MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Opinie o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Julia

Niniejsze forum powstało z myślą o swobodnej wymianie opinii na temat pracodawców, warunków pracy jakie oferują i zawodowych relacji między pracownikami. Zatem spróbujmy nadać mu charakter zgodny z założeniami. Ciekawa jestem, jakie trzy podstawowe zalety pracy w firmie MTI-Furninova Polska wymienialibyście najczęściej, a jakie z kolei wady zajęłyby trzy pierwsze pozycje. Czy uda się stworzyć taki ranking?

@Julia

Wg mnie, to chyba główną wadą jest obsadzanie wyższych stanowisk ludźmi po znajomościach. Często nie mających wiedzy, doświadczenia i bez tzw rekrutacji, bez której nie mogą zostać przyjęci chętni do prac fizycznych. Druga wada. To Ci "znajomi" ludzie jeśli się nie sprawdzą na jakimś stanowisku, to przesuwa ich się na inne lub tworzy nowe. Bardzo "ciekawa" polityka, zwłaszcza, że innych się zwalnia po wielu latach. Więc Pani HR w poszukiwaniu nowych pracowników, pkt o stabilnej pracy, może włożyć sobie między kartki w swoich mądrych książkach.

NS
@Julia

Napewno zaletą jest to ze jest sporo wolnego .3 tygodnie urlopu wolne miedzy świętami noi tydzień w maju .Wada to zdecytowanie brak szacunku dla pracownika nawet z dużym stażem a co dopiero dla młodych pracowników. MO im zdaniem dzieje się tak dla tego że pracownicy od najwyższego szczebla są tak traktowani i tak samo traktują swoich podwładnych. Na szczęście pojawiają się nowe możliwości a człowieka ze stażem nie da się po prostu zastąpić innym . Mam nadzieje ze włodarze firmy szybko to zrozumieją ze staż pracy jest ważny niejednokrotnie ważniejszy od wyksztalcenia. Pozdrawiam

@NS

"Mam nadzieje ze włodarze firmy szybko to zrozumieją ze staż pracy jest ważny niejednokrotnie ważniejszy od wykształcenia". Tzn. kto miałby to zrozumieć ?

Fryderyk
@Julia

Sądzę ,że firma jest godna polecenia.Wypłaty na czas,pakiet socjalny dobry,odzież robocza.Pan Dyrektor zawsze przyjmuje w poniedziałki jeśli ktoś ma problem zawsze może do niego się zgłosić.Jest otwarty i gotowy żeby wysłuchać problemów z jakimi spotykają się pracownicy,ale nie tylko bo również niesie pomoc ludziom w innych życiowych sytuacjach,co pozytywnie wpływa na jego wizerunek jako szefa,ale i też człowieka.Jestem zadowolony z pracy w Mti-Furninova.

@Fryderyk

Jeśli chodzi o wypłaty na czas, to faktycznie nie ma problemu. Reszta jest dyskusyjna.

Do pani Beaty z kadr

Pani Beatko proszę o więcej życzliwości i uprzejmości dla pracowników fizycznych. To pani jest dla Nas a nie My dla Pani. Pozdrawiam

Kolo
@Do pani Beaty z kadr

Słuszna uwaga.. zachowuję się jakby była conajmniej panią prezes

Do proszącego panią B
@Do pani Beaty z kadr

Czy mogę wiedzieć czym cię tak pani B. zdenerwowała ? Bo ja jestem w szoku że tak o niej napisano.

Do proszącego panią B

Nie wiem. Też jestem fizycznym pracownikiem i nie powiedziałbym tak jak ty. Moim zdaniem jest ok.

@Do proszącego panią B

Uprzejmą dla wybranych

@Ktoś

Zgadzam się w 100%

Ktoś

Nie, wystarczy ludzka życzliwość. Dla niektórych może to banał ale każdy z nas chcę być z godnością traktowany. Czy to tak wiele..?

