Opinie o Bravecom Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bravecom Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bravecom Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bravecom Sp. z o.o. w Warszawa

W ubiegłych latach jak były ogłoszenia na opiekunke to obiecywali już w tytule duże zarobki. No a można wiedzieć, jak one dokładnie się przedstawiają? Zwłaszcza, że niżej widzę po komentarzach, że wyjazdy nadal są możliwe, a byłabym bardzo zainteresowana.

KERN Nowy wpis

BARDZO PROSZĘ MI POMÓC JADE PIERWSZY RAZ Z BRAVE CARE JUTRO WYJEŻDŻAM NA ZLECENIE DO OPIEKI DO GAILINGEN GOD POCZTOWY 72236.MAM NADZIEJĘ ŻE NIE BĘDĘ ZAWIEDZIONY????? INIE POTY GODNIU NIE UCIEKNIE ZE ZLECENIA ????????????????????????

@KERN

Obserwuję ten post od dłuższego czasu lecz nikt do teraz się nie odniósł… minęło kilka miesięcy, powiedz jak poszło? Czemu nie udzielasz feedbacku? Ja od nowego roku pracy szukam, warto tutaj spróbować? maja teraz cos wartego uwagi?

Anna Nowy wpis

Szanowny Panie, jeśli jest Pan zainteresowany wyjazdem na zlecenie, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z firmą Bravecare pod nr telefonu: 22/ 400 78 76. Każda osoba będąca na zleceniu ma swojego Koordynatora i bezpośredni kontakt z nim. Nie ma wiec miejsca sytuacja, w której Opiekun nie wie gdzie jedzie, nie zna szczegółów zlecenia albo nie ma kontaktu z Koordynatorem i szuka wsparcia na portalu internetowym u osób, które nigdy z nami nie współpracowały.

Podobno są jakieś kary w umowie. Ktoś napisze czego konkretnie dotyczą i w jakiej są wysokości? Bo to ważna sprawa przynajmniej dla mnie. To zabezpieczenie przez firmę i rzadko jest stosowane w realu czy ktoś pracował dla nich i takie kary dostawał?

Jak długo trwa proces awansu w Bravecom Sp. z o.o.?

Alf

24 X 22r Dziś otrzymałem od Brawcare umowę do podpisania. W umowie jest 9 punktów gdzie firma straszy karami i zamiast zarobić w tej pracy, można wpaść w długi. Do tego firma straszy kumulacją kar. Robota zrobiona świetnie przez prawnika jak na każdym kroku osączyć opiekuna i pozbawić zarobku.

Czy po rozmowie w Bravecom Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Pracuję w firmie jako opiekunka od dwóch lat, jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Moje koordynatorki są zawsze pomocne. Wypłata na czas. Miejsca pracy sprawdzone i dobrze opisane. Stawki jak dla mnie ok.

Renata
@Monika

Z ciekawości chciałabym tylko dopytać. To ile dla nich pracujesz nie wpływa w żaden sposób na stawkę? Od czego mogłyby być zależne czy raczej jest pełen standard?

VIOLA

Płacą dobrze ale składki marne . Karta Ekuz turystyczna .A umowa śmieciowa .Pieniądze na czas .Koordynatorki pomocne .

Zniesmaczona

No to znaczy, że nie ma się nic poza obietnicami w Bravecare, ale jak z drugiej strony ma coś być jeśli nawet firma Bravecare nie istnieje nigdzie i nigdzie nie figuruje w KRS ani w Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej (CEIDG). Bravecare takiej firmy nigdzie nie ma i nigdzie nie istnieje a Bravecom Sp. z o.o. zajmuje się marketingiem i nigdzie nie ma nawet w PKD wpiasane ze prowadzi usługi z zakresu 88.10 Z czyli opieki nad seniorami i na tym jedzie i zajmuje sie marketingiem i promowaniem samego siebie bo o zatrudnione osoby jako Opiekunki i Opiekuni w Bravecom nie dba lecz robi je jak chce. Ludzie rozum miejcie i spamujcie jak tylko ktoś Wam powiem że Bravecare to to czy tamto to wykrzyczcie im prosto w twarz TAKA FIRMA JAK BRAVECARE NIGDZIE NIE ISTNIEJE NA TYM SWIECIE TYLKO FIKCYJNA STRONKA WWW. ZEBY FRAJRÓW I FRAJEKI WERBOWAĆ I WPROWADZAC W BŁAD A W ŻYCIU LICZA SIE FAKTY, KTÓRE ŚWIADCZA JASNO, ŻE TAKA FIRMA JAK BRAVECARE NIGDZIE NIE ISTNIEJE.

ZB
@Zniesmaczona

Firma co najgorsze istnieje i oszukuje. Pracowałem u nich i gdy zacząłem dopominać się wypłaty zgodnej z podpisaną umową p. Chmielewski bezczelnie zagroził mi natychmiastowym zerwaniem umowy. Sprawę kieruję do sądu i jestem pewien, że odzyskam należne mi pieniądze a może i dla sporej liczby oszukanych tak jak ja uda mi się to zrobić.

