Arte ABC KOMINKI SZCZECIN

Szczecin

Opinie o Arte ABC KOMINKI SZCZECIN

Magda 2013-08-02 09:44:59
W tej firmie pracują prawdziwi profesjonaliści. Szybko i sprawnie zamontowali mi kominek. Widać, że kominki to ich pasja. Wiedzą o nich wszystko i świetnie potrafią doradzić. Polecam
Tamara 2013-08-20 08:45:45
Montaż kominków w ich wykonaniu przebiega szybko i sprawnie. Polecam.
aaa 2013-09-18 08:50:10
Dbają o klienta. Fachowe doradztwo, szybki i solidny montaż kominka. Kominek wykonany ze starannością, wygląda wspaniale. Polecam
Kaja 2013-10-30 09:30:50
Znakomite namioty, solidnie wykonane i wytrzymałe, jestem bardzo zadowolony z ich oferty namiotów, a do tego można je kupić w przystępnych cenach, polecam
Kinga 2013-11-04 12:02:11
Znakomici fachowcy, szybko i profesjonalnie zamontowali kominek tradycyjny w moim domu, jestem bardzo zadowolona z efektów ich pracy, polecam.
Karina 2014-01-09 09:17:16
Znakomity producent namiotów rodzinnych, minione wakacje spędziłam całą rodziną na polu namiotowym w namiocie który kupiliśmy w Arte ABC, znakomici sie sprawdził, każdy z nas miał w środku dość miejsca i nikt nikomu nie pszeszkadzał, to wspaniały produkt
Julita 2014-02-06 12:44:35
świetni fachowcy, szybko poradzili sobie z montażem kominka w moim domu, dodatkowo firm arteabc ma duży wybór kominków
bob 2014-02-20 10:46:31
Fachowy montaz biokominka, firma zatrudnia solidnych fachowców, jestem zadowolony z ich pracy oraz jeszcze bardziej z ceny
AGA 2014-03-10 10:11:36
Polecam wkłady kominkowie w bardzo dobrych cenach i swietnej jakości. Jestem z nich bardzo zadowolony.
Marysia 2014-05-13 21:17:29
Znakomita firma która fantastycznie zajęła się montażem kominka w moim mieszkaniu. Polecam
lol 2014-08-10 09:09:02
kaja i aga napisały: "jestem bardzo zadowolony z ich oferty..." Czy jest tu choć jeden prawdziwy wpis czy wszystkie pisze sobie właściciel?
romek 2015-02-04 12:58:59
nie wiem czy praca przy kominkach w Szczecinie to jest dobra praca dla kobiet @agugusia.. bo też nie wiem czy byś sobie poradziła, torche tam pracy fizycznej jednak jest i technike też trzeba mieć dobrze opanowaną, no chyba, z emówisz o pracy w jakimś biurze na przykłąd, no to prędzej do tego kobieta się nada.
kekek 2016-05-07 20:43:30
2500 złotych przy pracy w biurze to całkiem sporo, tym bardziej @ekod, że wymagania są nieduże, angielski itd...
nick 2016-11-29 14:04:25
Oj, chyba przez tek kilka lat cudownej pracy i komentarzy ogarnęła ich rutyna ...
Na zapytanie ofertowe o obudowę kominka, zainteresowania "szefowi" wystarczyło tylko na rzucenie xxxxx brutto i koniec. Niestety, z takim podejściem, nie polecam.
nick 2016-11-29 14:05:37
Zostaw swoją opinię o Arte ABC KOMINKI SZCZECIN - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arte ABC KOMINKI SZCZECIN