Opinie o KWANGJIN w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KWANGJIN. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w KWANGJIN na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KWANGJIN w Tychy

młody kosior

ale jaja rubo olga pudzie na jakosc co sie tutaj dzieje w tym koreonskim łobozie ciekawe kto za nia bydzie ogarnioł nos wcolesie nie zdziwia jak wyzmie łysy jakiego modego ciulika.

worker

Ale z lodami dobry pomysł. Szkoda, że nie ma kaktusów. No i muzyczka w soboty też dobre.

task

Zacznij pracować zamiast się dziwić

lato

Najbardziej to się stara Marek nieroby...

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie KWANGJIN.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
wiosna

Tymi idiotami napewno nie sa Szymon z Weronika plus Olga i Ewelina, ktorej juz nie ma i nie sa one z biura. To akurat sa osoby, ktore najbardziej sie staraja.

jeszcze obecny pracownik

Radze nowym pracownikom dobrze sie zastanowic czy chca przyjsc do tej firmy. zarobki na produkcji max 1800 brutto. W biurze pracuja osoby ktore maja 2000-3000 brutto. Wiekszosc 2200 brutto. Team leader, kontroler jakosci, magazynier i mlodszy specjalista moze dostac max 2500 brutto bez premii czyli daje to max 1800 zl na reke. BRAK PREMII I JAKICHKOLWIEK ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH. Kierownictwo ma wszystkich gdzies bo wiedza ze osoby bez doswiadczenia i tak sie znajda. Ludzie z administracji nie potrafia nic zrobic by bylo lepiej. Co powie Pan Prezes jest swiete, nikt mu nie da innej alternatywy. No coz trzeba zdobyc doswiadczenie i isc gdzies dalej.

kos

Widzę, że góra wzięła się za czytanie goworka i zaczyna się bronić.... Może na Waszym poziomie powinniście zacząć rozmawiać z ludźmi, a nie tutaj pisać swoje zażalenia do marudzących. Ludzie, będą się zwalniać i przez to będziecie tracić dobrych pracowników, a za taką kasę owszem będą przychodzić inni i też będą marudzić. Marudzimy przez to, że są złe warunki pracy, a to, że Wy tego nie widzicie tylko robicie wszytko co Wam każą koerańscy koledzy, którzy tanią siłą roboczą doprowadzą ten zakład do ruiny, bo ludzie będą przychodzić nabywać doświadczenie i będą uciekać. Nie możecie tak podchodzić do ludzi, że jak się nie podoba to się zwolnij. To już nie te czasy, żeby tak straszyć pracowników, bo prace w lepszych warunkach wszędzie znajdą. Jeżeli nie chcecie rozmawiać ze wszystkimi, to pogadajcie z Olgą albo Szymonem, oni dokładnie wiedza czego pracownicy oczekują, a nie mają jakiś wygórowanych tych oczekiwań. Troszkę chęci i zrozumienia obu stron. Czy ja zwykły operator muszę Wam o tym mówić, powinniście troszkę wyższy poziom reprezentować.

keszemetesze

oj oj ...

abc

ale czyja to jest wina że naprzyjmowali pociotek... a teraz im marudzą,mają tych swoich pracowników w dosłownym tego słowa znaczeniu, jest wielu innych chetnych do pracy za te pieniądze i na tych warunkach i jakos pracy tam dostac nie moga BO NIE MA PRZYJĘĆ !!!!!!a prace i przełozonych by napewno szanowali.

XYZ

Dlaczego osoby, które narzekają i którym dzieje się w tym zakładzie taka krzywda nadal tam pracują? Jeżeli komukolwiek się nie podoba to niech się po prostu zwolni i zatrudni się gdzieś gdzie będzie dla niego/niej idealnie. Jest to lepsze rozwiązanie. Po co te osoby się denerwują, narzekają i w takich ogromnych cierpieniach pracują. Droga wolna. Nikt nikogo tam na siłe nie trzyma.

()()()()

Proszę wymienić tych idiotów z biura - jak taki chojrak to co będziesz rzucał że ludzie z biura - wal śmiało - Szymon, Weronika, Piotr kto????. Co do "dziecka" i jego "rządzeniu" - proszę zaproponujcie kogoś innego... myślę że większość nie potrafiłby wypełnić raportu w poprawny sposób a po 2 Paweł mimo że jest młody sorry jest "dzieckiem" ma łeb na karku bo i maszynę potrafi naprawić, program na wyświetlacze napisać i wiele innych rzeczy. Proszę Was wszystkich którzy piszą takie śmieszne rzeczy o osobach w tej firmie - nie bójcie się walcie śmiało imionami a może i lepiej nazwiskiem, będzie pewność o kogo chodzi bo osób o tym samym imieniu jest więcej. Pzdr

Putinio

Idioci praują w biurze a na produkcji ich marionetki!!!

operator

Z tego co piszecie to robią tam sami idioci I mam na myśli operatorów

kkkkk

Jest najbardziej ogarniety z nas wszystkich, wiec dobrze, ze to on. Lepiej mlody, niz stara zrzeda albo mloda zrzeda haha.

Robolka

Teraz dziecko bedzie nami rzadzic. Wszyscy na skodzie sie cieszą

Stażysta 997,40zl brutto

jutro ide do banku i zakladam lokate ! fantastyczna wiadomosc ! nareszcie dzial administracji cos wynegocjowal dla wszystkich

hghhhd

Planowane podwyzki to 200zl brutto czyli 140 na reke na najblizszy rok

Skośny żółty skurwiel

Moi menadżerowie nie moga zmienic podejscia.Maja byc takimi skurw.... jak JA. Powiedzialem im ze do oporu maja wciskac wam kit o tym ze premie beda !!! W branży mówi się na to "metoda kija i marchewki" Śmieszy mnie tylko to że tacy frajerzy jak wy wierzycie w lepsze czasy hahaha Zastanowcie sie po co mi pracownicy z urzedu pracy na staz na produkcje za 1000 zl ?? no chyba kur... nie po to zeby komus dal zarobic ?! To ja mam zarabiac a nie WY !!!

Król Kwangjinu

Spokojnie moi podwładni zaraz bedą premie nie uciekajcie! Wasze zaangazowanie za nedzne pieniadze jakie wam płace słuzą naszej koreanskiej gospodarce hahaha Polaczki biedaczki

abcde

Kto kolejny odejdzie?zrezygnuje? Nie wielu nas zostanie jak sie nie zmieni podejscie kierownikow

Zostaw merytoryczną opinię o KWANGJIN - Tychy

• Jak się pracuje w KWANGJIN?

Zobacz opinie na temat firmy KWANGJIN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KWANGJIN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KWANGJIN
1.6/5 Na podstawie 111 ocen.
  • Browarowa 7
    43-100 Tychy