Opinie o Alten Care 24 w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Alten Care 24. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alten Care 24 o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alten Care 24 w Katowice

opiekunka

i pisze się: "OSOBOM" w liczbie mnogiej.... żenada

Jagna

Droga koleżanko wynagrodzenie otrzymałaś ?????? jeżeli nie chcesz podpisać to znaczy że kasa ci się nie należy skoro pracowałaś i otrzymywałaś pobory to znaczy że akceptowałaś umowę zasada jest bardzo prosta zmień prawnika :-) Jagoda

@Jagna

Nie zna Pani sytuacji, więc uprzejmie proszę się odpierwiastkować. A prawnika mam bardzo dobrego

Jagna

Ja dostałam też z małym opóźnieniem umowę ale nikt mnie niczym nie straszył bo niby czemu warunki zaakceptowałam dokumenty podpisałam swoja drogą to chyba takie firmy nie mają lekko skoro ktoś umawia się na pracę wykonuje ją dostaje wynagrodzenie a później kiwa się od dopełnienia obowiązku sama bym takie ,,,,,,,,,, Jagoda

@Jagna

parę miesięcy wstecz to nie jest małe opóźnienie.Nie zna Pani sytuacji. To jest poświadczenie nieprawdy i nikt nie ma prawa nikogo do tego zmuszać

Daga

Jeżeli ktokolwiek jest w konflikcie z AC24 to zapewne na własną odpowiedzialność pracowałam w tej i innych firmach czasem nie daję wiary w to co czytam jak bym bardzo chciała to każdej firmie łatkę się przyklei ale to już życie nie można tak działać żeby pisać o firmach złe rzeczy skoro tylko dzięki nim możemy pracować legalnie z prasy dowiedziałam się że firma AC24 została oszukana przez osobę która miła jakieś umocowanie w spółce mają wyświetlić film który pokaże całą strukturę od samego początku następnie jak doszło do oszustwa sama nie bardzo wiem w jaki sposób mogło do tego dojść poczekamy zobaczymy czytałam że właściciele wydali bardzo duże pieniądze na przygotowanie filmu ma on być wyświetlany w stowarzyszeniach skupiających firmy które wysyłają personel do opieki podobno osoby zamieszane w ten wątek prowadzą działalność o tym samym profilu wyprowadzając wszystkie tajemnice firmy film ma być dwujęzyczny ma trafić także do Niemiec sama jestem bardzo ciekawa Pozdrawiam Dagmara

@Daga

ale jakie umocowanie w spółce? co to znaczy?

Brałeś udział w rekrutacji do Alten Care 24. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik mroźni
Bolesławiec
Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.
opiekunka

ale kultura masakra. Dodaj wpis- to cię zwyzywają. Są ludzie, którzy mają powody i są w konflikcie z A.C. Jak Pani Karolinka nie wie- to niech się nie wypowiada :)

Karola

Pozdrawiam drogie koleżanki opiekunki :-) pracowałam w kilku firmach między innymi w Alten Care24 nigdy nikt mnie nie oszukał z opisu osoby o nicku Jola wynika że ma jakieś problemy i to bardzo poważne bądź wpis celowy firmy czy każdy pracodawca w Polsce jest (usunięte przez administratora) br /> obecnie prowadzę własną firmę świadczącą usługi opieki tylko czekać na pojawienie się opisów negatywnych napiszę więcej to właśnie za pomocą prezesa w/w firmy prowadzę własną firmę zajął się przygotowaniem wszystkich formalności jestem zdruzgotana takimi wpisami kretynów !!! Życzę wielu sukcesów ludziom ludziom życzliwym Karolina

OPINIA

kto cię poszkodował potrzeba ci opiekunki czy lekarza psychiatrę

Jola

Osoby poszkodowane przez Spółkę Alten Care 24 proszone o kontakt na e mail: daniel12121512@gmail.com

Irka

Do MrAssassinu tak każdy potrafi napisać mam nadzieję że za takie wpisy ktoś się tobą zaopiekuje ;-)

Lidia

Dziewczyny pracowałam w tej firmie w 2012 roku wtedy były to początki Alten Care24 nie będę ukrywała że czasem nie tak to wszystko funkcjonowało ale mogę napisać z pełną odpowiedzialnością że informację jakie uzyskałam na temat podopiecznej były rzetelne. los chciał że natrafiłam na ogłoszenie które przedstawiało ofertę którą się zainteresowałam. kiedy zadzwoniłam pod wskazany numer usłyszałam w słuchawce witamy w grupie Alten Care24 :-) po połączeniu się z działem rekrutacji odezwała się pani która przeprowadziła ze mną rozmowę na bardzo wysokim poziomie, po chwili przekazałam tej pani że pracowałam w tej firmie w 2012 roku może to bardzo przyziemne ale prawdziwe że zrobiło mi się bardzo miło obecnie pracuję drugi miesiąc w mojej starej lecz jednak nowej firmie :-) wszystko działa i funkcjonuje w tej firmie mam też przydzielonego opiekuna który cały czas jest w kontakcie ze mną. moje pobożne życzenie żeby następnym razem było tak fajnie jak jest teraz !