Jak ktoś nie wie gdzie wpisać imię i nazwisko lub datę itp. to po co robić z niego geniusza ? Po za tym chyba macie troszkę za duże wymagania.

@Monika

A co korona ze łba spadnie jak pokażesz palcem gdzie imię i nazwisko wpisać? Dupe ciężko od krzesła ruszyć? To za co Wy w tym biurze pieniądze bierzecie skoro nie potraficie obsłużyć intetesenta? W firmie pracują różni ludzi, w różnym wieku. Jedni mniej drudzy bardziej inteligentni ale szacunek należy się dla każdego...

Zamiast skupić się na firmie, wyrażać swoje opinie o warunkach pracy, dzielić się pomysłami, to piszecie o życiu prywatnym czy intymnym pewnych pracowników. A kogo obchodzi kto się z kim bzyka. Ma to jakiś wpływ na działalność zakładu ? Żaden. A jeśli ktoś się nie wywiązuje ze swoich obowiązków i Waszym zdaniem przeszkadza, to wiadomo gdzie zgłosić. Ale jak widać, to większość z Was się nudzi, że tyle zaobserwowaliście.

Natalii

Brawo!!!!Masz rację to forum nie zdaje egzaminu,ponieważ większość piszących tu osób nie zna jego przeznaczenia i przez ich brak wiedzy zrobiło się forum plotkarskie.Sądzę,że Twój wpis niczego nie zmieni ,bo większość tych ludzi lubi tanią sensację i przykro mi to mówić jest po prostu.....:(

@Natalii

ks.Jan Twardowski "Wulgarny język świadczy o wewnętrznym chamstwie" Uważam,że jeśli ktoś używa słów uznawanych za wulgarne lub obelżywe,może to świadczyć o ubogim zasobie słownictwa lub braku poczucia własnej wartości.Przecież język polski jest piękny,zawiera mnòstwo wspaniałych słów,których niestety osoby wulgarne nie znają,gdyż nie posiadają bogatego słownictwa.Nie chcę nikogo tu obrażać,ale te wpisy są straszne dlatego PROSZĘ przyjmijcie do wiadomości,że z przyczyn przede wszystkim kulturowych uważa się,że NIE NALEŻY używać pewnych słów.....Pozdrawiam wszystkich kulturalnych ,a reszcie proponuję brać z nich przykład;) Ponieważ jak najbardziej można wystawić opinię w kulturalny sposób nie tracąc w oczach innych:)

Cham
@Ewa

Ewa nie pier dol głupot i nie opieraj się na tym co pieprzy Ks. Twardowski, bo badania mówią coś innego Inteligentni ludzie używają więcej przekleństw Przeklinasz nie dlatego, że masz mały zasób słów lub wybuchowy temperament, lecz dlatego, że charakteryzujesz się większą szczerością i prostolinijnością, które ułatwiają życie i dają Ci się skupić na ważnych rzeczach. Nauki o zachowaniu ludzi sugerują, że bardziej możesz ufać ludziom, którzy przeklinają, ponieważ mówią to, co myślą. Inne badanie dekonstruujące mit o przekleństwach pokazuje, że ludzie, którzy potrafią wymienić najwięcej przekleństw w ciągu minuty najczęściej mają wyższe IQ. Badanie wnioskuje, że bogaty zasób przekleństw jest znakiem retorycznego nadzorowania języka, zamiast próby ukrycia braków w słownictwie. Wygoogluj sobie. Pozdrawiam.

@Cham

Bardzo interesująca logika...Przecież każdy inteligentny człowiek wie,że nie ma potrzeby używać wulgaryzmów żeby mieć swoje zdanie i mówić wprost. Jak to ujołeś "być szczerym"Nie będę Cię przekonywała do swoich racji,bo skoro twierdzisz ,że tacy ludzie maja większe IQ to będziesz wiedział co mam na myśli.Wyrazìłam tylko swoją opinię i nic więcej.Sądząc po Twoim wpisie uważasz za rzecz sluszną i nie masz nic przeciwko temu żeby ludzie "kulturalni "wyrażali się w ten sposób.Niestety ja mam inne zdanie na temat kultury .Może lepiej żebyś to Ty zapoznał się ze znaczeniem słów : Człowiek kulturalny,ponieważ jak czytam Twoją wypowiedź zdaje mi się ,że mylisz pojęcia.Pozdrawiam życząc miłej lektury słownika słów polskich.;)

