Opinie o Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski w Święciechowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski w Święciechowa

grupa

Grupa Interia stanowi część holdingu Bauer Media Group - międzynarodowego działacza funkcjonującego w różnych strefach związanych z mediami, między innymi w branży poligraficznej, radiowej, internetowej oraz wydawniczej. W Polsce Grupa Interia jest jednym z liderów. Miesięcznie z informacji, a także z ciekawostek publikowanych przez Interię korzysta prawie 12 milionów użytkowników. Znaczną popularnością cieszą się również portale do wymiany informacji, takie jak CZATeria czy Forum.Interia.pl.

uwag

Uwaga dla zainteresowanych podjęciem pracy w GLASS PRODUKT. Od pewnego czasu jakaś złośliwa osoba permanentnie pisze bezpodstawnie negatywne komentarze o firmie. To prawdopodobnie jeden i ten sam osobnik sądząc po powtarzających się pomawiających motywach w jego wypowiedziach. Swoją drogą Tego typu pomówienia powinny być karalne, zapewne pod tą wypowiedzią pojawi się komentarz że to napisał burak z biura, (usunięte przez administratora) kierownika i (usunięte przez administratora) a także całe zło wszechświata i miłośnik putinowskiej rosja bezwzględny kasacjusz jedynie słusznych negatywnych wypowiedzi który nie wie jak strasznie ciemiężeni są pracownicy na hali. Ale kto pracuje w GLASS ten wie. Pozdrawiam samodzielnie myślących :) ygląda na to że masz rację "Pracujący". Nie chcę nikogo pomawiać ale często osoba o której mówisz nawiązuje do spedycji i kierowania pojazdami (czyżby jakiś kierowca w firmie ?) Warto żeby zainteresowani pracą w firmie mieli świadomość takiego złośliwego zachowania jednego osobnika mającego na celu jedynie zrobienie w dużej mierze niesłusznie złej opinii o wcale nie takim złym zakładzie.

tak

racownicy w oddziale w Rzeszowie mają już dość nierównego traktowania przez tamtejsze kierownictwo, może wreszcie ktoś z władz w Mysłowicach zainteresuje się i sprawdzi ile rzeczywiście godzin w pracy spędza 4 pracowników z komory wydań na każdej pierwszej zmianie - jest to za przyzwoleniem kierownictwa, czy może dlatego że rodzinę i kolegów traktuje się inaczej niż wszystkich? Pomocna?Tak4NieZgłoś

nick

(usunięte przez administratora) Jak wygląda oferta u nich w firmie Outlet Eurocomfort Sp. z o.o. w mieście Leszno? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe informacje. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
LEON

mobbing za śmieciówke a wszystko to dzieki dyrektorowi TP - własciciele tylko mają w glowie kase a nie budowanie dobrego wizuerunki

Fakt
@LEON

Dlaczego zatem nikt tego nie zgłosił jeszcze ?

Niko

Kierowniczka myśli że ludzie się na przepisach nie znają i wszytko może. Rozmowa z nią to strata czasu.

Maja

Zapomniałam dodać ze na każdym kroku wsztko źle i upomnienia. A nawet jak tam przetrwasz okres próbny to umowa kolejna na rok czasu.

Lala

Byłam w tej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej, jednak stawka jaka oferują za pracę w tak trudnych warunkach jest po prostu śmieszna (2300zl na rękę), ponadto są obowiązkowe nadgodziny codziennie i wszystkie weekendy pracujące w okresie letnim też obowiązkowe. Praca po tyle godzin bez odpoczynku to nie jest dobry pomysł, dlatego nie podjęłam się tej pracy i szybko znalazłam inna i więcej płatna.

Ernesto Cheagresto
@Lala

> Trudne warunki panują w Czeczenii, Syrii i na Marsie. Ja bym nie przesadzał. Warto spróbować.

