brak logo

Interplast Sp. z o.o.

Częstochowa

Opinie o Interplast Sp. z o.o.

rozczarowana 2013-12-06 00:04
[usunięte przez moderatora] Ocena firmy mierna, zawsze lepsza od niedostatecznej. Poza odnowieniem firmy z pieniędzy unijnych to totalna bryndza. Córeczka właściciela próbuje zarządzać firmą tatusia, ale nie ma smykałki.... Tak to jest jak ktoś wchodzi na gotowe. A ostatnio wprowadzone obrabiarki XYZ to typowy CHińczyk ( tam produkowane ) pod przykrywką angielskiej firmy. Jakość poniżej miernej. Strach to kupować...
Pracowałam tam więc coś wiem na ten temat. Praca do kitu, ciągłe wymagania a wynagrodzenie nie adekwatne. Niska kultura pracy i kultura właścicieli... Nie polecam!
8
pracownik tej zmiany 2014-10-07 13:37
Uwielbiam Magdalene Bernas swietnie sie z nia opracuje.kobieta konkretna.
4
orz3ch 2014-11-18 20:34
Co masz napisac jak w robocie jeszcze siedzusz:p
monster 2015-03-10 20:15
jak dla mnie (usunięte przez administratora)... szczerze to tylko doją... nic nie dając... duże wymagania vs. nic od siebie... pensje średnie... 10 do 15 zł na h... a (usunięte przez administratora)prezeska to już przechodzi ldzkie pojęcie...zero pochwały... a za wszystko co sie nie uda z twojej lb nie twojej winy mobbing.... i to ciągły... myśli (usunięte przez administratora)że jak płaci to wymaga ale taki chooooooj :) nie ze mną te numery....
3
spongo 2016-04-22 15:25
tomeko, myślę, że trochę czasu musi minąć zanim kazdy się przyzwyczai do sposobu pracy i tego w jaki sposób firma funkcjonuje
Dzepetto 2017-02-07 14:46
No to nic się nie zmieniło. Wypłata pod stołem . PIP i PUP dawno powinien się o ich szemranych interesach dowiedzieć. Sprowadzają maszyny i naprawiają ? Oni JE myją i tyle .
Ktoś 2017-02-09 16:53
Owszem, nic się nie zmieniło. Maszyny robione "na sztukę", żeby tylko z firmy wyjechały. Na halach zimno, nawet w szatni i na warsztatach wyłączają ogrzewanie po pierwszej zmianie (jedynej) i następnego dnia nie ma się jak przebrać, bo zimno. Pensje się nie zmieniły (8-15zł), ostatnia podwyżka (po ponad dwóch latach bez podwyżek) wyniosła... dla części pracowników nic, niektórzy dostali 0.5zł, nieliczni 1zł. Oczywiście wszyscy na minimalną, reszta pod stołem. W tej chwili całą firmę na papierze przejmuje córka prezesa, więc aż strach pomyśleć, co się będzie działo. W ostatnim czasie wypowiedzenie z dnia na dzień dostało 7 osób (z niecałych 60 zatrudnionych). Dwie minuty przed końcem zmiany zostali zaproszeni do księgowego, gdzie usłyszeli "Z przykrością muszę wręczyć Panu wypowiedzenie z zachowaniem okresu wypowiedzenia, ale bez obowiązku świadczenia pracy. Znaczy jutro już Pan nie przychodzi. Proszę czekać na telefon kiedy będzie mógł Pan zgłosić się po wypłatę". No cóż, taka rola księgowego, jemu trudno cokolwiek zarzucić. Szkoda tylko, że w tym czasie prezes ze swoją córeczką siedzieli w gabinecie i nawet nosa nie wychylili. Strach im było to powiedzieć pracownikowi po kilku(nastu) latach pracy prosto w oczy? Totalny brak szacunku i kultury. Od nikogo z szefostwa zwolnieni nie usłyszeli nawet "Do widzenia", ani chociaż "Spie*****j, nie chcę Cię widzieć". Zakładu z całego serca nie polecam. Jak już nawet kierownik chodzi z wypowiedzeniem w swoim kalendarzu i czeka tylko, aż prezes go wku**i, to o czymś jednak świadczy.
PS. Mierny tylko dlatego, że chociaż kierownictwo było w porządku i nigdy nie było zaległości z wypłatami, tylko to ich ratuje. ..
1
Anna 2017-04-07 15:23
Cześć,

"Ktoś" mogę prosić o kontakt? Wiem gdzie zwolnieni pracownicy mogą znaleźć pracę.
Tel.( usunięte przez administratora )
1
Zostaw swoją opinię o Interplast Sp. z o.o. - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Interplast Sp. z o.o.