Opinie o Alten Care 24 w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Alten Care 24. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alten Care 24 o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alten Care 24 w Katowice

Jaka umowa obowiązuje w Alten Care 24 podczas okresu próbnego?

Guwmopapa Nowy wpis

O dzieło

Edward Nowy wpis
@Guwmopapa

A po okresie próbnym jest szansa na normalna umowę na czas określony, czy przez całe zatrudnienie pracuje się na dziele? Bo zależy mi raczej na kontrakcie gdzie można pójść na płatny urlop.

xmen Nowy wpis
@Edward

Umowa zlecenie cały czas, albo o dzieło.

Czy na dzień dzisiejszy nadal jest tak słaba atmosfera w tej firmie ? A może się zmieniło coś?

Ala
@Kasia

Od kiedy firma pogoniła firmena i koze oraz kasice to jest podobno super

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Alten Care 24?

Zaproszony gość

Imprezy oraz wyjazdy są organizowane na najwyższym poziomie od czasu kiedy firma pogoniła firmena ahahaha

Barnaba

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz pracowników? Jaką umowę proponują na starcie?

Brałeś udział w rekrutacji do Alten Care 24. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Iza

Czy taka sytuacja @bartir234 była zgłaszana do kierownictwa? Kontakt z nimi można łatwo odnaleźć w Internecie więc warto się do nich zgłosić i opisać co się wydarzyło. Na forum gdzie wiele osób poszukuje informacja warto opisywać wydarzenia całościowo, tak żeby potencjalni pracownicy wiedzieli jak firma zachowuje się w różnych sytuacjach.

czekająca na sprawiedliwość
@Iza

na samą mysl co przeszłam z firmą alten care ze zlotowa dostaje mdłości,pożaliłam się tutaj na forum,ale odpowiadała podstawiona pracownica firmy,zarzucając mi różne rzeczy,i tak to co usłyszałam od "szefa" usłyszałam w innej formie od podszywającej się tutaj pracownicy firmy.To przykre.Pieniędzy za przepracowany okres nie dostałam.Sprawa w sądzie już bardzo długo jednak mam nadzieję,że w końcu wywalczę sprawiedliwość a firma winna uczyć się szacunku do pracownika.pozdrawiam

były
@czekająca na sprawiedliwość

widzę że ma więcej spraw w sądzie, nic dziwnego

logon
@były

cudza krzywda zawsze wychodzi bokiem!!!Taka prawda !!

Pani
@były

Ktoś cię w dzieciństwie skrzywdził ????

czekająca na sprawiedliwość
@czekająca na sprawiedliwość

ja również czekam na finał sprawy w sądzie.Ma Pani racje,podstawiony pracownik firmy obraża Panie wyrażające swoje negatywne opinie o firmie.Pieniędzy nie otrzymałam, ba nawet umowy do dosłali,a miała być mi dosłana zaraz po moim wyjeździe.Poza tym kierownik P.R. krok po kroku spełnia swoje groźby i jak na razie dotrzymuje słowa ale nie każdy da się zastraszyć i obiecałam sobie (obiecuje również i jemu),że jeżeli sprawa w sądzie będzie się przedłużała nagłośnię problem w mediach a temu panu radzę: nie okradać uczciwych ludzi a jak nie ma pieniędzy to łopatę i na budowę czy kopać rowy,tam zarobi uczciwie.Pozdrawiam Panią.głowa do góry.On poniesie tego konsekwencje.

Kaja

Czy sprawa dalej trwa?

Nicki
@Kaja

Tak trwa i będzie zapewne trwałaaaaaaa..........????

Witold

Czy tylko narzekać potraficie? Nie pasuje praca taka to szukać trzeba innej.

Dagmara opiekunka

Drogie koleżanki pracuje w tej firmie prawie dwa lata z przerwami bo z przerwami jak nie mają pracy to idę do innej firmy ale żeby coś takiego pisać na firmę to jakaś pomyłka !!! zawsze pieniądze na czas składki odprowadzane jak chcę jakieś zaświadczenie to mam praktycznie od reki napiszę tak! była opiekunko pora na leczenie w zakładzie zamkniętym może tam ci pomogą zachęcam wszystkie koleżanki do pracy w tej firmie serdeczne pozdrowienia Daga

@Dagmara opiekunka

Jakie składki ZUS? Potrącane pewnie są ale do ZUSu nie są odprowadzane bo ZUS zrobił im wpis do KRS - dłud na 34 tys zł polecam str https://ems.ms.gov.pl/krs/danepodmiotu

WYROCZNIA
@opiekunka

Guwmen co u ciebie ?

Urszula

Normalna agencja a praca opiekunki do lekkich nie należy. Jeśli ktoś jedzie i sądzi, że będzie się obijać to przykre będzie przebudzenie!!!!

zofia234
@Urszula

mało płacą :(

SPRAWIEDLIWA

KOLEJNA PIJACZKA !

bartir234

Ostrzegam przed Agencja!!!Nie wyplacaja pieniedzy!!!

ciamara

chcialam pracowac jako opiekunka ale przeszkoda byl jezyk -nie znam.znam zato teraz kilka pan ktore podjely taka wlasnie prace nie znajac jezyka .jak to wlasciwie jest?

mummt

Hej, wiecie czy niedługo będzie szansa na to, żeby znaleźć zatrudnienie? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź

Jagna

Widać gołym okiem że wpisy negatywne zamieszczają osoby które nigdy nie miały bezpośredniego kontaktu z Alten Care tym bardziej nie pracowały

ja nie miałam pieniędzy "na czas" a więc NIE NAPISZĘ NIC POZYTYWNEGO

kolion

he,he a to dobre nie opiekunka tylko pracownica pisząca pozytywne posty :)dla firmy

kalia

Jak dla mnie ta firma to jeden wielki -. Nie polecam...

Paula

Jak czytam te zawistne komentarze jakimi obdarowują się firmy to jakaś porażka uważam że to tylko firemki krzaki które nic nie mają do zaproponowania tylko jakieś opowieści z kosmosu podsumujmy osoby prowadzące wyżej wymienione firmy pora się spakować i wracać do pracy :-) Poli

@Paula

Ja nie jestem z żadnej "zawistnej firmy" wypraszam sobie... Napisałam swoją opinię, bo po to gowork jest. Jeśli Pani nie wie, to proszę tu nie wchodzić.

Olga

Witajcie drogie koleżanki, W Pracowałam w tej i innej agencji Jedno co jest dobre to że dziewczyny są na każde zawołanie :-) Ale do rzeczy ogólnie polecam na priv mogę przekazać jeszcze dane do dwóch firm które są na podobnym poziomie Ale w przypadku jak by nie mieli w tej zlecenia Gorąco was Pozdrawiam Ola

ela

Jak najdalej od tej. Umowy dają takie, że na każdym kroku mogą skarżyć. Wypłaty nigdy nie są w terminie. Liczba godzin w umowie jest b. mała. Nikt się w tym czasie nie wyrobi.

opiekunka

jak widać kultura osób w AC nie jest ich mocną stroną... Dziękuję za pozdrowienie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Alten Care 24 - Katowice

Alten Care 24
1.6/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Jana Iii Sobieskiego 11 lok. E6
    40-082 Katowice