Opinie o KWANGJIN w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KWANGJIN. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w KWANGJIN na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KWANGJIN w Tychy

Była pracownica.

Żałuję że tyle czasu pracowałam tutaj. Teraz jestem w lidlu i praca lżejsza oraz lepiej płatna. Godziny pracy też są ok. (usunięte przez administratora)

IrunaPatrzy

Podchlebstwo tu króluje. Jak chce się tu coś osiągnąć to trzeba pięknie mrugać oczkami do swych przełożonych, udawać że się z nimi zgadza na każdym kroku, wypinać tak jak robią to skutecznie niektóre sztuki ,jednym słowem trza lizać d***, choć nawet Panowie skutecznie potrafią to robić jak np z UR ten prawie najstarszy pan, podlizujący się przesadnie swemu menagerowi i przełożonemu, gdzie inni mają tez rozeznanie i umiejętności ,lecz bez takiego lizodupstwa, dlatego stoją na uboczu i uchodzą za tych gorszych. Nie ma co się gorszych taka jest prawda. Wracając do produkcji, prócz podchlebstwa i zawieranych układów, obgadulstwo w tym nieprawdziwe oczernianie innych. Dotyczy to również osób z góry, gdzie nie potrafią dochować tajemnicy tylko faflają jak się im podoba, moi Drodzy to nieprofesjonalne! Co do zarobków zgadzam się z wpisami moich kolegów i koleżanek poniżej ,wynagrodzenia są bardzo niskie i nie motywują do pracy wręcz przeciwnie. W sklepie się więcej zarabia.

Halina
@IrunaPatrzy

Twój wpis jest dość ogólnikowy, zechcesz go nieco rozwinąć? Wnioskuję, że jesteś niezadowolony głównie z atmosfery, pamiętaj jednak, że tworzą ją sami pracownicy. Może warto wspólnie porozmawiać i przedyskutować problematyczne kwestie? Wspominasz też o wynagrodzeniu- czy poza zasadniczą płacą można liczyć na jakieś benefity?

darco corazzo

Powiem tak po 5 letnim stażu pracy tu, człowiek jest zmęczony tą pracą, zarobkami, ludźmi, okropnym chamstwem i nie sprawiedliwym traktowaniem. Czas to zakończyć. To skandal jakie tu ma się podejście do człowieka.

@darco corazzo

Pieniądze :) jak się nie poprawi teraz(stawki rynkowe) to we wrześniu odejdą pierwsi przyjęci oraz nowi.

Artur

Planowane są zmiany w strukturach wynagradzania pracowników zatrudnionych w firmie KWANGJIN? Jeżeli możecie, napiszcie, proszę, jak obecnie wyglądają wynagrodzenia. Przede wszystkim interesują mnie stawki dla nowo zatrudnionych osób. Jest to jedna z kluczowych kwestii, dlatego uważam, że fajnie, gdyby informacja na ten temat znalazła się w tym wątku.

zmęczony

Zauważyłem, ze ktoś napisał, iż w firmie są fajni ludzie nic bardziej mylnego to właśnie często nieznośna atmosfera powoduje niechęć do pracy. Aroganckie i chamskie odzywki ze strony kierownictwa, menagera to już normalka w tym zakładzie. Nie raz człowiek dozna wręcz upokorzenia. Gdy chcesz kulturalnie walczyć o swoją racje to pewien osobnik odpowie Ci czy Ty zdajesz sobie sprawę z kim masz doczynienia, jak by człowiek powiedzmy pod nim był NIKIM. Koreanskie firmy mają to do siebie , że człowiek się nie liczy tylko praca,praca,praca. Jest wiele innych godnych polecenia firm, NA PEWNO NIE TA !

Thuy
@zmęczony

Prawda

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie KWANGJIN.
Uzzy

C. D osoba która przepracuje miesiąc w kwangjinie i nie ucieknie dostac powinna 500 zł premi netto jednorazowo.

Jamek
@Uzzy

Po 5 lat nie dadzą 50zl a ty chcesz 500 po miesiacu?

