Opinie o Sigma S.A. w Lubin 6

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sigma S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Sigma S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sigma S.A. w Lubin 6

JJ

Szczerze nie polecam A szczególnie Pseudo Dominik pozjadal rozum robi problemy nic nie szanuje ludzi ani nie jest dla nich A poza tym cała reszta starych pracowników PODPIERDALACZY Nuckowski tu gada z Tobą A później z ucha strzela jedna Fałszywa i tyle tylko chce upokorzyć młodych jest nikim zresztą jak cała reszta !!!!!! A zarobki to śmiech na sali 11 godzin i inne godziny praca za granicą A Stawka Głodowa

Zarząd Sigma Service
@JJ

Szanowni Państwo, nasza firma stale podejmuje starania, żeby współpraca z osobami u nas zatrudnionymi, przynosiła satysfakcję obu stronom. Szanujemy więc swobodę wypowiedzi i krytykę, która pozwala nam na ciągły rozwój i bezzwłoczną reakcję na ewentualne nieprawidłowości. Jednak w żadnym razie swoboda wypowiedzi i krytyka nie może oznaczać godzenia w interesy pracodawcy czy też naruszania prywatności innych pracowników, co ma miejsce w przypadku zamieszczonych tu opinii. Rozgoryczenie z powodu własnej niekompetencji i nieodpowiedzialności, nie jest tu usprawiedliwieniem. Skoro osoby piszące przedmiotowe opinie, nie potrafiły lub może nie chciały odnieść się do faktów, ograniczając się do emocjonalnego obrażania innych, pozwolimy sobie podać parę rzeczowych informacji. Przede wszystkim pragniemy podkreślić, że jesteśmy firmą LEGALNIE delegującą pracowników do pracy za granicą i zarazem członkiem Inicjatywy Mobilności Pracy z siedzibą w Krakowie, która zrzesza właśnie takie podmioty. Co za tym idzie, nasi pracownicy otrzymują wynagrodzenie obowiązujące w kraju delegowania. Prawidłowość wynagrodzeń jest regularnie sprawdzana przez instytucje kontrolne krajów, w których nasi pracownicy wykonują pracę, w tym również polskiej Państwowej Inspekcji Pracy. Jeśli według piszących Panów wyliczone w ten sposób wynagrodzenie, jest „GŁODOWĄ stawką”, to można sobie tylko wyobrazić skalę ich oczekiwań względem wynagrodzenia. Dla zobrazowania porównam – wspomniane przez jednego ze sfrustrowanych Panów – wynagrodzenie pracownika dyskontu spożywczego z przeciętnym wynagrodzeniem otrzymywanym przez pracownika firmy Sigma Service. Mianowicie, miesięczne zarobki pracownika sklepu to 2000 zł. netto (cyt. za Gazetą Pomorską z dnia 17.09.2019r.), natomiast zarobki w naszej firmie oscylują ok. 6000 zł.netto. Ponadto pracownicy mają zapewniony dojazd i nocleg w kraju delegowania. Oferujemy też atrakcyjny pakiet socjalny. Powyższe fakty pozostawiam Państwu czytającym ten wpis, do indywidualnej oceny i odpowiedzi na pytanie, czy takie warunki mogą być uznane za niegodziwe czy upokarzające dla Pracowników? Natomiast osobom, które w tak swobodny sposób oczerniają byłego pracodawcę i kolegów z pracy, pragniemy przypomnieć: nie jesteście Panowie anonimowi i powinniście mieć świadomość odpowiedzialności za publicznie pisane słowa. Z poważaniem Zarząd Sigma Service sp. z o.o. sp.k.

