Opinie o KWANGJIN w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KWANGJIN. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w KWANGJIN na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KWANGJIN w Tychy

Frodo

Witam czy są może przyjęcia na wózki widłowe czołowe lub boczne ? Jeżeli tak to gdzie można złożyć cv ? Pozdrawiam

Lidia

@Wojtek Tu raczej nikt nikogo do niczego nie zachęca. Skąd takie wnioski? Jeśli zatem jesteś albo byłeś pracownikiem w firmie KWANGJIN i posiadasz jakieś aktualne informacje na jej temat, to zachęcam do aktywnego uczestnictwa w dyskusji.

Wojtek

Mam wrażenie, że konkurencja inspiruje do pisania tych bzdur.

Lidia

@Pracownik, a czy mógłbyś powiedzieć coś więcej? W tym momencie Twoja wypowiedź jest bardzo ogólna i niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu. @Pracownik ( jeszcze), długo już pracujesz w KWANGJIN? Co możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu? Przypominam, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców. Nie jest to miejsce na plotki o kolegach z pracy czy też poboczne dyskusje.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie KWANGJIN.

Firma nie jest zła.

robol

nie pracuje juz

Pracownik ( jeszcze)

Za chwilę będzie tatusiem. Ostatni raz w Majorze był widziany.

Kto to finder?

Dzwonilem tu pytac o prace i dostalem informacje ze niedlugo potrzebowac bendom findera. Kto to jest finder? Co on robi?

Tros
@Kto to finder?

Dostarcza części pod maszyny. Dobra praca.

Pracownik ( jeszcze)
@Tros

Najgorsza funkcja na całym zakładzie. Co chwilę wołają, miotają, finder musi zapychać, żeby pracownikowi nie brakło na maszynie części. Nie polecam.

Gregor

Wiadomo, że zawsze będą różnice w kwestii wysokości wynagrodzenia

don

Nie zdażyło sie żeby z wyplatą byl problem, zawsze na czas i za nadgodziny tez zawsze placa

@don

No dziwne zeby nie... No kurde pany, 10 lat w stecz glowe bym urwal jak by nie bylo cos zalacone albo na czas... szanujmy sie

Lidia

@Koles, myślę, że są inne sposoby na odnajdywanie dawnych znajomych ;) Przypominam, że na forum nie używamy nazwisk osób trzecich. @Mistrzu, jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Jakie warunki zaoferowane przez KWANGJIN byłby dla Ciebie satysfakcjonujące?

Mistrzu

Czy cos sie zmieniło, jeżeli chodzi o zarobki i nastawienie ludzi? I w ogoel ciezka praca czy da sie przeżyć?

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Słyszałem sporo dobrego

Lidia

@Robolwidzę, że nie jesteś zadowolony z zarobków w firmie KWANGJIN. Czy nie ma możliwości dostania podwyżki po jakimś czasie pracy? Czy jest coś jeszcze co Ci się nie podoba w pracy w tej firmie? Co dokładnie?

Robol

Najniższa krajowa + 100zł za brak L4. Sami Ukraińcy 1,5 zmiany Biuro 200zł więcej Lepiej sprzedawać kiszoną kapustę na targu.

xxx

Hej. Jak z zarobkami? Na 3 zmiany robicie? Warto się zatrudnić?

Lidia

@Skoda twierdzisz, że to najgorszy zakład, a czemu tak uważasz?Powiedz coś o tym więcej. Każdy na forum może pozostawić swoją opinię i informacje na temat pracy w KWANGJIN. Takie informacje będą potrzebne pracownikom jak i tym osobom, które chcą się zatrudnić w tej firmie.

Skoda

To najgorszy zakład w Tychach. Ludzie tak wredni.. :( Szczególnie kilka panienek na które porostu aż rzygać się chce Kiedy się je widzi. Wypłaty to jakieś nie porozumienie. Jak można w ten sposób traktować ludzi?? Niepolecam.

Zwykly lach
@Skoda

Trzeba bylo sie uczyc

Sylwia
@Zwykly lach

Zdziwilbys się ile ludzi po studiach robi na produkcji czy w hipermarketach. Moja koleżanka jest historyczka, nie znalazła pracy w zawodzie a że potrzebuję kasy to poszła do pracy w Learze i już ponad rok tam robi

robol
@Sylwia

Przykre, ale tak to jest jak sie wybiera studia nieprzydatne dla rynku pracy

Szukam pracy

Jakie zarobki w Kwangjin ?

Kapitalista

http://m.interia.pl/biznes/news,2498915,4199 Ile zarabia kasjer w biedronce

Uciekam

Widzieliście co daje SPM w swoich ogłoszeniach! Warunki płacowe: Stawka godzinowa 13,77 pln brutto 15 pln netto dodatku za każdy dzień pracy 300 pln brutto premii miesięcznej 31 pln netto na miesiąc dodatku na pranie odzieży 100% do stawki godzinowej za pracę w weekendy Żaba i Formpol tez podciągnęły wynagrodzenia Zobaczymy jak na to zareagują nasi możnowładcy z Adecco

Zostaw merytoryczną opinię o KWANGJIN - Tychy

• Jak się pracuje w KWANGJIN?

Zobacz opinie na temat firmy KWANGJIN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KWANGJIN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KWANGJIN
1.6/5 Na podstawie 111 ocen.
  • Browarowa 7
    43-100 Tychy