Opinie o Marcotran Polska Sp. z o.o. w Pyskowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Marcotran Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marcotran Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcotran Polska Sp. z o.o. w Pyskowice

Arthuro Nowy wpis

Przyjmują teraz kierowców

123 Nowy wpis
@Arthuro

Pytasz czy stwierdzasz? Bo ja szukałem w internecie właśnie ( rozglądam się za pracą dla kierowcy) i widziałem, że na magazyn szukają. Na magazynie oferują stałe zatrudnienie, zarobki adekwatne do obowiązków i doświadczenia, czyli w sumie spoko. A co oferują kierowcom? Bo zastanawiam się czy można dobrze zarobić.

Piotrek Nowy wpis

Specjalista ds. logistyki jest poszukiwany na umowę o pracę, na zastępstwo przez okres ok 1,5 roku. Ktoś wie co się dzieje po zakończeniu trwanie umowy na zastępstwo, czy zostaje się na stałe? Mam obecnie pracę i wolałbym z góry być poinformowanym, co do perspektywy pracy, czy planach na nieodległą w gruncie rzeczy przyszłość.

Adam Nowy wpis

Przyjmują kierowców obecnie?

QWERTY

Na stronie internetowej znalazłem ofertę pracy na stanowisko pracownika administracji w dziale jakości. Firma informuje, że jest to praca na jedną zmianę. Orientujecie się dokładniej, w jakich godzinach się tutaj pracuje? 8-16 skoro stanowisko biurowe? Czy niekoniecznie? Można liczyć na jakąś premię? Czy dostaje się tylko wspomniane 3760 zł brutto?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Marcotran Polska Sp. z o.o. na stanowisko Mechanik pojazdów ciężarowych? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Zainteresowana

Dzień dobry, chciałam aplikować do tej firmy na stanowisko administracyjne w dziale jakości (przeprowadzanie szkoleń dla pracowników, zakup materiałów biurowych, przygotowywanie i wydawanie telefonów pracownikom). Na podstawie zebranych tu wpisów wnioskuję, że w firmie panuje napięta atmosfera i zamiast zarządzania zasobami ludzkimi jest (usunięte przez administratora) wręcz eksploatacja zasobów ludzkich, czyli osób odpowiedzialnych za transport i dostawę towarów. Takie opinie nie zwiastują niczego dobrego. W związku z tym chciałam zapytać, czy jest na pokładzie jakiś HR-owiec z prawdziwego zdarzenia, do którego można się zwrócić ze skargą na warunki pracy? Czy jest tylko jakaś pani Dorota z kadr, która tylko rekrutuje nowych pracowników, ale nie raportuje przełożonym sugestii, jakich zmian należy dokonać na danym stanowisku pracy? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Marcotran Polska Sp. z o.o.?

Staszek

jezdziłem z jakimś dziadygą na podwójnej obsadzie narobił wykroczeń a teraz do mnie przychodzą mandaty za jego przewinienia nie wiem jak to jest możliwe przypuszczam jest to wina pracodawcy czyli marcotran nie wiem jak z tego wybrnąć czy ktoś spotkał się z podobną sytuacją?

@Staszek

A ile czasu pracowałeś w Marcotranie? Jak oceniasz atmosferę w pracy i co możesz powiedzieć o zarobkach? Odpowiadało Ci wynagrodzenie? Daj znać :) Może podasz jakieś widełki?

staszek
@Witold

6 miechów pracowałem co do zarobków to nigdy nie jest tyle co mówią na przyjęciu do pracy, atmosfera zależy u kogo się jezdzi jaki spedytor polecam Dawida Sz.

@staszek

Dawid Sz.jest polecany jako kto????chyba jako dupowlaz bo kto Dawidka głaska po plecach to i super trasy ma układane i auto nowe.Kasa za tą orke porażka.Ale zawsze znajdzie się jakiś szczęśliwiec co dla niego i Marcotran i dyspozytorzy to ideał.Tak że kto liże ten ma lżej ????

