TELUS International Europe

Opinie o TELUS International Europe

annitta

Nie jest to najmilsza praca na świecie i jest ciężko ale ludzie są ok. Według mnie stawka jak na CC jest dobra, raczej teraz nic nie szukam innego.

@annitta

Dziękuję za Twoją opinie. Czy powiesz nam coś więcej na temat atmosfery, jaka panuje obecnie w Competence Call Center? Czy współpracownicy są nastawieni do siebie pozytywnie? Można stwierdzić, że pracownicy Competence Call Center pomagają sobie wzajemnie?

Czytając te wszystkie opinie można się bardzo zrazić i zdecydować, że nie podejdzie się nawet do spotkania z CCC. Kiedy w rzeczywistości komentarze nie oddają tego, co jest naprawdę. Nie mówię, że firma jest wspaniała i nie ma żadnych wad, bo w każdej coś się znajdzie, jednak czuję sie tutaj naprawdę dobrze. Nie wiem czy gdziekolwiek indziej znalazłabym taką atmosferę w pracy jak tutaj. Wszyscy się znają, nikt na nikogo krzywo nie patrzy, wręcz przeciwnie, jeżeli potrzebujesz pomocy, to ją otrzymasz. Jest to taka praca, do której wstaję codziennie z uśmiechem na twarzy. Myślę, że to ludzie tworzą firmę, a obecni ludzie sa wspaniali.

Powiedzcie co się dzieje teraz w Competence Call Center Sp. z o.o.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o miejsce pracy?

.....

Jedna wielka masakra

Barnaba

Szkoda, że czasami nie potrafimy docenić , że pracujemy w dobrej firmie!!!

Każdemu dają 5000brutto. Zatrudniają osoby bez kwalifikacji i nie uznają żadnych kwalifikacji. Jedynie swoje błędne widzi mi się uznają. Kłamali na pierwszej rozmowie, że nie robią testów, a dokładniej Szymon kłamał, i powiedziałem po raz kolejny prosto z mostu, że nie robię testów i tylko rozmawiam telefonicznie a na drugi dzień wyskakują z testami i wideorozmową, więc za taką kwotę żegnam go przypominając, co mówiłem poprzedniego dnia i odkładam słuchawkę. Poziom wymagań, płacy i przebieg rekrutacji nieadekwatny do stanowiska. Jak nie uznają dyplomów wydawanych przez rząd federalny Niemiec, to niech napiszą do niego odwołanie, że nie zgadza im się coś z ich widzi mi się.

Czy mógłbym zacząć w listopadzie? Mi tam wisi co będzie w listopadzie. Może wybuchnie wojna w listopadzie. Albo ktoś zje kaczkę pieczoną:) Widać, że komentarze na goworku zgadzają się z tym samym, czego dowiedziałem i ludzie rzucają to, bo dużą jest rotacja i nikt nie chce z firmą pracować. Widać, że rozmowy robią sobie tylko dla towarzystwa, a przecież nikt nie idzie do pracy dla towarzystwa. Towarzystwo ma się poza pracą.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
sliwka

