Opinie o Auto Rawski Sp. z o.o. Autoryzowany BMW Service w Marki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Auto Rawski Sp. z o.o. Autoryzowany BMW Service. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Auto Rawski Sp. z o.o. Autoryzowany BMW Service o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Rawski Sp. z o.o. Autoryzowany BMW Service w Marki

RAF RAF

JAK NA SERWIS BMW PIENIĄDZE KIEPSKIE. POWINNI BARDZIEJ DOCENIAĆ PRACOWNIKÓW.

An

Jak nie masz ubrania lub zniszczysz swoje, prosisz o nowe i zamawiają ci od ręki wiec moze pracowales kiedyś bo teraz warunki sie zmienimy.Pieniadze na prawde Male ale praca spox

MarR

Warunki pracy kiepskie, szef oszczędza na wszystkim a w szczególności na ubraniach roboczych. Śmieszne ale prawdziwe. Duży mankament w ASO BMW brak klimatyzacji. Co jak na taki serwis powinno być niedopuszczalne. Pieniądze jak na inne Warszawskie ASO małe, a jaka odpowiedzialność.

-I-I-

Omijac ich, pieniedzy nie zarobicie.

Elektromechanik

Znalazłem ogłoszenie w gazecie. Zadzwniłem, po uzyskani telefonicznej informacji, przesłałem dokumenty rekrutacyjne pocztą elektroniczną. Po kilku dniach dostałem telefon z zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną.

Zostałem wypytany o wcześniejsze zajęcia związane ze stanowiskiem o które się ubiegałem. Na koniec padło pytanie o moje oczekiwania względem pracy!

u9

Nie polecam. Pieniądze żadne.

KaMARG

Atmosfera w pracy spoko, szkoda tylko że nie potrafią docenić pracy jaką wykonuje pracownik i prawidłowo go wynagrodzić. Pieniądze jak na serwis BMW śmieszne. Dziwie się, że nikt tego nie sprawdzi. Ogromny mankament autoryzowany serwis BMW nie posiada klimatyzacji na halach. Oceniam na 3.

ORto

PRAKTYCZNIE NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK NADGODZINY TZN. MOŻE RAZ MAX DWA W MIESIĄCU TRZEBA ZOSTAĆ PO GODZINACH 1-2 GODZ. ALE TO CO ZROBISZ PRZEZ TEN CZAS JEST DOPISANE DO TWOJEGO KONTA I PRZY PENSJI JESTES Z TEGO ROZLICZANY WIĘC KASĘ NORMALNIE DOSTAJESZ

Ka

Praca spoko. Mi się bardzo podoba. Atmosfera dobra, kierownicy w porządku. W porównaniu do wczesniejszego serwisu gdzie pracowałem po prostu niebo, a ziemia

Robert

Ludzie jako anonimy piszecie takie farmazony że aż szkoda czasu czytać !!!

Swierzak

Witam, Zastanawiam się nad pracą w tej firmie jako magazynier. Możecie napisać czy coś się zmieniło po ostatnich wpisach ? Czas pracy dalej 10 godzin, umowa na 1600,00 zł brutto [usunięte przez moderatora] ???

A

Polecam ten warsztat szef docenia prace wykonywana przez pracowników, kasa i godziny pracy spoko. Atmosfera bardzo miła. Aby nie urować.

A

POLECAM przez duże P :) Fajny serwis

MaTaSa

Miejsce jak dla mnie pozytywne.Szef i kierownicy w porządku,kasa spoko.Świetne warunki pracy.Polecam.

Norbert Krzyw.

OSOBISCIE DZIWIE SIE SWOIM POPRZEDNIKOM JEZELI CHODZI O NEGATYWNE KOMENTARZE. PRACA WPORZADKU ZAPEWNIAM. JEZELI ZNACIE SIE NA MECHANICE TO W PRACY NIE BEDZIE PROBLEMU ABY TYLKO NIE SCIEMNIAC I NIE KOMBINOWAC BO TO NAJGORSZE CO MOZE BYC. PŁACA OK.30% NIZSZA NIZ U FUSA ALE NIE MA CO NARZEKAC.

