Opinie o Arte Abc Konrad Szymanik w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Arte Abc Konrad Szymanik. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Arte Abc Konrad Szymanik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arte Abc Konrad Szymanik w Szczecin

Danielski Bismark Nowy wpis

Kominek popsuł się przy pierwszym użyciu.... Brak reakcji na reklamacje od 2-tygodni!!!! Super kominek na lato.... Brak montera do naprawy.... Montaż został niechlujnie zakończony... naliczyłem 8 braków śrubek z 14 szt.... Spartherm za 60000 zł bez funkcji a szef odkłada tel. na pytanie kiedy wkońcu.... ????? Zdecydowanie przedstawiam opinie "NO GO"

Agnieszka Nowy wpis
@Danielski Bismark

Ja jestem bardzo zadowolona. Osoba z którą rozmawiałam była otwarta na wszelkie sugestie co do montażu kominka. Kominek Spartherma zakupiony po dużo lepszej cenie niż dawali mi inni sprzedawcy. Montaż i zabudowa została wykonana w ciągu tygodnia. Ekipa bardzo czysta wzieli pod uwagę to że byliśmy w trakcie przeprowadzki. Pozdrawiam ;)

nick Nowy wpis

Oj, chyba przez tek kilka lat cudownej pracy i komentarzy ogarnęła ich rutyna ... Na zapytanie ofertowe o obudowę kominka, zainteresowania "szefowi" wystarczyło tylko na rzucenie xxxxx brutto i koniec. Niestety, z takim podejściem, nie polecam.

nick

kekek

2500 złotych przy pracy w biurze to całkiem sporo, tym bardziej @ekod, że wymagania są nieduże, angielski itd...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Arte Abc Konrad Szymanik spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
romek

nie wiem czy praca przy kominkach w Szczecinie to jest dobra praca dla kobiet @agugusia.. bo też nie wiem czy byś sobie poradziła, torche tam pracy fizycznej jednak jest i technike też trzeba mieć dobrze opanowaną, no chyba, z emówisz o pracy w jakimś biurze na przykłąd, no to prędzej do tego kobieta się nada.

lol

kaja i aga napisały: "jestem bardzo zadowolony z ich oferty..." Czy jest tu choć jeden prawdziwy wpis czy wszystkie pisze sobie właściciel?

Marysia

Znakomita firma która fantastycznie zajęła się montażem kominka w moim mieszkaniu. Polecam

AGA

Polecam wkłady kominkowie w bardzo dobrych cenach i swietnej jakości. Jestem z nich bardzo zadowolony.

bob

Fachowy montaz biokominka, firma zatrudnia solidnych fachowców, jestem zadowolony z ich pracy oraz jeszcze bardziej z ceny

Julita

świetni fachowcy, szybko poradzili sobie z montażem kominka w moim domu, dodatkowo firm arteabc ma duży wybór kominków

Karina

Znakomity producent namiotów rodzinnych, minione wakacje spędziłam całą rodziną na polu namiotowym w namiocie który kupiliśmy w Arte ABC, znakomici sie sprawdził, każdy z nas miał w środku dość miejsca i nikt nikomu nie pszeszkadzał, to wspaniały produkt

Kinga

Znakomici fachowcy, szybko i profesjonalnie zamontowali kominek tradycyjny w moim domu, jestem bardzo zadowolona z efektów ich pracy, polecam.

Kaja

Znakomite namioty, solidnie wykonane i wytrzymałe, jestem bardzo zadowolony z ich oferty namiotów, a do tego można je kupić w przystępnych cenach, polecam

aaa

Dbają o klienta. Fachowe doradztwo, szybki i solidny montaż kominka. Kominek wykonany ze starannością, wygląda wspaniale. Polecam

Tamara

Montaż kominków w ich wykonaniu przebiega szybko i sprawnie. Polecam.

Magda

W tej firmie pracują prawdziwi profesjonaliści. Szybko i sprawnie zamontowali mi kominek. Widać, że kominki to ich pasja. Wiedzą o nich wszystko i świetnie potrafią doradzić. Polecam

Danielski Bismark Nowy wpis
@Magda

Zostaw merytoryczną opinię o Arte Abc Konrad Szymanik - Szczecin

Arte Abc Konrad Szymanik
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Welecka 39
    72-006 Szczecin