MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Opinie o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Stefan

Fajna promocja i reklama firmy przy turnieju . Widać że firma prężna . Bądźcie dumni że w niej pracujecie .

@;
@Stefan

Dokładnie, widziałam zdjęcia z turnieju. Brawo MTI- piękny gest, zresztą nie pierwszy i niewątpliwie nie ostatni.

Filip

Szkoda, że nie potraficie docenić pracy w dobrej firmie. Pewnie nie jest idealna!!!

Xd

Ludziska, urlop, pić, (usunięte przez administratora) nie żałować, bieda musi pofolgować. Walić forum, wasze zdrowie :-)

Jasiek

Jeśli komuś nie odpowiada praca to może ją zmienić!!

@Jasiek

No i dlatego ludzie odchodzą. Nie sądzę, że firma utrzyma się z biura

Kaput
@Jasiek

Idioto ty nie będziesz mowic co mamy robic.Ta firma moze w koncu przestanie istniec.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Kos

Przyjmują na elektronike do MST za te same pieniądze,dają urlopowe bez problemu,lzejsza robota niz w tym Philipsie czy mti. Jest ogłoszenie na olx oferty pracy Polecam.

Sprzedawca proszków
@Kos

Dają urlopowe i kładę wypowiedzenie,kiedyś jak ktoś w mti pracował to byl ktoś a teraz to wstyd przyznać się że się tu pracuje olać tą firmę ciepłym moczem

Kominiarz
@Sprzedawca proszków

Kłamiesz ! Nie położysz.

Oby

Mam nadzieję że połowa ludzi nie wróci po urlopach tylko znajdzie sobie inną pracę,bo nie dość że świnie wywieszają plakat o stratach firmy to nawet grosza na urlop nie dali ch1j wam w du8e oby ta firma upadła a wszystkie te mordy co chodzą i nic nie robią i nazywają się przełożonym,zamiataly ulice za 1530 zł ! Wszystkim pracownikom produkcji życzę miłego urlopu .

Julia

No cóż, widzę, że ostatnie komentarze popychają to forum w stronę portalu randkowego, a moją rolą jest zadbać o to, aby znów wróciła tu merytoryczna wymiana opinii na temat pracy w MTI-Furninova. Zatem, bardzo proszę osoby aktualnie zatrudnione w tej firmie, aby ze swojego punktu widzenia, przedstawiły korzyści i mankamenty związane z pracą u tego pracodawcy. Oczywiście mile widziane będą choćby krótkie uzasadnienia przedstawionych komentarzy.

Julek
@Julia

Firma jak najbardziej godna polecenia. Rynek pracy pozwala co prawda na poszukiwanie lepszych ofert ale warto tu pracować . Nie jest idealnie ale dużo się zmienia na lepiej.

NS
@Julek

Chyba w birze bo na produkcji to zmieniają się stawki akordowe na "lepiej" ale dla firmy nie dla pracownika....

Kox
@NS

Masz rację , chcą wyrolować akordowców , trzeba się rozglądać za inną pracą.

Julek
@NS

Jeżeli tak jest faktycznie - proponuję zapytaj swojego przełożonego co się dzieje. Na pewno wyjaśni Tobie o co chodzi. Nie ma powodów aby zmieniać stawki akordowe na gorsze .

Xxxx
@Julia

Szkoda pisać (usunięte przez administratora) kiła i mogiła.

He
@Julek

He no to znowu stawki obcięte oko 15%na niektorych meblach.Mój przełożony nie potrafi odpowiedziec czemu tak się dzieje ... Julek może coś poradzisz?

Tapicer
@He

Krócej będzie, a co nasz przełożony wie?

julek
@Julek

Tak to system coś namieszal

Ramona rey
@Julia

czy pan dyrektor nie widzi tego że źle się dzieje że ludzie uciekaja co pracowali ponad 10 lat. co to ma być.

