Opinie o ADB Polska Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ADB Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ADB Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADB Polska Sp. z o.o. w Zielona Góra

Mir

Smutna prawda jest taka, ze firma wiecej uwagi poswieca temu co sie tu pisze niz nad strategia firmy. Do pracy ADeBowicze (usunięte przez administratora)

rama

Jak się można rozwijać klepiąc stale po klawiaturze ? To jest firma zwykłych stukaczy po klawiaturze. Stukają od rana do wieczora jak dzięcioły.

kamil

To super, że wiodąca firma regionu - perelka lubuskiego, zapewnia umowę o pracę. To rzadkość w dzisiejszych czasach, bo stabilne zatrudnienie to podstawa.

Iza

Zatrudnienie zgodne z Kodeksem Pracy, czyli umowa o pracę na czas nieokreślony (po 3m okresie próbnym) to podstawa. Więcej - w skrócie: wygodne biuro, krzesło itp + dbałość o pracownika. Zapraszam do aplikacji - jeśli spotkamy się na rozmowie, przekona sie Pan/i sam/a. :)

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
mario

Czy oprócz pensji (podstawy) są jakieś premie/dodatki(święta itp.)?

@mario

Oprocz pensji mamy benefity pozaplacowe - wspomniane wczesniej przez kogos opieka medyczna w Luxmedzie (placowki wlasnie, wspolpracujace oraz korzystanie z wlasnych lekarzy - zwrot rachunkow), Multisport, bal dla dzieci (Mikolaj i paczki), huczne spotkanie okoloswiateczne, imprezy dla teamow oraz dla calej firmy, itp. Jesli chodzi zas o płace - w przypadku programistow jest mozliwosc rozliczania autorskich podwyzszonych kosztow uzyskania przychodu (co daje dodatkowych kilkaset+ zlotych netto miesiecznie), czasem takze inne bonusy - np. za ukonczenie projektu.

Glus

wolne miejsca sa zawsze - tylko na roznych stanowiskach :) www.adbglobal.com/careers

Iza

Witaj, oczywiscie: oferty sa na naszej stronie: www.adbglobal.com/careers Sa po angielsku, bo znajmosc jezyka jest niezbedna (choc komunikacyjna, badz tez umozliwiajaca czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej). Podczas wakacji organizujemy takze praktyki dla studentow, chetnie zatrudnimy tez absolwentow. Potrzebujemy obecnie osób ze znajomoscia C, C++ lub Javy, najlepiej w srodowisku Linux. Jesli zas nie ma danej oferty na stronie, zapraszam do podsylania CV na rekrutacja@adbglobal.com - gdy znajdzie sie odpowiednie stanowisko, odezwiemy sie. Pozdrawiam.

marek_13

Pracuję tu już wiele lat i muszę powiedzieć, że dużo się ostatnio zmieniło - od strategii i całego podejścia, poprzez rynek, a na logo i stronie kończąc. W zasadzie chyba na lepsze, choć na ten moment ciężko powiedzieć, bo zmiana dopiero nastąpiła - a przecież wiadomo że zmian nikt nie lubi. Jedno co fajne, to to, że wróciliśmy do Multisporta, mamy opiekę medyczną i różne imprezy, ostatnio świętowaliśmy nawet dwumilionowy boks dla nc+ (w Palmiarni - fajnie było :)) Chyba najlepsze zmiany są jednak dwie: po pierwsze nie pracuje się tak długo jak kiedyś (kiedyś nadgodziny były normą, a teraz się wychodzi po 8 godzinach, co w praktyce przekłada się na 16.00 lub 16.30, zależy kiedy kto przychodzi do pracy) a druga że pozbyliśmy się ESC (Centrum Serwisowe) - zostali przeniesieni do innej firmy i dzięki temu mamy więcej rzeczy. Oni też wszystko chcieli i przez nich nie mieliśmy właściwie nic, bo im też się należało, a nie tylko nam- programistom. Poza tym - jest ok, pensja stała i pewna, wiadomo, że mogłoby byc jeszcze więcej :), szkolenia jakieś tam są, angielski też - to już bardziej. Luxmed też, ale wiadomo, że korzystają głównie żony. Szkoda że tak mało szkoleń dla programistów - to mogliby dodać.

Iza

Jesli ktos bylby zainteresowany ciagiem dalszym, proponuje zerknac na strone firmy www.adbglobal.com - nie zajmujemy sie juz hardware'm a stricte softem, stad dywagacje o dekoderach, kurczacym sie rynku itp nie maja juz odniesienia. Dekodery - czemu nie, ale niekoniecznie naszej produkcji - jestesmy na tyle dobrzy, ze wrzucimy nasz soft na KAZDY inny sprzet, kazdej innej firmy. To samo z routerami, gateway'ami czy elementami smart home. A dodatkowo robimy rozne cuda z modnej obecnie dziedziny IoT (Internet of Things) - i jak to zwykle bywa - wszyscy sie tym chwala, a my to po prostu robimy - np rozwiazanie IoT dla Whirlpoola.

smutna_prawda

Może przykłady ? Ja powtórzę , że żadnego przemysłu elektronicznego w Polsce nie ma .

smutna_prawda

(usunięte przez administratora) firma klepaczy kodu i gapiów w oscyloskop. Takich firm na świecie są setki tysięcy jeśli nie więcej. Kluczowa jest technologia czyli produkcja układów scalonych a w Polsce nikt nie potrafi ich produkować . Również nawet samych tranzystorów bo CEMI zmieciono z powierzchni ziemi 25 lat temu. W Polsce nie ma przemysłu elektronicznego !

