Opinie o Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa w Warszawa

Top-Trans Team

Mamy naprawdę dużo ciekawszych zajęć :) Pozdrawiamy serdecznie.

nowa

widzę, że nawet tutaj pełno jest życiowych nieudaczników, frustratów i hejterów, wylewanie anonimowych wiader pomyj, to najlepiej wychodzi w internecie

@nowa

Internety mają to do siebie ;) Jak się nie pokazuje twarzy i nazwiska to wszystko można :(:( Pozdrawiamy!

Jazon

Rzeczywiście w firma jak najbardziej wiarygodna i płaca na czas. Nie miałem do tej pory żadnych problemów prawdziwi profesjonaliści znają się na robocie serdecznie polecam. Współpraca z kimś takim doświadczonym to sama przyjemność

@Jazon

Dziękujemy za pozytywną opinię, pozdrawiamy :)

usf

Mega rozbieżne opinie jedni polecają @jazon jak na przykład ty a inni odradzają nie wiem jak już w końcu jest a waham się pomiędzy wyborem ich a jeszcze jednej firmy czy ktoś mógłby napisać w szczegółach, nie tylko czy poleca czy nie współpracę z nimi? Będę wdzięczny

@usf

Najlepiej przekonać się samemu :) Zapraszamy do współpracy i pozdrawiamy.

Kierowca

JAKIEJ REKRUTACJI MOWA? ONI BYLI I SA W TAKIEJ POTRZEBIE Z OBSADA KIEROWCÓW ZE OHOHOOO W SUMIE TO O NIC NIE PYTALI PO PROSTU WIEDZIELI ZE JAK PYTAM O PRACĘ TO MUSZE MIEĆ UPRAWNIENIA TAK SE MYŚLĘ

ZAPYTALI MNIE TYLKO CZY MOGĘ ZACZĄĆ JUZ OD ZARAZ , WIDAĆ PILNIE IM BYŁ POTRZEBNY KIEROWCA POTEM DOŚWIADCZYŁEM TO NA WŁASNEJ SKÓRZE DLACZEGO TAK PILNIE BYŁ IM POTRZEBNY KIERO ,

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
bingo

Polecam dla młodych, ambitnych ze znajmoscia angielskiego do pracy w spedycji. Dobra kasa, fajna atmosfera, duzo wyzwan.

@bingo

Dziękujemy za pozytywną opinię! Jak ktoś zna niemiecki/włoski/francuski - też zapraszamy. Pozdrawiamy serdecznie.

master

na maluchu robota ok, 5-6 do zrobienia miesiecznie

@master

Dziękujemy za pozytywną opinię! :)

eldorado

pracuja w systemie 3/1 albo weekendy w domu, fajnie ulozona robota, glownie anglia i wlochy, bez przestojow, polecam tym, co lubia jezdzic

@eldorado

Najważniejsze to lubić to, co się robi. Dziękujemy i pozdrawiamy.

tomas

w koncu ktos uklada jazde, jak trzeba, duzo km, malo stania, jazda, jazda, jazda i kasa w terminie !

@tomas

pansamopan

spedytor ogarniety, kasa sie zgadza nic wiecej nie czeba

@pansamopan

winetu

jazda glownie na italie i anglie, placa na czas, nie ma obaw

@winetu

tom

z tego co wiem, nie rekrutuja ale zawsze mozesz zadzwonic i zapytac

@tom

Najlepsi zawsze mile widziani :)

Top-Trans Team

Oszukuje - nigdy. Poszukuje - tylko tych najlepszych :)

No wypłacajom piniadze na czas. Pracuje dla nich juz z 2 lata (transport miedzynarodowy) i nie ma problemow z kasa. Nawet zaliczki daja jak potrzebuje wiec ok.

@Michał

Dziękujemy za pozytywną opinię, pozdrawiamy :)

Bonzo

Nie mają kierowców.A co do wpisów na różnych forach które prześledziłem są podobne.A tak naprawdę to w tej firmie jest (usunięte przez administratora) bałagan,oszukują na każdym kroku.Jak byłem w biurze to słyszałem jak najstarszy spedytor instruował młodego jak ma wciskać kit klientom.

@Bonzo

Szanowny Bonzo, szkolenia dla młodszych stażem kolegów obejmują bardzo wiele umiejętności, jednak z pewnością nie wciskanie kitu klientom. Pozdrawiamy.

Edyta

@AG czyli polecałbyś pracę spedytora w Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa? Właśnie szukają na to stanowisko, więc to ważna informacja (http://top-trans.pl/kariera/). Firma wspomina o socjalu. Co w niego wchodzi?

AG
@Edyta

Edyta, jeśli masz głowę na karku, znasz jakiś język obcy to próbuj! Jest naprawdę spoko. Jeśli chodzi o socjal - ubezpieczenie medyczne i multisport. No i premie - od wyników i świąteczne też są.

Edyta

Aktualnie firma Top-Trans poszukuje osób na stanowiska: spedytor międzynarodowy i handlowiec http://top-trans.pl/kariera/. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z tymi stanowiskami w firmie Top-Trans? Jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie? Jak wygląda proces rekrutacji? Informacje te przydadzą się osobą, które będą aplikowały na te stanowiska.