@Ramona rey

A kierownictwo na to dobra dobra

głos ludu
@Ramona rey

Nikt nie docenia doświadczonych pracowników.Jak odejdzie paru,którzy mają wiedzę i umejetności to nie będzie wesoło dla kierownika.Kto pociągnie produkcję,kto wyrobi 150-170 normy,kto przeszkoli nowych ludzi.Mistrzowie sami nie znają się na bryłach.Podobnie jest i z innymi działami, nie tylko na tapicerni.Ludzi,którzy maja dużą wiedzę o produkcji jest już naprawdę niewielu.Tak jak tych ,którym na firmie zależy.A jak widać to ostanio sytuacją firmy przejmują się bardziej zwykli ,,robole" niż kierownictwo

Ja myślałem że to jakaś reklama dla nas a to poskakała koło silosów i tarcicy, że wreszcie się czuje w tym mieście.. wśród silosów i tarcicy. http://www.nmketrzyn.pl/2018/07/ketrzyn-w-teledysku-oksany-predko-jak-wam-sie-podoba/

Pzpn

Panie pseudoprezesie miej litosc chociaż troche i daj ludziom wolne na mecze Polakow. Piłka nozna dla kibicow.

@Pzpn

Brawo!!!!!Dziękujemy za wyrozumiałość.

Reprezentacja Polski
@anonymous

Możecie już wracać do pracy ;)

:-)
@Reprezentacja Polski

Mistrz :)

Dyrektor

Odradzam wszystkim ta firme

Kasuja posty bo boja sie ze ludzie pisza prawde o firmie ze jest coraz gorzej.

abc
@anonymous

Prawda boli. Nawet jeżeli tylko mała część była prawdą to i tak boli.

Ono

Powie mi ktoś co się dzieję z tym forum.? Komentarze są kasowane a następnie pojawiają się znowu... wszystko bez ładu i składu

@Ono

Czymś w piecu trzeba palić ;)

@Ono

Podstawowe pytanie brzmi:Czemu kasowane są pozytywne opinie?

@Sok z gumijagód

Niestety ale kasowane są pozytywne i negatywne więc tym bardziej nie rozumiem tej sytuacji

Julia

@Nick, jaką dyskusyjną resztę masz na myśli? Czy mógłbyś przedstawić swoją opinię o firmie MTI-Furninova Polska? Jak określiłbyś tę firmę, gdybyś miał odpowiedzieć na pytanie kandydata do pracy, jakie są największe zalety pracy dla tego pracodawcy?

Tak tu na siebie piszecie, obgadujecie a podejrzewam, że na niejednej firmowej imprezie razem piliście i wypijecie.

Julia

Niniejsze forum powstało z myślą o swobodnej wymianie opinii na temat pracodawców, warunków pracy jakie oferują i zawodowych relacji między pracownikami. Zatem spróbujmy nadać mu charakter zgodny z założeniami. Ciekawa jestem, jakie trzy podstawowe zalety pracy w firmie MTI-Furninova Polska wymienialibyście najczęściej, a jakie z kolei wady zajęłyby trzy pierwsze pozycje. Czy uda się stworzyć taki ranking?

@Julia

Wg mnie, to chyba główną wadą jest obsadzanie wyższych stanowisk ludźmi po znajomościach. Często nie mających wiedzy, doświadczenia i bez tzw rekrutacji, bez której nie mogą zostać przyjęci chętni do prac fizycznych. Druga wada. To Ci "znajomi" ludzie jeśli się nie sprawdzą na jakimś stanowisku, to przesuwa ich się na inne lub tworzy nowe. Bardzo "ciekawa" polityka, zwłaszcza, że innych się zwalnia po wielu latach. Więc Pani HR w poszukiwaniu nowych pracowników, pkt o stabilnej pracy, może włożyć sobie między kartki w swoich mądrych książkach.

NS
@Julia

Napewno zaletą jest to ze jest sporo wolnego .3 tygodnie urlopu wolne miedzy świętami noi tydzień w maju .Wada to zdecytowanie brak szacunku dla pracownika nawet z dużym stażem a co dopiero dla młodych pracowników. MO im zdaniem dzieje się tak dla tego że pracownicy od najwyższego szczebla są tak traktowani i tak samo traktują swoich podwładnych. Na szczęście pojawiają się nowe możliwości a człowieka ze stażem nie da się po prostu zastąpić innym . Mam nadzieje ze włodarze firmy szybko to zrozumieją ze staż pracy jest ważny niejednokrotnie ważniejszy od wyksztalcenia. Pozdrawiam

@NS

"Mam nadzieje ze włodarze firmy szybko to zrozumieją ze staż pracy jest ważny niejednokrotnie ważniejszy od wykształcenia". Tzn. kto miałby to zrozumieć ?