@Ewa

ło matko! jak nie urok do sra..... jak nie romanse to głupie pogaduchy :)

@anonymous

Zapytam wprost co masz przeciwko wymianie zdań? Przecież to w jaki sposób się wyrażamy i jak się zachowujemy świadczy o naszej kulturze nie widzę tu nic złego,a wręcz przeciwnie:może ktoś wyciągnie jakieś dobre wnioski ,bo zanik kultury osobistej stał się tak powszechny ,że aż strach myśleć iż można mieć tak spłaszczoną i uproszczoną wiedzę na temat kulturalnego zachowania się.Trąci to mi cofaniem się do epoki ludzi prymitywnych,ale tam takie zachowanie było ok,ponieważ byli ludźmi prymitywnymi jak sama nazwa wskazuje;)Ale cywilizacja od tamtej pory zrobiła ogromne postępy jakby ktoś nie zauważył....

Beata
@Ewa

Skończ Pie rdolic Ewka :-) podły wynikający z zawiści hejt z przekleństwami, żeby kogoś upokorzyć, a piękny soczysty bluzg dla podkreślenia zdanie to dwie różne rzeczy.

@Beata

Ha:) ha;) ha:) Nawet nie będę próbowała z Tobą polemizować ,ponieważ musiałabym użyć Twojego poziomu intelektu żebyś musiała cokolwiek zrozumieć ,a na to szkoda mi czasu;) bo w parę minut nie da się nadrobić braku podsawowej wiedzy o kulturze i dobrym wychowaniu.Udowodniłaś te braki już w pierwszych słowach swego wpisu;)

@Ewa

Ewciu wejdź sobie na inne forum albo podyskutujemy z księdzem Twardowskim albo z którymś z dużego kościoła lub małego albo z kim tam sobie chcesz. Jak ci się nie podoba to nie czytaj, ja np. klnę jak szewc i dobrze mi z tym. Po prostu to lubię i mnie to nie boli. A prawdę trzeba nazywać po imieniu a nie (usunięte przez administratora) nazywać koleżeństwem zażyłym itp. Dziękuję za uwagę i niech szlag trafi wszystkie córy Koryntu i figlarnych panów.

Podyskutuj*

@Rysiek z klanu

Nie będę dyskutowała bo nie widzę sensu....Powiem tylko tak, że to właśnie własnym zachowaniem reprezentujemy siebie .Forma w jaki sposób się zachowujemy i naszych wypowiedzi świadczy o naszej kulturze i naszym wychowaniu.Pozdrawiam ;)

@Rysiek z klanu

Nie będę dyskutowała ponieważ uważam,że nie ma to sensu.Powiem tylko tak,że to właśnie własnym zachowaniem się i formą naszych wypowiedzi świadczymy o naszej kulturze osobistej i naszym wychowaniu.Pozdrawiam;)

@Rysiek z klanu

Ale szacun,że nikogo nie obraziłeś pomimo użycia słów wulgarnych.Można? Jak widać można wurazić swoje zdanie i zachować godność.

Ziomek z Mti

Jak to w końcu z tym urlopem bo każdy gada co innego ?

Waldek
@Ziomek z Mti

5tyg w koncu jest wywieszona kartka

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Kj

Z anonimem trudno dyskutować, każdy może napisać co chce, kiedy chce i podpisać się jak chce. Stanowisko kontrolera jakości jest dużym przywilejem, trzeba mieć na uwadze, że inni patrzą im na ręce. Mam nadzieję, że nikt nie uległ prowokacji i nie wrzucał tych żenujących wpisów. Prowokator niech nie oczekuje sensacji w dziale jakości, bo tej nie będzie. Poza tym te obrzydliwe jazdy, to już jest stalking. Współczuję tym, którzy zepsuli sobie weekend myśląc, jak komu dowalić. Te obrzydliwe jazdy podlegają pod stalking. Trzeba użyć rozumu i być ponad wszystko.

