Opinie o Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski w Święciechowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski w Święciechowa

Czy firma aktualnie szuka pracowników? Jak wygląda proces rekrutacji? Czego oczekuje pracodawca od nowego pracownika? @baba jaga, rozumiem, że już od pierwszego dnia pracownik może liczyć na umowę o pracę? A jaka panuje atmosfera między pracownikami?

no i widzicie całą prawdw jak bym stamtąd nie odeszed to by mnie zniszczyli zebym wylondował w zakładzie psychit ale sie zwolniłem i pracuje i nawet ciesze sie stego teraz bo mam lepsz prace miłą atmosfere pracy co do zarobkuw to morze to samo ale przynajmieju zero mob wyzwania ludzi tam potrafią niszczyc ludzi psychicznie jak podpadniesz to dadzą cie do takich rzeczy rze będziesz miec dosyc i tak po troszeczku rzeby cie zniszczyc rzebyś sie sam zwolnił ja sam miałem skladac sprawe do sądu ale dałem sobie spokuj bo wiele tam jest osub pokrzywdzonych ale swiadkuw nie uświadczysz bo karzdy głowe spuszcza naduł poprostu mają rodziny i cierpią a szczegoś człowiek muśi sie utrzymac jak bym muk czas cofnąc to nigdy bym tam nie zawitał ale curz moge tylko ostrzec te osoby kture sie wybierają ja straciłem tam swoje zdrowie psychiczczne a nie wspomne o fizycznym cała prawda o zakładzie mięsno wędliniarskim kamieniarz choc troche ustrzerze ludzi o pochopnym podejmowaniu decyzjj zarobkowych bo uwierzcie ze niewarto

stanowczo nie polecam zmarnowałem kilka lat pracy jak podpadniesz brygadzistce to masz przej prrzej u dyrektora a wszystcy liderzy donosza stworzą ci taki mobing rze szok to jest prawnie wykańczalnia ludzi powinni zamykac takie zakłady nie poto my polacy pracujemy u siebie w polsce na ojczyznie zeby nas tak sponiewierali to jest dza dzia dziad i szkoda słuw stanowczo nie polecam lepiej pare stuwek mniej ale z przepisami kodeksu pracy

Bartosz

Od dawna nie piszecie, jest jakiś powód? Idealnych firm nie ma

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

NIE POLECAM

Irek

Kaminiarz to dobry pracodawca, chociaż trochę narzekacie ale ogólnie dobrze się pracuje? Warto starać się o pracę?

syn_kapitalizmu

Tak jak Polacy ratują pracodawców na zachodzie, tak pracownicy z Ukrainy ratują polskich przedsiębiorców. Niemcy zwlekały z otwarciem rynku pracy dla Polaków aż do 2011 roku, tym samym skazując się na porażkę, bo Polacy wybrali Irlandię, czy UK. Brakowało w Niemczech rąk do pracy, a to oznacza mniejsze zyski dla firm, bo ktoś musi pracować, wytwarzać, czy świadczyć usługi. Ja widzę same zalety.

ona

Firma ok. a Sebuś lubi dziewczynki i co poradzić on ciągle wypatruje jakiejś do wychaczenia play boy na zakładzie jest wszyscy to wiedzą....jak dla mnie to chory facet , ale on myśli,że jest fajny...i niech tak zostanie :) a zakład i praca o.k.

XXX
@ona

jest fajny?? chyba sam dla siebie......kto normalny tak się zachowuje.....Kazdy normalny człowiek dba o rodzinę a nie naraża swoich bliskich na choćby takie komentarze!!.....Gdyby to był mój mąż już dawno byłby spakowany!!!!

Sheck

Ta firma sorry ale spada na psy!!!! kiedyś tak nie było......było inaczej lepiej! Nie było ukraincow i było wszystko o.k. Każdy wiedział co ma robić i robił bez gadania i robota szła na maxa i wszystko grało i wszyscy szczęsliwi byli.....i każdy zadowolony.....i po co komu ukraincy??????

henix

Firma sama w sobie nie jest zła. Trzeba mieć tylko chęci do pracy,a tych niestety jest bardzo mało coraz mniej.prawie wcale . no tak już wygląda nasz rynek pracy- ukrainców pełno ale oni nie poniemają co mają robić więc nic nie robią bo przyjechali tu zarobić a nie " (usunięte przez administratora) quot;...

Ola

Właśnie wróciłam z pracy . i mam Dość,! Narobiłam się się jak zwykle, ale jutro znów pewnie chętnie tam pójdę bo to lubię tam wracać ...

