Opinie o ISG Automatika Sp. z o.o. w Polkowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ISG Automatika Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ISG Automatika Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ISG Automatika Sp. z o.o. w Polkowice

paweł

slyszalem ze w tej firmie (branza it) jest bardzo dobrych wykfalifikowanych pracowników ! wszyscy mają umowy na stałe a firma się rozrasta! bardzo dobre zarobki!

sggdekl

no slyszalem ze zarobki na takim stanowisku sięgają 8-12 tys. miesiecznie, a w tej firmie bardzo dobrze się zarabia. można zarobić 4-5 tys. zł, tak mi powiedziano jak dzwonilem. szkoda ze nie jestem tak wykwalifikowanym pracownikiem jakiego szukaja, bo z tego co wiem to jest nardzo profesjonalna firma, w ktorej pracuja tylko najwyzszej jakosci profesjonalisci !

przemek

ale w tej firmie pracuje kilka osób @Maaa

przemek

ogloszenia sa co chwile, bo ludzie czesto odchodza

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
przemek

niestety w tej firmie wykorzystuje sie pracownikow, praca ponad 12 godzin dziennie bo szkoda zatrudnic nowych pracownikow, a jak nie mozesz pracowac o drugiej w nocy to w sluchawce slyszysz "nic mnie to nei obchodzi musi byc zrobione, albo nie pracujesz".

kierowca

szkoda słów na tą firmę, strasznie wykorzystują pracowników. szefostwo się kieruje zdaniem, że pracownicy to roboty i nawet, gdy mają rację to są w błędzie, zadanie musi być zrobiony mimo czasem braku zapewnienia odpowiednich lub nietępych narzędzi do tego. ludzie dla których nie liczy się człowiek, tylko wykonane zadanie. przykład trafienia do szpitalu z powodu przemęczenia organizmu, bo kazano zrobić zadanie nie pozwalając odpocząć.

kierowca

automatyk

pracowalem kilka tygodni. UCIEKAJ

pablo

Ktoś coś jeszcze może powiedzieć tej firmie? Nie mają strony internetowej.

On.

Ten Pan z tym papierosem nic nie pisał na forum.Komputera w domu niema.

wyscig szczurow

ja tez nie polecam

palenie w godzinach pracy
@wyscig szczurow

my też nie polecamy pracowników, dla którym normą jest praca z papierosem w ustach!

Szkoda słów na ta firmę . Nie polecam !

loski

Coś ktoś wie o tej firmie. Jakaś ich strona adres telefon. Warto się starać do tej firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o ISG Automatika Sp. z o.o. - Polkowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ISG Automatika Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ISG Automatika Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ISG Automatika Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Leszczyńskiego 4 lok. 29
    50-078 Polkowice

ISG Automatika Sp. z o.o.