witam Radosław M. miał piątek sprawę Pszczynie sądzie z urzędem skarbowym na którą się nie stawił ale skarbowy mu tego nie będzie darował,,,art.54 . Wszystkim życzę Wesołych Świąt smacznego jajka i mokrego dyngusa .

dodajoszusta

Dzwoniłam na podany numer pana Marcina. I co się okazało? Odebrała kobieta, pisak już nie odbiera bo jego głos wszyscy znają. Po kilku pytaniach na które nie potrafiła mi odpowiedzieć okazało się oczywiste że to pisakowa a historia podana wyżej okazała się nieprawdziwa. Nie wierzycie to sami sprawdźcie lub spróbujcie odszukać tego pana który przegrał.

do flamastrowej

Znowu ta flamastrowa zdzira głos zabiera na forum i ludziom kit wciska? Boisz się i dupą trzęsiesz że żyć nie będziesz miała za co jak flamastra do pudła wsadzą na wiele lat? Radzę Ci zamknąć się i mordę w kubeł bo i na Ciebie przyjdzie pora i podzielisz los pisaczka. A Wy ludzie nie dajcie się wpuszczać w maliny tej durnej idiotce.

d

Jeżeli ten niby Pan Łukasik z Jaworzna naprawdę istnieje to powinien przede wszystkim osobę publikującą na forum jego dane osobowe, podać do Sądu , zażądać odszkodowania lub złożyć na policji wniosek o ściganie za złamanie prawa jakim jest ochrona danych osobowych. A policji już dojdzie do tego, kto to jest i to w bardzo krótkim czasie. Dlatego, jeżeli ta osoba naprawdę istnieje, gorąco ją do tego namawiam. A jeżeli to prawda, że stawił się w sądzie i przegrał ( w co absolutnie nie wierzę),to proszę o publikację tego wyroku na znanej wszystkim, mazaczkowej stronie. Tylko wtedy uwierzę, że coś takiego miało miejsce. Myślę jednak , że takie pismo tam się nie pojawi. Pozdrowienia.

vb

dzisiejsze - 2013-03-27 12:26:31 Dzisiaj miałam rozprawę z mazakiem , pozwał mnie o zapłatę choć nie dał mi ulotek. Sad odroczył sprawę bo nie dojechałam ale przede mną miał sprawę inny, który też ulotek nie dostał. Zadzwonił do mnie nazywa się Łukasik z Jaworzna miał sprawę z Siemianowicach i przegrał na 5.000 złotych. Sad stwierdził w wyroku, że skoro odebrał i podpisał umowę to wiedział co podpisuje, mazak z resztą jakieś nagrania przedstawiał i sms. Sad dał mu w całości wiarę. Jakie mam teraz szanse na wygranie tam sprawy? Co teraz zrobić, polubownie wpłacić te 2.000 czy popłynąć na 5.000 jak dziś pan wyżej... Radek to ty czy żona Sylwia? A może ten szkieletorowaty przydupas? Nic mu nie wpłacajcie!!

LAO

Sąd odroczył sprawę? Dziwne... wszyscy już wiedzą, że jak flamaster zakasuje 2000, to robi potem pozew na 3000. Więc nie ściemniaj!

dzisiejsze

Dawid

Teraz i ja jestem w waszej krucjacie różańcowej do tego będę modlił się codziennie na Koronce do Bożego Miłosierdzia pomiędzy godziną 15 a 16 jak pozwoli mi na to czas ze względu na różne obowiązki. To jest godzina Miłosierdzia Bożego którą modliła się Św. Faustyna.Mówiła że najwięcej łask można uprosić dla siebie i drugich w tej godzinie pomiędzy 15 a 16 godziną.Drugich tzn.takich jak oszukanych w tej sprawie bezrobotnych ludzi którzy nie mają pracy i jej poszukują, bez utrzymania,nie mają za co zapłacić czynszu,mieć na jedzenie dla siebie i dla swojej rodziny dzieci ,żony, męża a tacy oszuści bogacą się na tych ludziach bo chcą mieć lepszy telefon komórkowy,auto,wycieczki zagraniczne,imprezy cz lepszy ciuch nie widząc że ktoś cierpi głód i nędze i wiąże koniec z końcem bojąc się że następnego dnia może być na bruku.Takich ludzi to nie obchodzi bo myślą tylko o sobie.W Wielki Piątek rozpoczyna się Nowenna do Bożego Miłosierdzia trwa 9 dni i kończy się w Niedziele Bożego Miłosierdzia -7 kwiecień dzień w który najbardziej można uprosić sobie wiele łask dla siebie i uwolnić się od wszelkiego zła tzn.od tej sprawy powierzając się Bożemu Miłosierdziu pokładając całą ufność w Bożym Miłosierdziu.Więcej radości jest zdawania niż z brania.Lepiej byś świadectwem niż zgorszeniem dla drugich.

Zostaw merytoryczną opinię o Do-Rada Radosław Mazak - Bieruń

Do-Rada Radosław Mazak