Fryderyk
@Julia

Sądzę ,że firma jest godna polecenia.Wypłaty na czas,pakiet socjalny dobry,odzież robocza.Pan Dyrektor zawsze przyjmuje w poniedziałki jeśli ktoś ma problem zawsze może do niego się zgłosić.Jest otwarty i gotowy żeby wysłuchać problemów z jakimi spotykają się pracownicy,ale nie tylko bo również niesie pomoc ludziom w innych życiowych sytuacjach,co pozytywnie wpływa na jego wizerunek jako szefa,ale i też człowieka.Jestem zadowolony z pracy w Mti-Furninova.

@Fryderyk

Jeśli chodzi o wypłaty na czas, to faktycznie nie ma problemu. Reszta jest dyskusyjna.

Do pani Beaty z kadr

Pani Beatko proszę o więcej życzliwości i uprzejmości dla pracowników fizycznych. To pani jest dla Nas a nie My dla Pani. Pozdrawiam

Kolo
@Do pani Beaty z kadr

Słuszna uwaga.. zachowuję się jakby była conajmniej panią prezes

Do proszącego panią B
@Do pani Beaty z kadr

Czy mogę wiedzieć czym cię tak pani B. zdenerwowała ? Bo ja jestem w szoku że tak o niej napisano.

Do proszącego panią B

Nie wiem. Też jestem fizycznym pracownikiem i nie powiedziałbym tak jak ty. Moim zdaniem jest ok.

Ktoś
@Do proszącego panią B

Uprzejmą dla wybranych

@Ktoś

Zgadzam się w 100%

Ktoś

Nie, wystarczy ludzka życzliwość. Dla niektórych może to banał ale każdy z nas chcę być z godnością traktowany. Czy to tak wiele..?

Jak ktoś nie wie gdzie wpisać imię i nazwisko lub datę itp. to po co robić z niego geniusza ? Po za tym chyba macie troszkę za duże wymagania.

Pracownica
@Monika

A co korona ze łba spadnie jak pokażesz palcem gdzie imię i nazwisko wpisać? Dupe ciężko od krzesła ruszyć? To za co Wy w tym biurze pieniądze bierzecie skoro nie potraficie obsłużyć intetesenta? W firmie pracują różni ludzi, w różnym wieku. Jedni mniej drudzy bardziej inteligentni ale szacunek należy się dla każdego...

Zamiast skupić się na firmie, wyrażać swoje opinie o warunkach pracy, dzielić się pomysłami, to piszecie o życiu prywatnym czy intymnym pewnych pracowników. A kogo obchodzi kto się z kim bzyka. Ma to jakiś wpływ na działalność zakładu ? Żaden. A jeśli ktoś się nie wywiązuje ze swoich obowiązków i Waszym zdaniem przeszkadza, to wiadomo gdzie zgłosić. Ale jak widać, to większość z Was się nudzi, że tyle zaobserwowaliście.

Natalii

Brawo!!!!Masz rację to forum nie zdaje egzaminu,ponieważ większość piszących tu osób nie zna jego przeznaczenia i przez ich brak wiedzy zrobiło się forum plotkarskie.Sądzę,że Twój wpis niczego nie zmieni ,bo większość tych ludzi lubi tanią sensację i przykro mi to mówić jest po prostu.....:(

