Opinie o Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski w Święciechowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski w Święciechowa

bejkon

Pozdrawiamy konkurencje podbierającą pracowników i wszelkich innych trolli. Polecamy zająć się WORK-iem, ale takim prawdziwym, pożytecznym. Aha i pozdrawiamy zespół GO WORK https://www.wykop.pl/artykul/3118595/gowork-pl-jak-firma-wybila-sie-na-zerowaniu-na-opiniach-trolli-w-internecie a poważnych kandydatów zapraszamy na rozmowę osobistą do zakładu.

Yurij

dobra firma, dobrzy ludzie, wszystko na papierze nic pod stołem

Mariolka
@Yurij

Skoro tak twierdzisz to chyba jesteś robotem...albo kimś z ,,"dyrektorstwa"

Kik
@Mariolka

No raczej, dyrekcja musi sobie podbijac statystyki:)

kuba

rzynastolatek nie odbierze siedmioletniej siostry ze szkoły, ośmiolatek nie pojedzie na lekcje sam na hulajnodze czy rowerze i będzie go musiał odprowadzić ktoś dorosły (np. rodzic, który powinien w tym czasie być w pracy). Takie miały być skutki nowych ministerialnych obostrzeń, które wchodzą w życie już w sobotę, 24 października, w związku z objęciem czerwoną strefą całego kraju, ale rząd szybko przepisy doprecyzował. Nie zmienia to jednak faktu, że rodzice są działaniami rządu oburzeni i uważają je za absurdalne. W piątek, 23 października, na posiedzeniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego premier, minister zdrowia i minister rodziny i polityki społecznej przedstawili nowe ograniczenia związane z pandemią koronawirusa, ogłaszając zarazem, że od soboty czerwona strefa obejmie cały kraj. Czytaj więcej na: (usunięte przez administratora)

kuba

anim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno prosimy o przeczytanie do końca tej informacji – dotyczy ona Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności w Internecie (np. identyfikatory urządzenia, adres IP) przez Zaufanych Partnerów IAB i innych Zaufanych Partnerów w celach marketingowych (w tym dla personalizacji reklam i dokonywania pomiarów) i w celu dostosowania dostarczanych treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj - obejmują one (klasyfikacja wg IAB Europe) m.in.: wybór podstawowych reklam; tworzenie profilu spersonalizowanych reklam; wybór spersonalizowanych reklam; tworzenia profilu spersonalizowanych treści; wybór spersonalizowanych treści; pomiar wydajności reklam; pomiar wydajności treści; stosowanie badań rynkowych w celu generowania opinii odbiorców; opracowywanie i ulepszanie produktów oraz funkcje specjalne takie jak: użycie dokładnych danych geolokalizacyjnych i aktywne skanowanie charakterystyki urządzenia do celów identyfikacji. Zgoda jest dobrowolna. Możesz jej odmówić lub ograniczyć jej zakres klikając w "Ustawienia zaawansowne". Podmioty z Grupy RAS Polska jako dostawcy usług internetowych z których korzystasz oraz niektórzy z Zaufanych Partnerów IAB i innych Zaufanych Partnerów przetwarzają Twoje dane podane powyżej oraz dane z Twoich kont w tych usługach w ww. celach w oparciu o prawnie uzasadniony interes tych podmiotów. Przetwarzanie to nie wymaga zgody z Twojej strony, ale możesz mu się w każdej chwili sprzeciwić. Twoje prawa: Udzieloną zgodę możesz wycofać. Możesz żądać dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wyrazić sprzeciw wobec ich przetwarzania i wnieść skargę do Prezesa U.O.D.O. Szczegółowe informacje znajdziesz w „Ustawieniach zaawansowanych”. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza też zgodę na umieszczanie znaczników internetowych (cookies itp.) na Twoich urządzeniach i odczytywanie ich (przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich) przez podmioty z Grupy RAS Polska oraz przez Zaufanych Partnerów IAB i innych Zaufanych Partnerów. Zgody tej możesz odmówić lub ją ograniczyć poprzez zmianę ustawień przeglądarki (szc

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
09.299

amiętaj, że gdy ktoś poleca firmę, może wybrać grono odbiorców, którzy zobaczą tę rekomendację.Jeżeli na przykład opublikuje rekomendację i wybierze znajomych jako grono odbiorców, tylko jego znajomi zobaczą tę rekomendację. Do ogólnej oceny strony są wliczane tylko te rekomendacje, które zostały udostępnione publicznie.

