Opinie o Natur Garden w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Natur Garden. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Natur Garden o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Natur Garden w Kielce

Czy Natur Garden organizuje staże dla studentów?

ja Nowy wpis

A ta firemka jeszcze istnieje? Jeśli tak, to omijaj szerokim łukiem

Waldi Nowy wpis

Czy dzieje się coś w firmie? Od ponad roku nikt nic nie pisze. Słyszałem o Natur Garden sporo dobrego. Chciałem sprawdzić co piszą pracownicy a tu cisza. Możecie cos podpowiedzieć? Czy potrzebują ludzi do pracy?

kociełapki Nowy wpis

Polecacie staż w tej firmie?

Bartek

Praca na takim stanowisku jest dość specyficzna @wiaia. Trzeba być dość elastycznym, bo tak naprawdę najważniejszy jest twój wynik. To on głównie generuje twoje wynagrodzenie, więc pewnie nadgodziny się zdarzają - ale często z własnej woli :) Kiedy kolejne przyjęcia?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Natur Garden odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Leszno
ex frajer

Nie wiem gdzie Ty pracowałeś do tej pory skoro piszesz, że nie jest źle.... Owszem, prezesunio robi cholernie dobre pierwsze wrażenie, ale to cwaniaczek, który patrzy i kombinuje co tu zrobić by nie zapłacić pracownikowi i jeszcze od niego wyciągnąć kasę

ex frajer

Jeśli kierownictwo jest OK i gra ze swoimi pracownikami fair, to pracownicy wykazują wyrozumiałość. Jednak gdy ktoś za bardzo cwaniakuje, to pracownicy także zaczynają cwaniakować. Pracowałem w NG i widziałem spory potencjał, ale gdy ktoś nagle zmienia w miarę normalną umowę na umowę, która nie pozwala zarobić...

blablabla

Człowieku o czym Ty gadasz? Dzwoniłem do Ciebie to nawet telefonu nie odebrałeś.O zwolnieniu dowiedziałem się przez mail-tak robi szanujący pracownika szef? Ciekaw jestem jak w 2 tygodnie oceniasz czy ktoś jest dobrym handlowcem, zapraszam w teren gdzie wcześniej nic nie sprzedawałeś i zobaczymy jakie wyniki osiągniesz,zgadzasz się? Ludzie tracą swoje pieniądze na dojazd do was,żeby zarobić a Ty zwyczajnie sobie wywalasz,żeby mu tylko nie zapłacić nie zależnie czy coś sprzedał czy nie. Skoro jesteś taki cwany to zobaczymy jak długo jeszcze będziesz na rynku,myślisz że instytucje nie działają w Polsce? PIP,Skarbówka,UOKIK,Sanepid- nikt się nie zainteresuje tym tematem? W końcu się doigrasz na swoim cwaniactwie.

my

To jest forum dla byłych pracowników lub zleceniobiorców a nie pracodawców i proszę czytać ze zrozumienie umowy, które Pan podpisuje jako właściciel firmy i zacznie się z nich wywiązywać.Jak widać na forum dobrą opinię to tylko właściciel firmy sobie wystawił bo nikt inny dobrego słowa powiedzieć nie może.Jak na razie to zostało dwóch zleceniobiorców. Sukces dla tej firmy !!!! Pytanie czy są zadowoleni czy nie mają w tej chwili innego wyboru? Jakoś nie widzę, żeby Pan się przedstawił pisząc pod kilkoma pseudonimami na forum wypisując bzdury na temat Swojej firemki.

CEO

Nie pracownikow tylko zleceniobiorców, nie Pracodawca tylko Zleceniodawca, umowy czytamy ze zrozumieniem, jeżeli nie rozumiemy pytamy, jeżeli nam coś nie pasuje - nie podpisujemy, jeżeli podpisujemy umowy to znaczy ze wszystko jest zrozumiałe. I na koniec jak nam sie wydaje ze jesteście handlowcami to potwierdzamy to wynikami sprzedażowymi, jak nie potrafimy sprzedawać to idziemy na staz lub praktyki i sie uczymy. Szkoda tylko czasu i pieniędzy jakie firma Nas Was zmarnowała, Ci co wywiązują sie z umowy pracują i maja sie dobrze. Cała resztę zapraszam z imienia i Nazwiska do osobistego wyjaśnienia sporów bo pisanie na forum , tak dobry handlowiec nie robi. Spokojnego weekendu i zacznijcie szanować Tych którzy własne pieniądze inwestują i ryzykują by coś zbudować i by to trwało dłużej niż jedno pokolenie. a jak Wam sie wydaje ze można lepiej, proszę bardzo z chęcią zatrudnię sie u Was jako handlowiec. Oczywiście na umowę o prace lub zlecenie.

my

Nie mam problemu z pracą i wiem co zrobić z delikwentem, który próbuje wyrolować byłych pracowników z kasy.Lepiej nad sobą się zastanówcie bo takich pracodawców jak Wy powinno się tępić w zarodku.