Uzzy

Firma ta powinna zamieścić następującą informację : uwaga który przyprowadzi nową osobę do pracy

Szeregowy pracownik

Ja opiszę swoje odczucia co do tej firmy w sposób neutralny: Wady: - Niskie premie - Niskie zarobki - Różnice w zarobkach między danymi stanowiskami np. pracownik co stoi przy maszynie i nagina jak głupi po pięciu latach ma zarobki jak np. feeder (dostawca części) lub jakościowiec po 2-3 latach. Zero sprawiedliwości. - Wyśrubowane normy do maksimum. - O tym, że idziesz do pracy w sobotę dowiadujesz się w piątek. Komedia. - Kółka wzajemnej adoracji. Coś będzie nie tak to dostaniesz opierdziel ale są osoby, które robiąc te same błędy czy mając podobne wpadki i tak się wymigują od odpowiedzialności. - Równi i równiejsi pracownicy. - Manager, który myśli że w firmie jest bogiem. Nie do przegadania. - Ciągła walka by dostać urlop. - W zimę jest ogrzewana hala, niestety w lato nie ma klimatyzacji i idzie się udusić. Zalety: - Przyjazna atmosfera. Ludzie między sobą potrafią się dogadać czy zgrać jak trzeba. Mowa o szarych pracownikach. - Coroczne podwyżki. Kwoty nie są stałe. Co roku inna kwota. - Kasa na grudniowe święta oraz wczasy pod gruszą. - Liderzy znośni. Da się z nimi żyć choć nie są idealni. Podobnie kierownik. - Jedna zmiana 6-14. - Wynagrodzenie ustalone z góry w umowie o pracę. Nie ma stawki godzinowej. I tyle. Jeśli coś pominąłem to proszę dopisać.

Pracownik2017
@Szeregowy pracownik

Do wad : (usunięte przez administratora)Nie da urlopu bo masz przyjść na maszyne - przychodzisz i okazuje się że nie ma pracy i udajesz 8 godzin że coś robisz albo wysyłają na selekcję jeśli jest miejsce. - zarobki, dali by więcej za absencje to ludzie nie chorowali by czesto. - pracownicy ukrainscy mają soboty a my polacy nie mamy. Lepiej się ich traktuje - caly czas na tej samej maszynie. Nie mozna iść się uczyć na inną maszynę. - w zimie zimno. Plusy: - fajni ludzie. Latwo się porozumieć nawet z innymi działami. - w lato chlodniej niż w innych zakladach - wczasy pod gruszą, premia świąteczna ( nie wysoka ale jest zawsze) - dyrektor produkcji jest ok. Przywita się, wysłucha. - szansa pracy w innych działach nie tylko na maszynie

@Pracownik2017

Ha ha skąd Ci sie wzieło że 8 godzin udajesz w tym zakładzie powodzenia i ten chłód w te lato....świetne

Obserwator

Potwierdzam, normy wysokie przy smiesznych premiach, podejscie do ludzi jak do robotów, cala kadra zarzadzajaca, to ludzie, ktorzy skacza pod dyktando dyr. produkcji (z ktorym niemozliwoscia jest sie dogadac, a Pan przeswiadczony jest o swojej wyzszosci). Atmosfera taka, ze nie ma sie ochoty przekraczac progu tej firmy. Nie polecam zatrudniania sie tutaj. Masa ludzi odeszla/ planuje odejscie z tego bagna i wcale sie nie dziwie...

Wladim

Ludzie uciekajcie (usunięte przez administratora)

Chłop

Pracuje tu już parę lat. Mój czas w firmie zaczyna dobiegac końca a zwłaszcza cierpliwość. Nie jest to miejsce które z czystym sumieniem mógłbym polecić osoba, które szukają dorobku, poparcia i spokojnej pracy. Pracowałem w paru innych firmach i ta na tle pozostałych wypada najgorzej. Młodym nie polecam tu roboty, bo tylko się zniechęca do pracy. Codziennie wielka nerwowka, ludzie przy maszynach maja ciężką pracę i wysrobowane normy, awaryjność przez co stres jest jeszcze większy i nadganianie normy. W lato jest już typowe piekło. Ciężki zapieprz gdzie na hali jest skwar, pot leje się z każdego a klimatyzacji brak, bo firma oszczędza na wszystkim i wszystkich.

Oko moko

Ta firma to istne dno !Jeśli chce kto tu pracować to grubo się zastanówcie ludzie. Robiąc tu można tylko garbu się dorobić. Mega smród i chaos. Pozdro

Stanowczo odradzam!!! po pierwsze zarobki marne, atmosfera, lizodupstwo. Tylko zmiany trzymają tu niektórych.

Patunka

Niestety nie polecam firmy Kwangjin. Podejście do pracowników tragiczne jak cały klimat w firmie. Dyskryminacja. Ludzie po zwolnieniach lekarskich dostają kary w postaci finałów..... Masakra.

Robol
@Patunka

Klasyka, najlepiej brać pieniądze za darmo. Co do niektórych osób dziwie się że je na siłe trzymają, rewir średnio 10 razy w roku. Masakra...

B.

