Opinie o Bluesoft w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bluesoft. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bluesoft o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bluesoft w Warszawa

Czytając całe forum widać, że osoby które opuściły to miejsce przez presję i (usunięte przez administratora) od PM nawet boją się wypowiedzieć na tym forum. Odeszłem z tej pseudo korporacji przez PM które nie radzą sobie z presją jaką dostają od zarządu i całą złość przekazują na pracownika. Nie dajcie się zwieść na ruchy marketingowe jak śniadania, benefity i wszelkie dodatki w formie integracji. Nie dbają o zdrowie psychiczne i wyciskają do granic i nawet jak jesteście dobrym pracownikiem który się stara się z całych sił a zrobicie błąd to ten błąd będzie eskalowany tak, że stwierdzicie, że pieniądze nie są warte tych nerwów.Widziałem na własne oczy atak paniki jednego pracownika i został doprowadzony do ataku i musiał wyjść z z budynku by móc normalnie oddychać. Wcisną wam wszystko na rozmowie i będzie różowo ale po czasie ten pył opadnie. Wiele osób miało takie same odczucia i do dzisiaj unikają tematu tej firmy bo udało im się wstać na nogi. Mam nadzieję, że w końcu te osoby odezwą się na tym forum.

@Krzak

Jeszcze w szczegółach nie siedzę, ponieważ dopiero przeglądam wątki. Z czego może wynikać taka kultura pracy, którą teraz w tym momencie opisujesz? Prócz przyczyny ciekawi mnie dalsza perspektywa oraz podejście osób o długoletniej karierze w firmie, są takie? Na których działach zazwyczaj?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Bluesoft?

@Seba

Ktoś oberwie? W zasadzie jak, co masz konkretnie na myśli? Zdalnie w sumie chyba ciężko o jakiegoś fizycznego kopa? Doprecyzujesz taka sytuacje? Chodzi o jakieś kwasy przy samym projekcie czy akurat w trakcie pracy wszystko idzie ok i nawiązujesz tylko do atmosfery?

Travis

Współpracowaliśmy krótko (byłem kontraktorem). Firma w porządku, powiedziałbym, że standardowy software house. Na pewno nic złego nie powiem o firmie, natomiast dwa projekty, które mi się trafiły, były akurat nieprzyjemne. Obydwa z branży bankowej, oba kompletnie niedostosowane do realiów pracy zdalnej, problemy z logistyką, sprzętem itd. Zwłaszcza, że model współpracy to był bardziej taki body leasing, czyli bezpośrednio z zespołem klienta. Nie obwiniam o to BlueSoft, bo w takim modelu jako firma nie mieli za wiele do powiedzenia. (Muszę też podkreślić, że nikt z BlueSoft nie prowadził wobec mnie żadnej dezinformacji - byli transparentni). Z drugiej strony, jak firma prowadzi projekty w modelu, kgdzie nie ma wiele do powiedzenia, to jest to konkretne ryzyko, które potencjalny kandydat musi moim zdaniem brać pod uwagę. Z tych względów ocenę oznaczam jako neutralną. Mam nadzieję, że mają też nagrane fajniejsze tematy i ja po prostu nie miałem szczęścia.

@Travis

5 poniżej? Na podstawie czego? Udało się przy tym otrzymać jakieś szersze i adekwatne uzasadnienie skoro ostatecznie przystałeś na tę propozycję? Co do finansów to czy ktoś kto na bieżąco współpracuje miałby odniesienie? podobnie trudno jest wynegocjować cos lepszego?

App

Pracuję tu od 5 lat i muszę przyznać, że firma przeszła ogromną metamorfozę jeśli chodzi o podejście do pracownika i zarządzanie projektami. Teraz jest naprawdę dobrze. Większy luz, praca zdalna, nowe biuro, bardzo szeroka pula benefitów. Polecam :)

Jadźka
@App

to rozwiniesz ten temat jeszcze szerzej? przede wszystkim te benefity ciekawią, jeśli chodzi natomiast o tę pracę zdalną to w jaki sposób teraz jest ona nadzorowana? o jakich wynikach z niej jest mowa?

Wąskie to sito rekrutacyjne, o którym ktoś wspomniał? patrzę na ofertę ze strony dla Frontend Deva. Niby w nawiasie piszą, że na Angularze się pracuje ale w opisie również React został wpisany, który bardziej by mi leżał. Możecie proszę opisać proces kwalifikacyjny?

