Opinie o Tchibo w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tchibo. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tchibo o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tchibo w Warszawa

Tchibo jako pracodawca bardzo dużo wymaga niestety BARDZO mało płaci w związku z tymi wymogami. Codziennością są nowe procedury, aktualizacje owych procedur albo jeszcze coś nowego wprowadza co musisz umiec a jak nie umiesz No cóż.. ani Cię nikt nie doszkoli ani nie wytłumaczy.

Niezła draka wyszła!

Całe szczęście że jest zdalne nauczanie bo moje dzieci z butów powyrastały. W domu latają boso. Mam nadzieję że na wiosnę dostaniemy i mogły wyjść na wiosenny spacer a nie tylko biegać boso po podwórku. Wiele osób wyczekuje tych butów i będziemy wdzięczni jeśli je dostaniemy dla dzieci. Zapisałem się na większe aby dzieciakom posłużyły jak najdłużej.

Czy w firmie Tchibo są regularne szkolenia pracownicze?

Zesklepu

Jeśli chodzi Ci o pracę w sklepie to w teorii tak. W praktyce dostajesz kartkę do podpisania i tyle w temacie. Jak ktoś ma z czymś problem nie zostaje doszkolony. Rozmawia się o nim za jego plecami. Tyle.

Edii

Hej Myślę o podjęciu pracy w Tchibo na stanowisku pracownik produkcji i mam kilka pytań. Proszę o rzetelną odpowiedz. Jaka jest atmosfery na dziale produkcji ? Czy kierownictwo OK ? Czy pracownik produkcji ma jakieś przerwy oprócz przerwy na śniadanie i obiad ? Jaka pensja NETTO na rękę ? Czy są nadgodziny ?

@Edii

Atmosfera w całej fabryce jest naganna. 80% fabryki to sprzedawczyki. Musisz uważać na każdym kroku z kim i oczym rozmawiasz. Kierownictwo ma swoich przydupasów i wierzy im bezgranicznie. Kierownictwo jak wszędzie, jeden lepszy drugi gorszy ale od tego jest żeby wymagać. Na forum możesz poczytać jakie są absurdy a to tylko namiastka życia codziennego. Co do kwestii finansowej szału niema ale zawsze wypłata na czas i na święta firma się postarała. Jeśli chodzi o to czy oprócz przerwy można iść do łazienki lub napić się kawy albo zapalić to jeszcze możemy korzystać z tych dobrodziejstw. Obok jest piekarnia a za piekarnia powstały jakieś magazyny może tak lepiej spróbować?

Do pracownikow

Proszę o kilka zdań o przełożonych tzn. menadżerach

Taśmowy
@Edii

Są nadgodziny ile chcesz ale do odbioru wolne dni

Główny specjalista

Rozmowa kwalifikacyjna. Rozmowa o dotychczasowym doświadczeniu i wykształceniu, oczekiwaniach. Twierdzą, że poinformują o wyniku w przeciągu tygodnia, niestety nikt nie informuje czy tak czy nie i dlaczego. Nie odpowiada również na maile i zadawane pytania.

Oczekiwania finansowe

Tchibo PH

Dzień Dobry, jakie opinie o pracy jako przedstawiciel handlowy? Zarobki, auto, zadania?

Edii
@Tchibo PH

Chłopie pieniądze nie są najważniejsze tutaj liczy się prestiż i zupa ktara z niego w domu nagotujesz ......

@Edii

Pieniądze nie zawsze są najważniejsze ale w dla wielu osób są kluczowym elementem zadowolenia. Ja ze swojej strony chciałbym ustalić, jak wygląda praca w firmie Tchibo pod względem atmosfery, która aktualnie tam panuje? Może znajdzie się osoba, która w tym zakresie zechciałaby coś napisać. Pomożesz?

