MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Opinie o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Mlody pracownik

Juz tam nie pracuje dla tych co myślą że dalej daje się oszukiwać.. Wyjechałem za granicę. Kierownik nie poszedl na ugodę i "porzucenie pracy"

@Mlody pracownik

Brawo Ty jak tak dalej będzie to wszystkie godzinówki odejdą

Olek

Nie wszyscy . Są tacy co mają dobre godzinowki. A nic nie robia

Fryderyk
@Olek

Chodź i pokaż kto nic nie robi...no chyba że mówisz o sobie....

katolik

Nie pieprzcie takich głupot o firmie MTI , bo ktoś pomyśli , że macie racje a wcale tak nie jest . Firma jest bardzo porządna , wypłata zawsze jest 10-tego , a czasami nawet wcześniej :) . W tej firmie jest również dużo wolnego . Majówka , tydzień wolnego . Urlop w lipcu 3 tygodnie wolnego , do tego 600 zł na wakacje pod gruszą . Grudzień , święta 12 dni wolnego . Gdzie tak macie ?! Nigdzie ! . Uważam , że MTI jest najlepszą firmą w Kętrzynie . Fakt , płacą najmniej w naszym województwie jeśli chodzi o podobną branże , ale na Kętrzyn jest to naprawdę bardzo dobra praca . Jeśli chodzi o ludzi pracujących tam , to fakt zgodze sie z tym , że niektóre osoby nie powinny być na stanowiskach Mistrza czy Kierownika . Małolaci ukrywają sie po kiblach i tam ćpają ... Powoli robi sie jak w Philipsie , komuś coś powiesz a na drugi dzień cała firma o tym wie . Nie rozmawiajcie z nikim , bo każdy wali z ucha , róbcie swoje i tyle , to nikt wam nie będzie sie wpierniczał w robote . Moja ocena firmy to 7.5 / 10 , więc uważam , że jest tam dobrze . Gdyby nie było tam co niektórych osób byłoby bardzo fajnie . Pozdrawiam :) Z Bogiem :)

@katolik

Gdzie? DFM , bo juz to nie jest mebelplast. Wypłata zawsze 10 nawet wczesniej, jest też dużo wolnego (płatnego) majówka 11 dni wolnego, przełom lipca sierpnia urlop 3 tygodnie, wakacje pod grusza 1000 zł dodatku, premia roczna motywacyjna ? to was zaskocze.. srednie miesięczne pobory wyłączając grudzien, styczen luty.. czemu? ponieważ jest dużo wolnego i zaniża premie.. wychodzi kolo 3400.. Tak taka premia.. i tym sposobem ludzie nie chodza na L4.. fajnie w grudniu dostac kolo 6500 zl nie? oczywiscie ci co sa na zwolnieniu też dostaja premie ale adekwatnie niższa. ustawione są progi procentowe.. Czytam tu ze kiepsko z dojazdami .. ludzie koszt biletu miesięcznego to koszt 150 zl. zarabiając 3200-3400 i tak zostaje ponad 3000 na reke.. Szacunek pracowników.. W MTI nawet "dzien dobry" niekiedy nie odpowiadaja.. tam? sam dyrektor codziennie przychodzi i wita się z pracownikami.. I co z tego że montażysta, czy klejarz ma ręce brudne od pracy. Stanie jeszcze i porozmawia chwile... A wiecie co jest motywujące? To że cenią tam pracowników. Nie padają słowa.. "na twoje miejsce 10 chętnych", "nie pasuje to sie zwolnij" . Przyjdzie dyrektor, kierownik i jeszcze pochwali ze wykonaliśmy kawał dobrej roboty. Poruszę temat otrzymania urlopu.. Nie oszukujmy sie .. w MTI niekiedy na przysłowiowe kolana trzeba było paść aby dostac urlop w ciągu tygodnia. Jeszcze za czasów Ryszarda.. było ok. trochę pogadał, pojęczał ale urlop dał. W DFM wypisujesz kwit i cię nic nie obchodzi. Zaznaczasz tylko czy chcesz ten dzien odrobić czy nie.. i nie jest to kwitek " urlop na żądanie" tylko firma wie ze pracując na 2 zmiany niekiedy ludzie potrzebują wolnego ,aby załatwić swoje sprawy.. Socjal.. kolejny temat. Powiem Wam ze np. paczki dla dzieci w MTI wołają o pomste do nieba.. reklamówka chipsów , żelkow, kilka batoników.. gest miły ok, ale inne firmy nie są wcale inne, a czasem nawet lepsze. Specjalnie siadłem i policzyłem ile kosztowała paczka w DFM. wiec? kwota 156zł to nie była jednorazówka wypelniona do połowy.. czekolad mnóstwo, słodycze z górnej półki.. i co ciekawe dla każdego dziecka, a nie jak w MTI od 3 roku zycia :D Lepiej wydać Wasze pieniądze na wyjazd do Grecji na 3-4 dni i jeszcze podpisac oswiadczenie ze sie wtedy rezygnuje z dodatku " pod grusza". NC Obudzcie sie. Wiadomo ze MTI i philips to największe firmy w NKE. to one ustawiaja rynek pracy, wasze zarobki.. ale starczy popatrzec troche dalej niz w swoim gnieździe.. jest o wiele lepiej. Nie długo w Kruszewcu powstanie duża firma produkująca folie.. kolo 300 osob. DFM w lidzbarku chce otworzyć zakład.. Ludzie jest duzo możliwosci i zamiast krzyczec, płakac, wyzywac tu na forum, zmiencie podejscie do swojego zycia i swojej wartosci. Może wtedy "Ci wyżej" zareagują.