W ofercie dla architekta IT jest napisane, że wymagaj minimum 4 lat doświadczenia, zastanawiam się czy ten warunek jest jakkolwiek do przeskoczenia? po prostu w moim przypadku jest to aktualnie 2 lata, a przyznam, że oferta mnie zaciekawiła, resztę wymagań myślę ze śmiało spełniam. Są może młodsze stanowiska do wyboru?

Kevin_g

Zostalem zatrudniony jako programista na projekt dla jednego z bankow. Po jakis 2 miesiacach oswiadczono mi ze projekt zostaje wstrzymany a kolejnego w technologi w ktorej pracuje nie ma. Z dnia na dzien zostalem bez zadnych zarokow. W sumie zostalem pozostawiony sam sobie (umowa b2b, tylko taka oferuja) i nie otrzymalem zadnego wsparcja ze strony fimy. Nie polecam, szkoda czasu i nerwow.

@Kevin_g

Ale za te dwa miesiące wszystko normalnie zostało opłacone? Ciekawi mnie stawka. A jakie są wyjaśnienia? I co z tym wstrzymanym projektem? Od razu wracasz do niego gdy go odmrożą?

Kevin_g Nowy wpis

Jesli chodzi o platnosci to wszystko zostalo uregulowane. Oficialnie klient sie wycofal z projektu. Jak tylko sie dowiedzialem to zaczalem szukac nowej pracy i juz pracuje gdzie inndziej. Nawet gdyby mi cos zaproponowali po jakims czasie to bym sie nie zgodzil. Ciagle bym mial stylu glowy ze znowu cos takiego sie stanie i jutro nie bede mial pracy.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Bluesoft?

Kazimierz

jasne, Bluesoft robi tzw. szkółki.

qwqeqwe
@Kazimierz

A co to są te szkółki bo widzę ze wisi ogłoszenie

@qwqeqwe

Też widziałam je i wydaje mi się że dobrze wyjaśniają co to. Niejasne jest dla mnie jedno, jest mowa o pieniądzach ale raczej w sekcji poświęconej temu co to będzie jak już dzięki szkółce dostaniesz się do BS. A w trakcie? Jakieś płatności są? @Kazimierz, liczę na Twoją pomoc.

pm
@Marzena

Tak, szkółki są normalnie płatne w rozliczeniu godzinowym (godziny nauki/robienia zadań). Po szkółce, jeśli obie strony są zainteresowane, można zostać przyjętym do Bluesoft. Przy czym nie mylcie braku doświadczenia z brakiem wiedzy informatycznej ;)

@pm

Próbuję to ogarnąć, ale chodzi Ci o wiedzę teoretyczną tak? Bo przecież nie wynikającą z doświadczenia, skoro mam je dopiero nabywać. Enyway, płaca w szkółce wystarczy na przeżycie? ;)

Pm
@Marzena

Tak, teoretyczna, szkolna. Znajomość programowania w jakimś języku, algorytmów itp. „Wystarczy na przeżycie” to chyba dość subiektywne potrzeby, ale szkółka to tylko 3 miesiące potem jest już możliwość pracy.

Wiktoria
@Pm

A ogólnie za tą szkółkę płacą czy nie? Tak z ciekawości? I ile godzinn dziennie trzeba się w niej pojawiać aby to co potrzebne ogarnąć?

pm
@Wiktoria

sprawdz w ogłoszeniach, wszytsko jest napisane. Szkółki są płatne, 120 godzin miesięcznie czyli pewnie 6 godzin dziennie

julia
@Kazimierz

A po tej szkółce szybko uciekasz do lepszej firmy ;)

Wiktoria
@julia

A czemu uciekasz? Twoim zdaniem jest tu źle?

Seba
@Wiktoria

To jedna z najgorszych firm na polskim rynku, rak, wystarczy chwilę popracować w niej aby się przekonać jak menagerowie traktują swoich podwładnych, jeszcze oberwiesz od ziomków których manager napuści na ciebie.

@Seba

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant/ka w Zespole Korporacyjnych Podatków Dochodowych i Międzynarodowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

dział HR

Bardzo nam przykro, że doświadczyłeś tak przykrych sytuacji w naszej firmie. Żałujemy, że do działu HR nie dotarła żadna informacja dotycząca sytuacji jaką opisujesz (wiedząc o niej moglibyśmy odpowiednio zareagować). Jeśli jesteś otwarty na rozmowę teraz, to chętnie przyjrzymy się bliżej tematowi (hr@bluesoft.com). Zawsze jesteśmy otwarci na rozmowy i staramy się każdorazowo odpowiednio reagować, aby zapobiegać występowaniu takich sytuacji.