@Kj

Muszę cię zmartwić ale z obserwacji wynika że wiele osobników cudownie spędziło weekend na forum.

@Ono

Ha ha ha cudowny wekend na forum ha ha ha czy Ty słyszysz co mówisz? No chyba że takie przypały jak Ty uważają że mile się spędza wolny czas na plotach ,ale cóż jak nie macie żadnych zainteresowań i pasji więc jedyną waszą rozrywką jest tania sensacja to tylko Wam współczuć można:(

@anonymous

Matołku wczytaj się dokładnie w mój tekst....naprawdę nie rozumiesz o co mi chodziło? Niektórzy kochają sensacje, ploty, intrygi.. dlatego śmiem twierdzić, że mile spędzili czas.. Myśl, myśl to naprawdę nie boli ;)

@Ono

I jeszcze jedno.... Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że forma niektórych wypowiedzi zatrzymała się na poziomie podstawówki?

@Ono

Ha ha ha myśl myśl dobre sam pomyśl za nim kolejny raz napiszesz coś głupiego .

@Ono

Cd.Jak widać to myślenie sprawia ból,ale Tobie.Bo gdybyś nie wiedział to te forum nie służy plotkom ale zostało przeznaczone do wyrażania opinii na temat firmy,żeby ludzie którzy je czytają dowiedzieli się o tym jak wygląda praca,płaca itp i itd.Tobie taki ból sprawia myślenie,że o tym zapomniałeś;)

ono
@anonymous

Matko gdzieś Ty się chował ?W OHP?Serio? Jak czytam Twoje wypowiedzi to uwierz ale naprawdę nie wiem co mam Ci odpisać .Pozostaje mi tylko życzyć Miłego dnia ...Pozdrawiam :)

Trafiony sarkazm ???? Szkoda , że anonymous nie zrozumial

@Ono

To nie miały być znaki zapytania . ;)

@...

Nie wiem o którego anonimowego ćwoka Wam chodzi bo nie tylko ja piszę anonimowo ha ha.Jeżeli chodzi o ścisłość to wszedłem tu żeby czegokolwiek dowiedzieć się o firmie,ale ze smutkiem stwierdziłem,że to forum plotkarskie które nie ma nic wspólnego z przeznaczeniem tego forum.Dowiedziałem się tylko o plotkach i intrygach jakie są u Was w firmie i nic po za tym ciekawego.Szkoda bo wypisując takie rzeczy firma traci na wizerunku.Zaś z drugiej strony są osoby z których wpisów można wnioskować,że firma jest ok.Cóż będę musiał sam podjąć decyzję czy warto u Was się zatrudnić.To tylko tyle dla tych wszystkich którzy tak łatwo i żałosny sposób wyrażają opinię o innych nie zdając sobie sprawy,że to forum jest dostępne dla wszystkich.Pozdrawiam i radzę zastanowić się nad swoim postępowaniem,ponieważ to co robicie nie przynosi żadnej korzyści nikomu ,a piszących tu osobników stawia w złym świetle.

Wielbiciel Liliputow
@anonymous

A cóż to za nagła zmiana frontu:)ciagle piszesz o wewnętrznych sprawach firmy, i nagle rzucasz, ze jesteś osobą z zewnatrz??:)) i czemu zaczelas pisac o sobie w rodzaju męskim.?;))mała spryciula, ale łatwa do rozszyfrowania:))

@Wielbiciel Liliputow

GŁUPOTA-niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości.Termin ten używany jest w stosunku do osób o niewystarczającym ilorazie inteligencji. To dla tych wszystkich którzy zapomnieli znaczenia tego słowa,ponieważ Wasza głupota poraża!!!! Czasami człowiek sądzi,że już nic go nie zaskoczy,ale wchodzi na owe forum i dzięki niemu dowiaduje się,że ludzka głupota to studnia bez dna....