Maria

Szukającym - ODRADZAM tam pracę.Przepracowałam tam i mam zszarpane nerwy i mobbing kierowany przez dyrektora TP

andy bandy

skuszony ładnym wyglądem zakupiłem 4 opakowania kiełbasy polskiej surowej bez glutenu .dla oka kiełbasa extra.nawet po przekrojeniu.zabrałem kiełbasę na grilla ze znajomymi i narobiłem sobie okropnego wstydu.tego się nie dało zjeść. sama sól.zawartość mięsa w kiełbasie była zadowalająca jednak smak tfuu.to jakiś pijany przyprawiał i wsypał mu się wór soli do mięsa. początkowo myślałem że to z powodu grila itd .w domu ugotowałem kiełbasy w wodzie.jeszcze gorszy smak. ciekawe gdybyście tak swojemu prezesowi czy kto tam u was szefuje sprawili takiego grilla czy śniadanie z ww kiełbasy jak długo by pracował ten który mieszał składniki.powinien na drugi dzień wylecieć z hukiem i za kare zjeść pare kilo tej kiełbasy bez dostępu do napojów. dobrze zapamiętam nazwę ,producenta i proszę mi wierzyć dobrej reklamy na pewno wam zrobię. wkurzony konsument.

Kostarica
@andy bandy

Dobrze ,że wyraziles swoją opinię .Myślę ,że zdążyłeś się zorientować, że nikogo ona nie obchodzi ????

Halina
@Kostarica

mnie zainteresowala i podzielą ja

Olek

Firma z dobrą opinia pracodawcy ,a i tak znajdzie się ktoś narzekający....

Oleg
@Olek

Lepsza opinie ma nawet prezydent Białorusi

Lucyna
@Olek

to chyba zdanie dyrektora Przy

Czy w Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski są paczki/bony świąteczne?

nie ma jakby bylo to chyba jakies szlenstwo - pseudo dyrektorek chyba by calkiem wylaysiał gdyby mial cos dac od siebie

On

Brak szacunku dla pracowników.... 30 lecie firmy i nikt zwykłego Dziekuje nie usłyszał...

X

Ludzie jak najdalej,kierowniczka arogancka,dyrektor daje i zabiera,brak szacunku,brak perspektyw podwyzkowych ,idę gdzies gdzie beda szanować

Ola

Witam chciałam przyjść do was do pracy jakie są zarobki ile zmian i na jakie stanowisko poszukują

Krystyna Nalewka

Proponuję panie dyrektorze "MYSZCE" kupić kamerę i dobry aparat, ewentualnie jakiś strój co by mogła się skradać i z nienacka robić foty, a takie najlepsze.

Nie rozumiem
@Krystyna Nalewka

Mało zrozumiała opinia. Może by tak bardziej skrupulatnie?

Daria

Kupiłam ostatnio schab z majerankiem. Pięknie wyglądał i tylko tyle. Po otwarciu smród i ciagnacy się glut. Data na opakowaniu ważna jeszcze 5 dni. Sklep złożył reklamację. Firma reklamacji nie uznała. Nie polecam!!!

@Daria

Opinia dodana przez Ciebie, jak najbardziej jest ważna, jednak nie dotyczy Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski jako pracodawcy. To forum zostało właśnie stworzone do zamieszczania wpisów tego typu. Jego cel powinien być respektowany. Zachęcam wszystkich pracowników firmy do dyskusji.

A jakieś dobre opinie macie o tym pracodawcy? Czy obecnie jest prowadzona rekrutacja, nie widziałam nic na stronie Zakładów Mięsnych Kaminiarz? Ktoś był ostatnio na rozmowie? Napiszecie jak przebiegała?

Boby&Suzy

Ten dyrektor to taki "PRZEZES z WARSZAWY", wydaje się jemu, że może wszystkimi pomiatać i na Kaminiarzu się świat kończy, jeszcze trochę i się urywam z tego obozu. Ale kij ma dwa końce. Prędzej czy później "uchwyt od tego wiaderka się urwie". A praca jak praca, robić trzeba.

MobySmoby

Wolne weekendy ????????????poczekaj na sezon grill będziesz zapoerdzielac dzien i noc, niedziela ,Boże ciało ,itp :-) :-) a premie Ci udupia przy pierwszej lepszej okazji za byle go***wno .

Zostaw merytoryczną opinię o Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski - Święciechowa

• Jak się pracuje w Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski?

Zobacz opinie na temat firmy Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski
2.4/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Leszczyńska 28
    64-115 Święciechowa