...

ludzie!!! ogarnijcie się to nie jest miejsce na wypisywanie takich oszczerstw!!!a to następny dowód na to,że takie rzeczy wypisują osoby ,które zostały zwolnione...i niestety nie mogą się z tym pogodzić...

000)

PŁACA SPOKO PRACA SPOKO SZEF TEŻ SPOKO NIE MA NA CO NARZEKAĆ JAK NA RAZIE. A ten portal nie służy do chatowania "Majster" Było ci źle,zwolniłeś się i nie ma co się żalić. Chociaż z tego co słyszałem to jeżeli szef kogoś nie zwolni pracownicy nie odchodzą.

Mat

[usunięte przez moderatora] Osobiście zgadzam się z P.Martą Z. [usunięte przez moderatora]. Mój znajomy pracował w tym zakładzie i mówił,że jest całkiem OK. Więc wydaje mi się,że można polecić.

Mariooo

Witam. Pracuję w serwisie i mi osobiście bardzo się podoba. Praca w ciszy i spokoju. Nikt nie krzyczy,nikt nie lata...każdy robi to co do niego należy...muzyczka gra w tle :) Jeżeli chodzi o szefa to hmmm...szef,jak szef ale na pewno nie jest tyranem,zarówno z nim jak i kierownictwem można się porozumieć. Wychodzę 2 razy w ciągu dnia na papierosa i nie ma z tym problemu więc nie wiem o czym pisał poprzednik w swoim komentarzu. Jeżeli ktoś zna się na mechanice i jest to jego pasja to da sobie radę w tym zakładzie bez problemu. Aby tylko nie podpaść. Co do rodziny w pracy...w całym serwisie są to raptem 3 osoby więc nie przesadzajmy.

Majster

[usunięte przez moderatora] Nikomu nie polecam tego pracodawcy. [usunięte przez moderatora] DOG szacunek?! Każdy się odpłaca ty co dostaje, szef nie szanuje pracowników to i pracownicy mają go w [usunięte przez moderatora], tylko każdy udaje ten szacunek który jest wymuszony siłą. A TE WSZYSTKIE POSTY... ŻAL "UDERZ W STÓŁ TO NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ"

dog

Słuchajcie , każdy pracodawca ma wady i zalety, nie dziwi mnie to że szef T.R. nie pozwala na to co chcieliby pracownicy poprostu dba o to aby jego firma prosperowała jak najlepiej inaczej nie byłoby zadowolonych klientów itp.trzeba patrzec w obie strony, może jak by czlowiek sie staral, nie dyskutowal z szefem to i on bylby lepszy dla was moze nie odrazu ale pamietajcie na SZACUNEK SZEFA TRZEBA SOBIE ZAPRACOWAC - i tak jest wszedzie, wiem cos o tym. nie sztuka jest obczerniac kogos w necie anonimowo tylko sztuka i wielka odwaga jest powiedziec prosto w oczy co lezy komu na sercu. moze szef to pusci mimo uszu ale doceni odwage i postawe pracownika, a moze pomysli "jednak ma racje...", trzeba cos z tym zrobic. a ci co nazekaj to maja droge wolna - czemu nie pojda gdzie indziej, boja sie ale czego szef znajdzie na ich miejsce byc moze kogos lepszego, napewno firma z tego powodu nie ucierpi. owszem sa i tacy ktozy nie sa zadowoleni z uslug danej firmy bo nic nie jest doskonale ale napewno auto Rawski potrafi zbobilizowac sie i naprawic swoje bledy, jak kazdy. wescie to pod uwage a nie miezycie kazdego jedna miarka- moze to zazdrosc....hmhmhm? to moja opinia na ten temat zreszta na temat wszystkich szefów tak powaznych firm:):)

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Rawski Sp. z o.o. Autoryzowany BMW Service - Marki

• Jak się pracuje w Auto Rawski Sp. z o.o. Autoryzowany BMW Service?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Rawski Sp. z o.o. Autoryzowany BMW Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auto Rawski Sp. z o.o. Autoryzowany BMW Service?

Kandydaci do pracy w Auto Rawski Sp. z o.o. Autoryzowany BMW Service napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auto Rawski Sp. z o.o. Autoryzowany BMW Service