Taśmowy
@Paweł

Starzy i młodzi donoszą. Młodzi dla kariery a starzy żeby przetrwać. Około 5% normalnych ludzi

Ktoś

panie na stołowce moglybybyc milsze ... dla człowieka . A są tam jak za kare

Twix
@Ktoś

Trolu nie smakuje nie podchodz do koryta masz batony w automacie

***** ***
@Twix

Jedzenie nie jest takie złe, ale co do kultury obsługujących to temat rzeka. Jak lubisz jak podają ci jak do koryta to spoko. Każdy ma swoje preferencje

Edi
@Ktoś

Ale o ktorą panią chodzi bo łatwo skrzywdzić kogoś kto jest miły. Czy wszystkie panie są złe

Bon apetit Giuseppe
@Ktoś

Jak Ci nie pasuje (usunięte przez administratora)to won. Idz sobie do (usunięte przez administratora)

Instant

I znowu brakuje materiałów na instant. Zaraz będziemy przez kogoś przychodzić w sobotę do pracy. Szkoda tylko że "oni" w weekend nie przyjdą. LUDZIE MY MAMY RODZINY. Powiedzą że trzeba być mobilnym ale praca zmianowa TO JUŻ MOBILNOŚĆ!!!

Obrazowo
@Instant

Instant pokażę to obrazowo. Jeśli masz rozwolnienie tak jak w ubieglym roku kiedy chodziles z brązowymi spodniami i mówiłeś że to czekolada. To winne byly Twoje 4 litery czy producent i dostawca jedzenia? Wedlug tego co robisz teraz to winna by była pupcia Twoja, a wtedy mówiłeś że to cholerny sprzedawca. Wiec jesli nawet z(usunięte przez administratora)Kupcią sobie nie radzisz to jak Tobie powierzać robienie instantu? Wykaz się empatią i zapytaj jaki jest powod a nie oceniasz. Tylko nawalić we wlasne gniazdo umiesz? Żadne zwierze tego nie robi wyciagnij z tego wnioski

Dyrekcja
@Instant

Teraz szefostwo powinno ukarać kolege za ujawnienie tajemnicy przedsiębiorstwa. Bo mozna sądzić że beda opoznienia w kawa. Nie upomnienie to mismanagement a upomnienie to obowiazek, chyba Dyrekcja nie chce donosu wyzej ze toleruje takie rzeczy?

@Dyrekcja

Oj, oj, oj prawda zabolała. Ukarać to możesz swoje dzieci, a wyciągnąć wnioski mogą osoby za to odpowiedzialne.

Babci wnuczek
@Dyrekcja

Prawda boli. Podziwiam takie osoby które pracują xxx lat i dalej popełniają takie błędy. W innej korpo byście długo miejsca nie zagrzały. Bardzo nas wszystkich śmieszy że macie jeszcze coś do powiedzenia hahaha

Ciekawy

Jak wygląda praca w biurze? jaka atmosfera? konkretnie chodzi mi o działy związane z logistyką i z finansami. Czy jest szansa na rekrutację w najbliższym czasie i czy warto tam aplikować pod względem płacowym i rozwojowym?

Emil
@Ciekawy

Płaca nie jest współmierna do obowiązków. W biurze panuje kompletny chaos, nikt nie wie za co jest odpowiedzialny i co ma robić. Jeśli chodzi o logistykę nie polecam, będziesz miała dużo obowiązków, zero wsparcia ze strony szefostwa.

Hr
@Ciekawy

Jeśli jesteś bystry/bystra to przychodź. Obecne panie z logistyki (usunięte przez moderatora) Możesz być dla nich konkurencją wystarczy że masz szczątkowa wiedzę o logistyce a będziesz krok przed nimi. Może skończy się sytuacja z brakującymi materiałami do produkcji.

