Opinie o PAS Polska Sp. z o.o. w Opalenica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PAS Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PAS Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PAS Polska Sp. z o.o. w Opalenica

Henia

Czy były już wnioski na bony świąteczne?

@Henia

Tak, do 12 grudnia trzeba oddac

Krzysztof
@Marta

Dużo w tym roku dają? Ciekawe, czy każdy taką samą sumę dostanie, czy w zależności od stanowiska. Jak myślisz?

Quantum
@Krzysztof

Pewnie rzucą fortunę... Jak co roku.... Dobrze że daja karty bo bank mialby problemy zmieścić tyle na koncie...

Quantum
@Krzysztof

Ale ciebie chyba ominie skoro pytasz o stanowisko jak podstawą jest oświadczenie o dochodach ktore trzeba zlozyc do 12 grudnia...

Pracownica
@Quantum

Dobrze że na karty a nie przelew na konto bo u co niektórych komornik miałby używanie...

@Pracownica

To akurat nie jest twoją sprawą.

Hen
@Quantum

Tam jest sporo nowych osób w administracji więc może ktoś po prostu jeszcze nie wie. Wymiana kadry trwa w najlepsze. Czy w związku z tym faktem jest już lepiej w firmie? Czy poprawie uległo zarządzanie?

Czy wiadomo coś o bonach na Święta?

Podobno wczoraj było posiedzenie w sprawie Bonów i teraz czekają na decyzję Zarzadu

Czy ktoś się orientuję co się dzieje z wczasami pod gruszą? Zostały wstrzymanej, na jakiej podstawie?

@54

Wczasy pod gruszą wypłacane są z funduszu socjalnego .Kazdy powinien je otrzymać socjal jest na każdego pracownika.

Dorota

A ile tego można otrzymac?

No zgadza się. Tylko ja czekam już czwarty miesiąc za wypłatą pieniędzy..

Krzyś
@54

No właśnie też się zastanawiam ile można czekać na swoje pieniądze

Weteran

Ja pracuję już 20 lat w tej firmie i pierwszy raz dostałam pieniądze za wczasy pod gruszą

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PAS Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy KIEROWCA KAT. C, KAT. C+E
Woga Sp. z o. o.
logo firmy Inżynier Projektu
PAS Polska Sp. z o.o.
logo firmy PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ
Opalenica
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Graża

Będą bony wgl świąteczne ? Są warianty za te wycieczki ,festyny które się nie odbyły . A co ze świetami ?

A

Witam, czy były już wnioski o bony na Boże Narodzenie?

@A

Opłaca się w ogóle taki wniosek składać? Ile kasy było rok temu z tego tytułu?

@Dorota

W tych czasach każdy grosz się liczy, dla niektórych może i nie ale pytanie dotyczyło tego, czy były już wnioski a nie czy warto je w ogóle składać

Czy ktoś już coś wie o Bonach w tym roku na Święta?

Krzyś

Czy wiadomo w końcu kiedy zostaną wypłacone dofinansowanie do wczasów? Bo chyba już wszyscy z nich wrócili a kasy jak nie było tak nie ma!!

Błażej
@Krzyś

Czy nie można iść z tym pytaniem bezpośrednio do osoby,która się tym zajmuje,czy strach nie pozwala?

@Błażej

Ja dzwoniłam dwukrotnie do kadr, bo jestem na wychowawczym aktualnie i nie otrzymałam odpowiedzi konkretnej. One w kadrach nic nie wiedzą, wnioski czekają u pani dyrektor finansowej na podpis , a pani dyrektor finansowa jest na urlopie :-) także tak. A wniosek składałam w kwietniu

@54

A ktoś jeszcze wyżej by nie miał takich informacji?

xyz

Czy tylko moje wypłaty od kilku miesięcy są mniejsze niż na początku roku?

@xyz

Inflacja ???? nie narzekaj tylko podwija rękawy i kręć godziny jsk jest możliwość ????

@TamTaTam

Właśnie ciekawe czy chodziło mu o inflację czy może i tak kwota na koncie jest mniejsza niż kiedyś?

Bambaryła
@xyz

Zapomniałem, że już od dawna tu nie pracuję :-)

Upały a dodatkowa przerwa trwa 5 min ,nawet nie ma sensu iść do klimatyzowanej stołówki żeby się ochłodzić.

Weronika

A czemu przerwa tak mało trwa? To w sumie ile jej macie?