@Zarząd Sigma Service

Pracowałem u Państwa 7 lat. Nie mogę powiedzieć że zawsze było źle.... Źle zaczęło się robić po sprzedaniu firmy przez "starego" właściciela a niby miało być lepiej Panie Tomku. Zatrzymaliscie 0odwyzki bo dostaliście karę w Austrii, wstrzymaliscie obiecane premie za naszą dobra prace, tłumacząc się kara która dostaliście. Obarczyliscie wina za karę pracowników bo nie wszyscy pamiętali jakie stawki wynagrodzenia maja podać przy kontroli. Co do tzw prowadzących.... Dużo w tym prawdy to niesamowite lenie które lubia sobie upokorzyc pracownika, tzn takich którzy nie wchodzą im w...... Znamy też normy płacowe za ten rodzaj wykonywanej pracy i nie jest prawdą że macie mniej niż niemieckie firmy.... Efekty widać po tym kto został w firmie a kto odszedł...... I niestety firma w Niemczech nie ma już tak dobrej opinii jaka dla niej wypracowalismy, tyle w temacie

@Zarząd Sigma Service

Hehehe już Państwu w Austrii sprawdzono zgodność plac z wymogami krajów to raz. A dwa to w związku z tą legalnościa przepisów w Szwajcarii zarabiając ok 280 zł podawałem przy kontroli dniowke 1000zl?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Sigma S.A.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Ski

Rezygnują jak dowiedzą się ile można naprawdę zarobić w tej robocie .

Beata
@Ski

Czemu, a okazuje się że można zarobić mniej niż to obiecywali na rozmowie czy o co chodzi? Kojarzysz może czy w innych firmach tego typu mają gdzieś w okolicy lepsze stawki?

Wanda
@Ski

w tej robocie czy w innej? bo chyba o zarobki konkurencji ci chodziło :)

@Wanda

Tak o zarobki u konkurencji , jak się zwalniałem z sigmy miałem stawkę dzienna 280 zł , to naprawdę śmieszne pieniądze w tej działalności

BMWPower Nowy wpis
@Ski

Ale to na rękę? To jakieś 6,5 koła na miesionc.

Ski Nowy wpis
@BMWPower

Tak , na rękę .

Wiktoria Nowy wpis
@Ski

6,5 koła na ręke to naprawde dobre pieniądze , jak jeszcze płacone na czas to naprawdę nie wiem na co narzekasz ?

Adam Nowy wpis
@Wiktoria

Droga koleżanko twoim zdaniem zarobek 6500 zł na miesiąc to jest dużo odlicz od tego koszty jedzenia rzędu 1000 zł albo nawet trochę więcej 2 sprawa do polski też trzeba zjechać tak jak ja z żoną zjeżdżałem raz na 2 miesiące czyli koszt palia my mieliśmy z domu do pracy 1450 km w jedna stronę to w 2 strony 2900 km czyli mi samochód pali 7 litrów na setkę razy paliwo po 6.70 to daje 46 zł na setkę czyli 46 zł razy 29 to jest prawie 1400 zł same paliwo my wróciliśmy do polski bo nam się nie opłaca pracować zagranicą w Polsce też można super zarobić zrobiłem prawo jazdy na ciężarówki i przyczepy jestem codziennie w domu pracuję po 11 godzin ale mam 280 zł za dzień pracy czyli na miesiąc mogę zarobić około 6000 zł żona zarabia 3800 zł czyli można powiedzieć że razem z żoną zarabiamy około 10000 zł wydamy nawet na jedzenie 2 tysiące na inne przyjemności zapłacimy rachunki to jeszcze w skali miesiąca możemy zaoszczędzić ok 6500 zł a za granicą po zapłaceniu za pokój od 200 do 400 euro ja z żoną za pokój płaciliśmy ok 600 euro czyli jakieś 5200 zł za miesiąc odliczyć jedzenie ubrania wszystkie koszty to zostaje ok 5000 zł na rękę ja z żoną miesięcznie oszczędzałem ok 9000 zł no to jeżeli za granicą razem z żoną oszczędzam około 9000 zł a tu pracując w Polsce razem z żona zarabiam prawie 10000 zł a z tego mogę zaoszczędzić około 7000 zł przy stawkach 10 czy 11 euro na godzinę brutto nie opłaca jechać za granice nawet załóżmy 11 euro za godzinę no to na rękę ile ktoś dostanie 8 9 euro za godzinę nawet liczmy że 9 euro czyli na polskie jakies 40 zł za godzinę liczmy nawet 8 godzin dziennie po 40 zł to jest 320 zł razy 20 dni to jest 6.400 a ja tu w Polsce jako kierowca zarabiam 6000 zł i prawie 300 zł dniówki oczywiście jak ktoś zarabia zagranicą 14 czy 15 euro na rękę i ma za darmo zakwaterowanie to jak najbardziej opłaca się wyjechać ale nie przy stawkach 10 czy 11 i to jeszcze brutto za godzinę no i jeszcze 300 lub 400 za mieszkanie to się tylko wydaje 400 euro za pokój to są potężne pieniądza tak jak wcześniej napisałem my płaciliśmy za pokój za malutki pokoik prawie 4000 zł w skali roku 50000 zł potężne pieniądze