Nie zdarza mi się raczej odwiedzać takich miejsc jak forum, jakiekolwiek - serio. Ostatnio jednak usłyszałam o tej anomalii jaka się tutaj dzieje i nie mogłam odmówić sobie tej przyjemności pozostawienia komentarza w tym jakże często odwiedzanym przez tylu użytkowników miejscu. Mój komentarz będzie JEDEN ale DŁUGI oraz KONKRETNY. W nicku dodaję moje nazwisko, aby być jak najbardziej wiarygodną dla potencjalnych niedowiarków czy też hejterstwa wszelkiego rodzaju. Generalnie mam takie wrażenie - to oczywiście wrażenie, a więc nie musicie tego brać do siebie - że niektórym ludziom ich hejt tak bardzo ściska (usunięte przez administratora) e postanawiają się po prostu wysrać publicznie aby zwrócić na siebie uwagę. Moi komentujący poprzednicy poświęcili tyle swojego czasu aby "wys.rać" się tutaj, że zaczynam przypuszczać, że w domu po prostu nie mają takiej okazji. Nie wiem - są trzecim z rodzeństwa i mama jak nakłada zupę to im bez mięsa, i potem postanawiają napisać o tym w internecie, cisnąc przy tym normalnych ludzi. To na zasadzie "zrobię to, nie wiem po co, ale będzie śmiesznie". Najbardziej bawi mnie post "ex praxownicy" - miałeś na myśli "ex - pracownica, pracowniczego" ? Generalnie niektóre osoby kręci to jak mówi się do nich per Pani ale mniejsza - pominę. Otóż pisanie rzucając imionami osób, które się oczernia nie ma sensu - drogi kolego/ koleżanko - chyba, że wyznajesz dosyć popularną wśród wielu ludzi zasadę " bohater w necie, pi*da w świecie" - ja natomiast nie. spoko, nie musisz się już martwić, wszyscy wiemy kim jesteś. Łapki w górę. Z całym szacunkiem ( którego ty nie masz do moich koleżanek i kolegów z pracy) chciałabym Ci pogratulować przyszłości. Twoja praca musi być bardzo satysfakcjonująca, skoro masz czas na siedzenie i pierdzielenie głupot przez internet - w tym momencie poproszę o numer do Twojej mamy - w delikatny sposób zasugeruję jej, żeby odłączyła Ci neostradę. Co do opinii poprzedników - wygląda to na paraolimpiadę, także niezbyt poprawne będzie ustosunkowanie się do tych bredni. A teraz kilka słów ode mnie co do pracy w CCC: Pracuję w CCC już ponad 1,5 roku. Z początku było dosyć ciężko z tego powodu, że nigdy wcześniej nie pracowałam po 1. w korporacji, po 2. w obsłudze klienta. Call Center to był dla mnie całkowicie obcy temat - kojarzyło mi się to z czymś w ogóle innym. Koledzy, którzy wcześniej pracowali w jakiejś dziwnej firmie typu call center, szybko się zwalniali i pomykali stamtąd jak najszybciej ze względu na totalną, bezpłciową tyrę, target i nerwowe wyjście na papierosa w przerwie jednej na milion. W CCC jest rodzinnie. Czasami nawet stoję z boku i ze względu na moje sceptyczne podejście do wielu spraw nie mogę uwierzyć w to, że w pracy można poczuć się jak w domu - ( oczywiście są granice, bo praca to w końcu praca). Jeśli aspekt typu "mogę wejść na fejsa w pracy" Cię przekonuje, to radzę wziąć swoje CV położyć na stosie liści, obsikać je i podpalić - albo od razu pójść do pracy do mcdonalds na sprzątanie kibli. Nikt nie wejdzie Ci w trakcie sprzątania pisuaru sprawdzając czy nie przeglądasz fejsa - a może nauczysz się pokory. Same korzyści. Wracając do tematu - szczegoły. W CCC większość ludzi się zna, pomaga sobie i traktuje się nawzajem dobrze. Obsługa klienta niemieckojęzycznego nie należy do najłatwiejszych, ale da się to bez problemu ogarnąć. Są bardzo fajne możliwości awansu - wystarczy trochę ruszyć głową, zgłosić się i postarać. Jeśli ktoś chce awans za swoje istnienie to pracy proponuję nie szukać nigdzie. Szkolenie jak szkolenie - nie znam ludzi, którzy po szkoleniu na prawko wsiedli w auto i pędzili bez strachu w (usunięte przez administratora) jak Kubica na zakręcie. Chyba, że oszukują i praktyki nabrali na parkingu biedronki albo tesco. Nie wiem w jakiej pracy ktokolwiek produkuje się tak nad agentem jak w CCC. Nie dość, że masz w CV obsługę programu, umiejętności to do tego przez pierwsze 2 tygodnie (około) pracy masz płacone za pobyt jak na obozie języka angielskiego, na którym to ty czerpiesz korzyści - oni Ci płacą plus Cię szkolą - serio to takie niesprawiedliwe i tragiczne. Nie mówiąc już o tym, że przydaje Ci się to w życiu prywatnym, dzwonisz na infolinię linii lotniczych i wiesz jakie masz prawa, co agent zrobić może a czego nie. Nie korzystać z tego jest grzechem, ale dobra nie podniecam się za bardzo bo mnie zaraz poniesie jak "ex pracownicę". Benefity : uważam, że mogłyby być trochę większe ale doceniam to, że na moim biurku znajdują się świeże owoce, że w każdej chwili mogę pójść do kuchni i zrobić sobię kawę i herbatę. Prawda jest taka, że jeśli ktoś nie potrafi docenić małych rzeczy, to duże też nigdy nie sprawią mu przyjemności. Mamy pakiety medyczne, zniżki na fajną siłownię, fajne bo

