Opinie o Marcotran Polska Sp. z o.o. w Pyskowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Marcotran Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marcotran Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcotran Polska Sp. z o.o. w Pyskowice

Łucja

Skoro jesteś zadowolony @Grisza z pracy w Marcotran Polska, to może odpowiesz na moje pytania dotyczące rekrutacji? Być może przekonałeś kogoś do wysłania cv ale przed warto wiedzieć na co się przygotować przed zatrudnieniem.

Grisza

Witam,pracuje w tej firmie juz trochę czasu i zadnych prezentów nie nosiłem choc o takowych co noszą slyszalem .Firma jak większość w tej branzy placi za robote a nie za parkingowe pitolenie. Atmosfera taka jaka tworza kierowcy i to by bylo na tyle.Polecam tym co chca sprobowac swoich sił i czegos sie nauczyc.Wyplaty w terminie 100 % na konto .

Łucja

@Rozmowa kwalifikacyjna możesz napisać, czy zdecydowałeś się na udział w rozmowie kwalifikacyjnej i jak ona przebiegała? O co Cię głownie pytano i czy sam też dowiedziałeś się, jaką ofertę ma firma dla nowego pracownika? To cenne informacje dla osób, które chciałby wziąć udział w przyszłych rekrutacjach. Czy proces rekrutacyjny składa się z tej jednej rozmowy?

Witam zaprosili mnie na rozmowę na kierowcę marcotran koninko . Może napisze jakiś kierowca jak jest naprawdę jaka praca jak wygląda.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Marcotran Polska Sp. z o.o. na stanowisko Mechanik pojazdów ciężarowych? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Łucja

@anonymous, jaki jest według Ciebie główny powód takiej rotacji wśród kierowców? Czy to poziom wynagrodzeń czy może atmosfera lub poziom organizacyjny? Czy udało Ci się znaleźć jakieś plusy w tej firmie? Napisałeś, że to dobra firma dla młodych. Czy pracownik bez żadnego doświadczenia da sobie radę z obowiązkami kierowcy?

Nie polecam , na zachodzie zrobila sie rotacja pare lat temu teraz zaczyna sie na wszchodzie, kierowcy przychodza i odchodza, tylko niewielka ekipa jezdzi jak w zegarku reszta soti, trasy na zachod okolo 3 tyg a w domu jak zjedziesz 45h, zero poszanowania dla kierowcy jestes tylko nr przypisanym do auta, obcinanie kilometrow bo wyliczaja wedlug swojej nie wiadomo jakiej mapy, pomylki w wyplatach, na korekte czekasz do 2 mies, na zachodzie auta moze i dobre ale i tak wiekszosc juz poobijana , wiadomo jak ludzie przychodza i odchodza to tak dbaja o sprzet, auta na wschod porazka po 9 lat najnowsze 2013r min przebieg to gdzies 600k do ponad 1,5mln , dyspozytorami z ostaja kierowcy ktorzy malo co kolegow mieli , wiec sami sobie wyobrazcie jak to wyglada, firma dobra dla mlodych zeby sie poduczyli i zmienili sobie firme,

Łucja

@anonymous, wiesz coś może w kwestii aktualnych premii i możliwości podwyżek w Marcotran Polska? Jesteś pracownikiem tej firmy? Czy może niedawno uczestniczyłeś w rozmowie kwalifikacyjnej? Zachęcam Cię do rozwinięcia swojego wpisu pozostawionego na tym forum.

bez tajemnic 1900 pln podstawy stawka za km zachod pl 0,41 za wschod ,065

Łucja

Czy ktoś z Was był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Marcotran Polska? Jakie warunki są aktualnie proponowane na niej? W jakiej atmosferze się odbywa? Proszę o relacje z ostatnich Waszych rekrutacji w tej firmie. Będą one wskazówką dla osób, które przygotowują się do swoich własnych rozmów w Marcotran Polska.

Co tak mało opinii? Czemu nie piszecie?

Łucja

@anonymous, napisałeś, że atmosfera w Marcotran Polska nie jest w porządku Twoim zdaniem. Możesz w takim razie konkretnie opisać co ją powodowało? Na jakim stanowisku pracowałeś w tej firmie i w oparciu o jakie warunki? Wszystkie informacje, które zdecydujesz się tutaj pozostawić będą cenne dla osób, które chciałyby zacząć pracę w Marcotran Polska.

Hej. Cześć, nikomu nie radze i nie polecam, startowania do tej firmy, na jakiekolwiek stanowisko. Atmosfera w biurze, toksyczna!!! Kontakty kierowca-spedytor, można porównać do relacji, psa i kota. Ten kierowca który nosi prezenty i upominki, robotę ma świetną i ułożoną, a reszta jak leci. Więc raczej się zastanówcie, zanim podejmiecie decyzję.

Witam widziałem oferty pracy w marcotran Koninko na C i c+e może ktoś pracuje w tej firme, i opiszę co za pracą

pracocholik

o jakim poziomie piszesz i jakich ofertach ? zastanów się ????

Opór

Akurat trzeba im oddać jedną rzecz, a mianowicie to, że Marcotran Polska Sp. z o.o. ma niezłe oferty pracy, jest ich w tym momencie tak średnio, ale nie nic złego powiedzieć, bo poziom mają niezły, zwłaszcza Account Manager

Zostaw merytoryczną opinię o Marcotran Polska Sp. z o.o. - Pyskowice

• Jak się pracuje w Marcotran Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marcotran Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcotran Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marcotran Polska Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Poznańska 9
    44-120 Pyskowice

Marcotran Polska Sp. z o.o.