Natalia
@Zniesmaczona

Właśnie zostałam oszukana przez tą firmę nie dostałam wypłaty za styczeń choć w umowie mam zaznaczone do 10 każdego m-ca. Upominam się o swoje już któryś raz i za każdym razem słyszę że pieniądze zostały wpłacone na konto tylko pytanie czyje? bo na pewno nie moje.

Joanna
@Zniesmaczona

Jak nie istnieje debilko... Wejdz na strone krs, proszę: http://m.krs-online.com.pl/bravecare-sp-z-o-o-krs-10182744.html

Renata
@Zniesmaczona

Istnieje czy nie , nie jest to firma godna polecenia.Totalnie ma e tyle opiekunki inie ma pojęcia o stanie. zdroeia podopiecznych i wypina się jak coś nie tak jest.Zostawia bez drogi powrotnej oporkunkę.Oszołomy i tyle

Gosia
@Zniesmaczona

Prawda też sprawdziłam i nie ma wpisu w KRS.

Margarita35
@Gosia

nie kazda firma musi mieć wpis w KRS

Rypcia
@Margarita35

Jeśli jest sp. zoo, to jak najbardziej ma mieć.

audum
@Zniesmaczona

tak zgadza się, stan faktyczny na dzień (usunięte przez administratora)zarządzającym jest KWIATKOWSKI 2. Imiona MICHAŁ ADAM i CHMIELEWSKI WITOLD. WITOLD 1. Wysokość kapitału zakładowego 5000,00 ZŁ

audum
@Gosia

1. Przedmiot działalności przedsiębiorcy 87 90 Z POZOSTAŁA POMOC SPOŁECZNA Z ZAKWATEROWANIEM firma działa od 2017 roku Informacja o zawarciu lub zmianach umowy spółki 24.08.2017 R.

Jaka atmosfera jest między działami w Bravecom Sp. z o.o.?

Beata

(usunięte przez administratora) ns codzień firma nie płaci albo urywa kasę pseudo zarządcy nie mają pojęcia o znajomości języków. Manipulanci

Opiekunka

Ja wyjechałam z tą agencją i nie mam dobrych doświadczeń. Jeśli miałabym wyrazić swoją subiektywną opinię o tej agencji, to krótko mówiąc nie polecam.

Malibu
@Opiekunka

Witaj planuje z nimi wyjazd dużo płacą czy mam uciekać bo strach mnie obleciał czy zapłacili Pani za pracę?

Cherry
@Malibu

Zdarzają się znaczne opóźnienia w wypłatach i nie wiem od czego to zależy. Firma taka sobie ale niski zus.

@Malibu

Ka z nimi współpracuje 2 lata, wyplata zawsze max do 10 go zazwyczaj 8 go na koncie .

Ewelina
@Malibu

A ja pracuję z nimi juz 2 lata i ze zleceń jak i z wynagrodzenia jestem zadowolona.wynagrodzenie na czas płacone do 10tego nieraz wczesniej. Narazie nie natrafiłam na minę. Wynagrodzenie od 1500 do 1800 zależy od znajomości języka.

?

@Cherry to ile można wyciągnąć?

Halina

Bylam z nimi na dwumiesięcznym zleceniu. Sztela była ciężka, nie otrzymałam ani EKUZ ani druku A1. Po powrocie okazało się, ze nie mam opłaconych zadnych składek w ZUS.

Wiki

Podpowiedzcie jak przeprowadzana jest rekrutacja do pracy w firmie, jakieś podpowiedzi czego wymagają?

Janusz Tracz

Nie polecam pracy w tej firmie !! Oddział w Płocku. Zatrudniają na umowę zlecenie, za najniższą stawkę. Praca polega na naciąganiu ludzi na niezły zarobek w Niemczech, po czym po podpisaniu umowy pozostawienie nowozatrudnionych opiekunek samych sobie na pastwę losu (może wynika to z tego, że poziom znajomości j.niemieckiego przez płocki personel jest na poziomie przedszkolnym, a głównym korespondentem z niemieckimi rodzinami jest translator google). Brak jakichkolwiek merytorycznych szkoleń stanowiskowych, gdyż "kierowniczka" takowej wiedzy nie posiada (poza oczywiście wiedzą na temat własnej urody). Brak reakcji na telefony niezadowolonych klientek grożących odpowiedzialnością sądową (najdziwniejsze w tym, to że zajmują się wyszukiwaniem kandydatek do pracy w Niemczech, ale same j.niemieckiego nie znają). Często bywa tak, że jedynym obecnym w biurze firmy jest włączony komputer na stanowisku i status pracownika jako 'dostępny'. Absolutnie nie polecam pracy w Bravecare Sp. z o.o. Płock.

@Janusz Tracz

Masz rację znajomość języka w takiej pracy to podstawa. Czy jest to wymagane przy przejęciu do pracy, tak, żeby móc pośredniczyć między przyszłym pracodawcą, a osobami, które wyjeżdżają do pracy?