Heeniek
@Staszek

Wystąp do Marcotranu o wydruk tacha z tego okresu. Będzie widać kto jechał. I łatwo się z tego obrobisz

Iryna
@staszek

Dzień dobry! Można poprosić o kontakt? Chce pracować Dzięki!

Iryna

Dobry dzień! Można poprosić o kontakt w celu uzyskania pracy w firmie?

Paulina

Jakie są dostępne działy, jeśli chodzi o pracę jako magazynier? Jeśli w ogóle jest szansa się dostać aktualnie na magazyn, bo dawno oferty nie było nowej, ale zaryzykuję. Można wybrać pracę np. na picku? Mam doświadczenie, wiele długich lat

EndriU08

To co się w tym kołchozie wyprawia to trzeba zobaczyć na własne oczy.Praca w tej ojszczanej firmie trwa 7 dni.Wyzysk pod każdym względem, dyspozytorzy to jakaś kpina oni nie wiedzą co się dzieje,zachowują się jak niepełnosprawne dzieci.Ci którzy piszą że to fajna firma to widać że chyba komuś musieli La....obrabiać.Klocek na koniec????

krystek
@EndriU08

jak się komuś nie chce pracować to mu wszystko przeszkadza, to żle tamto nie dobrze,najlepiej iść na rente

Rozsądny
@EndriU08

Praca w firmie transportowej trwa 7 dni ? Niemożliwe, przecież wszyscy wiedzą, że samochody jeżdżą 5 dni w tygodniu ......

Danuta
@Rozsądny

Moim zdaniem też nie trwa 7 dni. Może ktoś się pomylił. Może osoba, która tam pracuje da znać?

Paweł K.
@krystek

Pracowałem tam pół roku. Jedziesz na 2 tyg. i niby weekend w domu. A zjazd na pseudoweekend w nidziele o 13:00. Pauza z zegarkiem w ręku 45h 5 min. Już nie wspomnę o nagminnym przeginaiu tacha. Tylko słyszysz jedz i opisz firma płaci.

wszędobylski
@Paweł K.

kto cie zmusił do przekroczenia czasu ?,ty decydujesz jak jezdzisz a nie spedytor czy kierownik chyba broni ci do głowy nie przystawiali że masz jechać

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Dyspozytor w Marcotran Polska Sp. z o.o.?

Roman

Biorą wszystkich. Nikt nie chce tam pracować.

Mietek

Nic nie trzeba. Za spedytorów pracuje tam banda (usunięte przez administratora) Załadunki opóźnienione, rozładunki tym bardziej. Ogólnie spedycja na wszystko głęboko w (usunięte przez administratora) a winny jest kierowca

Barbara
@Roman

To jak wygląda zatrudnienie tutaj? Przychodzisz i jak chcesz to zostajesz ? Bo jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić...

Witam jak obecnie wygląda sytuacja w firmie ? Ile można zarobić tak realnie? Z góry dzięki za odpowiedź

@Marcin

Daj sobie spokój. Na przyjęciu do pracy to ci (usunięte przez administratora) i obiecują złote góry. Zwłaszcza Dorota kadrowa. Potem wypiera się w żywe oczy. Szkoda czasy na tą firmę.

Paweł K.
@Marcin

Firma płaci podstawę i kilometry. (usunięte przez administratora)to robisz dużo km'ów i zarobisz. Nie zapomnij o prezentach dla spedytora. A tak to czekasz na przepinke po 15 - 20 godzin. Przykład. Podwójna obsada i 3000 km na tydzień.