Wiola
@dział HR

Co do tematu rozmów to jak wygląda rekrutacja lecz do Was do działu? Mam doświadczenie i właśnie rozglądam się za pracą w okolicy. Trudno się do Was dostać? Z kim wtedy przeprowadzana jest rozmowa i jakie występują standardy finansowe zaraz po zatrudnieniu? Mimo, że w tej wypowiedzi było przykro ogólnie atmosfera jest w porządku?

dział HR
@Wiola

Cześć @Wiola, Co do atmosfery, to wypowiadamy się jako zespół, ale myślę, że jesteśmy zgodni w tym temacie ;) Komunikacja jest u nas jasna i otwarta, lubimy ze sobą rozmawiać nie tylko na służbowe tematy. Mamy w ciągu tygodnia również spotkania na luźne pogaduchy. Polecamy też dobrą kawę w naszym biurze! Rekrutacja do nas nie jest formalna czy sztywna. Zazwyczaj to 2 etapy: rozmowa telefoniczna z Managerem działu HR a następnie rozmowa online/ spotkanie w biurze, tak abyśmy mogli lepiej się poznać - zarówno my Ciebie, jak i Ty nas. Wtedy też rozmawiamy o warunkach zatrudnienia oraz o możliwościach w BlueSoft. W tym momencie nie poszukujemy nowych osób do zespołu HR, ale trudno jest nam przewidzieć co przyniesie przyszłość. Możesz zaglądać na naszą stronę https://bluesoft.com/pl/kariera/oferty-pracy/. Jak tylko pojawi się u nas potrzeba w zespole, to na pewno opublikujemy tam ogłoszenie :)

@dział HR

Cześć, odnosząc się do podanego linka oraz ofert do Was zastanawia mnie sytuacja względem testowania. Czy będzie dostępna do końca roku oferta dla testera bez doświadczenia komercyjnego? Przyuczanie ludzi do tego? Widzę chociażby przy manualnym min 3 lata doświadczenia, do których znacznie mi daleko. Decydujecie się na osoby na część etatu?

Krzak

Nie polecam, nie radzą sobie z projektami, z tp ich wywalili, chamskie odzywki, pomiatanie ludźmi, (usunięte przez administratora) na każdym kroku.

@Krzak

Majk
@Travis

Krótko tzn. ile ? Sam sie zwolniłeś czy była redukcja etatu ?

@Majk

Parę miesięcy na krzyż. Odszedłem sam, bo znalazłem odczuwalnie lepszą ofertę (czy właściwie ona mnie znalazła). BS - jak i klient końcowi - byli zresztą gotowi, by w tej sprawie powalczyć (w sensie negocjacji finansowych), ale mnie się ten klient końcowy szczerze mówiąc w takim stopniu nie podobał, że czułem się już zdecydowany. Jeszcze raz podkreślę, że kiepscy byli klienci końcowi, z którymi miałem styczność' sam BlueSoft to taka firma jak firma, a ludzie mili.

Travis

Ja współpracowałem jako kontraktor przez agencję zewnętrzną, a nie bezpośrednio z BlueSoft. Tak że moja odpowiedź nie będzie niestety miarodajna, bo takie wynagrodzenia są z reguły osobno budżetowane i to jest inna sytuacja. Wtedy zresztą dopiero w trakcie procesu dowiadujemy się, że klientem będzie np. BlueSoft. Ale tak czy siak stawka była na tamten czas przyzwoita a widełki realne - ubiegałem się o maksimum, wylądowałem bodaj 5 zł poniżej.

@Travis

Cześć jakie są teraz oferty stażowe? widzę, że można zatrudnić się jako tester ale jak widać w opisie wymagane jest min 3 lata doświadczenia. ja akurat większego nie mam, jestem po dłuższej przerwie i planuje się przebranżowić, czy to odpowiednie miejsce pracy by podjąć się takiego kroku? Jak oceniacie w kontekście merytorycznym i jakich zarobków można się wtedy spodziewać?

Deep

Dla mnie spoko, firma jak firma. Nadgodziny i dyżury tylko jeśli sam zgłaszasz taką chęć. Stawki ok, umowa standardowa, nie ma co się czepiać.

aloes

Rekruterzy są niepoważni, poszukują "początkujących" kandydatów... z 4-letnim doświadczeniem. Szkoda czasu na takie żarty.