Majk

Nie polecam. Stawka minimalna praca od 7 do 7 bardzo zle warunki

Jak wygląda ścieżka kariery w Sigma S.A.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Ski

Powiem krótko.....Nie masz najmniejszych szans . Pracowałem, tam 8 lat , stanowiska kierownicze są już od dawna obsadzone i to osobami typu "zawód kierownik"

Dariusz
@Ski

No ale w końcu ci ludzie też gdzieś odejdą, co nie? Wiecznie nie będą tam siedzieć.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sigma S.A.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Kr

pracowałem tam 7 miesięcy stawka średnio 5 tysięcy od 8 do 20 co dzień przerwy są trzy 15 -30-15 minut tylko dwie po 15 nie są realne zanim dotrze się na stołówkę już trzeba wracać ludzie są różni byli w porządku i nie pozdrawiam Michała i flimona jedyni ci naprawdę pomagają

@Kr

Pamiętaj następnym razem, że na forum publicznym powinno się raczej unikać wskazywania na konkretne osoby. Zarobki, o których powiedziałeś można już uznać za bardzo zadowalające. A co z możliwościami rozwoju zawodowego? Czy w firmie Sigma jest on umożliwiony?

@Anna

To już dawno nie jest Sigma. Tylko nazwa została. Tydzień temu usłyszałem że Sigma lubi coś (usunięte przez administratora) A co do rozwoju.... Stanowiska kierownicze są już dawno obsadzone ????????????????

Ski

Szkapulka i Krzysio Dz. To były najsłabsze ogniwa w tej firmie , na które trzeba było (usunięte przez administratora) . A co do Nucka i Flimona szczera prawda.

Ski

A rynek nikogo nie zweryfikował, ci którzy odeszli z firmy ,przeważnie teraz pracuja dla Niemców, za o niebo wyższe stawki. Szkapulka sam (usunięte przez administratora) ludzi na duże pieniadze prowadząc działalność podobna do Sigmy , a Krzysiu Dz. Zostanie tam do śmierci, bo nigdzie indziej nikt nie będzie na niego pracował. Podsumowując pracowałem tam 8 lat, teraz robiąc bezpośrednio dla zleceniodawcy , wiem jak Sigma zerowala na naszej pracy.

Zly
@Ski

Tylko jeśli to były najsłabsze ogniwa to bez szkapuly byliście jak dzieci we mgle . Bo jak sobie przypomnicie to szkapula otworzył rynek do Włoch ,bo jako jedyny rozmawiał z Niemcami i Włochami a druga kwestia i tak zarabiali większe pieniądze na sigme we dwóch niż reszta ekipy . Tez pracowałem tam kilka lat , wiec widziałem nie jedno. Już nie wspomne o kradzieżach i skrzynkach pełnych rzeczy z Luxa, a wieczorami zupki chińskie (usunięte przez administratora).

Reasumując zarabiasz tyle co ochroniarz w biedronce.Pracując za granicą 12 godzin dziennie za śmieszne pieniądze na terenie całej unii

Janusz

Pracownicy traktowani jak psy. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Sigma S.A. - Lubin

• Jak się pracuje w Sigma S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sigma S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Sigma S.A.
2.8/5 Na podstawie 5 ocen.

Sigma S.A.