Rysiek

(usunięte przez administratora) tyle powiem Pracowalem kupe lat Wzorowy pracownik a pozniej firma oskarza mnie o rozne rzeczy i zaklada sprawe do sadu po czym tracisz reputacje a kierownik zapomnial ze kazal ci jezdzic na 3 karty i naginac na maksa bo jak stwierdzil ze to ty pracujesz u hiszpana i musisz zrobic wszystko zeby on byl zadowolony a ty to (usunięte przez administratora) zapomnial rowniez o lapowkach jakie bral i o przekretach ale on o niczym nie wie wzorowy byly szoferzyna Nie polecam i przestrzegam wszystkich Omijajcie jak tylko mozecie firme Marcotran z Pyskowic jak i rowniez Szczypiora i caly ten temat

Dorota
@Rysiek

Serio tak bezpodstawnie Cię oskarżyli? Bo trudno mi uwierzyć w to wszystko...

jaromir
@Dorota

O pani adwokat sie znalazła ..... że bronisz tych dziadów ? chyba te komentarze o czymś świadczą nikt by bez powodu nie krytykował wzorowego pracodawcy

Renata
@jaromir

fajnie się po prostu jest upewnić czasem, mnie też to ciekawi, czy aby na pewno nie było żadnego powodu...

Nie tylko jego ...

Danuta
@123

Ciebie też? O co jeśli mogę wiedzieć?

@Rysiek

Rysiek odezwij sie do mnie zostaw jakiś namiar. Mnie też bezpodstawnie oskarżyli i się zwolniłem w zeszłym roku. Chcę im założyć sprawę o pomówienie i zniesławienie. Chcę obgadać kilka tematów.

@Dorota

Jasne, że tak. I to nie pierwszy taki przypadek. Nie dość że pseudospedycja co nie umie zaplanować pracy to jeszcze pożal się Boże kontrola floty co nie ma pojęcia o niczym.

Byly

Praca jak praca w pojedynke jezdzisz 3-4 tygodnie pozniej baza w pyskowicach max 45h i wypad na kolejny turnus Podwojna 2-3 tyg mac 45h i znow wypad Amazon bywa roznie 1,2,3 tyg i znow turnee po swiecie Auta generalnie zajezdzone choc nie stare ale przebieg rzędu 1-1,5 mln km to norma Naczepy wieczna przepinka Warsztat nedzny Spedytorzy to byli kierowcy choc sami zaznali smaku driverki to teraz maja inne zdanie Kasa ok 7-8 tys zl na dzisiejsze warunki nedza Brak zwrotow za parkingi , autohofy Baza nedza( w pl)-w hiszpani troche lepiej, w it nedza Stawka od kilometra plus obcinanie Kasa na czas -jedyny plus Generalnie bardzo slabo A i jeszcze jedno -nawet w piatek wieczorem a niekiedy w sobote rano nie wiesz czy wrocisz na weekend wiec zero zycia Opinie pozostawiam wam Pracowalem tam troche czasu -dlaczego? -glupi jestem

@Byly

Czekaj, 8k teraz to nędza? Ile byś chciał zarabiać w takim razie? 15k na miesiąc?

...
@Witold

To dużo twoim zdaniem? Dobrze się czujesz?

Gabriela
@...

Nie zna branży, i tyle. Ale i ja nie wszystko rozumiem. 45 h na bazie, a kiedy do domu? Bo nie wiem, czy męża puszczać do tej roboty :0

Pojeppp
@Witold

Chlopie 8k za 4 tyg w trasie dla ciebie to dużo? (usunięte przez administratora)

Antoś

trzeba dobrze zapisywać kilometry dokładnie i bez błędnie bo Krystyna z rozliczeń lubi robić wałki mine też oszwabiła

@Antoś

Jak długo pracujesz już w Marcotranie? Czy takie sytuacje miały już miejsce w przeszłości częściej, czy może zdarzyło się to tylko raz? Może inni pracownicy to jakoś skomentują?

haha
@Antoś

hehe, Krystyna nie pracuje już w Marcotranie i nie rpacowała jak pisałeś ten komentarz, wiec jak miała cię oszwabic? hehe zreszta km licza dyspozytorzy wiec najpierw pomyśl potem pisz

@haha

Dobrze, że sprostowałeś tamten komentarz, bo łatwo napisać o kimś źle, chociaż nie ma to nic wspólnego z prawdą. Te wyliczenia z kilometrów to mniej więcej jaką dają pensje? Ile średnio można wyciągnąć?