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Bluesoft? Dodali nowe ogłoszenia 16 kwietnia na Justjoin.it.

App

Jadźka
@App

Aplikowaliście na stanowisko IOS Developer w Bluesoft i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Czy karta sportowa i medyczna jest bezpłatna?

Konsultant
@Marta

Nie.

@Konsultant

A ile trzeba się dorzucić?

Jav
@Maja

Około 50 zł za multi i w zależności od wybranej opieki od 70 zl

@Jav

a ok dzięki. jest tu coś jeszcze do czego trzeba się dopłacać czy raczej całą resztę załatwia już sam pracodawca? na warunki zatrudnienia to jakie można obecnie liczyć? są jakieś plany na kolejny rok?

K
@Maja

A Ty tak pół roku czekałaś na odpowiedź w sprawie benefitów? To takie ważne? Jak nie weźmiesz żadnych benefitów, to do niczego nie trzeba dopłacać (trzeba się dopłacać? dziwna konstrukcja językowa). Wyślij CV i się przekonaj jak jest!

kandydat

Nie polecam aplikowanai do tej formy, aplikowałem jako (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora) czyli osoba która przeprowadzała ze mną rekrutację nie dość że nie przyszła wogóle na spotkanie to dopiero po 3 godzinach odpisała na maila aby umówić się na następny dzień. Rozmowa rekrutacyjna również do udanych nie należała. Praktycznie całą rozmowę musiałem prowadzić ja (kandydat) a podejście (usunięte przez administratora) było wręcz szydercze.

Stefano de la Silva

po prawie roku moge powiedziec ze mi sie podoba, co prawda mam doswiadczenie tylko w jednym projekcie, ale musze powiedziec ze naprawde konkretni ludzie, zero pitolenia, sporo luzu. Nowe technologie - Azure w moim przypadku, projekt greenfield, wiec nie ma grzebania sie w starym g..nie. Oczywiscie ze tarcia tez sie zdarzaja, albo jakies zmieny koncepcji albo czekanie na klienta, ktory nie moze sie zdecydowac sie co do wymagan, natomiast widac ze kazdy sie stara jakos isc do przodu. W porownaniu do korpa w ktorym siedzialem wczesniej to niebo i ziemia. Tam scrumy potrafily trwac godzine i nic z nich nie wynikalo, (usunięte przez administratora) do tego kultura promujaca (usunięte przez administratora)i sciemniaczy, przerost formy nad trescia, papierkologia (usunięte przez administratora), nie w Blusofcie. Czekanie na dostep 3 tygodnie, bo 16 osob musi dac approvala? Tutaj nic takiego nie ma, wiekszosc spraw administracyjncyh jest zalatwiana od reki. Moj bezposredni manager sam byl developerem, wiec od razu sie czuje, ze jest jakas nic porozumienia. Do tego nieograniczona praca zdalna (albo z biura jak ktos woli). Z wad to jest malo miejsc parkingowych w parkingu podziemnym i czasem trzeba zaplacic za parkomat. Przyjmne nowe biuro. Support IT na miejscu, wiec nie trzeba pisac ticketa do Rajesha w Bombaju i czekac tydzien na odpowiedz. Takze jesli chodzi o kulture i ogolnie atmosfere w pracy to polecam. Z wad no to projekty sa glownie polskie, wiec o tzn. miedzynarodowym srodowisku pracy mozna zapomniec. Natomiast kto co lubi. Jest elastycznie, wiec zawsze mozna cos robic druga lapa jak komus brakuje wrazen czy angielskiego w pracy.

Izabela
@Stefano de la Silva

Wygląda to na super opis. Mnie zaciekawiło to biuro nowoczesne. Czy to jest open space, gdzie wszyscy razem siedzą, czy są też pomieszczenia, aby można było w mniejszym gronie pracować? Jakaś kantyna/stołówka do zjedzenia jest?

Marzena

To ciekawe, że Wasza dyskusja zakończyła się w erze pandemii, a era inflacji nie doczekała się nowego wątku. Jak widzę, firma nie wpisuje się w tradycję branży i nie podaje widełek w ogłoszeniach. Ktoś naświetli mi stawki dla juniora rzeźbiącego w Javie? Please...