@Emil

Dzięki za odpowiedź :) Nie wygląda to za ciekawie, wiec chyba odpuszczę sobie. Pozdrawiam :)

Zapraszamy
@Ciekawy

(usunięte przez administratora) Kierownictwo poznasz może ty ich nauczysz systemu na którym pracuje cały zakład a oni od dwudziestu lat nie mogą go poznać i odnaleźć się w nim. Przychodź niezapomniane atrakcje czekaja. Poznasz to co ukrywane jest przed Panem Dyrektorem, mianowicie brak wiedzy kierownictwa i większości specjalistow z każdego działu!

zainteresowany
@Zapraszamy

Niezła reklama... znałem kiedyś osobę, która tu proacowała, ale to juz prehistoria, pewno wiele sie zmieniło. W każdym razie dziękuję za odpowiedź. do admina: Usuwanie częsci odpowiedzi przez administratora ma skutek odwrotny od zamierzonego - jeszcze bardziej zniechęca do firmy, bo pod usunięte zdanie każdy dopowiada sobie to, co mu wyobraznia podpowiada. Na miejscu osob zgłaszających "problem" administratorowi pomyślałbym o tym na drugi raz.

biuro
@Emil

chaos jest niesamowity dla przykładu: dzień po inwentaryzacji braknie materiałów do produkcji! home office którego nikt nie pilnuje. Logistyczna porażka... a ty głupi operatorze wypisuj urlop na brak materiałów.

zainteresowany
@biuro

to faktycznie lipa...

Dr Jekyll
@Hr

Hr potrzebujesz pomocy chlopie. Bo juz nawet koledzy z pracy beda się z Ciebie naśmiewać. Freud mówił że ludzie okazują pogarde innym jak maja problemy w seksie że nie daja rady. Czy potrzebujesz pomocy? Ze wszystkim poza wielkoscia da się walczyc, a tego nawet bycie bohaterem forum nie zaadresuje.... Pomyśl co Ci daje to haftowanie na innych, bo od tego nawet ego nie urosnie. To żenujące

Mr On
@biuro

Biuro, dlaczego piszesz... a ty głupi operatorze.... dlaczego tak zle o nas piszesz.... Nikt z nas nie jest głupi nie obrazaj nas. Powinnismy się cieszyć że przy covid jest praca, nie tracimy jej jak inne sektory rynku. A że brak materialow czasem to trudno bo nie wszystko dojedzie na czas w covid. Ale ogarnij się bo (usunięte przez administratora) we własne gniazdo i lepiej się umyj na święta zeby nie klepalo starym sledziem...

Logistyczki z przypadku
@Dr Jekyll

Weź się dziewczynko za pracę a takie pyskówki to wsadź sobie w buty ale najpierw wyjmij z nich słomę. Ostatni czas pracy z domu pokazał kto pracuje i jaką posiada wiedze

Tirowka
@Logistyczki z przypadku

Dziewczynko? Oiooooj widać nerwy... 9cm to nie wstyd. Taki kawal jest: - Dlaczego płaczesz Gleboka Jamo? - Ty tego nie zrozumiesz Mały Sokole ????

Ciekawy

Jakie przeciętne zarobki są na poziomie specjalisty w biurze? Czy są nagrody, premie roczne, dodatki? Czy pensja jest jednoskladnikowa czy zależna pd jakichś czynnników? Atmosfera w biurze? Dziękuję za odpowiedź.

zzz
@Ciekawy

w biurze jest bardzo miło, ludzie ogarnięci i chyba co najważniejsze nikt cię nie zbywa

Zgodny
@zzz

Masz na myśli biuro w Warszawie? Jeśli tak to się zgodze

Sławek Paw

Jestem osobą wyrozumiała ale wszystko ma swoje granice. Od dłuższego czasu regularnie brakuje jedzenia na nocnych zmianach. Powodem jest wynoszenie i zjadanie kilku porcji przez jednego z operatorów. Jeśli pracujesz w nocy ok zjedz swoją porcję max dwie i starczy aleee nie! On nie dość że wynosi do domu to je na siłę a o 22 kończy pracę! Więc dla kogo jest posiłek? Jeśli pracuje do 22 to jemu się nie należy a jeśli już to nie taka ilość! Przychodząc na przerwę o godzinie 2 to jedynie sól możesz sobie wziasc! Babcia wszystko wyczyści!

Bon apetit Giuseppe
@Sławek Paw

Taki charakter nie zmienisz go. Na piknikach firmowych też wynosił

Pinkerton
@Sławek Paw

Moze chlop jest glodny. Może ma cukrzyce lub chorobę trzystki. Trzeba wspolczuc. Sa swieta i trzeba byc milym dla siebie. Proponuje aby kazdy dal dla kolegi po kanapce przy najbliższej zmianie lub zapytal łasucha jak mu pomóc. Merry Christmas ????