@my

Z tego co wiem jedna sprawa juz za NG :) prezesunio dostal po (usunięte przez administratora) Takze smialo domsadow :)

my

Masakra, czekam na należność naiwnie ale idę dalej i nie odpuszczam. Powinni się już dawno zamknąć bo niczego nie potrafią zrobić. A 'pracuś' to pewnie sam szef bo nikt inny nie zachwalał by tej firmy. Totalne ZERO

@my

Jeśli czujesz się oszukany lub uważasz że firma Cię naciągnęła to zgłoś ten fakt odpowiedniej Instytucji Państwowej, z miłą chęcią zobaczymy jaki będzie wynik inspekcji :) a następnie podziel się tym wynikiem na forum! Jest nam niezmiernie przykro że sobie nie radzisz... że nikt Cię nie chce zatrudnić... ale to nie jest już nasz problem!!! :) Życzymy powodzenia bo na pewno Ci się przyda w dalszej karierze zawodowej :)

pracuś

Firma dramat produkty tez praca 8Godzin za darmo a szef nawet w niedziele wydzwania tsm liczy sie tylko on szkoda czasu jak nie wyrobisz limitu to nawet do sadu cię poda .czwaniaczek tylu ludzi naciągnął...Sxkoda psuć miejsca w CV to nie firma farmaceutyczna....Nie dajcie się.....

@pracuś

ale jak ci sie nie podoba to droga wolna.. po co 4 litery wozisz za FREE! handlowiec z doświadczeniem... to dużo powiedziane.. przeczytaj jeszcze raz swoje CV i zastanów się co dajesz w zamian.... :) Oczywiście że znajdziesz prace, ogórki w Holandii albo na zmywak w Anglii już na Ciebie czeka!!! :)

@pracuś

PS. "naciągać" to może się guma w TWOICH majtkach jak żona zapyta się czemu nie potrafisz przynieść do domu normalnej wypłaty! :) Pamiętaj! wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników! przeczytaj jeszcze raz jak nie rozumiesz: wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników!! szkoda mi was, pseudo handlowcy, widzę że jedyną atrakcją jaką macie w życiu są wpisy na goworku.. to jest dopiero szczyt swoich kompetencji :)

@ja

Czyzby prezesunio sie odezwal? Hahah

Ziom

Bylem, mam prace. od jutra reperezentuje Natur Garden na Mazowieckim. Ma być Nas dwóch, Nie jest to umowa o prace ale zlecenie. Warunki ciekawe, narzędzia jak dla mnie ok.

ziommm
@Ziom

Czy w Kielcach miałeś rozmowę o pracę? Ciekawa jestem co powiesz po przepracowanym miesiącu u tych oszustów :-)

Ziom

Mam dziś tam rozmowę, czy ktoś może napisać jakie warunki, narzędzia, czego oczekują? Tylko konkretnie bo nie wiem na co sie nastawiać w czasie rozmowy.

Panie (usunięte przez administratora)oraz pod innymi pseudonimami... czas napisać parę słów, to jest portal dla byłych pracowników, więc nie zaśmiecaj wątku swoją osobą.. frustracją... :) zajmij się lepiej sobą "firemkę krzak" to chyba ty masz a przepraszam to BYŁA bo się zwinęła firemka "turystyka pod palemką" :)

0n

Zabić tą firmę dechami! Macie rację porażka! Myślą że są WIELKĄ firmą a tu totalna masakra!

motyl

Jest naprawdę tak źle? Mam niedługo rozmowe tam

m o t y l
@motyl

Tam jest masakra. Nic nie zarobisz i tak Cię przekręcą, że nic nie zarobisz. Nikomu nie można polecić tej firmy. Czytaj umowę 100razy!

Też im nie odpuszcze! Ludzie nie bądźcie naiwni i nie wierzcie w ich bajki. Oszukają Was i fakture do zapłaty dostaniecie za niby użytkowanie auta. Jak najdalej od takich firm!

blabla

Szkoda tylko,że nikt nic z tym zrobić nie chce. Ja im sprawy nie odpuściłem, zgłosiłem sprawę do paru instytucji i może oni coś z nimi zrobią,żeby więcej ludzi nie naciągali.Jestem ciekaw jaki stosunek ma sanepid do tego,że suplementy są trzymane w samochodzie.

0ja
@blabla

daj numer do kontaktu to może razem damy radę

Jaa

Zgadzam się jak najbardziej z kolegą. Tak robią, jak się w to wplączesz trudno się wyplątać. Szkoda mi tych pracowników którzy tam pracują. Pozdrawiam!

zarobki? nic nie zarobisz.,pracowałem prawie miesiąc,wyrzucili mnie nie dając zapłaty za ten czas pracy a dodatkowo żądają ode mnie 400zł za użytkowanie samochodu służbowego w celach służbowych! OMIJAĆ JAK NAJDALEJ!

Zostaw merytoryczną opinię o Natur Garden - Kielce

Natur Garden
1.3/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Aleja Na Stadion 50
    25-127 Kielce