Opinie o Grupa Eurocash S.A. w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa Eurocash S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Eurocash S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A. w Będzin

vat

Ludzie firma sie wali wreszcie pis dorwal ich za vat.ciekawe czy kierownik z bedzina poleci bo o wszystkim wiedzial tylko uciszal bo dobry byl wynik w bedzinie a tu po 10 tirow dziennie jechalo za granice i znowu na bedzin ten sam towar wracal a vacik na konto.

Kiler
@vat

W szczegulnosci ala kierownicy z oiw mieso I pypel

chodzacywkapeluszu

Ale ja was nie rozumiem, skoro wam źle to czemu nie odejdziecie ? może wy lubicie zarabiać te marną wypłatę miesięczną i tyrać i być od wszystkiego. Ja tam pracowałem pół roku zmarnowałem ten czas w tej pracy odszedłem pracuję na innej hurtowni mam 2000 zł netto zarobku ale jestem od jednej pracy a nie od sześciu i nie mam tej minimalnej krajowej. Z dnia na dzień poszedłem powiedziałem koniec odchodzę kartkę wydrukowałem sobie z oświadczeniem anulowaniem umowy o pracę. Mówili mi bla bla bla masz dwa tygodnie wypowiedzenia walnąłem L4 i niech mnie w torbę pocałują. Teraz mam pracę lepszą i nie zamierzam nigdy więcej nawet zakupów robić w euro.

mag.@.

A co powiecie na nowa lokalizacje magazynu?gorszego miejsca juz chyba nie mogli wybrac zdala od cywilizacji,korki do pracy i z pracy a jeszcze polowa magazynow nie jest otwarta.Jedyny plus ze ludzie beda mogli wybierac w pracy w lepszych ofertach bo tam kazdy bedzie walczyl o pracownika.Maja jezdzic przewozy ciekawe jak dlugo? a jak trzeba bedzie zostac nadgodziny to bus nie pojedzie i czlowiek bedzie zmuszony pracowac w nadgodzinach,najgorzej beda mieli ci co musza wrocic do domu i np zona ma isc do pracy a on pilnowac dziecka.Ciekawe ile ludzie to wytrzymaja,chyba ze mysla ze ukraina im robote zrobi,oni narazie sa ale jak zachod otworzy dla nich granice na legalna prace to pojada dalej pracowac za euro.

Anettta

Pracowałam trzy lata na chłodni wspomnienia zadufanych w sobie kobiet które są kablami i donosicielami.najgorsze to siostry to robokopy które za wózek by zabiły biuro to kolesie którzy są rułami grubymi które nic noe robią.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Grupa Eurocash S.A.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Będzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Będzin
Profesjonalny kierowca
Vichy

Tu ludzie zeżrą cię za wszystko. Za twoje szczęście, lub jego brak. Za wakacje za granicą lub kilka dni poza miastem. Zeżrą cię za to czym jeździsz, w co się ubierasz, jak wyglądają twoje dni, za dom, za mieszkanie, za myślenie, za twoje zdanie, za wszystko. Zeżrą cię. Dosłownie za wszystko. Zeżrą cię z zazdrości, z nienawiści, z rozpaczy nad samym sobą. To całą prawda o euro Będzin. Tego się nie da opisać co tu się wyprawia z ludzmi.

Viola

Kierowca który jeździ w euro na małym to idiota za wszelka cenę robi z siebie bosa a tak naprawdę to jąkacz po podstawówce który ma słomę w butach proponuje kawę i nie tylko wszystkim na sklepach ej ludzie psychopata drugi co jeździ to idiota który opowiada całe swoje życie po 120 razy słuchać go soe nie da ......co za ludzie

Xxxxx

Żałosny to jesteś Ty. Jak masz coś napisać to napisz sensownie a nie numer 1,2,8,20. Podpuszczasz a guzik Wiesz. Twój post żenada.

żart!

Ta firma jest żałosna. Zamiast awansować doświadczonego pracownika to znów ten sam numer. Mamy go... nowy nr 2 kierownik transportu. Nowy jest jeszcze gorszym frajerem i lalusiem od nowego nr 1. Ciekawe ile nowy zapłacił za to stanowisko, że go wpuścili bez doświadczenia. Robimy zakłady, czy szybciej ucieknie od pierwszego. buahaha

Xyz

Widzę że tak bogate kulturowo osoby i ich strata na magazynie to cios nie do zniesienia ???? Pracownice roku, jak jesteście tak kulturalne w życiu prywatnym jak i w pracy to przyjaciół,znajomych zapewne nie posiadacie,podejrzewam że i zwierzęta od was uciekają. Takie pustaki(tak wnioskuję z formy wypowiedzi)przeżyją nawet wojne atmowa a potem nawzajem zaczniecie odrabiać sobie (usunięte przez administratora) bo już nikogo innego nie będzie.

byla

Piękności na chlodni proszę Cię włóż okulary same maski tam pracujà:)sama szuka odnosiła i zaczęła wojnę więc pij do niej mnie już tam nie ma więc atmosfery żadnej nie tworzę jak już to tylko suchy patyk

pracownikodtrzechlat

Ja zarabiam 2700 zł netto, nie wiem skąd wy bierzecie takie małe kwoty wypłaty, przecież płacą dobrze. Praca jest lekka, przyjemna, tak jako fakturzysta, magazynier, kasjer. Praca w świetnych warunkach. Kierownictwo miłe, wyrozumiałe. Pomogą, doradzą, wesprą w różnej sytuacji, czasami opierdzielą ale to rzadkość. Nie stosują mobbingu jak w innych firmach ( pracach, zawodach ) ja bardzo polecam. Kasa zawsze jest na czas. Ja nie biorę pracy i życia prywatnego do jednego worka ale uważam że eurocash to dobra firma i praca w tej firmie dużo człowieka nauczy i dadzą zarobić co jest plusem. Pozdrawiam Andrzej Mazur Trzeci.