Opel Tychy (dawne ISUZU) - Operator na start 2400 zł netto. Byli pracownicy ISUZU mogą liczyć na 3000 netto. Szukają pracowników. Operatorów na linie.

Tajny klient operato

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić ludzi zarządzających (usunięte przez administratora) którzy kompletnie nie wiedzą jak obchodzić się z pracownikami, a przecież to praca z żywym człowiekiem, a nie zaprogramowanym robotem bez uczuć. Zmienić strategię myślenia oraz zainteresować się światowym sposobem zarządzania ludźmi tzw. Leadership uwzględniający godnośc człowieka a przy tym zachowanie wydajności. Da się? Oczywiście. W tym momencie w firmie Kwangjin panuje (usunięte przez administratora)

Tescior

CIEKAWE DLACZEGO MÓJ WPIS ZOSTAŁ USUNIĘTY!? PEWNIE DLATEGO, ŻE ZOSTAŁA NAPISANA PRAWDA NA TEMAT ŻAŁOSNYCH ZAROBKÓW? POWTÓRZĘ 2100 ZL BRUTTO NA UMOWIE PRZEZ 2 LATA, PÓŹNIEJ 2400 BRUTTO NA UMOWIE STAŁEJ. PREMIE? SĄ UZALEŻNIONE OD WYDAJNOŚCI I BRAKU ZWOLNIEŃ LEKARSKICH. ŚWIEŻAK PRACUJĄCY CAŁY MIESIĄC Z PEŁNĄ WYDAJNOŚCIĄ OTRZYMUJE OK 1800 ZL NA RĘKĘ. KPINA PRAWDA. DLA POROWNANIA W TAKIM NETTO ŚWIEŻAK DOSTAJE 2400 ZL + 400 ZL PREMII.

Test

JEŚLI CZŁOWIEK CHCE SIĘ DOROBIĆ, ODLOZYC OSZCZĘDNOŚCI TO W TEJ FIRMIE TO WYKLUCZONE, GDYŻ PŁACĄ ŻAŁOSNE WYNAGRODZENIE 2400 ZL BRUTTO DLA OSÓB PRACUJĄCYCH NA STAŁE. ŚWIEŻAK DOSRSJE 2100 ZL BRUTTO. NAJGORSZE, ŻE LUDZIE PRACUJĄ W POCIE CZOŁA 8 GODZ NA STOJĄCO ZA MARNE GROSZE. NIE POLECAM FIRMY! SĄ FIRMY GDZIE SZANUJĄ PRACOWNIKA, DAJA MOŻLIWOŚĆ PRACY NA 1 ZMIANĘ I NA START DAJA 3050 ZL BRUTTO A NIE 2100!!!

@Test

A czy mógłbyś jeszcze napisać, czy oprócz podstawowego wynagrodzenia można liczyć na jakieś dodatki? To istotna kwestia dotycząca przychodów. Czy KWANGJIN obecnie oferuje pracownikom premie okresowe? Napisz proszę, jak kształtują się realia w tym zakresie. Zainteresowani użytkownicy będą wdzięczni za informację.

Robol

Firma nie jest zła. Wynagrodzenie mogło by być wyższe. Ludzie różni ale w 90% są OK.

Basiask
@Robol

Witam czy aktualnie są przyjęcia do tej w firmy w wilkowyjach Koreańczyków jakie zarobki ,i czas pracy oferują dziękuję;-)

@Basiask

Czy pomimo braku odpowiedzi ze strony użytkowników forum, znalazłeś ciekawe dla Ciebie ogłoszenie i wysłałeś cv? Jeśli odbyłeś w KWANGJIN rozmowę kwalifikacyjną, napisz nam proszę jakie odniosłeś wrażenia. Każda informacja, wynikająca z osobistego doświadczenia, jest wartościowa dla osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia w tej firmie.

Test
@Lidia

Lepiej zastanow się zanim podejmiesz tam pracę! Chyba, że chcesz stracić nerwy i zdrowie.

Lidia

@Stefan @Frodo nie znalazłam żadnych aktualnych ofert zatrudnienia opublikowanych przez KWANGJIN. Jednak jeśli szukacie pracy, zaglądajcie regularnie na gowork. Często są tu publikowane ogłoszenia o nowych rekrutacjach na różne stanowiska.

Stefan

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki przed rozmową podpowiecie?

Zostaw merytoryczną opinię o KWANGJIN - Tychy

• Jak się pracuje w KWANGJIN?

Zobacz opinie na temat firmy KWANGJIN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KWANGJIN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KWANGJIN
1.6/5 Na podstawie 111 ocen.
  • Browarowa 7
    43-100 Tychy