Opinie o Goldbeck Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Goldbeck Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Goldbeck Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goldbeck Sp. z o.o. w Komorniki

Gutek

Świetna firma i do tego dobry pracodawca więc z całą pewnością warto dostać się tu do pracy!

Liniowy

Miałem podobny przypadek. Tylko rozmowa telefoniczna była w grudniu. A w styczniu miałem otrzymać odpowiedź nie zależnie od wyniku. Oczywiści żadnej odp. nie otrzymałem. Potem na początku maja telefon- odpowiedź na moją kandydaturę (rzekomo złożoną kilka dni temu). Mówiłem, że miałem rozmowę w grudniu. Pani jest nową pracowniczka i nie ma nic w systemie. I że to sprawdzi, potem kolejny telefon, że nie może umówić mnie na rozmowę bo już ja miałem... Ale ja na to ze nie otrzymałem żadnej odpowiedzi wyniku rozmowy. To umówiła na kolejną. Ale ze na rozmowę trzeba było czekać 2 tygodnie. Akurat wybrany termin przestał mi pasować. Wysłałem maila z prośbą o przełożenie. Dla pewności zadzwoniłem do Pani w dniu rozmowy, że godzina mi nie pasuje, pisałem maila. To stwierdziła burkowatym głosem, że żadnego maila nie otrzymała, nie ma go w spamie.. I że już tego terminu z dzisiaj nie może zmienić a maila pisałem kilka dni wcześniej. Brak mi słów. To jest tak jak zatrudnia się nie odpowiednich ludzi na dane stanowisko albo po znajomości. Tak jak po rozmowie z grudnia traktowanie ludzi jak śmieci, że otrzyma pan odpowiedź

ŚWISTAK
@Liniowy

jeżeli możesz napisać na jaki adres pisałeś te maile bądź dzwoniłeś to z góry dziękuje, to wszystko z osobistego zainteresowania i wysłania cv

Gumiś
@ŚWISTAK

Na jaki adres wysyłałeś ?

ŚWISTAK
@ŚWISTAK

WYSŁANE CV SAMO POLECIAŁO Z ICH STRONY Z ZAKŁADKĄ KARIERA, WIEC DOKŁADNIE NIE WIADOMO JAKI TO DRES, ALE CZY TO MA ZNACZENIE JAK I TAK BEZ ODPOWIEDZI, NAWET NIE WIADOMO CZY TO DOSTALI, BO NIE MA ODP. ZWROTNEJ O DORĘCZENIU. LIPA

15:09
@ŚWISTAK

Lipa to jest twoja postawa roszczeniowa a nawet nie wiesz do kogo wysłasz CV

Nick.

Szanowna Pani, Firma Goldbeck Elementy używa numeru telefonu z kierunkowym 12 (Kraków), z powodu braku własnej lini telefonicznej. Proszę nie mylić Goldbeck Elementy z Gdbeck sp z o.o. Proszę wyrażać się precyzyjnie, bo Państwa opinie fałszują rzeczywistość.

Jacek.

Mika, jak Ty dyktujesz potencjalnemu pracodawcy kiedy łaskawie możesz stawić się na rozmowie to ja się nie dziwię, że kobieta straciła cierpliwość. Trochę kultury i obycia by się przydalo.

Mika
@Nick.

tak dzwoniła do mnie pani z Krakowa z Firma Goldbeck Elementy

Mika
@Jacek.

Widzisz drogi Jacku ja nie dyktowałam warunków tylko grzecznie spytałam czy jest inny termin, gdyż fizycznie nie jestem w stanie spotkać się w 24 tygoniu. To ta pani zaczęła aroganckim tonem mówić mi co mi wolno a co nie. Więc jak dla mnie to ona miała brak kultury i obycia. I z tego co widzę w tych opiniach nie jestem pierwszą osoba którą w ten sposób potraktowali. Panie Jacku tez pracuje w rekrutacjach i jak bym w ten sposób odniosła się do kandydata to bym dostała po głowie. Wiec tak naprawdę to ja straciłam cierpliwość i podziękowałam za rozmowę.

12.

Proszę o podanie godności Pani "z Krakowa", z którą miała Pani kontakt.

@Mika

Mika - Goldbeck Elementy nie jest w Krakowie, a w Lućmierzu !!! Linię telefoniczną mieli krakowską ale to nie ma nic wspólnego z Goldbeckiem w Krakowie. Weź się zorientuj z kim rozmawiasz, bo to niezbyt dobrze o Tobie świadczy i dodatkowo wprowadzasz w błąd innych i stosujesz pomówienie co jest karalne.

@Mika

@Mika, Ty to nawet nie wiesz z kim rozmawiasz a masz pretensje. Słabe

tommy
@Jacek.