Wanda

Do Barbary, Barbaro! pracuję w tej firmie od 2013 roku to co piszesz jest co najmniej chamskie co za styl wypowiedzi szui kogo masz na myśli znam tam wszystkie dziewczyny są od tego żeby nam zapewnić pracę i wsparcie i robią to dobrze mam cały czas kontakt z opiekunem który jest mi przydzielony na cały okres pobytu na zleceniu jakim ty musisz być człowiekiem wypisując takie BREDNIE!!! kto cię Barbaro straszy i czym????? szczegóły !!! mogę się tylko domyśleć że wprowadziłaś firmę w błąd żeby czasem zła karma nie powróciła do ciebie ! jeżeli chcesz kontakt telefoniczny ze mną to też jest to możliwe jestem z Piły a ty ? jestem pracownicą jak już wspomniała od 2013 roku ! niestety mam obawy co to twojej wiarygodności zapewne jesteś pracownicą ale jakiejś innej agencji i siedzisz i piszesz negatywnie o wszystkich firmach proponuję żebyś zmieniła pracę na coś mniej poniżającego

opinia

Witam, jestem opiekunem od 4 lat z tą firmą byłem dwukrotnie warunki zlecenia były zgodne z przedstawionymi przez panią która była moim opiekunem od wyjazdu do powrotu pracowałem też przez inne agencje nie broniąc nikogo ale tego typu komentarze są przesadzone miałem okazję zobaczyć jak to funkcjonuje od strony koordynatora w Niemczech gdzie spędziłem kilka godzin w oczekiwaniu na odbiór przez córkę podopiecznego chciała osobiście mnie wprowadzić do domu swojego ojca ten czas który spędziłem w tym biurze wspominam naprawdę dobrze lecz takiej pracy w takim stresie nie wyobrażam sobie wszyscy chodzili jak zegarki na wysokich obrotach właścicielka powiedziała mi mądre słowa! wszystkim się wydaje że my w biurach nic nie robimy lecz statystycznie w tej pracy staż nie przekracza często 4 lat stres zjada ludzi natomiast opiekunki i opiekunowie pracują latami więc komentarze na firmy są wydawane niesprawiedliwie życzę wszystkim więcej zrozumienia i więcej tolerancji Miłego dnia koleżanki i koledzy Marian

Barbara

ps. po przeczytaniu wszystkich opinii ciężko się nie zorientować, że prawie połowa z nich to wypowiedzi kogoś "od nich". Jestem niemalże pewna, że to jedna i ta sama osoba i raczej wątpie aby to był ktoś z pracowników.

rogala

strzezcie się jak ognia

ala

Niestety opiekunki mają to do siebie, że często dopuszczają się w pracy zachowań (picie alkoholu, zaniedbywanie podopiecznych itp.), za które potem słono musi płacić firma, która taką opiekunkę wysłała do pracy. Taka opiekunka oczywiście znajdzie sobie kolejną firmę, która przyjmie ją z otwartymi ramionami nie wiedząc nic o jej wcześniejszych przewinieniach. Jest to odpowiedzialna praca i nie wszyscy się do niej nadają. Żadnej firmie nie zależy na tym żeby walczyć z własnymi pracownikami, którzy są wizytówką takiej firmy. Te negatywne komentarze piszą chyba osoby, które nie powinny być opiekunkami albo pracownicy innych firm, którym się chyba nudzi w pracy. Szanująca się firma nie wprowadza w błąd co do stanu zdrowia podopiecznej, ponieważ takie rzeczy wychodzą prędzej czy później na światło dzienne.

sprawiedliwa

Weroniko, po sprawdzeniu twojego IP pozostawię twoją wypowiedz bez komentarza Pozdrawiam wszystkie obiektywne

Weronika

Tereso po twoim wpisie można stwierdzić że znasz się na rzeczy :-) ale coś w tym wszystkim jest znam trochę koleżanek które pracują w opiece i muszę stwierdzić że to prawda że nie wszystkie się nadają czasem wręcz jestem przerażona ich wypowiedziami na temat osób którymi się opiekują Pozdrawiam wszystkie koleżanki z wielkim sercem

Teresa

drogie koleżanki, jak czytam niektóre z waszych wypowiedzi to robi mi się nie dobrze czy jakakolwiek firmie zależy na złych relacjach z personelem tak się składa że wszystkie tego typu wypowiedzi zamieszczają osoby które chyba rozminęły się z zawodem opiekunki powodów jest wiele - porzucenie miejsca zlecenia - spożywanie alkoholu w miejscu wykonywania zlecenia ( totalny brak szacunku dla podopiecznych ) to właśnie my mamy się opiekować seniorami to w naszych rękach często jest ich życie! chyba pora obalić te dziwne trendy zastanówcie się!

zawiedziona

Zuzanno. Współczuję ci bo mnie spotkała podobna sytuacja. Kiedy tylko się do nich dodzwonię i chcę porozmawiać o należnym moim wynagrodzeniu to nie ma osoby kompetentnej do załatwienia tej sprawy. Już czwarty dzień Kobieta, która wyszła na pocztę i miała do mnie oddzwonić nie oddzwoniła co ona tam robi czwarty dzień na tej poczcie? Moje drogie- omijajcie tę pseudo Firmę szerokim łukiem.

Dora
@zawiedziona

Ostrzegam wszystkich przed pracą w Berlinie, Charlottenburg, Rodzina Lux. Szwab traktuje ludzi z Polski, jak przysłowiowe psy. Uważajcie dziewczyny. Pozdrawiam Dora

monic23
@Dora

Czy chodzi o zl.Alten Care??

Moniii

Jestem z Legionowa i moja koleżanka wyjechała z firmą z tego co wiem jest zadowolona.Wypłata na czas,firma dotrzymuje umowy.Raczej koleżanka przekonała mnie do wyjazdu,więc chyba nie zgodzę się z opinniami

Zostaw merytoryczną opinię o Alten Care 24 - Katowice

Alten Care 24
1.6/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Jana Iii Sobieskiego 11 lok. E6
    40-082 Katowice