@Natalii

ks.Jan Twardowski "Wulgarny język świadczy o wewnętrznym chamstwie" Uważam,że jeśli ktoś używa słów uznawanych za wulgarne lub obelżywe,może to świadczyć o ubogim zasobie słownictwa lub braku poczucia własnej wartości.Przecież język polski jest piękny,zawiera mnòstwo wspaniałych słów,których niestety osoby wulgarne nie znają,gdyż nie posiadają bogatego słownictwa.Nie chcę nikogo tu obrażać,ale te wpisy są straszne dlatego PROSZĘ przyjmijcie do wiadomości,że z przyczyn przede wszystkim kulturowych uważa się,że NIE NALEŻY używać pewnych słów.....Pozdrawiam wszystkich kulturalnych ,a reszcie proponuję brać z nich przykład;) Ponieważ jak najbardziej można wystawić opinię w kulturalny sposób nie tracąc w oczach innych:)

Cham
@Ewa

Ewa nie pier dol głupot i nie opieraj się na tym co pieprzy Ks. Twardowski, bo badania mówią coś innego Inteligentni ludzie używają więcej przekleństw Przeklinasz nie dlatego, że masz mały zasób słów lub wybuchowy temperament, lecz dlatego, że charakteryzujesz się większą szczerością i prostolinijnością, które ułatwiają życie i dają Ci się skupić na ważnych rzeczach. Nauki o zachowaniu ludzi sugerują, że bardziej możesz ufać ludziom, którzy przeklinają, ponieważ mówią to, co myślą. Inne badanie dekonstruujące mit o przekleństwach pokazuje, że ludzie, którzy potrafią wymienić najwięcej przekleństw w ciągu minuty najczęściej mają wyższe IQ. Badanie wnioskuje, że bogaty zasób przekleństw jest znakiem retorycznego nadzorowania języka, zamiast próby ukrycia braków w słownictwie. Wygoogluj sobie. Pozdrawiam.

@Cham

Bardzo interesująca logika...Przecież każdy inteligentny człowiek wie,że nie ma potrzeby używać wulgaryzmów żeby mieć swoje zdanie i mówić wprost. Jak to ujołeś "być szczerym"Nie będę Cię przekonywała do swoich racji,bo skoro twierdzisz ,że tacy ludzie maja większe IQ to będziesz wiedział co mam na myśli.Wyrazìłam tylko swoją opinię i nic więcej.Sądząc po Twoim wpisie uważasz za rzecz sluszną i nie masz nic przeciwko temu żeby ludzie "kulturalni "wyrażali się w ten sposób.Niestety ja mam inne zdanie na temat kultury .Może lepiej żebyś to Ty zapoznał się ze znaczeniem słów : Człowiek kulturalny,ponieważ jak czytam Twoją wypowiedź zdaje mi się ,że mylisz pojęcia.Pozdrawiam życząc miłej lektury słownika słów polskich.;)

@Ewa

ło matko! jak nie urok do sra..... jak nie romanse to głupie pogaduchy :)

@anonymous

Zapytam wprost co masz przeciwko wymianie zdań? Przecież to w jaki sposób się wyrażamy i jak się zachowujemy świadczy o naszej kulturze nie widzę tu nic złego,a wręcz przeciwnie:może ktoś wyciągnie jakieś dobre wnioski ,bo zanik kultury osobistej stał się tak powszechny ,że aż strach myśleć iż można mieć tak spłaszczoną i uproszczoną wiedzę na temat kulturalnego zachowania się.Trąci to mi cofaniem się do epoki ludzi prymitywnych,ale tam takie zachowanie było ok,ponieważ byli ludźmi prymitywnymi jak sama nazwa wskazuje;)Ale cywilizacja od tamtej pory zrobiła ogromne postępy jakby ktoś nie zauważył....

Beata
@Ewa

Skończ Pie rdolic Ewka :-) podły wynikający z zawiści hejt z przekleństwami, żeby kogoś upokorzyć, a piękny soczysty bluzg dla podkreślenia zdanie to dwie różne rzeczy.

@Beata

Ha:) ha;) ha:) Nawet nie będę próbowała z Tobą polemizować ,ponieważ musiałabym użyć Twojego poziomu intelektu żebyś musiała cokolwiek zrozumieć ,a na to szkoda mi czasu;) bo w parę minut nie da się nadrobić braku podsawowej wiedzy o kulturze i dobrym wychowaniu.Udowodniłaś te braki już w pierwszych słowach swego wpisu;)

Rysiek z klanu
@Ewa

Ewciu wejdź sobie na inne forum albo podyskutujemy z księdzem Twardowskim albo z którymś z dużego kościoła lub małego albo z kim tam sobie chcesz. Jak ci się nie podoba to nie czytaj, ja np. klnę jak szewc i dobrze mi z tym. Po prostu to lubię i mnie to nie boli. A prawdę trzeba nazywać po imieniu a nie (usunięte przez administratora) nazywać koleżeństwem zażyłym itp. Dziękuję za uwagę i niech szlag trafi wszystkie córy Koryntu i figlarnych panów.