Malibu
@Janusz Tracz

Witam Panie Januszu planuje z nimi wyjazd oddział z z Krakowa Brawecare czemu takie złe opinie dają fajne stawki jestem w kropce .. co robić uciekać czy wyjechać? Proszę opisać swoją współprace z ta firmą czy firma jest wypłacalna?

Justyna
@Janusz Tracz

Pana komentarz to praktycznie stek bzdur. Zacznę od początku. Pracuje w firmie od 2 lat, tak prawdą jest że praca na umowę zlecenie ale to nasza decyzja czy się na nią godzimy czy nie. Niskie stawki, jeśli uważa pan że praca od 1600-1800 EU za miesiąc to są niskie stawki, to chyba nigdy nie wyjeżdżał pan do opieki, w veritas czy promedica oferują od 800-1200 EU miesiąc. Co do oddziału Płock, to uważam że pracują tam osoby kompetentne. Zawsze gotowe do pomocy nigdy nie było problemu z kontraktem. Problemy oczywiście są jak w każdej pracy, często rodziny ukrywają faktyczny stan podopiecznych, ale nigdy ja ani moje znajome nie zostałyśmy pozostawione same sobie, tak jak sugerujesz. Uważam wręcz że kierowniczka oddziału Płock wkłada dużo serca w tę pracę. Za przeproszeniem jakich szkoleń pan oczekuje? Jak zajmować się osobą starszą, Pomocy w codziennych sprawach, zajmowaniu się codziennymi obowiązkami? Wydaję się się że jest pan oszustem, nie mający pojęcia o pracy w opiece, najlepiej wyjechać i nic nie robić, czy się stoi czy się leży "tysiąc ojro się należy". Jeśli otrzymał pan groźby to proszę zgłosić to do sądu, z tego co wiem odpowiedzialność ponosi pan za swoje czyny, czyli zrobił pan coś co było sprzeczne z umową albo był pan pod wpływem alkoholu. Czy polecam firmę, raczej tak. Więcej zależy od tego do jakiej rodziny się trafi. Ja nigdy nie zawiodłam się na dziewczynkach z Płocka.

Janusz Tracz
@Justyna

@Justyna (lub każdy inny zainteresowany pracą) Proszę spróbować porozmawiać z Panią kierowniczką oddziału w Płocku po Niemiecku, o ile się Pani do niej oczywiście dodzwoni, wtedy Pani usłyszy od Niej jak dużo serca wkłada w tę pracę (o ile cokolwiek Pani usłyszy). Jedyne uczucie to z sercem pozostawienie samym sobie i radź sobie sam. Skoro Pani tak dobrze zna serce Pani kierowniczki oddziału w Płocku to śmiem twierdzić że jest Pani jej dobrą znajomą, czyżby opinia sponsorowana ??

Gosia

Byłam z tej firmy i nie było żadnych problemów. Może to zależy od napotkanzch problemów. Trafilam dobrze, pieniądze miałam na czas.

Czy Ukrainka też może wyjechać jako opiekunka? Na ile mogę wyjechać?

opiekunka

Tam pracują jakieś matoły a nie ludzie , dzwonię pod numer 22 400 78 76 a tam Pan twierdzi że nie wie czy mają oferty na miesiąc bądź zastępstwa za to musi rekrutacje mi zrobić , ja nie chce rekrutacji tylko znać odpowiedz na pytanie czy takie oferty z takim czasem pracy posiadają ... pierwsze wrażenie robi się raz ja z nimi już nigdzie nie jadę zero kompetencji łaskę robi Pan że odpowie

Irek

Interesowałem się pracą ale po lekturze muszę się dobrze zastanowić.

opiekunka

Nie polecam tej fikcyjnej firmy (usunięte przez administratora).Waysyła do podopiecznych i zostawia ich samych sobie a powrót do domu trzeba opłacić samemu.

Santasantana

Nie polecam niski ZUS wpisana stara dyrektywa niezgodna z prawem unijnym

Renata Maria Sz

Nie polecam , przestrzegam , to firma , która grozi wysokimi karami,a sama jest beznadziejna , pozostawia opiekunkę samej sobie, absolutnie nie zna stanu zdrowia pdp .W razie problemu każą wracać na własny koszt...

Margaret
@Renata Maria Sz

Niestety, ja też zostałam oszukana przez tę firmę i dochodzę swoich praw na drodze sądowej. Przestrzegam wszystkich przed współpracą z tą firmą.

Flota
@Margaret

Cos wiecej? Bo to ogólniki

Maria
@Flota

Ja również tak, jak Ty, będę wdzięczna, jeśli użytkowniczki @Margaret i @Renata Maria Sz podadzą nieco więcej informacji na temat pracy w Bravecom. Na czym konkretnie polega praca w tej firmie? Do jakich miast jest się wysyłanym?

Zostaw merytoryczną opinię o Bravecom Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bravecom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bravecom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bravecom Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bravecom Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Płochocińska 19
    03-191 Warszawa