Michal
@pracownikodtrzechlat

Ciekawe kto Ci za takie komentarze płaci bo sam z własnej nieprzymuszonej woli tego nie napisałeś

Do Byla

Jednak to prawda. Jesteś głupsza niż każdy myślał. Pozdrawiam i pamiętaj że złe rzeczy wracają do człowieka ze zdwojoną siłą i Twój brak szacunku szybko Ci się zwróci z nawiązką. Żegnam tępaku i już nigdy nie wracaj bo tylko większość z nas nerwicy przez Ciebie się dorobiła. Pozdrawiamy!!!!!!!!!!! ..i.,

@Do Byla

Dziewczyny nie kłóćcie się bo złość piękności szkodzi upsss zapomniałem wam już to nie grozi ???? Obie macie racje firma się do niczego nie nadaje i przez was obie atmosfera jest jak jest czyli do niczego bo myślicie ze jesteście najważniejsze

m&m

Ludzie robi sie zle a moze nawet tragicznie zakladaja nam jakies zwiazki czy cus podobnego.szukaja jak tu nie dac odprawki przy przeniesieniu magazynu jak komus nie pasuje nowe miejsce.ludzie formujcie szeregi i zakladajcie sprawy zbiorowe bo oni nas chca wy....c.i nic nie podpisujcie zadnych aneksow.ta firma na nowym miejscu nie ma prawa bytu chyba ze uk przyjedzie i im bedzie towar skladala.

Do Byla

No jeszcze coś chcesz napisać czy już wyczerpały Ci się pomysły na zmiany nicków. Besztaj sobie innych ile chcesz ale na początku popatrz przez chwilę w lustro to może przynajmniej to Cię ostudzi tępa dzido. Nigdy w żadnej robocie nikt Cię nie będzie szanował oprócz takiego typu człowieka jakim Ty sama jesteś czyli dodam abyś nie musiała myśleć bo wiem że u Ciebie z tym ciężko (człowieka głupiego i specyficznego). Dziękuję i pozdrawiam.

Byla
@Do Byla

Tępa dzido nigdy nikt szanować ciebie nie będzie i gratuluje ci wypowiedzi i myślenia jesteś tak głupia ze aż śniąc się chce każdy cię obgadał jak się tylko da i za plecami nawet nie wiesz a może wiesz tylko udajesz głupia.robienie szoł koło siebie wychodzi ci najlepiej a tak baprawde koleżanki Hhee pseudo koleżanki tylko sie z ciebie śmieją i z twojego Wysokiego ego i twoich rozjechanych nóg gwiazdo chłodni pozdrów frajerów

Aaaaa
@Byla

Widzę że tak bogate kulturowo osoby i ich strata na magazynie to cios nie do zniesienia ???? Pracownice roku, jak jesteście tak kulturalne w życiu prywatnym jak i w pracy to przyjaciół,znajomych zapewne nie posiadacie,podejrzewam że i zwierzęta od was uciekają. Takie pustaki(tak wnioskuję z formy wypowiedzi)przeżyją nawet wojne atmowa a potem nawzajem zaczniecie obrabiać sobie (usunięte przez administratora) bo już nikogo innego nie będzie.

Ty

Na chłodni same głupie baby a najgorsza to mała chuda jedzą która wszystkimi rządzi uważajcie na nią bo to najgorszy podpierdalscz

Siłownia

Cieszę się ze już nie pracuje w Będzinie w euro bo pracują tam same pustaki a najlepszy jest laki luk to taka laska Ala chop Hhee z rozjechanymi nogami która wyżej sra niż głowę ma a i reszta tez np grubas Hhee który biega jak serdela aż się zaciera śmiech na sali

Do Byla

Szkoda mi Cię BYLA :) Reszty to nawet nie piszę bo szkoda tracić czasu "for you".

kierowca

do nielubiegrubych - mało tego ze wyłapie a do tego łapówkarze jak się idzie z dostawa bez towaru to stoisz po 2-3 godziny a ci co idą z łapówka to od razu pod rampę są podstawiani najlepsze są te grube 3 blondyny przemądrzałe i opryskliwe ze odechciewa się tam ponownie przyjeżdżać a gruby powinien już dawno być zwolniony za niewyparzony ryj

Byla

Kolejna osoba się zwolniła brawo !!!!wierze ze ludzie zaczniecie się zwalniać bo Bukowiec nic nie robi a na chłodni pracują same dupki i głupie baby

Byla czy nie byla
@Byla

Żenuła "Byla" hahahaha :) Zresztą szkoda czasu na odpisywanie Tobie. Słomy z butów nigdy się nie pozbędziesz!

Ssseeee
@Byla czy nie byla

Nigdy kobiety przypominać nie będziesz chłopie z krzywymi girami

Mają chłopy jaja. Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A. - Będzin

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Grupa Eurocash S.A.