Kultury i obycia? Nie rozumiem dlaczego tak dużo jest ludzi którzy uważają, że z pozycji pracownika to należy się godzić na wszystko.

HAha
@Mika

Goldbeck Elementy nie jest w Krakowie tylko w Lućmierzu. Rekrutujesz się i nawet nie wiesz gdzie ?

Krzysztof

Goldbeck lućmierz - atmosfera jaką potrafi zostawić dyrektor powoduje to, że pracownicy mają ochotę zwalniać się natychmiast. Wynagrodzenie, przeciętne- wózkowy więcej zarobi . Brakuje ludzi, sprzętu, ogarniętych zasad działania. Absurd to to, że pracownicy zakładu przeznaczeni do innych czynności koszą trawę, odgarniają śnieg, jeżdżą po zakupy, obsługują stróżówkę na bramie wjazdowej, brak administratora obiektu. Dezinformacja duża, brak wprowadzenia w środowisko pracy, nie mówiąc już o zasadach BHP. Brak benefitów jak na ten moment...Nowa firma a duże braki na samym starcie...Czy warto aplikować decyzja zostaje do rozważenia...

Administracja
@Krzysztof

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że Goldbeck Elementy Luźmierz, a Goldbeck Sp. z o.o. to dwie odrębne spółki. Komentarze na temat Goldbeck Elementy Lućmierz, prosimy kierować pod linkiem: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,23998238 Dziękujemy !

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Goldbeck Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Kasjusz

Szanowna Pani / lub Szanowny Panie, Akurat osoba prowadząca rozmowy jest bardzo pomocna.Miałem taką rozmowę około tydzień lub dwa tyg temu. Odpowie na każde pytanie i doradzi. Widocznie sam jesteś niekompetentny. Wiem jak takie rekrutacje wygladają i nie jest to prosta sprawa. Szczególnie roszczeniowi są ludzie z Mostostalu i Mota Engil. Wiecej luzu i pomyśl czy Twoje zachowanie było ok.

Rozmowa

Teraz (usunięte przez administratora) maja takie wymagania, że rozmowa to najlepiej wieczorem i z 15 tysi na rękę, więc nie dziwię sie że kobiecie nerwy pusciły. Znam ta osobe bo byłem przez nia rekrutuowany i jest bardzo profesjonalna w tym co robi. Musiałes sie swoją głupotą nieźle popisać koleś / kolezanko

kandydat

Jesli mowa o pani j. to chyba jest to najbardziej ogarnieta i życzliwa osoba w tej firmie.

Brałem udział w rekrutacji teraz we wrześniu. Wszystko profejsonalnie, rozmowa przez skype, pani miła i przyjazdna odpowiadała na wszelkie pytania. Miałem przesuwany termin więc o wszystkim byłem informowany. Mnie się wydaje że w dobie korona to dobre rozwiazanie zdalne rozmowy. Rozmowa z szefem (chyba) też ok.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Goldbeck Sp. z o.o.?

MP

Rozmowy są zdalne. Przynajmniej ja tak miałem

Hej, czy w firmie Goldbeck Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Inżynier

Witam, niestety nie płacą. Jeżeli ma się dobrze zorganizowany dzień to średnio pracuje się 9 godzin także nie jest źle :)

Grzesiek

Wiele pytań bez odzewu? Jest jakiś powód, że przestaliście podpowiadać nowym ważne informacje?

ooo

Ja pracuje w Lućmierzu . benefity tylko w obietnicach. Atmosfera pomiędzy pracownikami ok . Od strony dyrekcji, każdy wie że z dyrektorem się nie dyskutuje. Nawet jak nie ma racji. Czysty teoretyk!!!!!! Ludzie przychodzą nowi i często przed upływem okresu próbnego odchodzą. Wiadomo z jakich powodów!!!!!! brakuje wykwalifikowanych brygadzistów , mistrzów i do dziś nie ma kierownika produkcji.A tego co był dyrektor pozbył się za wszelką cenę bo miał za duże doświadczenie. Można by dużo pisać. W tej firmie potrzebni (usunięte przez administratora)a nie pracownicy.

ppp
@ooo

Brakuje wykwalifikowanych pracowników... Brygadziści i Mistrzowie są od podziału zadań i kontrolą ich realizacji a nie od wykonywania pracy za pracownika. A tu tak niestety w wielu przypadkach jest... Generalnie praca w Lućmierzu to chaos i ogarnianie tematów, wyścig z czasem dostępnymi środkami , które zawodzą z wielu przypadków ... Wtedy już więcej zrobić się nie da...