GosiaM
@sliwka

Jesteś moim idolem, mam nadzieję że Cię poznam jak wrócę do pracy ( bo chyba jeszcze pracujesz? ) mega popłakałam się ze śmiechu czytając Twój post i z tego co widzę jesteś bardzo pozytywną osobą! Tak trzymaj!

Wrap
@sliwka

Śliwki już dawno nie ma w firmie:)...

Nick Cave

Też się zastanawiam... przecież (usunięte przez administratora) splajtował!!! Gdzie szampan i fajerwerki?! Nareszcie ta beznadziejna firma, oszukująca ludzi zniknie z powierzni ziemi :)

@Nick Cave

I widac ze admin zadzialal i cenzuruje wolnosc slowa, hmm czyli wolnosc slowa wedlug admina to taka ktora pasuje firmie = dyktatura!!!

GosiaM
@znawca

Tu nie chodzi o wolność słowa tylko poufne informacje które nie powinny być udostępnione do powrzechnej wiadomości. Jeżeli miałbyś firmę też nie udostępnił byś danych partnera,prawda?

@GosiaM

Jesli mialbym firme i ktos udostepnilby dane partnera za takie bezczelne zachowanie to nie mialbym nic do gadania. Tyle sa warte twoje slowa. (usunięte przez administratora)

Anonimowa byla

Firma jest najbardziej zenujaca i Tragiczna firma w trojmiecie. Place niskie, teraz upadl Air Berlin wiec szybko pochwycili easyjet. Ciekawe czy na tym projekcie beda odwalac taka sama kiche jak AB. Czyli zbywanie klientow , brak normalnych szkolen i team leaderow. Pan Filipek juz tam nie pracuje a szanowna Pani Aleksandra S: tez juz wywalona? Ta prymitywna , falszywa kobieta? Pozdrawiam normalnych, ktorzy rzucili to (usunięte przez administratora)

Zajrzałam właśnie na Facebooka firmy. Z tego co widzę posty dotyczą wszystkich lokalizacji, nie tylko tej w Polsce. Można znaleźć relacje zdjęciowe z licznych wydarzeń, które urozmaicają pracownikom dzień. Niektóre oddziały obchodziły Halloween, a wcześniej Międzynarodowy Dzień Kawy, czy też Dzień sernika "Cheese Cake Crazy". Co możecie powiedzieć o akcjach jakie są organizowane w oddziale w Gdańsku? Wy też macie możliwość uczestniczenia w takich wydarzeniach? A może macie również możliwość zgłaszania swoich pomysłów? Co w ogóle myślicie o tego typu akcjach?