BT
@Kj

Nie ma co przejmować się tym, co mówią inni, bo innych jest dużo i każdy mówi co innego ;-)

Marcel
@Ono

Myślę,że nie tylko Ty tak myślisz.Ba -powiem więcej sądzę ,że każdy przyzwoity człowiek z Twoim zdaniem się zgodzi.Mało tego powiem więcej nie poziom podstawówki lecz przedszkola.Choć nie wiem czy w tym momencie nie obrażam przedszkolaków,bo za pewne nie jeden z nich ma więcej rozsądku jak Ci tu ludzie wydający te "cudowne" opinie...

Lena

No ja prioczytala opiniu o waszem zakladzie, mnie nuzna rabotac szto by dziengi poluczyc, no w filipsie rabota oczien spokojna, ludzi prijacielnej, nu szkoda, dziengi u was lutszyje

Sok z gumijagód

Głupcy zawsze mają najwięcej do gadania.Dramatem naszej epoki jest to,że GŁUPOTA zabrała się do myślenia;) ;)

smok
@Sok z gumijagód

Pamiętaj nigdy nie dyskutuj z głupim, sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

@smok

To dopiero trzeba być głupcem żeby dać się wciągnąć na ten sam poziom...

Tereska

Lena i inne osoby przepraszam Was za te głupie wpisy,ale jak sami wiecie wszędzie znajdzie się jakaś (usunięte przez administratora) która gardzi drugim człowiekim.Jest mi wstyd ,że są tacy ludzie wśród nas.Nie przejmujcie się tymi wpisami bo jak wiecie jest też grono ludzi którzy są tolerancyjni.Tylko tyle mogę powiedzieć na usprawiedliwienie tych wulgaryzmów .Wstyd,wstyd raz jeszcze wstyd:(

Natalii

Prawda, przydało by się, żeby ludzie się opamiętali, ale niestety... Jest jeden cytat: "Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, trzymają język za zębami." – Oscar Wilde. Zawsze się wypowiadają ci, którzy powinni mieć najmniej do powiedzenia.

Jezeli na mecze Polakow na MŚ nie będzie wolne to niech tą firmę szlak trafi razem z właścicielem.

@anonymous

Człowieku, Ty puchu marny! Weź miesiąc urlopu, kup wagon piwa i... możesz po urlopie nie wracać. Są ludzie, dla których świat się nie kończy na MŚ.

Xd

Ludzie, dajcie sobie na luz, cieszcie się słońcem, piękną pogodą i długim weekendem, szkoda życia na złośliwości.

@Xd

Oni nie dadzą sobie na luz bo co niby mieliby robic? Przecież sensacja goni sensację i Oni coż mieliby robić gdyby wyluzowali?Przecież te forum jest ich sensem całego życia,Oni nie znają i nie wiedzą że oprócz sensacji jest możliwość spędzenia czasu w inny ,lepszy sposób.To tak jakbyś kazał im popełnić samobuja....Cóż Oni zrobią ,czym się zajmą jak przestaną szkalować innych,a tak dzień zleci na pogardzie,wyzwiskach,plotach i jakoś to leci-prawda?Nigdzie nie znajdziesz tak taniej rozrywki jak na tym forum.Co tam mąż,żona,dzieci,przyjaciele po co miło spędzać czas z mimi -nuda....a tu to ten to tamten to ta i owa same"fajne " i przyjemne informacje...a reszta to nuda...Niestety tak już jest jak się poświęca całą energię i wolny czas na zajmowanie się cudzym życiem,wówczas tylko to jest najważniejsze i jak komu dowalić -to sens ich pustego życia więc nie oczekuj ,że dadzą na luz.....:( ;(

To smutne, że nie macie własnego życia i wyładowujecie tutaj swoje frustracje jadąc po innych. Żałośni jesteście. Pamiętajcie karma wraca. Żegnam was z.jeby. Żyjcie we własnym bagnie nienawiści . Gardzę wami pustaki.