marian
@haha

tu nie jednego wykiwali

@marian

Czyli co? W rozliczeniach wszystkim obcinają pensje? Przecież każdy wie ile przejechał km i ile mniej więcej powinien zarobić. Można to sprawdzić, nie?

były długoletni wierny

Praca ciekawa. Gorzej z ludźmi. Na szczęście skończyłam tę pracę z końcem roku. Niech nikt nie robi tego błędu. Wyzysk, puste obietnice, ale wypłata na czas. Woda sodowa uderzyła do głowy jak się firma przeniosła z Kicka do Stargardu. Monthy Pythonów z warsztatu omijać z daleka w życiu prywatnym i zawodowym. Długi i Łysy przerost formy nad treścią. Nic nie wiedzą, ale doskonale udają. Właściciel bardzo okej!

sasza

nie jest żle tylko trzeba mieć chęć do pracy a jak ktoś szuka roboty leżącej to nie ten zawód

@sasza

Hej, a jak ktoś ma chęci do pracy, to na co może liczyć? :D Czy tacy pracownicy są w jakiś sposób doceniani? Może awans/podwyżka lub jakieś premie? Jest jakiś system motywowania? ;-)

Kiero

, jak wygląda praca pod amazonem w systemie 5-6 dni w trasie? Jest podstawa + kilometry czy dniówki? Auto jest przypisane do kierowców?

Zenek

Marcotran to bardzo dobry pracodawca!

@Zenek

Witam a możesz napisać coś więcej . Jesteś tam kierowca. Jak wygląda praca co dzień w domu

Biedroneczka

Jak każdy! Same Plusy

Hmmmmm
@Zenek

Chyba jesteś (usunięte przez administratora)albo desperatem jak tak piszesz

@Hmmmmm

Cześć, dlaczego uważasz, że autor wpisu jest 'desperatem' jak tak pisze? Masz inne zdanie odnośnie pracodawcy? Proszę więc abyś wyraził swoją opinię na ten temat. Z Twojego komentarza na tę chwilę za wiele nie mogę wywnioskować. Czy obecnie pracujesz w Marcotran?

@Zenek

Dobry pracodawca???????????????chyba żart.Jesli ktoś lubi kołchozy i pracować od niedzieli do soboty mówię o zjazdach co tydzień to może i dobry.

Witold

Widzę że sporo tu negatywnych opinii na temat pracy w Marcotranie. Może dla odmiany wymienisz jakieś plusy tego pracodawcy? Bo chyba coś się też znajdzie, prawda? :) Co dobrze zapamiętałeś pracując tu, co Cię zachęciło do podjęcia zatrudnienia?

EndriU08

Marcotran firma dobra żeby zdobyć doświadczenie.Rozwalasz auto czy naczepę i zero konsekwencji.Nie szanują pracowników,kłamią na każdym kroku obiecują pracę od poniedziałku do piątku za 7,5 tys i w górę a wiadomo że takiej pracy nie ma.Rycie w tym kołchozie zaczynasz w niedzielę a kończysz w sobotę , żenada.To jest oczywiście praca w tygodniowym systemie i na Amazonie.Pracy coraz więcej a oni jeszcze ucięli wypłaty.Nikomu nie polecam tej firmy chyba że chce się nauczyć jeździć.

Czesiek
@EndriU08

Zgadzam się z kolega w 100%.Tygodniowy system pracy dla nich to 7 dni i tyle właśnie dymasz-jakieś nieporozumienie. Robią skrócona pauze 24h i tego nie oddają.dyspozytor z tej firmy to jakaś porażka. Ze świeczka szukać takiej firmy. Moja ocena tej firmy to mniej niż zero.

Zostaw merytoryczną opinię o Marcotran Polska Sp. z o.o. - Pyskowice

• Jak się pracuje w Marcotran Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marcotran Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcotran Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marcotran Polska Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Poznańska 9
    44-120 Pyskowice

Marcotran Polska Sp. z o.o.