Beatka
@Marzena

Hmm.. zerknij tutaj https://nofluffjobs.com/pl/job/junior-java-developer-bluesoft-remote-np3pqmm7 Z tego co widzę firma komunikuje widełki.

ananim
@Beatka

Insider info: te widełki są tylko po to, żeby testować rynek - realnie zaniżą twoje umiejętności po rozmowie oraz zaproponują niższą stawkę

Jav
@ananim

To jest nieprawda. Podawane widełki są realne i można je podczas rozmowy wynegocjować. Może w Twoim przypadku realnie miałaś za niskie kwalifikacje na proponowane widełki i stad niższa propozycja? W moim przypadku wszystko się sprawdziło.

Dev

Pracuję w tej firmie poniżej roku. Większości przedstawionych w tym wątku negatywnych opinii nie mogę potwierdzić na podstawie mojego doświadczenia. Firma jest jednak bardzo duża, pracownicy rozproszeni, więc pewnie i doświadczenia mogą być bardzo różne. Z moich obserwacji aktualnie firma aktywnie stara się poprawiać satysfakcję pracowników. Zaskoczyło mnie jak wiele spotkanych w firmie osób, w tym developerów, pracuje tam już wiele lat (nie jest rzadkością ponad 10). Jednym z wymienionych powodów jest możliwość zmiany projektu / technologii ze względu na wielkość firmy. Ludzie nie narzekają też na płace. Z przełożonymi można normalnie porozmawiać, dostaję feedback i interesują się moją opinią. Część osób jest zachęcana do pracy w nadgodzinach, inni pracują po 8 godzin. Firma terminowo płaci. Preferowane są umowy B2B, uop są raczej wyjątkiem, co może być minusem. Prawie wszyscy pracują hybrydowo, w praktyce to jednak bardziej praca zdalna. Atmosfera w firmie jest dobra. Proces rekrutacji i wdrożenia u mnie był szybki i sprawny. Z nowych benefitów niebawem ma się pojawić dostęp do platformy coursera :-) Dotąd jeśli chodzi o szkolenia oferta dotyczyła jedynie nauki języków oraz certyfikatów chmurowych.

@Dev

No to faktycznie dla osoby jeszcze młodej w firmie to te warunki mogą wyglądać ok. widzisz z większością negatywów się nie zgadzasz, to tak dla pewności, który z nich ewentualnie jest prawdziwy według Ciebie?

Master

Firma stosuje segregację sanitarną na imprezach. Wstyd

@Master

Wstyd? Chyba dla osoby, która coś takiego napisała a nie dla firmy, która dba o zdrowie swoich pracowników! I w ogóle co to za język? Teraz dbanie o zdrowie nazywa się segregacją?

Dd

Ta cała firma to wstyd. Ciekawe czy któryś z managementu poradziłby sobie w jakiejś prawdziwej firmie IT - szczerze wątpię. Także cieszcie się póki karuzela się kręci, bo jak spadniecie z rowerka to może trzeba będzie za 2k brutto pracować ;)

Pracownik 2
@Master

Firma dba o zdrowie swoich pracowników i stosuje się obowiązujących regulacji prawnych. Sytuacja pandemiczna nie jest dla nikogo łatwa, ale na pewno byłaby dużo gorsza, gdyby nie weryfikowano testów oraz certyfikatów na jednak duzej imprezie.

Gdyż nie ma podstaw prawnych do stosowania segregacji sanitarnej, a rozporządzeniami można się podetrzeć.

atx
@Dd

Wstyd czytać te wypociny nieudacznika, zamiast płakać jak to wszędzie źle może weź się do pracy.

@atx

Pewnie na motywację do pracy to już u niego za późno skoro o 2000 brutto wspomina...

@Dd

Bardzo mi się podobają takie komentarze, bo jak są takie negatywne to od razu powodują, że ja się zapalam i sprawdzam. Oczywiście mogę się mylić, bo jeszcze z nimi nie pracowałem (jestem w procesie teraz) i sprawdziłem sobie LinkedIn... https://www.linkedin.com/in/marcinpodkowa/ https://www.linkedin.com/in/%C5%82ukaszbober/ https://www.linkedin.com/in/pawe%C5%82-%C5%BCurawski-bb002271/ https://www.linkedin.com/in/marcin-str%C3%B3%C5%BCa%C5%84ski-51b8421/ kolesie, którzy budowali swoje doświadczenie przez lata, w różnych firmach i wątpię, żeby zarabiali 2k gdzieś ;) Chyba, że Ci jakiś PM nie podpasował, ale to bym tego z kadrą menadżerską nie wiązał...