Były

W AMB software zwolnili wielu programistów. Jakiś projekt, który mieli robić nie doszedł do skutku.

tritri

Co znaczy nie wypalił ?

Były

Jak to powiedział jakiś polityk(usunięte przez administratora)i kamieni kupa. Trza sp... z tej firmy póki czas (usunięte przez administratora) Ja już na szczęście odchodzę do innej fajnej firmy (usunięte przez administratora) . Ostatnio nawet nie kazali nam się "odbijać" przy wejściu (usunięte przez administratora) ;-) Ale ostatnio w ZG to w ogóle lipa - w AMB exodus bo projekt nie wypalił - ciasno się robi. Chyba będzie trzeba na Zachód spojrzeć w najbliższej przyszłości...

romek

Dlaczego nikt nie wspomniał o zarobkach? Ja jestem zwolennikiem jawności wynagrodzeń - zarabiałem w ADB 5 tysięcy na rękę jako programista - czyli nie za mało ale rewelacji nie ma. Nie pracuję tam od ponad roku - chciałem zmienić pracę bo stwierdziłem że firma jest w stagnacji i miałem wrażenie że nie wiedzą w którą stronę iść. Samą pracę jednak i stosunki międzyludzkie oceniam na piątkę. Szanuję wielu ludzi z kierownictwa - miałem z niektórymi zajęcia na uczelni - to dobrzy fachowcy i wspaniali ludzie.

gumiś

To była moja najlepsza praca w życiu i najlepiej płatna w Zielonej Górze ,nie ma szans na takie płace w innych firmach.(usunięte przez administratora) bardzo żal mi tej pracy ,była świetna.

vv

pracowałem w ADB przez ok 2 lata. Faktycznie - pracy tam jest sporo. Często praca przez cały dzien. Nie raz pół nocy przepracowaliśmy (pasjonaci :)))) ) Atmosfera OK. Nie powala, ale jest sympatycznie. Zależy gdzie się trafi - ja trafiłem akurat świetnie :) Trzeba jednak zaznaczyć że zależnie od działu presja jest duża albo bardzo duża. Płaca - bardzo dobra. A jak na Zieloną Górę to nawet super dobra. Pracujący tam ludzie to niesamowici specjaliści. Zwłaszcza te osoby, które tam zostały zwerbowane za czasów świetności firmy (ok 4-5 lat temu). Takie cuda jakie tam niektórzy wywijają w przeciągu kilku dni to aż szczęka opada. Praca ciekawa, bardzo wymagająca. Można się baaaardzo dużo nauczyć. Bardzo szerokie spektrum prowadzonych prac - programowanie, testowanie, zarządzanie produkcją, logistyką i wszystkim naokoło. Większość w międzynarodowym środowisku Oczywiście po jakimś czasie trzeba się zastanowić czy to zdobywane doświadczenie i kasa są warte czasu prywatnego ... Ogólnie to polecam - przepracować tam jakiś czas to niesamowite doświadczenie. BTW: ja już odszedłem stamtąd ponad rok temu, a wiem że w związku z kryzysem było tam sporo zmian. Więc może nie wszystko jest aktualne

pan nikt

Jedyna firma z prawdziwego zdarzenia w Zielonej Górze. Jakość pracy zupełnie na europejskim poziomie. Nie jestem już pracownikiem tej firmy, ale ani odrobinę nie żałuję swojego czasu który w niej poświęciłem. Dla osób ambitnych doskonałe szansa wejścia na rynek pracy (marka na rynku STB wciąż robi wrażenie). To, że trzeba pracować - zgadza się. Czy zupełnie całe dnie? Zależy. ADB to wciąż środowisko projektowe, gdzie wprowadzenie produktu na rynek jest walką z czasem i konkurencją. Kto tego faktu nie rozumie, nie odnajdzie się w żadnym innym liczącym się na rynku biznesie (tak tak, Google, Samsung etc - oni wszyscy pracują w podobnym trybie). Dla lubiących spokojną pracę w której można na przykład pograć sobie w gry albo podłubać w nosie, polecam Trax SA : gdyż w ADB takie osoby z pewnością się nie odnajdą.

Zostaw merytoryczną opinię o ADB Polska Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ADB Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ADB Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ADB Polska Sp. z o.o.