Rysiek z klanu

Podyskutuj*

@Rysiek z klanu

Nie będę dyskutowała bo nie widzę sensu....Powiem tylko tak, że to właśnie własnym zachowaniem reprezentujemy siebie .Forma w jaki sposób się zachowujemy i naszych wypowiedzi świadczy o naszej kulturze i naszym wychowaniu.Pozdrawiam ;)

@Rysiek z klanu

Nie będę dyskutowała ponieważ uważam,że nie ma to sensu.Powiem tylko tak,że to właśnie własnym zachowaniem się i formą naszych wypowiedzi świadczymy o naszej kulturze osobistej i naszym wychowaniu.Pozdrawiam;)

@Rysiek z klanu

Ale szacun,że nikogo nie obraziłeś pomimo użycia słów wulgarnych.Można? Jak widać można wurazić swoje zdanie i zachować godność.

Ziomek z Mti

Jak to w końcu z tym urlopem bo każdy gada co innego ?

Waldek
@Ziomek z Mti

5tyg w koncu jest wywieszona kartka

Kj

Z anonimem trudno dyskutować, każdy może napisać co chce, kiedy chce i podpisać się jak chce. Stanowisko kontrolera jakości jest dużym przywilejem, trzeba mieć na uwadze, że inni patrzą im na ręce. Mam nadzieję, że nikt nie uległ prowokacji i nie wrzucał tych żenujących wpisów. Prowokator niech nie oczekuje sensacji w dziale jakości, bo tej nie będzie. Poza tym te obrzydliwe jazdy, to już jest stalking. Współczuję tym, którzy zepsuli sobie weekend myśląc, jak komu dowalić. Te obrzydliwe jazdy podlegają pod stalking. Trzeba użyć rozumu i być ponad wszystko.

@Kj

Muszę cię zmartwić ale z obserwacji wynika że wiele osobników cudownie spędziło weekend na forum.

@Ono

Ha ha ha cudowny wekend na forum ha ha ha czy Ty słyszysz co mówisz? No chyba że takie przypały jak Ty uważają że mile się spędza wolny czas na plotach ,ale cóż jak nie macie żadnych zainteresowań i pasji więc jedyną waszą rozrywką jest tania sensacja to tylko Wam współczuć można:(

@anonymous

Matołku wczytaj się dokładnie w mój tekst....naprawdę nie rozumiesz o co mi chodziło? Niektórzy kochają sensacje, ploty, intrygi.. dlatego śmiem twierdzić, że mile spędzili czas.. Myśl, myśl to naprawdę nie boli ;)

@Ono

I jeszcze jedno.... Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że forma niektórych wypowiedzi zatrzymała się na poziomie podstawówki?

@Ono

Ha ha ha myśl myśl dobre sam pomyśl za nim kolejny raz napiszesz coś głupiego .

@Ono

Cd.Jak widać to myślenie sprawia ból,ale Tobie.Bo gdybyś nie wiedział to te forum nie służy plotkom ale zostało przeznaczone do wyrażania opinii na temat firmy,żeby ludzie którzy je czytają dowiedzieli się o tym jak wygląda praca,płaca itp i itd.Tobie taki ból sprawia myślenie,że o tym zapomniałeś;)

ono
@anonymous

Matko gdzieś Ty się chował ?W OHP?Serio? Jak czytam Twoje wypowiedzi to uwierz ale naprawdę nie wiem co mam Ci odpisać .Pozostaje mi tylko życzyć Miłego dnia ...Pozdrawiam :)

...

Trafiony sarkazm ???? Szkoda , że anonymous nie zrozumial

...
@Ono

To nie miały być znaki zapytania . ;)

@...