09.299

Traktat pokojowy podpisany 18 marca 1921 roku w Rydze kończył wojnę polsko-rosyjską. Jego ocena nie była jednoznaczna. A jak ówczesne ustalenia pokojowe wyglądają z perspektywy XXI wieku? Czy wciąż... (usunięte przez administratora)

ludzie

Ludzi z Polski i Węgier, i Fideszu znam osobiście. Wiem, że mają rodziny i przyjeżdżali do Brukseli, łącząc to z seksparty, na które przychodzili wieczorem. Normalnie organizuję małe imprezy, do 30 osób, czasami większe do 100-150 osób, nie tylko z politykami z Europy Wschodniej, ale i Zachodniej - mówił. Czytaj więcej na https(usunięte przez administratora)

Czy Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Bobi

Umowę każdy pracodawca musi Ci dać. U Kaminiarza umowa-zlecenie. (usunięte przez administratora) jak cholera!!! Ciągle pretensje z wszystkich stron Pani "dyrektotowa" która nie potrafi nawet logicznie myśleć rządzi innymi ludźmi. Kabaret jak się patrzy ????????????

Haker
@Bobi

" pani dyrektotowa". ..

ivan

jak tam czytam to se mysle, ze jak komus zle to zawsze moze pobrać miliony kredytów, zatrudnić 150 ludzi, nie tracic nerwó kiedy horeca siadła i nikt nie płaci za towar, albo kiedy towar wraca z powodu reklamacji bo na produkcji ktoś nie miła dnia, codziennie rano witać pracowników na kolanach, i z usmiechem wysluchiwac ich pretensji jak to ciezko sie pracuje, przytulać i dawać codziennie podwyżki, powodzenia

yaro

przesadzacie to mój 3 zakład mięsny. wszędzie sie pracuje tak samo. nie ma co narzekać

Irek

Wiecie może coś o ewentualnej pracy w firmie? Jaką umowę proponują na początek?

rocka'billy
@Irek

Kaminiarz to czysty kosmopolityzm. Nigdy nie miałem okazji poznać tylu Azerów, czy Gruzinów a tu masz! A tak na serio to uważam, że umowa i wynagrodzenie jest OK. Polecam.

MArian
@Irek

zwykla smieciowka i tak Cię tam traktują

Tak

Tak :)

Mat

Na jakie zarobki może liczyć pracownik produkcji na początek oraz Magazynier?? I czy praca jest na 3 zmiany?

pisz
@Mat

pisz proszę na @ kaminiarz, strona www.kaminiarz.pl

sejm

Jak informowaliśmy wczoraj, doszło do cichego porozumienia w tej sprawie. Poza politykami Konfederacji opozycja nie zabrała głosu w debacie. - Nie wstydzimy się - przekonywał na korytarzu rzecznik PO Jan Grabiec. Rzeczniczka Lewicy powtarzała, że nie ma jeszcze stanowiska jej klubu. Ale nieoficjalnie wiadomo, że były też rozmowy z przedstawicielem klubu Lewicy. Projekt nie został oprotestowany. Ryszard Terlecki, wicemarszałek Sejmu, szef klubu PiS komentuje projekt podwyżek dla posłów Czytaj także: W Sejmie rozmowy o podwyżce pensji dla parlamentarzystów W 2018 roku PiS obniżyło pensje parlamentarzystom o 20 procent. Tak partia „ratowała się” po kryzysie z nagrodami dla ministrów rządu Beaty Szydło. Obniżka sprzed dwóch lat była tłumaczona "oczekiwaniami społecznymi”. Ogłaszając ją, Kaczyński mówił, że "do polityki nie idzie się dla pieniędzy". Teraz w uzasadnieniu podwyżek czytamy, że chodzi o "urealnienie zarobków najważniejszych osób w państwie”. Politycy PiS dziś uciekają przed pytaniami. - Błędem było obniżenie pensji posłom. Kiedyś trzeba nad systemowymi rozwiązaniami porozmawiać, bo nie może być tak, że prezydent naszego kraju, niezależnie, czy się z nim zgadzam, czy nie, miał tak niskie wynagrodzenie - powiedziała wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska. I dodała: - Nie może być tak, że urzędnicy zarabiają zdecydowanie więcej niż najważniejsze osoby w państwie. Potrzebne jest sprawiedliwe rozwiązanie systemowe.