xxx
@W I E C I E

Droga wolna.

@katolik

Święta racja;)

Młody pracownik

Odradzam tą firmę każdej osoby która chce znaleźć NAWET STABILNE ZATRUDNIENIE . Ciężka praca fizyczna za najniższą krajową bez możliwości podwyżki nawet po roku czasu. Kierwonik tapicerni który potrafi się smiać w twarz gdy upominasz sie o to co się Tobie należy. Niestety rzuca słowa na wiatr, obiecuje jedno, a robi drugie. Prawda jest taka, że w LIDL'u zarabiają więcej niż w tej wspaniałej firmie. Conformy dostają podwyżki w taaajemnicy przed innymi działami . Pracownik który wkręca nożki zarabia 18zł/ godz . Gdy ktoś na zakładzie nr1 musi fizycznie pracować nosząc wiecej niż przypisane w umowie 30kg ---- ZA 12.50 zł. PS: Niestety nasz kierownik jest taki że gdy mu nie pasujesz . Przeniesie Ciebie na inny zakład rozdzielając Cie od najlepszych znajomych z życia prywatnego + zmieniając Twoją zmianę na przeciwną obiecując coś, czego oczekujesz . Nowi pracownicy ? Każdy słyszał od świąt nikt nie widział aż do dziś . Strach połamać sobie cokolwiek, ponieważ zostaniesz osądzony o "lewe zwolnienie" . I przez rok czasu brak "nagrody" ? Bo naganna . Cyrk

Zgadzam się z Tobą w 100% Precz z tą przeklętą firmą

Stara wyga
@Młody pracownik

I teraz weź pomnóż to przez 100 pracowników, którzy uważają że są wyjątkowi. Że podwyżka się należy bo już rok pracuję, jestem pracownikiem z dłuuugoletnim stażem i sam doszedłem do wszystkiego. Bez goworka, bez użalania się nad sobą. Pracownik, jak się wykaże, zawsze zostanie dostrzezony. Ale niestety zawsze będzie szary margines, który płacze i ma pretensjonalne podejście do życia. Życie to niejebajka, idź do Lidla. Zrób miejsca zdolniejszym, którzy chcą pracować. Wiem jedno, fajnie się czyta te forum i widzieć jak kilka młodych osób chce rewolucji w firmie z 25letnim stażem :D. Mocno kibicuję wam szczeniaki i nieudaczniki, jest co czytać w wolnym czasie.

He
@Stara wyga

He czyli uważasz ze praca za najniższą krajową jest wporzadku i mlody opowiada głupoty? Ostatnio rozmawiałem z jednym z nich twierdzi że jak miesiąc nie ma 21 dni to nie ma nawet najniższej krajowej i firma musi mu dopłacić i nie zostanie po godzinach bo wtedy z nadgodzin mu zabiorą do najniższej i to jest ok twoim zdaniem ?

czak
@Stara wyga

o czym ty w ogóle piszesz. Czowieku.. Pracowałem 12 lat i w tym czasie podwyżka była 2 razy. z 9zł na 10zl. Piszesz o wykazaniu sie? Chyba w lizaniu d*py i strzelaniu z ucha. I uwierz coraz mniej ludzi bedzie przychodzic do MTI bo tak bedą wybierac Lidl albo biedronke. A prezes dalej nie wie skąd ludzi pozyskac.. może to doby pomysl z ukraincami i "panami" z Dublin :)) Tobie też mocno kibicuję , abyś któregoś dnia wyszedł z pracy z podniesioną głową, z honorem i bez oglądania się za siebie. pozdro