Ja tam robie od jakiegoś czasu i nie narzekam Kasa wporzo i robota też pozdro dla ludzi w Kaminiarz.

@ona - chciałam tylko przypomnieć o konieczności przestrzegania regulaminu serwisu GoWork.pl. Forum służy do dzielenia się swoimi odczuciami na temat pracodawcy, a nie konkretnych pracowników. Takie wpisy utrudniają tylko innym znalezienie informacji na temat pracy w firmie. Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim firma jest pracodawcą, jednak proszę o merytoryczne komentarze. Jak oceniasz warunki zatrudnienia w Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski?

Max
@Marta

Witaj Marto :) widzę, że bardzo dążysz do dowiedzenia się jakie zdanie na temat zakładu mają tak i byli jak obecni pracownicy. Więc już nie pracuję w tej firmie, ale nie dlatego że było mi tam źle tylko sytuacja rodzinna zmusiła mnie do tego. nie będę wnikać w szczegóły . Ogólnie rzecz biorąc firma nie jest zła . Zarobki są adekwatne do umiejętności , chociaż nie wszyscy się sprawdzają na swoich stanowiskach niestety i to należałoby sprostować. Uważam, że firma jest dobrym pracodawcą- pieniądze zawsze na czas , każda nadgodzina zawsze zapłacona , żadnych umów na zlecenie i.t.d.. Więc patrząc na dzisiejszy rynek pracy to ta firma jest O.K :) a co do romansów to już każdy odpowiada za siebie, i to nie jest miejsce,żeby o nich pisać.

@Corex - czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia? Jak wygląda kwestia zarobków w Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski? W sieci pojawiło się kilka aktualnych ofert pracy - czy warto na nie aplikować? Te informacje będą pomocna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

Corex

Witam. Praca w firmie jak w każdej innej . Co do zarobków to cudów nie ma,ale narzekać też nie można. Ludzie mogliby być bardziej wyluzowani a nie spinają się i nerwy na innych przenoszą. Zwłaszcza liderzy i brygadziści. A pracownicy z zagranicy mogliby się w końcu wziąć za robotę a nie tylko ściemniają i do tego śmierdzą co niektórzy,że wytrzymać się nie da ! Czy oni na tej obczyźnie nie wiedzą do czego służy woda i mydło? Ogólnie to tam źle nie jest chociaż niektóre osoby są nie do wytrzymania,ale to już pracownicy wiedzą o kogo chodzi. (rządzący)wszędzie trzeba robić. A romansów to tam ciągle pełno było i jest, ale to dobrowolny wybór pracowników no firma ich do tego nie zmusza ani nie namawia :) a że tak się dzieje? może niektórzy ludzie lubią komplikować sobie życie . Ich sprawa. Pozdrawiam :)

Claudiś

On ma żony już dość HE HE..

aia

ja tam pracuje od roku i nie wiedziałam,że ten nasz Seba to taki kobieciarz...... ale dla mnie jest bardzo miły.......Pewnie jest baaardzo albo nawet za bardzo miły dla innych kobiet, i zapomina ,że w domu żona czeka....

Oli
@aia

Pewnie chce Cię zaliczyć..... jak wiele innych.....

.....

Spoko robota:) Nie wiem o co Wam chodzi?.....

Aa Bebe

Sory tel mi się zawiesił

Aa Bebe

Firma nie jest taka zła jak j ą opisują. Ale jeśli ktoś ma wyobrażenie,ze w pracy się odpoczywa no to nigdzie miejsca nie zagrzeje niestety. Pamiętaj człowieku do pracy(jak sama nazwa wskazuje) przychodzisz pracować!!! Więc nie liczcie na jakieś "wymogi" i ulgi, bo za coś tą kasę w końcu wam dają .A tak między Bogiem a prawdą to --- wcale źle tam nie mamy,więc nie narzekajcie ludziska bo w innych firmach jest o wiele gorzej! a co do romansów to wiem ,że u nas niestety ciągle się wyprawia, ale S znany jest nie tylko z romansu z K.S. ale jeszcze z innych. A ponoć ,ma taką fajną zonę .Szkoda kobiety.Ale to już jego sprawa. A firmy naprawdę nie ma co się czepiać a jak komuś źle to niech się zwolni i już . Mi się podoba praca :)

Zostaw merytoryczną opinię o Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski - Święciechowa

• Jak się pracuje w Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski?

Zobacz opinie na temat firmy Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski
2.4/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Leszczyńska 28
    64-115 Święciechowa