@Weronika

Weronika a czemu jest napisane "dodatkowa" ? ja chcę trzy po 60 minut każda, wtedy będzie idealnie :)

@Niewierny Tomasz

To o której byś z pracy wtedy wychodził? ;p

@Monika

Moniko...nie zrozumiałaś "przekąsu" mojej odpowiedzi. Jeżeli ktoś zastanawia się nad długością przerwy to znaczy, że nie ma zielonego pojęcia o swoich prawach, To po co tracić energię dla takiej osoby ? No chyba, że niesiesz kaganek edukacji, no ale wtedy to powinno się jechać po długości czyli kompleksowo: przy temp. poniżej należy się posiłek regenerujący przy temp. powyżej należy się dodatkowa przerwa przy temp. powyżej dostęp do wody przy temp. powyżej firma może skrócić czas pracy itp itd

Usuwając negatywne opinie lecz prawdziwe kryjecie się tym, ale i tak prawda zawsze wyjdzie na jaw jak jest na prawdę,widać to po tym że jak ktoś przychodzi do pracy to po kilku dniach z niej rezygnuje. Pozostaje tylko czekać aż przyjdzie kontrola z zewnątrz i potwierdzą że owe osoby nie mają uprawnień jak i pojęcia o pracy którą sobie przybrały.

@Anna

Jak ludzie przychodzą i dowiadują się że za sobotę nie jest płacone i mają kręcić się na rondlu, który od początku był złym pomysłem to odchodzą. Kiedyś polacy przychodzili na wakacje dorobić a teraz każdy omija szerokim łukiem. Rządzący firmą przez tyle lat nie zauważyli chyba do czego doprowadzają. Teraz jeszcze mają siłę roboczą w postaci Ukraińców ale oni też zaczynają odchodzić.

Carlo Rossi

Dokładnie.Teraz to już nawet i ,,Malutki" odchodzi,zaczynał u nas na bsh. Firma pozbywa się doświadczonych pracowników, ale sytuacja jest taka jaka jest i lepiej już nie będzie,niech idą się rozwijać w świat.Nam już blisko do emerytury to nie warto żebyśmy prace zmieniały,ale oni są młodzi,jeszcze tyle przed nimi a tutaj nic nie osiągną.Większość w firmie stanowi Ukraina,dziwi mnie fakt że chodzą tydzień w tydzień po 12h a potem wydajność jest jaka jest bo są zmęczeni. Firma powina wejść w jakiś nowy trend a nie dalej ciągnąć wiązki z których jest większa strata niż zysk. Jak to się mówi Alleluja i do przodu.

@Carlo Rossi

To ilu już macie Ukraińców a ilu Polaków na zakładzie?

васил

дуже хороша робота, багато наших друзів і працюємо на 12, виплата завжди вчасно.

PAS Polska Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Personalnych. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Podziel się swoimi wrażeniami z niej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję innym osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Jakie są wymagania co do zatrudnienia na tym stanowisku?

HrBusinessPartner

2 nogi, 2 ręce, każda po 5 palców ;)

@HrBusinessPartner

Chodzi o wykształcenie, jakie jest wymagane?

Xxx

Jakie są wymagania na ww. stanowisko jeśli można wiedzieć? Trzeba iść do przodu i piąć się wyżej a nie zapier#al#ć wciąż na produkcji. Nie ma co czekać aż sytuacja na dole się poprawi bo z takim zarządzaniem,planowaniem i kierownictwem jest to nieosiągalne więc zmiana stanowiska by się przydała, a jeśli nie to zmiana pracy bo mądry Polak już do tej firmy nie przyjdzie,jedynie co to ukraina.

@Xxx

Wszelkie informacje co do wymagań znajdują się w samym ogłoszeniu na pracuj.pl.

Kto twoim zdaniem nie ma kompetencji? Brzmisz jakbyś miał do kogoś ogromny żal ale nie napiszesz wprost xD

@Anna

Ty żalem nazywasz nazywanie sprawy po imieniu? To nie moja opinia tylko fakt. Nie czuję się uprawniony do oceniania kogokolwiek????

Jolanta

Ale jak zamierzacie to zrobić? Jak pracownicy mogą zmienić kierownictwo? Pisanie tutaj chyba nie sprawi że centrala spełni Wasze postulaty...

@Jolanta

tutaj to takie miejsce gdzie można żale powylewać........centrala to nawet nie wie o istnieniu tego miejsca.......ale rządzący krajanie już tak, był nawet (przeszłość) jeden menadżer który myślał o zdemaskowaniu forumowiczów ale spełzło na niczym :)

Kandytat

Witajcie. Możecie podać jakie są u was stawki dla pracownika szeregowego na produkcji?

Ciekawa

Wiadomo, kiedy zostaną doładowane karty (bony)?

Również Ciekawa
@Ciekawa

Karty pewnie zostaną doładowane, jak w końcu ludzie się zorganizują i bez ceregieli typu umawiania się na spotkanie wejdą do biura pani w długich blond włosach... Może wtedy łaskawie blondyna naciśnie ENTER!!!

