Opinie o Pack Plus Sp. z o.o. S.K.A. w Wadowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pack Plus Sp. z o.o. S.K.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Pack Plus Sp. z o.o. S.K.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pack Plus Sp. z o.o. S.K.A. w Wadowice

Pracownik666

W firmie bardziej liczą się znajomości niż to jak kto pracuje. Jeden tylko patrzy drugiemu dobrze zrobić, nic dziwnego że nie ma pieniędzy. Kierownik cham i burak jakich mało zostanie tylko ze swoimi pieskami, bo nikt normalny tam nie będzie pracował. Nie polecam...

Ala
@Pracownik666

No to ja zadam pytanie, to czy się zna kogoś w firmie, wpływa także na wysokość pensji? Jest tak, że na tej samej posadzie różni ludzie zarabiają różne stawki? Dajmy na to praca jako specjalista ds jakości, to jakie są widełki na tej posadzie??

Honorata

Cześć, widziałam, że na stronie nie ma żadnych ofert, jednocześnie zachęcają do wysyłania CV tak ogólnie, jest podany mail. A warto? Nie widzę żadnej informacji o stawce, może Wy mi powiecie, co teraz oferują pod tym względem. Bardziej bliżej średniej czy minimalnej? Ktoś tylko kiedyś pisał tutaj, że nigdy nie wiadomo co do wypłat, ale nie wiem, co to znaczy w praktyce. Mogę się tylko domyślać.

@...

A jak złożę cv osobiście to jest gwarancja, że ktoś do mnie oddzwoni czy trzeba czekać? ile maksymalnie wtedy muszę czekać? Chodzi mi o to żebym wiedziała, że po upłynięciu tego terminu nie mam szans na pracę.

Pracownik666 Nowy wpis

Ala Nowy wpis
@Pracownik666

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Pack Plus Sp. z o.o. S.K.A.?

Zainteresowana

Ja również chciałabym wiedzieć

...
@Honorata

Najlepiej przynieś CV osobiście do kadr,płaca minimalna ,ale regulują to premią uznaniową zależności od stanowiska

@...

No ja szczerze to nie mam czasu tak jeździć wszędzie, bo jeszcze pracuje w innym zakładzie i nie będę marnować urlopu. A ta premia w miarę łatwa do osiągnięcia? Czy i tak zostaje głównie minimalna na koniec?

...
@Honorata

Hmmm po co pytać się o pracę i płace jak nawet nie chce Ci się nawet CV zanieś... Jak szukasz naprawdę pracy to się przynosi Cv i się czeka jak wszędzie.Tutaj przynajmniej szybko dają znać...

Lidia

pisali tu dawno temu o jakiejś premii.. czy specyfika jej przyznawania pozostała bez zmian? można podpytać o jej potencjalnie wysokości jakie mogą obecnie przysługiwać i za jakie zasługi można otrzymać jej nieco więcej? pisali o pracy w weekendy, a coś jeszcze tu doceniają?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Pack Plus Sp. z o.o. S.K.A. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista w dziale zarządzania jakością.
Lukasz

Pracowałem w tej firmie przez okres nauki i muszę przyznać rację że czym większy staż i większe znajomości tym lepsza praca i płaca. Jeden kierownik ma taką władze że ludzi po znajomościach potrafi wszędzie ściągnąć nawet do kontroli po zawodówce, ma takich swoich piesków że niewiedza jak mu do tyłka wejsc, a pod innymi kopie dołki,a ja po studiach robiłem z dziadkami na obieraku, więc się zastanówcie czy chcecie aby was ktoś ponizal? . Teraz mam swoją firmę i jak sobie to przypomnę to żal mi tylko tych ludzi co ciągle ktoś się po nich wyzywa i słyszy kurr... Brak szacunku i klasy. Więc apeluje dobrze się zastanówcie czy warto.Dla mnie niepopomyslenia jest zwracać się w ten sposób do pracownika a o tych którzy koło takich ludzi gonią i wchodzą do... To już szkoda słów, wiadomo profity są a inni za takich muszą robić

@Lukasz

Dzięki za podzielenie się swoją opinią. Niestety w wielu firmach liczą się znajomości, ale nie powinieneś używać tego typu określeń, to na pewno nie pomoże. Bardzo negatywnie oceniasz relacje panujące w Pack Plus, a co mógłbyś powiedzieć na temat kwestii finansowych? Była dostępna premia?

Milołaj
@Piotr

Premia jest na zasadzie będziesz chodził w weekendy (sobota,niedziela) to dostaniesz więcej, a tak to z łaski na ucieche troche sypna

Magda
@Lukasz

Łukasz może Ty szukasz, pracownikow do swojej firmy?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Pack Plus Sp. z o.o. S.K.A.?

Mikołaj

Dobra atmosfera jest tylko miedzy pracownikami i to niektórymi. dla niektórych liczy się tylko ilość palet zrobionych i mają gdzieś ze pracownik a najczęściej pracownice sa poprostu zmeczone

Figa

Na flexo jest spoko a to co piszesz to bzdury

Fexor

Najlepiej jest kogoś oczernić na forum i się nie podpisac.Gratulacje...akurat Pan (usunięte przez administratora)może i jest głośny ale bardzo uczciwy i pracowity,zawsze można na niego liczyć.w imieniu działu flekso chce powiedzieć że jest mi wstyd za tą osobę która w tak żenujący sposób się zachowała.

Jak wyglada praca w tej firmie ? Bardziej praca dla kobiet czy mężczyzn?