Rysiek z klanu

Bądź człowiekiem, to nikt cię nie obsmaruja.

Miodzio
@Rysiek z klanu

Bądź qrwą internetową, to dla "dobra społeczeństwa" smarujesz po wszystkich?

@Rysiek z klanu

Człowiekiem powiadasz? Jestem i dlatego wiem, że cały czas ludzie podejmują decyzje bo to jest ich życie i ich wybory, dobre czy złe, nieważne. I nic nam do tego. Niech każdy żyje, jak chce. I tak kosekwencje swoich wyborów ponosimy sami.

Sok z gumijagód

????????Słusza i godna pochwały uwaga.Durnota większości z Was jest przerażająca."Durnota- osoba zachowująca się miemądrze tz..DUREŃ."Słownik SJP.

Magazyn

Czyżby rozgoryczony były pracownik?

Magazyn
@Magazyn

Twój pupil

Obserwator

Moi drodzy forumowicze, zamieszczając tego typu wpisy natury obyczajowej możecie krzywdzic nie tylko konkretną osobę, ale narażacie również wizerunek i postrzeganie naszej firmy, musicie mieć świadomość, ze wpisy na forum czytają również osoby z zewnątrz. Proszę, pamiętajcie o tym.

Bez Niku
@Obserwator

Mądre spostrzeżenie. Mam takie samo zdanie na temat tego forum. Z założenia miało być o pracy, a wyszło jak zwykle. Nasuwa się taka refleksja- Czy Ci , którzy mają najwięcej do powiedzenia, o życiu prywatnym innych osób, zdają sobie sprawę z tego, że pewnego dnia los się obróci przeciwko Nim i nie dadzą rady się obronić..." Pokażcie mi człowieka, a znajdę na niego paragraf"

@Bez Niku

Trzeba się liczyć z tym że gdy robi się takie rzeczy to kara jest sroga. Mama nie uczyła ? Zdziwiony ? Nie wszyscy postępują jak nasza parka firmowa. Mnie np. nie dziwi, to są tzw. konsekwencje swojego postępowania. Bardzo nam przykro i dziękujemy za dostarczanie nam cały czas powodów do rechotania . A komu się nie podoba niech pod stołem zaśnie. Na pikniku będę z wami toasty wznosił i do zdjęć pozował. Hahaha

Bez Niku
@anonymous

Mam odmienne zdanie ale szanuję Twoją wypowiedź. I szacunek za to, że można bez zniżania się do poziomu siegającego dna (bez wulgaryzmów ), wyrazić swoją opinię, jeżeli Ktoś czuje taką potrzebę.

@anonymous

Mama mnie wiele nauczyła ,a Ciebie chyba nie skoro piszesz takie bzdury.Jak widać mama zapomniała Cię nauczyć żeby nie wsadzać nosa w nie swoje sprawy szacunku do bliźnich.Znasz to powiedzenie"Szanuj bliźniego jak siebie samego"Nie trzeba tego komętować ponieważ te powiedzenie zawiera wszystko co jest wyznacznikem kultury osobistej i życia w społeczeństwie.

Obserwator

A więc według Ciebie forum ma służyć szantażowi i wymuszaniu decyzji personalnych...

Jola
@Obserwator

Nie dyskutuj z nią, to mała zawzięta pluskwa. Jutro będzie chodziła i udawała ,że to ona jest poszkodowana.

Stefan Batory
@Obserwator

A co mam iść do dyrektora żebyś się potem zemścił ? No weź pomyśl ty moralno dno. Nie umiem tak kłamać i ogłupiać jak ty. Na twoim miejscu sam bym odszedł. A kto cię tu szantażuje ? Wstydu nie masz obłudniku i honoru.

Jola
@Stefan Batory

Na jego miejscu w (usunięte przez administratora) bym miał :) Zdanie twoje i innych tu piszących, a ciebie mała pluskwo kiedyś dopadnie los. Za te obsrywanie wszystkich, jakim to trzeba być moralnym dnem...

