Opinie o ISG Automatika Sp. z o.o. w Polkowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ISG Automatika Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ISG Automatika Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ISG Automatika Sp. z o.o. w Polkowice

Karol Nowy wpis

Atmosfera jest na dobrym poziomie?

Bolek Nowy wpis

Potwierdzam kiedyś pracowalem chetnie bym wrócil

Aga Nowy wpis

Polecam pracę w tej firmie, wypłata na czas, nadgodziny płacone, delegacje płacone, z Szefostwem da się dogadać.

Romek Nowy wpis

@ded Dlaczego tak piszesz o firmie? Pracujesz tu? Może nie masz nic do powiedzenia więcej w temacie??

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
ded

nie warto.

Natalia

@Maticzy powiesz coś więcej na temat pracy w firmieISG Automatika Sp. z o.o.? Co Ci się najbardziej nie podoba w pracy tutaj? Co być dokładnie zmienił? Jak długo tu pracujesz lub pracowałeś? Powiesz coś więcej na temat podejścia do ludzi w firmie?

Mati

Nic pozytywnego nie mogę napisać o tej firmie. Pracowałem w kilku miejscach ale takiego bajzlu i podejścia do ludzi nie było nigdzie

hyl

najnizsza krajowa jesli chodzi o konkret

bubub

co to konkretnie ma znaczyć że zarobki nie powalają - jakiś konkret?

barel

"Przeciez praca w hurtowni stali do najprostszych nie nalezy..." to hurtownia złomu, z tego co słyszałem?

fransua

Ogólnie to lepiej dać sobie spokój z ta firma. Nie wiem kto pisze pozytywne komentarze. Pracowałem w tej firmie. Zarobki bardzo niskie .dużo pracy. Zanim się coś skończy jest coś nowego. A w miedzy czasie w ogóle się dowiadujemy ze jest pilna robota na wczoraj . Totalny bałagan. Zero dbałości o bhp. Ludzie bez wykształcenia żeby nie wołali więcej niż minimum. I tak się biznes tworzy. A jak coś nie gra to pakujemy manatki i otwieramy nowa firmę. Bi dzisiaj trza kombinować. Jak zależy wam na normalnej pracy to nie zaczynaj pracy w tej firmie. Rozczarujesz się stracisz miesiąc lub dwa z życiorysu. A po co ? Zdecydowanie niet.

emul

Czy ta firma nie zgłosiła upadłości ?

Arnold
@emul

Tak chyba firma ma ogłosić upadłość

Wyplata na czas i praca w młodym dynamicznym zespole.

Bardzo dobra firma w brany automatyki przemysłowej,oczywiście ciągłe eis rozwija,bywa ze terminy są napięte.Ale wyplata na czas,praca pod dachem.

SIGRUL

Fakt jest taki, że pracujesz ponad normatywny czas, nikogo nie interesuje kwestia braku komponentów oraz stanu realizacji zlecenia. Liczy sie termin. Jeśli wspólpracownik da ciała to integrator- programista jak zwał tak zwał poświęca sie maksymalnie aby podnieść instalację. Jeśli macie doświadczenie w utrzymaniu ruchu ( presja czasu ) to w tej firmie jest znacznie gorzej. Nie polecam zdecydowanie. Kwestia organizacji, zarządzania projektami oraz kompetencji. Zarobki raczej średnie jak ta tą dziedzinę.

furek

(usunięte przez administratora) przkeonajcie sie sami o zarobkach, idzcie na rozmowe, zatrudnijcie sie. i wtedy tutaj z opinią

woooo

woooo:D chyba jak trzepie wszystkie weekendy i pracuje po 12 godzin dziennie :D

fdsa

a skad masz taką informację ze uczciwie placa ? od jakiegos pracownika ??? buahaha, nie znaleziono.

jachu

witam też rozważam zatrudnienie sie w tej firmie z tego co wiem jak sie dobrze pracuje to i dobrze płacca wszystkie delegacje nadgodziny dodatki a to dla mnie normalka, że trzeba robić jak chce mieć kasę.

shehe

ja też słyszałem że tam jak się dobrze pracuje to się bardzo dobrze zarabia! tylko najelpsi tam pracują! a nie lenie i nieroby!

Zostaw merytoryczną opinię o ISG Automatika Sp. z o.o. - Polkowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ISG Automatika Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ISG Automatika Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ISG Automatika Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Leszczyńskiego 4 lok. 29
    50-078 Polkowice

ISG Automatika Sp. z o.o.