Nie wiem o którego anonimowego ćwoka Wam chodzi bo nie tylko ja piszę anonimowo ha ha.Jeżeli chodzi o ścisłość to wszedłem tu żeby czegokolwiek dowiedzieć się o firmie,ale ze smutkiem stwierdziłem,że to forum plotkarskie które nie ma nic wspólnego z przeznaczeniem tego forum.Dowiedziałem się tylko o plotkach i intrygach jakie są u Was w firmie i nic po za tym ciekawego.Szkoda bo wypisując takie rzeczy firma traci na wizerunku.Zaś z drugiej strony są osoby z których wpisów można wnioskować,że firma jest ok.Cóż będę musiał sam podjąć decyzję czy warto u Was się zatrudnić.To tylko tyle dla tych wszystkich którzy tak łatwo i żałosny sposób wyrażają opinię o innych nie zdając sobie sprawy,że to forum jest dostępne dla wszystkich.Pozdrawiam i radzę zastanowić się nad swoim postępowaniem,ponieważ to co robicie nie przynosi żadnej korzyści nikomu ,a piszących tu osobników stawia w złym świetle.

Wielbiciel Liliputow
@anonymous

A cóż to za nagła zmiana frontu:)ciagle piszesz o wewnętrznych sprawach firmy, i nagle rzucasz, ze jesteś osobą z zewnatrz??:)) i czemu zaczelas pisac o sobie w rodzaju męskim.?;))mała spryciula, ale łatwa do rozszyfrowania:))

@Wielbiciel Liliputow

GŁUPOTA-niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości.Termin ten używany jest w stosunku do osób o niewystarczającym ilorazie inteligencji. To dla tych wszystkich którzy zapomnieli znaczenia tego słowa,ponieważ Wasza głupota poraża!!!! Czasami człowiek sądzi,że już nic go nie zaskoczy,ale wchodzi na owe forum i dzięki niemu dowiaduje się,że ludzka głupota to studnia bez dna....

BT
@Kj

Nie ma co przejmować się tym, co mówią inni, bo innych jest dużo i każdy mówi co innego ;-)

Marcel
@Ono

Myślę,że nie tylko Ty tak myślisz.Ba -powiem więcej sądzę ,że każdy przyzwoity człowiek z Twoim zdaniem się zgodzi.Mało tego powiem więcej nie poziom podstawówki lecz przedszkola.Choć nie wiem czy w tym momencie nie obrażam przedszkolaków,bo za pewne nie jeden z nich ma więcej rozsądku jak Ci tu ludzie wydający te "cudowne" opinie...

Lena

No ja prioczytala opiniu o waszem zakladzie, mnie nuzna rabotac szto by dziengi poluczyc, no w filipsie rabota oczien spokojna, ludzi prijacielnej, nu szkoda, dziengi u was lutszyje

Sok z gumijagód

Głupcy zawsze mają najwięcej do gadania.Dramatem naszej epoki jest to,że GŁUPOTA zabrała się do myślenia;) ;)

smok
@Sok z gumijagód

Pamiętaj nigdy nie dyskutuj z głupim, sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

@smok

To dopiero trzeba być głupcem żeby dać się wciągnąć na ten sam poziom...

Tereska

Lena i inne osoby przepraszam Was za te głupie wpisy,ale jak sami wiecie wszędzie znajdzie się jakaś (usunięte przez administratora) która gardzi drugim człowiekim.Jest mi wstyd ,że są tacy ludzie wśród nas.Nie przejmujcie się tymi wpisami bo jak wiecie jest też grono ludzi którzy są tolerancyjni.Tylko tyle mogę powiedzieć na usprawiedliwienie tych wulgaryzmów .Wstyd,wstyd raz jeszcze wstyd:(

Natalii

Prawda, przydało by się, żeby ludzie się opamiętali, ale niestety... Jest jeden cytat: "Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, trzymają język za zębami." – Oscar Wilde. Zawsze się wypowiadają ci, którzy powinni mieć najmniej do powiedzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. - Kętrzyn

• Jak się pracuje w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 150, z czego 19 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 95 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.