Jjj

Nie polecam pracy w tej firmie. Żadnej mowy o podwyżkach Wypłata to loteria

Jjjj

Witam...mam pytanie. Jak wygląda sytuacja pracy na stanowisku magazynier a jednocześnie kierowca wózka widłowego? Zarobki? Umowa? Ile zmian?

Krzesło

Jak wygląda w tej firmie sprawa socialu? Bony, wczasy pod grusza, karta Multisport, karta Luxmed, dopłaty do posiłków? Czy istnieje coś takiego?

@Krzesło

Również chciałbym to wiedzieć, ponieważ często dodatki sprawiają, że wynagrodzenie staje się o wiele bardziej atrakcyjne. Dodatkowo mam podstawowe pytanie. Czy szukają aktualnie nowych pracowników?

@Krzesło

Eee tu też jest pakiet...na święta 150 zł stołówka ma do dyspozycji cherbate i cukier a na hali wodę gazowaną lub bez gazu a jak cię sraczka weźmie po wodzie to papieru jest sporo w kiblu.

@Krzesło

No chyba dla dyrekcji bo dla zwykłych pracowników nic takiego nie ma Bony są na dzieci od święta . Wczasy pod grusza brak żadnych kart Multi sport, Luxmed. Dopłat do posiłków brak.

Maxior

Nie istnieje nic takiego

Sylwia

W takim razie może podstawa zarobków jest na tyle korzystna, że dajecie sobie radę bez dodatków i dopłat do obiadów? Czasem tak jest, że pracodawca woli wypłacić pracownikom "na rękę" to, co miałby przekazywać im materialnie, w formie socjalu... Jak z tym jest w Pack Plus?

Pałkers
@Sylwia

No tak napewno. W takim maspeksie pracownicy zarabiają po 300 -400 zł więcej do tego mają darmowe bułki w pracy rozne pakiety socialne lekarze itp także nie wiem gdzie są te pieniądze ale napewno nie u pracowników

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Pack Plus Sp. z o.o. S.K.A.?

Hehe

Jak lider to powinien szybciej palety obrywać..w tej firmie nie ma czegoś takiego

Zainteresowana

Jakie są warunki finansowe na dzień dzisiejszy i socjal dla nowych pracowników?

Czy można liczyć w Pack Plus Sp. z o.o. S.K.A. na prywatną opiekę medyczną?

Nie. Jest tylko możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia

Pedro

@Mikołaj Nie przesadzaj z narzekaniem. Czy pracownicy wywiązuję się w 100% z obowiązków? Może tu warto się zastanowić.

Jerzy

Może nie wszyscy zasługują na podwyżki, po równo to już było!

Ula

W sytuacji kiedy brakuje ludzi do pracy firmy zaczynają podnosić stawki!!!

Misio
@Ula

gdzie podnosić stawki??

Kamil

W Pack Plusie dobra robota dla facetów np. na sztancy,na drukarce. Wraz z wiekszym stazem wieksze zarobki,a tak to najnizsza krajowa

Niko
@Kamil

O tak sztanca to jest super machina ????

xxxx

Praca w tej firmie jest w zasadzie jak na polskie warunki dobre tempo pracy jest ani nie za wolne ni nie za szybkie pieniądze standardowe .Największy minus to trzy zmiany ale zalezy kto co komu pasuje z kierownikami bardzo dobrze można się dogadać odnośnie pracy itp.jak na prywatna firme bardzo dobre warunki pracownicze co nie zmienia faktu żę 1/4 pracowników narzeka na wszystko i sprawia że po prostu chce się iść do domu.Ale ogólnie warto sprubować tam pracy na pewno nie zaszkodzi to

@xxxx

Dobrze, że zechciałeś wypowiedzieć się na temat pracodawcy, jakim jest Pack Plus. Być może Twój post sprawi, iż koś jeszcze dołączy się do dyskusji. Chętnie poznalibyśmy więcej aspektów, które ściśle dotyczą tamtejszych warunków zatrudnienia. Wspomniałeś, że Wasza pensja jest "standardowa". A czy składa się jedynie z podstawy, czy macie także i jakieś dodatki do niej?

Iza

@Mariusz Cieszę się, że udało Ci się dostać pracę w Pack Plus. Czym się będziesz zajmował w strukturach firmy? Jeśli nikt nie odpowie na Twoje pytanie, to radzę Ci skonsultować się bezpośrednio z nimi. Tu masz kontakt: sekretariat@packplus.com.pl - na tej stronie masz również podany numer telefonu. Powodzenia w pierwszym dniu pracy!

Iza

@Mieczyslawa Porządna atmosfera to niewątpliwie jeden z najbardziej istotnych aspektów w drodze do efektywnej pracy. Z kolei kwestia zarobków powinna być tratowana w sposób indywidualny. Długo tam pracowałaś? Czy firma Pack Plus od początku oferuje swoim pracownikom stałą umowę?

Mieczyslawa
@Iza

Tak,oczywiscie. Od samego poczatku jest umowa - co daje uczucie bezpieczenstwa. Pracowalam tam 7 lat.

Mariusz
@Mieczyslawa

Mam pytanie bo ja mam isc do 1 pazdziernika tam do roboty ale nie piwiedzieli na którą godz sie stawic dzis sobota jutro niedziela i poniedziałek

Zostaw merytoryczną opinię o Pack Plus Sp. z o.o. S.K.A. - Wadowice

• Jak się pracuje w Pack Plus Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pack Plus Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Pack Plus Sp. z o.o. S.K.A.
  • Chopina 39
    34-100 Wadowice

Pack Plus Sp. z o.o. S.K.A.