Stefan Batory

Ja jej nie wybielam, ale czytam tutaj aluzje w jej stronę po raz kolejny i tak się zastanawiam które z gołąbków na to wpadło. Bo śmiać mi się chce. A niech składa, płakał nikt za nim nie będzie. Wręcz zadowolenie na twarzach i cisza na forum według mnie

Tereska
@Obserwator

Bardzo cenna uwaga.Ludziska opamiętajcie się...Czy ktokolwiek z Was pomyślał choć raz o wizerunku firmy? Wątpię i przykro jest czytać jak osoby które tu zajrzały mają negatywne zdanie o naszej firmie i ludziach tu pracujących:( a przecież nie jest tak tu źle i naprawdę mnóstwo fajnych ludzi pracuje ...

Katolickie miasto:0 To dopiero dobre....czy Ty nie widzisz co tu się dzieje...Przecież te same wpisy świadczą o czym innym.Owszem uważamy się za katolików,ale tak naprawdę większość to to to....nawet nie wiem jak ich nazwać bo brak słów co wyczyniają ludzie uważający się za katolików-SMUTNE,:( :( :(:(:(

Julia

Widzę, że ostatnio forum żyje sprawami natury obyczajowej, ale co mają zrobić Ci, którzy chcą przeczytać informacje, opinie i komentarze na temat MTI-Furninova Polska. Zachęcam wszystkie osoby, które pracują w tej firmie również do merytorycznej wymiany zdań, na temat tego, jakie rozwiązania stosowane przez tego pracodawcę są godne polecenia jako dobre dla pracowników. A jakich zmian oczekują jeszcze osoby zatrudnione.

Leszek Orzeszek

" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot? Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego." Pozdrawiam blond dziewczęta (moj3 ulubione ) _ róbmy swoje :-)

Ciocia dobra rada
@Leszek Orzeszek

Tak dziewczyny, nie przejmujcie sie, róbcie swoje dalej. Jesteście tak pracowite jak nikt. Żeby nie wy to nie wiem jak by ta firma funkcjonowala. I nie przejmujcie się że gadają o romansach. Co tam, raz się żyje.. Używajcie ile wlezie i tak już pół miasta wie i pyta co to za romanse w firmie. Takie pracowite kobiety i porządne jak wy to nie ma chyba nigdzie. A tu się was tylko czepiaja, to wcale nie prawda co piszą. Nu, nu, nu. Wy jesteście porządne i nieśmiałe.

Dziobak
@Ciocia dobra rada

Ciocia nie oceniaj dziewczyn przez swój pryzmat. Sama używałas i zobacz jak wyglądasz. Pozdrawiam falszywke:)

:D
@Leszek Orzeszek

Dzięki Czarek ;)

Ono

Zastanawiam się jak Wy po tym wszystkim będziecie z sobą współpracować? Na forum nawciskałyście sobie a w pracy będziecie się do siebie uśmiechać i udawać że o niczym nie wiecie?

Oczom nie wierze

Każdy wie o kogo chodzi powinni Was wy....lic z firmy za ten absurd na tym forum. Wstyd głupie dziewuszystka !!!

Ono

Dziewczyny co Wy robicie? I jedna i druga strona chyba faktycznie jest na haju... Kurde opamiętajcie się. Jesteście matkami, żonami, kobietami a poziom dyskusji na poziomie dna. Rozumiem żale, pretensje ale można się wypowiedzieć nawet na forum w bardziej cywilizowany sposób. Sama wcześniej odniosłam się do kilku komentarzy ale teraz tego nawet czytać nie można.. Uff idę sobie drina zrobić, bo na trzeźwo ta cała dyskusja jest nie doprzyjęcia

Brawo za odwagę

Koko

Mało pracy to szwaczka wypocznie i kontrolerka. Gorzej jak kontrolerka ładniejsza od szwaczki. Wtedy jedziemyyyy....