@ppp

Czy po przyjęciu do firmy jest gwarancja przeszkolenia na dane stanowisko czy raczej samemu trzeba się uczyć, dopytywać i drążyć tematy? Dobrze by było jakbyś wspomniał coś jeszcze o atmosferze między kolegami z pracy

tommy
@ooo

"A tego co był dyrektor pozbył się za wszelką cenę bo miał za duże doświadczenie." Ciekawe, wygląda to na działanie na szkodę firmy.

Janusz
@tommy

Też jesteś pracownikiem firmy i mógłbyś napisać jak wygląda zatrudnienie z Twojego punktu wiedzenia. Co chciałbyś zmienić lub poprawić? Liczę na Twoja odpowiedź.

kub
@ooo

Dyrektor w Lućmierzu to nie tylko teoretyk a pospolity (usunięte przez administratora) ! Sam wie najlepiej, rozwiązuje problemy krzykiem i poniżaniem , straszeniem i rzucaniem epitetów do pracowników. Oczywiście jest to oficjalny mobbing!

Ciekawy
@ooo

A jak wyglądają tematy wynagrodzeń .. nadgodzin premi ...itp?

Janusz

Pisaliście, że bardzo często zdarzało się tak, że nowi pracownicy po krótkim czasie od zatrudnienia rezygnowali z pracy. Czy taka sytuacja dalej ma miejsce?

gonzo

Firma krzak ...

qwerty

bylem na rozmowie pod zgierzem bedzie spawalnia konstrukcji na reke powiedzieli 2600. szału niema a wymagania beda niemałe.

Spawacz
@qwerty

Zbyszek, mi zaproponowali więcej, widać nie popisałeś się na probkach

zbyszek
@qwerty

Spawarka byla jaka byla nawet facet powiedizial ze nienadaje sie do tych blach.bardzo wysokie wymagania

piotr

Bardzo żetelna firma

12.

Raczej kiepski z Ciebie moderator, jak nie rozróżniasz dwóch rożnych firm i wprowadzasz potencjalnych kandydatów w błąd :-/

Bartek

Przecież każda firma zastrzega sobie, że będą się kontaktować z wybraną osobą!!!!!

Inż

Czy Lućmierz już działa?

@Inż

Działa

x

Witaj, a może Ty byłaś na rozmowie kwalifik. , dali tyle ogłoszeń ale wszystkie mają jakieś tam wymogi techniczne, napisz może co wiesz

Czarek

@Natalia, ja nie aplikowalem do fabryki w Lućmierzu tylko do starego Goldbecka i tam rekrutacja odbywa się profesjonalnie. Otrzymalem zwrotnego maila ze dziękują za przesłanie CV i ze wybrali innego kandydata i ze zyczą sukcesow

Natalia

Wiadomo coś o nowych zatrudnieniach w firmie Goldbeck? A może któraś z osób posiada najnowsze informacje w temacie rozwoju tego pracodawcy? Zapraszam Was do wypowiedzi, chętnie poznamy najświeższe informacje dotyczące pracy w tej firmie! @ŚWISTAK, Widzę, iż byłeś zainteresowany pracą w firmie Goldbeck, napisz proszę czy poczyniłeś już kroki aplikacyjne do tej firmy? Z miłą chęcią dowiemy się od Ciebie nowych wieści w tym wątku!

@Natalia

Szanowni Państwo, W tym poście nastąpił poważny błąd - należy rozróżnić dwie Firmy: 1. Goldbeck Elementy w Zgierzu (Lućmierz), 2. Goldbeck Sp. z o.o. z siedzibami w Komornikach i w Krakowie. TO DWIE ODRĘBE SPÓŁKI. W tytule postu widnieje nazwa Goldbeck Sp. z o.o. natomiast swoje opinie wyrażacie Państwo o Goldbeck Elementy. Proszę moderatora/administratora postu o sprostowanie.

Natalia

@kandyd, myślę, że powinieneś spróbować jeszcze raz lub nawet zadzwonić, zawsze to jakaś dodatkowa szansa. Osoby które interesują się pracą w firmie Goldbeck zachęcam do odwiedzin oficjalnej strony tego pracodawcy w Internecie: https://www.goldbeck.de/pl/kariera/ W zakładce kariera powinny znajdować się wiadomości o obecnych rekrutacjach, proszę również pracowników tej firmy o nowe opinie w tym wątku, chętnie dowiemy się nowych wieści!

kandyd

@Natalia, wysłałem swoje cv, ale już ok miesiąca temu i cisza, myślę że nawet tego nikt nie przeczytał

Zostaw merytoryczną opinię o Goldbeck Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w Goldbeck Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Goldbeck Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Goldbeck Sp. z o.o.?

Goldbeck Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Towarowa 20
    62-052 Komorniki