hombre
@Marta

U nas tego typu akcje odbywają się regularnie. Mistrzostwem świata było ostatnie Halloween (Bloody basement - coś pomiędzy escape roomem a domem strachów) + solidna popijawa w Sopocie:) Dni typu "Cheese Cake Crazy" obchodzimy tak jak inne lokalizacje. Pomysły można zgłaszać, są też brane pod uwagę, tylko niestety czasem nie ma budżetów na wykonanie;/ Generalnie wszystkie akcje są mile widziane, o ile są niskobudżetowe:)

Możecie powiedzieć coś więcej o obecnej sytuacji w firmie? Trwa obecnie rekrutacja na stanowisko Doradca klienta sieci komórkowej w języku niemieckim. Co warto wiedzieć o pracy w tym dziale? Na jakie warunki pracy można liczyć po dołączeniu do firmy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Zyta

Ja lubię taki rodzaj pracy i jestem bardzo zadowolona z pracy dla Competence Call Center . Jeśli to nie jest czyjaś bajka to zawsze jest lepiej dla obu stron szukać coś innego. Generalnie do dobra firma.

Zyta

@znawca Czy ta informacja jest oficjalnie podana czy to tylko Twoje plotki w celu oczernienia firmy CCC ? Jeśli komuś nie odpowiada praca zawsze może ja zmienić . Ideałów nie ma i wszędzie bywa różnie.

@Zyta

A ty co taka ciekawska pani x co? ciekawosc to pierwszy stopien do piekla wiedzialas o tym? :-)

Zyta

Czym jest spowodowany taki spokój na forum firmy.?

Kryspin

Jak firma dobra to zupełnie nie dziwi brak etatów.

@Kryspin

Przeciez (usunięte przez administratora) splajtowal i prawdopodobnie (usunięte przez administratora) ja przejmie i zapewne wywala sporo ludzi.

Zyta

Competence Call Center są dobrą firmą i właściwie nie można nawet dost ac się do pracy. Czym to jest spowodowane? Tak dużo chętnych , że nie ma wolnych etatów?

@Zyta

@Asia jakie konkretnie stanowisko Cię interesuje? Niedawno pojawiła się oferta pracy jako Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim. Wysokość wynagrodzenia masz podaną w jego treści. Taka informacja znaczenie ułatwia proces rekrutacyjny dla obu jego stron. Sporo pewnie również zależy od umiejętności i doświadczenia. Próbowałaś ze swoim pytaniem zgłosić się również bezpośrednio do firmy?

Asia

Ile się zarabia w tej firmie jako pracownik call center?

Zyta

Czy oferta dla specjalisty ds. obsługi z niemieckim jest jeszcze aktualna, może ktoś coś wie? Może znacie jakieś szczegóły tej pracy? Jakie wymagania na start może postawić firma? Będę wdzięczna za podpowiedzi.

Zyta

Każdy ma prawo pisać na forum swoją . Właśnie to robię i widzę, że prawda w oczy kole. To moja firma i jest mi tu dobrze.

x-man
@Zyta

A ty wogole wiesz co to jest prawda czlowieku???

Zyta

Competence Call nikogo nie zmusza do pracy, można pracować w innej firmie.

x-man
@Zyta

A ty kim jestes wogole??? Ze sie tak wymadrzasz.

Maruda

Nie rozumiem zupełnie osób piszących jaka ta firma jest zła. Po co tu pracujecie skoro tak was wykorzystują? Może ktoś inny będzie płacił i nie trzeba będzie nic robić!!!

X-man
@Maruda

Trzeba rewolte zrobic i pokazac im ze Polak nie bialy murzyn jest a jak za mala placa niech sobie wezma swoja kase i ida gdzie indziej ze swoimi firmami.

Zostaw merytoryczną opinię o TELUS International Europe - Gdańsk

• Jak się pracuje w TELUS International Europe?

Zobacz opinie na temat firmy TELUS International Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 168.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TELUS International Europe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 142, z czego 31 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TELUS International Europe?

Kandydaci do pracy w TELUS International Europe napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TELUS International Europe