Stara wyga
@czak

Nie jest moim zamiarem obrażanie Ciebie, czy innych. Ale skoro 12 lat pracy i dwie podwyżki i stoisz na 10zł... (stałeś - w tej chwili minimum to 12 dla pracowników godzinowych). To wybacz, ale jednak upewniłeś mnie, że to z Tobą jest coś nie tak!

czad
@Stara wyga

Pracowałem na akordzie. Jeżeli tak dokładnie śledzisz poczynania firmy to powiedz ile było podwyżek akordowych od 2006 do dnia połączenia premii do stawki akordowej? A czemu jest 12 zl teraz? dodali premie ot co. wiec nie mow ze stałem w miejscu bo wszyscy akordowcy tak mieli. jedynie jeszcze pracownicy godzinowi na maszynowni mieli jakieś podwyżki. Tylko teraz zadaj kazdemu z nich pytanie.. czy chcą przejść na montaż na akord :)) Teraz to wiem, upewniłes mnie, ze już dawno wyłączyłeś myślenie... polecam film "In Dubious Battle" 2016r moze wyciagniesz wnioski... Chociaż patrząc na twoje myślenie, to wiem nie zrozumiesz tego filmu..

@Młody pracownik

To po co tu jeszcze pracujesz skoro tak źle?Ja bym na Twoim miejscu dawno zmienil pracę,a nie narzekał...Tak więc nie jest tak jak mówisz skoro nadal tu jesteś...

@anonymous

Ty młody pracowniku weź się lepiej za robotę,a nie wypisujesz tu te bzdury.Ciągle wisisz na telefonie,gadasz to z tym to z tamtym,a robota sama się nie zrobi więc piszesz te bzdury jaki to Ty pokrzywdzony jesteś ,jak to firma w ciula leci itd.Tylko firma płaci za wykonanie pewnej określonej pracy ,a nie za dłubanie w nosie i udawanie,że się pracuje i palenie fajek.Żeby oczerniać firmę trzeba najpierw być samemu w porządku.Tak więc młody pracowniku do roboty raz jeszcze do roboty i jak już się wykarzesz to wtedy pogadamy...

W I E C I E

POLECAM!!! Chyba to jedyny sposób , aby firma zaczęła rozmawiać z pracownikami. Jak założyć związek? http://ozzip.pl/kzi/item/9-jak-za

Solidarnosc
@W I E C I E

Takich ludzi jak Ty potrzeba więcej. Jestem za aby utworzyć związki zawodowe

@Solidarnosc

Tylko nie zapominaj,że związki zawodowe nie bronią leserów i nie słusznych racji ...

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Spalony na mahoń

Szczęść Boże Wszystkim Poprzewracało się wam w głowach. Nie doceniacie co macie. Dostaliście palec i teraz chcecie całą rękę. Idźcie na budowę za tę samą albo gorszą stawkę. Firma jest porządna i przestańcie pisać te wszystkie oszczerstwa. Jak wszędzie jest coś nie tak ale bez przesady. Jeśli coś jest mocno nie tak to idźcie do dyrektora w poniedziałek i pogadajcie z nim. Na pewno was wysłucha i zwróci uwagę komu trzeba. A wy tylko na czacie gorzkie żale i pretensje że pracować w pracy trzeba, tyłek obrabiacie niewinnym ludziom. Zapraszam na budowę i umowę zlecenie 13,7 brutto, własne ciuchy i o socjalu zapomnij. Docenicie gdy stracicie. Nawet nie wiem jak nazwać tych wszystkich źle piszących. Wielkie murzyńskie pęto im w tyłek.

@Spalony na mahoń

Nie rób jaj . Na budowach już dawno zarabia się więcej niż tyle ile podałeś/aś . Ktoś się w czasie zatrzymał ?

@Q

No to idź na tę budowę i zarabiaj te twoje więcej i pogadaj sobie z tą inteligencją tam pracującą. Związki zawodowe chcą zakładać, pieniędzy ile by nie dali więcej to i tak wam będzie źle, tacy już wy piszący tutaj jesteście. Wy chyba wszyscy jesteście od Ryszarda Swetru z .N Dajcie już spokój i skończcie narzekać. Uśmiechnijcie się a świat uśmiechnie się do was.

Ono

A ty co? Pisdzielec?