pandemia

Fakt, że w dobie pandemii, kiedy to dla dobra nas wszystkich ograniczono wielu Polakom możliwość zarabiania pieniędzy, a kraj jeszcze co najmniej przez kilka dobrych miesięcy będzie zmagał się ze skutkami pełnego zamrożenia gospodarki, parlamentarzyści przyznają sobie podwyżki, można śmiało nazwać złym ruchem politycznym. Ta dyskusja zawsze będzie jednak okupiona ogromnym bagażem emocjonalnym. Koronny argument polityków, mówiący o tym, że ministrowie zarabiają zbyt mało w porównaniu z wynagrodzeniami specjalistów na rynku, a to rodzi ryzyko korupcji, delikatnie mówiąc, może do Polaków nie trafić. To prawda, że średnio wynagrodzenia rosną, a pensja minimalna jest sukcesywnie zwiększana, ala osławione 6 tys., które zarabia wiceminister na rękę to dla wielu Polaków nadal bardzo dużo pieniędzy. Z drugiej strony najważniejsze osoby w państwie nie zarabiają dużo w porównaniu z prezesami dużych spółek państwowych, czy firm prywatnych. Mają jednak całe fundusze reprezentacyjne, darmowe przeloty, delegacje, kierowców, ochronę. Są także parlamentarzyści, którzy ledwo wiążą koniec z końcem, nie starcza im do pierwszego i członkowie parlamentarnych komisji, za których państwo nie odprowadzało składek zdrowotnych. I to jest realny wgląd w (usunięte przez administratora) państwa. Zdaniem Marka Jakubiaka i Marcina Ociepy, dobrym pomysłem jest uzależnienie zarobków polityków od średniego wynagrodzenia Polaków. I taki przelicznik mógłby dawać realne pojęcie o sytuacji gospodarczej w kraju i pozwolił zarobić więcej politykom, którzy dla kraju pracują. A gdzieś w tle jest jeszcze czysta polityka, czyli opozycyjna zgoda na podwyżki wedle partyjnej dyscypliny, co przyznała Iwona Hartwich z Platformy Obywatelskiej, a po zarzucie nieudolności, ugięcie się i zmiana zdania o 180 stopni. Solennie tłumaczona wsłuchiwaniem się w głos obywateli. Jaki będzie ostateczny kształt projektu? Warto się przyglądać.

Yaris

@ph Szkoda, że dają stare, kilkuletnie mała Yarisy, nie, ze narzekam, nie marudzę tylko dla mnie jako osoby powyżej 190 cm wzrostu, to jest to jednak spory problem

lol

Mozna przeciez jawnie napisac jakie sa mniej więcej zarobki to nie żadna tajemnica firmowa czy tez nagadywanie, po to jest ten portal by takie rzeczy pisać.Jeszcze raz pytam i proszę o odpowiedz...jaka jest podstawa jako ph do spraw sieci, jakie auto dostaje ph,czy można uzytkowac prywatnie,ile mniej więcej można zarobić na zadania.Jaka jest atmosfera firmie.Bardzo proszę o konkretne odpowiedzi.

paliwo

Nie za paliwo nie zwracają ale to zrozumiałe prace jak wszedzie z tym ze atmosfera jest dobra i ludzie spoko kierownik wymagajacy i to mocno ale gdzie tak nie jest ? polecam

opinia

roponuje spytac w dziale handlowym spedycji i produkcji , nie moge wymienic z imienia ale w kazdym dzziale sa takie osoby

smak

Drodzy Użytkownicy, witamy na profilu Smak Mak Sp. z o.o. Sp. k.. Jesteśmy tu po to, aby uzupełnić Waszą wiedzę na temat pracy w naszej firmie. Powstaliśmy w 2004 roku - jako firma rodzinna, założona przez dwóch braci A (usunięte przez administratora) i M W (usunięte przez administratora) pasjonatów i koneserów wyjątkowych smaków. Staramy się na bieżąco dbać o potrzeby naszych pracowników, dlatego oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia mamy szereg programów i aktywności wewnętrznych takich jak: • Możliwości szkoleń systemowych i indywidualnie dobranych do profilu pracownika i zajmowanego stanowiska • Jasno określone ścieżki kariery i możliw

powod

Bardzo duża i bardzo znana firma, która wie jak docenić pracownika ale jeszcze nie ma bardzo jasnych określonych ścieżek rozwoju dla wszystkich działów. Na pewno jak ja odchodziłam to nie było wyznaczonych ścieżek z jakiego stanowiska na jakie można awansować albo jak można się rozwinąć. Mówię o tym bo to był powód mojego odejścia nic więcej nie przeszkadzało mi, a... więcej

Zostaw merytoryczną opinię o Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski - Święciechowa

• Jak się pracuje w Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski?

Zobacz opinie na temat firmy Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kaminiarz Sp.j. Zakład Mięsno-Wędliniarski
2.4/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Leszczyńska 28
    64-115 Święciechowa