Ja to tylko zostawie

Pracodawcy powinni pamiętać, że jeśli zatrudnieni są wyposażeni w maseczki co najmniej o standardzie FP2, to firma stosuje środki ochrony indywidualnej. Jeśli ich nie mają – np. korzystają ze zwykłych maseczek – tzn. że nie mają zapewnionej ochrony w tym względzie – wskazywał. Z kolei z par. 27 rozporządzenia wynika obowiązek noszenia maseczek lub przyłbic w miejscach ogólnodostępnych, w tym w zakładach pracy. Z wymogu tego są zwolnione osoby, które wykonują w nich czynności zawodowe, czyli pracownicy, z wyjątkiem tych, którzy zajmują się bezpośrednią obsługą interesantów lub klientów (oni obowiązkowo muszą chronić nos i usta). CZYTAJ WIĘCEJ Pracownik nienoszący maseczki może dostać naganę, a także ponieść konsekwencje finansowe …ale czy na pewno? Czy firma może więc sama przymuszać wszystkich zatrudnionych (a nie np. tylko tych mających kontakt z osobami spoza przedsiębiorstwa) do noszenia maseczek? – Wszystko wskazuje na to, że jest to niemożliwe, bo przepis rozporządzenia określa, kto jest do tego zobowiązany. Gdyby go nie było, to pracodawca mógłby samodzielnie wprowadzać wymóg noszenia maseczek lub przyłbic, powołując się na regulacje bhp. Przypomnijmy, że firma ma zapewnić bezpieczne i higieniczne warunki pracy przy odpowiednim wykorzystaniu osiągnięć nauki i techniki. A zatrudniony ma z nim współdziałać w tym względzie – tłumaczy prof. Monika Gładoch, radca prawny z kancelarii M. Gładoch Specjaliści Prawa Pracy.

Dorota

Szanowni Państwo, Tchibo - to jest kpina z klienta. Pognałam do Złotych tarasów po odbiór zamówienia, bo dostałam sms-a, że już czeka w sklepie, po czym okazało się, że z ośmiu zamówionych rzeczy jest jedna! Powiedziano mi, że może jutro coś dojdzie, żebym przyjechała jutro. To skandal! Nie dość że szaleje pandemia i człowiek skrada się ze strachem do sklepu, to jeszcze nie może odebrać pełnego zamówienia - za jednym razem. To nie jest czas na bieganie po sklepach, to nie jest czas na chodzenie po sklepach bez powodu, to nie jest czas na to, żeby bawić się w ten sposób z klientem, który w dobrej wierze zamawia kilka rzeczy z odbiorem w sklepie stacjonarnym. Podobno nie ja pierwsza zostałam tak obsłużona, często w Tchibo tak właśnie traktuje się klientów, którzy muszą po kilka razy przyjeżdżać. Dziwię się polityce sklepu Tchibo, nie rozumiem, dlaczego nie wysyłają zamówienia w paczkach czy kartonach, powinni brać przykład z Zary, Zara Home czy innych sklepów. Ciekawe ile zachorowań będzie wśród klientów Tchibo, którym każe się codziennie sprawdzać w sklepach, czy już nadeszło to co zamówili, czy może nadejdzie jutro i pojedynczo kapali im towar z zamówienia. Beznadzieja!!!

@Dorota

To portal dla pracowników. Jak Pani tak się boi to niech Pani zamawia do domu.

Magda
@Dorota

To jak sie Pani tak boi to niech Pani do domu zamawia. A jak chce Pani zmian to może trzeba sie zatrudnić w tchibo, albo założyć swoja firme i nia zarządzać? Czy przez internet Pani taka mądra??