@Spalony na mahoń

W jednym poście sam sobie zaprzeczasz. Obrażasz budowlańców i chcesz aby świat się do Ciebie uśmiechał . Nie interesuje mnie Twoja opinia więc się nie podniecaj.

@Q

Skoro nie interesują Cię opinie innych to po co je czytasz?

@anonymous

Nie interesuje mnie opinia tej konkretnej osoby . Ktora myśli o murzynskich pętach. Proszę czytać ze zrozumieniem .

@Q

Ja nikogo nie obrażam i nie mam zamiaru, to wy w większości tu sypiecie nazwiskami i obelgami do innych i za to te pętko sie im należy. A prawda jest taka że szukacie dziury w całym. Bądź pozdrowiony Q.

Robot

Panie dyrektorze prosze przyjsc na tapicernie na jedynkę , druga zmiaana. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Tapicer

Nasz kierownik to Czadoman, lubi rudzielcow

@Tapicer

Wasz kierownik to nie złe ciacho;)

Ktoș
@Tapicer

To już nie czarne? :)

Abc
@Tereska

I nawet sympatyczne ciacho .Poczekam aż polubi blondynki.Kerowniku jesteś suuuper !!!

JA
@Abc

Czyżby następny romansik w powietrzu?

@JA

Eeee tam od razu romansik...Stwierdzamy fakt i tyle...

raper z mti

W końcu kurcze 9 dni wolnego od tej popieXXXrdolonej roboty w tej zjeXXXbanej firmie . Troche odpoczne sobie od fałszywych mord ! ;/

@raper z mti

A w poniedziałek będzie tak, OJEJU JEJU JAK FAJNIE BYŁO NA WYCIECZCE, ZALUJ ZE NIE POJECHAŁAŚ/EŚ. MÓWIĘ CI. To ja dziś już wam mówię nie posrajta sie.

onna
@Zeus

To Ci powiem, że posramy się ze szczęścia :))))

@onna

Biorę na żądanie w poniedziałek, bo boję się że zwymiotuję. A ty pampersa załóż onna ;)

Ono
@Zeus

Bierz wypowiedzenie, zrobisz dobrze wszystkim :)

@Ono

Ty mi zrób dobrze ale pod stolem. Wypowiedzenie to można złożyć a nie wsiąść. Bierz się za naukę i wracaj do szkoły..

@Zeus

Wsiąść to możesz na konia :-) odsyłasz do szkoły a sam jesteś analfabetą .

@NS

Niestety słowniki w systemie Android się wtrącają a po wciśnięciu Odpowiedź nic już nie możemy zmienić w naszej opinii.

@Zeus

Gdybyś nie był analfabetą to napisał byś "wziąć " i nic by nie zmieniło ale jesteś analfabetą i chciałeś napisać "wziąść"

@raper z mti

Nie patrz w lusterko to nie zobaczysz fałszywej mordy grzbiecie :)

Nim
@Zeus

Ale było (usunięte przez administratora) na wycieczce!!!!! Posrałeś sie ? I dobrze (usunięte przez administratora)

@NS

Tak, tak i co jeszcze ? Poopowiadaj coś o wycieczce bo coś mi stoi na żołądku i muszę zwymiotować.

@Zeus

I jeszcze jesteś głąb a poprawisz innych. Ps. Na wycieczce nie byłem niestety .

@NS

Nie będę cię obrażał bo jakoś bez satysfakcji na forum takie zachowanie dla mnie. Ale ty NS jak nie byłeś to umyj dobrze uszy na jutro. Bo będzie oh, ach, ech itp. Do jutra.

@Zeus

Prosze bardzo: super ekipa, przepiekne widoki, niesamowite zabytki, pyszne jedzenie, swietna zabawa, ekstra pogoda i niezwykla przygoda poznania i poobcowania z inna kultura w kolebce naszej cywilizacji. Jest sraczka??

Abdul

Egzotyczna przygoda.