@Również Ciekawa

Po Świętach nam doładują. Po co teraz ???? zarabiamy tyle że wystarczy na wszystko :-)

@Również Ciekawa

Działaj jak już masz doskonałe pomysły a nie się chowasz za plecami forum... Podejrzewam że gdyby ktoś zorganizował taką akcję nie miałabyś tyle do powiedzenia tylko posłusznie roboliła jak każdego dnia...

Ciekawa
@Ciekawa

Próbował ktoś płacić kartą? Podobno mają już działać, ale u mnie saldo nadal zerowe...

TamTaTam

@również ciekawa Zorganizuj coś a nie się tu psocisz skoro już takie pomysły masz...

Były Pracownik

Ludzie w tym zakładzie robi się coraz większy syf żeby starzy pracownicy byli gorzej traktowani jak nowe osoby z Ukrainy żeby trzeba było im miejsca ustępować a ty musisz latać to jeden wielki wstyd oczy wam się otworzą jak Polacy się zwolnia i zostaniecie z bardzo wydajna Ukraina brawo dla wszystkich rządzących w tym zakładzie

Kazik

"Gramy z PAS'ją" Brawo PAS, naprawdę gratuluję! Ludzie (usunięte przez administratora) za grosze - firma nie ma pieniędzy na podwyżki, na parkingu jedna dziura popycha kolejną - firma nie ma pieniędzy żeby te dziury załatać, przyjdź w weekend do pracy - firma nie ma pieniędzy żeby zapłacić za nadgodziny, ludzie odchodzą, obowiązki przeżucane na tych, którzy zostali - firmy nie stać żeby zatrudnić nowego pracownika. Ale jest PAS'ja - tylko to się liczy...

@Kazik

Kazik, serio tak sądzisz, dzieciaki się cieszą...przykro Ci z tego powodu?

Kazik
@ja

Szczerze, mam to gdzieś, że syn Pani X / Pana Y dostał imienną koszulkę i jest zadowolny. Chodzi mi o to, że w pierwszej kolejności chyba warto ogarnąć cały bałagan wewnątrz firmy, docenić, zmotywować pracownika - nikt tam nie przychodzi dla przyjemności, a tym bardziej charytatywnie. Ile można słuchać "sorry, ale nie ma pieniędzy". Później to niech nawet zagrają z PAS'ją z kadrą narodową! Chyba, że to całe gadanie o trudnej sytuacji finansowej firmy i pustej kasie to jedna wielka ściema to przepraszam bardzo.

Monia5357

Hej misiaczki,czy szukacie już nowej pracy jak firma się sypie, ponieważ wasz dyrektor już właśnie zbliża się ku zmianom pracy. Ostatnie miesiące są dla firmy nie ciekawe,odchodzą kierownicy,pracownicy a teraz i kadra zarządzająca,czyż to nie jest podejrzane?

Elżbieta
@Monia5357

a skąd ty to wszystko wiesz? chyba jesteś pracownikiem, mam racje?

@Monia5357

a ile to już razy się dyrektorzy zmieniali.....gdyby to był wskaźnik upadku firmy, to ona od kilkunastu lat nie powinna istnieć, firmę prędzej wykończy globalna sytuacja ekonomiczna, niż kolejny nowy "magik zarządzania"

@Elżbieta

Nie,pracowałam tu kilka lat temu a teraz pracuję w Administracji publicznej i takie informacje szybko się rozchodzą.

LuisdeFines
@Monia5357

Kapitan ucieka z pokładu? Ale jak to tak? Okręt tonie czy co?

@LuisdeFines

Co ty, nie widzisz co się dzieje?Pracy przybywa a pracowników ubywa,nawet bym powiedziała że i kierowników ubywa.Jest źle i jak się za to ktoś nie weźmie to będzie jeszcze gorzej.Polski NIEład jak sobie kartki od wypłaty za listopad i grudzień porównacie to zobaczycie że jest gorzej niż było pomimo podwyżki pensji wzrosły pewne opłaty pracownika.

Elżbieta
@Monia5357

okej, wszystko jasne :) plotki ploteczki same się nie roznoszą, co nie?

@LuisdeFines

Tak ucieka,z resztą nie dziwię się,jak się zadłużyło firmę i szefostwo z Niemiec zablokowało konta firmowe.Już nie wspominam o zaległościach za autobusy.

Zostaw merytoryczną opinię o PAS Polska Sp. z o.o. - Opalenica

• Jak się pracuje w PAS Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PAS Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PAS Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 5 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PAS Polska Sp. z o.o.