Lolo

Na pewno jeżeli ktoś ma zamiar zatrudnić się w Fabryce Tchibo Marki to niech nie zaczyna przygody z kuchnią chyba że chce po pół roku wyglądać jak balon. Wszystko ocieka tłuszczem, robione jak najwięcej aby jak najtaniej, w kotletach tyle mięsa co nic za to panierki oporowo, na nocy niby darmowe jedzenie ale jak widzę kilkudniowy kotlet z szynki w sosie chrzanowym z najtańszą kaszą pęczakiem to odechciewa się wszystkiego. Ja tylko ostrzegam ;)

Bolo
@Lolo

Poważnie? Czy fabryka nie ma innych zmartwień niż stołówka? Nie chcesz nie jedz! Czy nie lepiej podyskutować tu o braku ludzi na produkcji? Jak duże zmęczenie jest wśród pracowników? Jak z braku czasu przywiązują mniejsza wagę do wykonywanych obowiązków? Jak wszystko jest robione na odwal? Jakość potraw w stołówce to przy tym nic.

Przestan
@Lolo

Dla samych mieloniaczkow warto tam pracować

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Tchibo?

Kaffetertjaaaa

Rozmowę kwalifikacyjną przeprowadzają w Hamburgu. Dostajesz bilet na intercity i jedziesz. Na miejscu czeka Hans i eskortuje cię z dworca do ekskluzywnej restauracji. Podczas pandemii nie jedziesz do restauracji tylko do biura firmy. Na miejscu zakładacie się kawiorem i innym nowoczesnym jedzeniem. Jeśli się spodobasz bo jesteś inteligentny/ inteligentna to zostajesz. W wolnych chwilach można pójść do Turka na plac może jakieś auto upatrzysz.

Na kolanie

Kolejna procedura okazuje się bublem. Zasłanianie ust i nosa z pominięciem operatorów? Jaki to ma sens jeśli widzimy się z nimi na stołówce lub w łazience a co gorsza szatni? Tam już nie ma wirusa? Może warto zamówić przyłbice? Pracując cała zmiane w masce można się udusić i całkowicie zniechęcić do fabryki. Na ulicy jest prawo wyboru czym chcesz się zasłonić a w fabryce narzucono odgórnie. Wiadomo iż inaczej przesiedzieć osiem godzin w masce a inaczej przepracować fizycznie. Zatajanie informacji o osobach na kwarantannie też nie jest dobre bo ja czy ty może powinniśmy już być odizolowani.

Wąsacz
@Na kolanie

Ukrywają wirusa bo nie było by komu robić na ich dobrobyt. A plastik nie długo się dowie że zmuszając do pracy przy przekroczonym CO jest paragraf.

Jaa
@Na kolanie

I jeszcze jedno te maseczki jeżeli już to powinny być ogólnie dostępne a nie że muszę chodzić i się prosić a kierownik jest tak zarobiony że nie ma czasu.

nana

Chciałabym zapytać jak wygląda praca na stanowisku doradca klienta-kierownik zmiany w praktyce.Ktoś,coś? I jak z zarobkami w Bielsku?Możecie coś więcej powiedzieć? :)

Interesuje mnie kwota brutto za pracę na produkcji . Proszę o szczerą odpowiedż.

Simpli czain made in czibo

Chyba ktoś z góry nie wie co ile lat należy się nowa odzież dla pracowników? Może zrezygnujcie z imprezy wiecie jakiej i przekażcie budżet na odzież. Nie powinno być takiego postu w firmie która reprezentuje jakiś poziom. Jak widać w Tchibo o zwykle łachy trzeba nawet prosić.(usunięte przez administratora)

Frycu
@Simpli czain made in czibo

Ważne że plastikowy ma nowego folkswagena z biedronki

Zxcvbnm

Zastępca kierownika sklepu - jak to wyglada w praktyce? Jakich zarobków można się spodziewać ( przedziału ) ?

Stanowisko kierownika, z jakim trzeba się liczyć wynagrodzeniem? Warto?

Zostaw merytoryczną opinię o Tchibo - Warszawa

• Jak się pracuje w Tchibo?

Zobacz opinie na temat firmy Tchibo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tchibo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 5 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tchibo?

Kandydaci do pracy w Tchibo napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tchibo
1.8/5 Na podstawie 1078 ocen.

Tchibo