@Koko

Gorzej jak kontrolerka ma zbyt wysokie mniemanie o sobie...i ani inteligencji ani urody no ale co o sobie myśli to jej:)

On

Mało tego..... obie uwielbiają cudzych mężów

Mtijajowiec

Mam rozumieć, że odwaga to obsmarowanie anonimowo kogoś po imieniu? Banda pustaków!

Szwaczka

Panie z takim przebiegiem mierzonym w metrach bieżących fi... a nie sa w stanie nikomu tu ubliżć...

@On

Jak sie myśli tylko o j...u i to z cudzym meżem i choruje na pustogłowie to jakoś trzeba awansować

@Ktoś

A Ty masz tę inteligencję? Sądząc po Twoich wpisach to raczej masz jej niedobór...Nikt kto jest inteligentny nie będzie robił takich i innym podobnych wpisów.Jak to ktoś fajnie ujął"banda pustaków" Nic dodać nic ująć;)

Ona

Ja się dowiedziałam jedynie o waszej zawiści i zazdrości...Ale to żadna nowość. Przykre!

Jaką odwagę?Ha ha hi Ty wiesz chociaż o czym mówisz...też mi odwaga obsmarować kogoś w sieci....Odwaga to potrafić powiedzieć w twarz co się sądzi na temat drugiej osoby-to dopiero jest odwaga...a tak zwykłe pie....lenie kotka za pomocą młotka.Tchórze i banda kretynów to tylko tyle a nie odwaga.Proponuję zajrzeć do słownika i zapoznać się ze znaczeniem słowa:ODWAGA;)

Xd
@anonymous

Fakty mówią głośniej od słów

@anonymous

I tu się mylisz... Powiedzieć im w twarz, to nie zrozumieją.. to tak jakby plunąć świni w oczy to powie że deszcz pada...

@Pracownica

To po co wogóle strzępić języki?Skoro uważasz,że to nic nie da,a po drugie co Cię to wogóle obchodzi co inni robią- to ich życie.Może lepiej by było niech każy pilnuje swego nosa i nie intresuje się cudzym życiem.Lepiej zająć się sobą i swoimi sprawami niż mają mówić ,że jesteś plotkarą.No chyba że Twoje życie polega na zajmowaniu się plotami,ale jak wiesz nikt nie lubi plotkarzy o ludzi którzy wtrącają się w cudze życie.Zajmij się lepiej czymś bardziej pożytecznym co przyniesie radość Tobie i innym,a nie wypisywaniem tych głupot.Przyniesie to więcj porzytku niż tych przykrości jakimi obdarzasz opisywane osoby.Ty na próżno strzępisz język i nic z tego nie masz a łatka wścibskiej Ci zostanie.Nie osądzaj żebyś sama nie została osądzona.

Cd
@Koko

Wysokie o sobie mniemanie miewaja kanalie i dranie. Dziś łagodności oraz pokory w zasadzie się nie docenia, bo dominuje nieposłuszeństwo i agresywny sposób myślenia.

@anonymous

No akurat tak się składa że ta sprawa dotyczy każdego z nas..jednych mniej drugich więcej. Nikt tu nie pracuję dla siebie, każdy jest zależny od kogoś. One obie przez takie podejście wstrzymują pracę bo przecież samo się nie sprawdzi..

@Michał

Podobno duże zamiany się szykują na tapicerni. .... Tam dopiero będzie się działo :)))

Seba
@@Michał

Kominiarz idzie na tapicernie a jego (usunięte przez administratora) ma awansować.

Conform
@@Michał

Zmiany czasem są konieczne, lecz ich koszt jest zwykle spory, więc robienie zmian bez sensu, to jest pomysł całkiem chory. Radykał chciałby reformy robić oraz zmiany, lecz do odpowiedzialności nie chce być później pociągany.

@@@

Jakie wy jesteście puste :)

Zostaw merytoryczną opinię o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. - Kętrzyn

• Jak się pracuje w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 164.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 156, z czego 20 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.