AG
@Edyta

Edyta, co do handlowca to nie wiem, ale na spedycji jest fajna atmosfera i można ładnie zarobić. Nie kradną klientów, wiec nie musisz przychodzić ze swoim "portfelem". Młodzi ludzie. Stres jest, bo taka praca, ale wynagrodzenie rekompensuje :-)

Marek Morawski

Wszystkie posty są czytane przez któregoś z pracownika biurowego i zaraz po niezbyt pochlebnej opinii jest kilka pozytywnych.Ta firma jest pierwsza na którą się wypowiadam niepochlebnie.Jak zwolniłem się z pracy to p.Piotr kazał mi zostawić pojazd na ul.Jagielońskiej w Warszawie i przyjechał odebrać dokumenty i rozliczenia odemnie przy aucie, trzy tygodnie później Straż Miejska zainteresowała się dwoma pozostawionymi zestawami z tej firmy,po czym wysłali mandaty i zapytanie do firmy TOP-Trans a ktoś z biura podał mnie jako użytkownika jednego z zestawów,gdzie ja od tamtej pory do dnia dzisiejszego pracuje w innej firmie.Zestaw którym jeździłem to był szrot,każdą trasę rozpoczynałem i kończyłem w serwisie,pełnia szczęścia na mnie spadła jak łożysko stanęło w naczepie na Anglii i zaczął się problem co i gdzie naprawić.Co do umów to trzeba bardzo uważnie je czytać,bo jest naprawdę duży stos dokumentów i jest dużo kwestii za które można zostać obciążonym i bez pieniążków. Żeby nikt nie mówił że łatwo jest obsmarować kogoś anonimowo to ja się nie muszę kryć. Pozdrawiam i przestrzegam przed firmą Top-Trans z poważaniem Marek Morawski.

TO-TRANS
@Marek Morawski

Panie Marku, pojazd zostawić na Jagiellońskiej, to chyba nie znaczy, gdziekolwiek na zakazie, tylko w miejscu dopuszczalnym. To raz, a dwa: Pan się zwolnił? Bo nam się wydaje, że zakończył Pan karierę po tym jak się okazało, że spalanie z 8 tonami na Anglię wychodziło Panu ponad 40 l, 4 letnią scanią :) A teraz najlepiej uznać, że auto szrot i firma be. Powodzenia !

Marek Morawski
@TO-TRANS

Całkiem prawdopodobne że 4 letnia Scania paliła 40 litrów przy 8 tonach ładunku,tylko że ja jeździłem Mercedesem Actrosem mp3 w waszej firmie.Auto pozostawiłem na drodze wewnętrznej ,równoległej do ul.Jagielońskiej,nie z własnej woli tylko dlatego że firma Top-Trans nie posiada własnego parkingu i na wyraźne polecenie p.Piotra Dobrawy-pracodawcy.Zresztą jak rozpocząłem współprace z waszą firmą to do auta wsiadałem w tym samym miejscu.I tak,cały czas podtrzymuje że auto i naczepa to były szroty.Jeżeli państwo twierdzą że oczerniam dobre imię firmy(niesłusznie) to proszę skierować sprawę na drogę sądową.Też bym chciał się dowiedzieć kto dokładnie mnie posądza o takie spalanie i że byłem złym kierowcą,jeżeli na świadectwie pracy nie ma żadnych paragrafów na mnie.Pozdrawiam

larry

kierowcy nigdy nie dogodzisz, wiadomo nie od dzis ale jak tam wyglada praca w biurze? jakie warunki? ktos cos moze powiedziec?

bird

Byłam na rozmowie i był to stracony czas. "Prezes" grubiański, uważa że zjadł wszystkie rozumy a pani z działu księgowego niby miła, ale pytanie o dzieci nie jest na miejscu. I jeszcze ta licytacja o wysokość wynagrodzenia :/

Top-Trans team
@bird

Szanowna Pani! Nie zgadzamy się z opinią, wyrażoną przez Panią. Prowadzimy rekrutację, w której oceniane (oraz wyceniane!) są umiejętności oraz doświadczenie każdego potencjalnego kandydata/kandydatki. Z pewnością żadna z osób rekrutujących nie zapytała jako pierwsza o dzieci, być może sama Pani o tym napomknęła. Prowadzimy rekrutację z zachowaniem najwyższej dbałości o równe traktowanie potencjalnych pracowników. Nie jest dla Nas jasne, o jakiej licytacji wynagrodzenia Pani pisze. W przeciwieństwie do wielu firm, nie mamy określonej kwoty na dane stanowisko. Jesteśmy w stanie zaoferować tyle, ile kandydat jest w stanie Nam dać. Przykro Nam, że Pani niestety nie podołała. Prosimy się nie poddawać i życzymy wszystkiego dobrego.

porto

Bonzo, z Ciebie chyba niezly szofer musi byc, skad Ty bierzesz te historie? Bo z reala to z pewnoscia nie, jezdzic sie nie chce, tylko pisac opowiesci? A moze aplikowales na kierowce i Ci podziekowali? Najstarszy spedytor? Jak tam pracuja sami mlodzi ludzie, dawno sie tak nie usmialem :)

Zostaw merytoryczną opinię o Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa - Warszawa

• Jak się pracuje w Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa?

Zobacz opinie na temat firmy Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa?

Kandydaci do pracy w Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Top-Trans Sp.J. Piotr Dąbrowa