Opinie o KWANGJIN w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KWANGJIN. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w KWANGJIN na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KWANGJIN w Tychy

Mac1123D

teraz w Urzędzie Pracy są oferty pracy od tej firmy na stanowisko Operatora maszyn

wagarowicz

praca nie jest zła system premiowania do bani jest trochę niedociągnięć z systemem pracy i podziału ludzi ale jak ich brakuje to taki los żal mi kobitek bo behapowiec nawet rozmiarów rękawiczek podstawa nie może odpowiednich zamówić a przy maszynach nie ma żartów o wypadek nie trudno może niech zmienią dostawce a tak ogólnie to nie ma źle idzie wytrzymać no i przerwy posrane bo wszędzie gdzie pracowałem przerwa miała bite 30 minut

lux

taaaaa... mamy premie no prawie dwa zeta, bedzie na browar z lidra

iza

Kiedys ogłaszali się na OLX. Firma nie warta zachodu. Płaca minimalna, szkoda czasu na nich.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie KWANGJIN.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

ktoś

ogłoszenia są zazwyczaj na stronie Urzędu Pracy

iza

Witam. Idę na rozmowę do tej firmy na pracownika produkcji. Na czym polega u Was praca? Linia produkcyjna? Czy coś innego? Na jakie zarobki mogę liczyć? Jest możliwość nadgodzin? Zmuszają do nich czy jest to z woli pracownika?

NenoFenomeno

Jutro juz jestem kochani ! myster prezydent im back !

Ninko

Yes, yes, myster prezydent

ole ole

Jaka firma tacy pracownicy. Pracownicy nie są profesjonalni, więc jakie mają być opinie. To ich taka zabawa, pisać o sobie nawzajem na tym forum. Firma jak firma szału nie ma, ale w wielu zakładach ludzie pracują za najniższą krajową i żyją. Najlepiej narzekać i nic z tym nie robić! Jak Ci nie pasuje to po cholere pracujesz w tej firmie ja się pytam?! Rynek pracy jest otwarty, kretynów na produkcję wszędzie przyjmą. Wszyscy mądrzy w gębie, a jak trzeba coś zrobić zawalczyć o swoje to nie ma chętnego. Przypominam, że niektórzy byli w stanie pracować przy temperaturze 11 stopni n hali, bo trzęśli portkami, że ich zwolnią. Ludzie to Wy jesteście kowalami własnego losu, szczęścia, życia. Nikt się nie zwolni, Ci co mieli się zwolnić dawno to zrobili, a Ci co gadają od pół roku, że się zwolnią to kolejne pół roku będą jeba... w tej firmie. Uważam, że warto spróbować przyjść do tej firmy, zacząć pracować i samemu ocenić czy warto czy nie, w razie czego można się zwolnić, albo ponarzekać na forum, myśleć, że ktoś usłyszy Twój głos i coś się zmieni. Amen. Z niecierpliwością czekam na komentarze tego posta od "kolegów" z pracy :) :) :)

BoBooo
@ole ole

Największym kretynem jesteś ty Pajacu.

OniJeszczeNieWiedza

Dodam że w firmie mamy managera produkcji, który nigdy nic nie wywalczy dla pracowników. Nic nie poddaje wątpliwości, to co powie prezes jest święte. Ciągle słychać "ok, ok", "yes, yes", czasem się zastanawiam czy to są jedyne anglojęzyczne słowa jakimi operuje nasz kierownik. Z tego co słychać jeszcze w tym roku zwolni się parę osób właśnie przez tą osobę, ale nie sądzę żeby to cokolwiek zmieniło.

Właściwie to nic :) 1800 brutto to stawka operatorska i nie ma co liczyć na więcej. Żadnych premii czy benefitów.

sz-on

Nie ma czego wspominać

załoga z leara

Szymon może umówił byś się z nami na piwo w Tychach. Chętnie z tobą byśmy powspominali stare czasy.

ula

Chłopaki z jakości lepiej uważajcie, bo ktoś ma plan koło (usunięte przez administratora) Wam zrobić... A bez Olgi sobie poradzimy nie ma ludzi nie zastąpionych.

kasa

Od nowego roku możemy liczyć na podwyżki. 1850zl brutto. To pewna informacja.

przeszłość

Szymon nic Ci nie da że będziesz pisał do administratora, każdy post będzie o Tobie usuwany. Prawda szybko się rozleje, a o Tobie będzie coraz więcej informacji prawdziwej. Poprzedni post był w 100% procentach prawdziwy.

biotyk

Chyba w radiu.

jo

Jakość pisze. Jakość się boi.

gigo

Widać po komentarzach co niektórzy się nudzą w pracy...

stary kosior

godzilaaa godzilaaaaa, godzilllllaaaa :D coraz blizej magazynu hehehehhehe

Victor Vector
@stary kosior

Pan panie stary kosior jesteś głupi jak but!!!!!!!!!!.

Zostaw merytoryczną opinię o KWANGJIN - Tychy

• Jak się pracuje w KWANGJIN?

Zobacz opinie na temat firmy KWANGJIN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KWANGJIN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KWANGJIN
1.6/5 Na podstawie 111 ocen.
  • Browarowa 7
    43-100 Tychy