Łukasz
@Marcin

:) chyba kolega Dd wyjaśniony :)

@Marcin

Bardzo przepraszam, ale nie rozumiem. Jeden gość wrzuca komentarz czysto hejterski sugerując, że pracują w firmie same słabiaki. Ty podrzucasz w odpowiedzi linki do profili LinkedIn osób, które przeszły do firmy Bluesoft z firm, które outsourcesują się w Bluesoft. Ergo, te osoby mogły przejść w ramach optymalizacji kosztów tych firm - co zresztą w przypadku Orange kiedyś było bardzo popularne. Nie wiem jak dowodzić to ma wysokich kompetencji. Szczególnie na specyficznych infrastrukturowych projektach...

Irena

To jak to jest z tymi nadgodzinami? Wszyscy zgadzacie się, ze jest ich sporo, ktoś wspomniał ze są dobrze płatne :D O ile więcej niż normalna stawka godzinowa?

Czy zdarzają się nadgodziny w Bluesoft?

Pytanie powinno brzmieć czy zdarza się brak nadgodzin. Praca czasami 14 godzinna, mój rekord to 20 i doba bez czasu na posiłek inny niż kawa i woda. Proponuje zapytać się na rozmowie rekrutera jak wygląda sprawa nadgodzin, ciekaw jestem jakie bajeczki wymyślą. Pewnie „ wiesz, są różne projekty...”

aktualny-pracownik
@Marek

Brałem udział łącznie w 3 projektach i w żadnym nie było nakazu klepania jakiś nadgodzin. Oczywiście zdarzają sie sytuacje że pracowało się 12-14 godzin ale cóż... taka branża ;)

pracownik z 5-letnim stażem

Pracuje w firmie od 5 lat; praca dla różnych klientów i w przeróżnych projektach. W żadnym nigdy nikt nie nakazywał aby pracować po godzinach. Sytuacja jest wręcz odwrotna, przełożeni i managerowie dbają o work-life balance i jeśli widzą, że ktoś robi nadgodziny zachęcają do odpoczynku, urlopu, etc. Oczywiście, jak to bywa w tej branży, nadgodziny w projektach mogą się zdarzyć, ale nie ma przymusu aby je robić.

xD
@pracownik z 5-letnim stażem

Tak, tak, managerowie zachęcają do odpoczynku i work life balance xD plują w twarz to mów, że deszcz pada :) Wstydu nie macie blusofciaki

beznick
@Marek

A co jeżeli taka osoba asertywnie odmówi pracy w nadgodzinach? rozwiążą kontrakt przy pierwszej nadarzającej się okazji i zatrudnią następnego wspolpracownika-ofiarę gotową go większych "poświeceń" dla firmy?

frdsxzc
@beznick

Zwolnienie? Raczej nie, są lepsze sposoby. Jak jest jedna asertywna osoba i cały zespół przychodzi w soboty i zostaje na nadgodziny to jak myślisz, jaka jest atmosfera w zespole :) kto jest winny, komu się nie chce, kto się obija ? Powiedzmy w ten sposób - są bardzo delikatne sposoby "motywowania" takiego pracownika. Np. przepytywanie z każdej zgłoszonej godziny - czemu rozwiązywanie tego ticketa zajęło 2h a nie 1,5 i takie tam :) Generalnie spoko, polecam doświadczenie :)

atx

Bywają nadgodziny ale nie ma przymusu i oczywiście są dobrze płatne.

@Marek

Tia i mają kurcze koło tysiąca ludzi i są firmą, w której w obecnym świecie pracuje się po 14 godzin i wszyscy się na to godzą :D

Jola
@Michał

Powiem tak, poniewaz maja tysiąc osob to sa rozne teamy i wszytsko zalezy jak tafisz, u mnie pracujemy po 8h, a ew nadgodziny sa dla chętnych, nie chcesz, nie wierz ;)

Łukasz
@xD

Ale co, boli Cię, że ludzie pracujący z firmie mówią jak to czują? Myślisz, że dostają premię za komentarze na tym jakże obrazotwórczym portalu :)

Zostaw merytoryczną opinię o Bluesoft - Warszawa

• Jak się pracuje w Bluesoft?

Zobacz opinie na temat firmy Bluesoft tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bluesoft?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bluesoft?

Kandydaci do pracy w Bluesoft napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bluesoft
2.4/5 Na podstawie 95 ocen.

Bluesoft