W I E C I E

Witajcie. Czytam i wyciągam wnioski. Piszecie, ze w MTI źle.. inni że dobrze.. bodajże @katolik pisze gdzie lepiej? Odpowiem. DFM , bo juz to nie jest mebelplast. Wypłata zawsze 10 nawet wczesniej, jest też dużo wolnego (płatnego) majówka 11 dni wolnego, przełom lipca sierpnia urlop 3 tygodnie, wakacje pod grusza 1000 zł dodatku, premia roczna motywacyjna ? to was zaskocze.. srednie miesięczne pobory wyłączając grudzien, styczen luty.. czemu? ponieważ jest dużo wolnego i zaniża premie.. wychodzi kolo 3400.. Tak taka premia.. i tym sposobem ludzie nie chodza na L4.. fajnie w grudniu dostac kolo 6500 zl nie? oczywiscie ci co sa na zwolnieniu też dostaja premie ale adekwatnie niższa. ustawione są progi procentowe.. Czytam tu ze kiepsko z dojazdami .. ludzie koszt biletu miesięcznego to koszt 150 zl. zarabiając 3200-3400 i tak zostaje ponad 3000 na reke.. Szacunek pracowników.. W MTI nawet "dzien dobry" niekiedy nie odpowiadaja.. tam? sam dyrektor codziennie przychodzi i wita się z pracownikami.. I co z tego że montażysta, czy klejarz ma ręce brudne od pracy. Stanie jeszcze i porozmawia chwile... A wiecie co jest motywujące? To że cenią tam pracowników. Nie padają słowa.. "na twoje miejsce 10 chętnych", "nie pasuje to sie zwolnij" . Przyjdzie dyrektor, kierownik i jeszcze pochwali ze wykonaliśmy kawał dobrej roboty. Przypomni pracującym na godziny , że to akordowcy pracują na nich. SAM MÓWI , ŻE WSZYSCY AKORDOWCY PRACUJĄ TEŻ NA JEGO POBORY I JEST ZA TO WDZIĘCZNY. Poruszę temat otrzymania urlopu.. Nie oszukujmy sie .. w MTI niekiedy na przysłowiowe kolana trzeba było paść aby dostac urlop w ciągu tygodnia. Jeszcze za czasów Ryszarda.. było ok. trochę pogadał, pojęczał ale urlop dał. W DFM wypisujesz kwit i cię nic nie obchodzi. Zaznaczasz tylko czy chcesz ten dzien odrobić czy nie.. i nie jest to kwitek " urlop na żądanie" tylko firma wie ze pracując na 2 zmiany niekiedy ludzie potrzebują wolnego ,aby załatwić swoje sprawy.. Socjal.. kolejny temat. Powiem Wam ze np. paczki dla dzieci w MTI wołają o pomste do nieba.. reklamówka chipsów , żelkow, kilka batoników.. gest miły ok, ale inne firmy nie są wcale inne, a czasem nawet lepsze. Specjalnie siadłem i policzyłem ile kosztowała paczka w DFM. wiec? kwota 156zł to nie była jednorazówka wypelniona do połowy.. czekolad mnóstwo, słodycze z górnej półki.. i co ciekawe dla każdego dziecka, a nie jak w MTI od 3 roku zycia :D Lepiej wydać Wasze pieniądze na wyjazd do Grecji na 3-4 dni i jeszcze podpisac oswiadczenie ze sie wtedy rezygnuje z dodatku " pod grusza". NC Obudzcie sie. Wiadomo ze MTI i philips to największe firmy w NKE. to one ustawiaja rynek pracy, wasze zarobki.. ale starczy popatrzec troche dalej niz w swoim gnieździe.. jest o wiele lepiej. Nie długo w Kruszewcu powstanie duża firma produkująca folie.. kolo 300 osob. DFM w lidzbarku chce otworzyć zakład.. Ludzie jest duzo możliwosci i zamiast krzyczec, płakac, wyzywac tu na forum, zmiencie podejscie do swojego zycia i swojej wartosci. Może wtedy "Ci wyżej" zareagują.

Ελλάδα

Co tu dużo mówić... Havana, ooh na-na... :D

Wolter

Rozważ, jak trudno jest zmienić siebie, a zrozumiesz, jak znikome masz szanse zmienić innych. Wolter

Ile tam u was można zarobić? Pracuje kilka lat w Philips, ale bym coś już zmienił. Dwójkę na rękę chociaż się dostanie bez łamania pleców codziennie ?

@Paweł

Zapomnij

Ta, kadrze nic nie zabiorą.Też chciałbym miec 2700 na rękę,zawodówke i być mistrzem :p.A ludzie po studiach charować jako zwykły robol

Sok z gumijagód

Widocznie kiepskie studia mają skoro na produkcji pracują.. Taka jest prawda bo w obecnych czasach to wszyscy to studia mają,ale cóż z tego skoro poszli na nie tylko dlatego żeby mieć wyższe wykdztałcenie i nic po za tym...Każdy kto skończył dobre studia ma adekwatne zarobki i pracę do ukończonych studiów.Tak więc nie ma co narzekać,że ktoś po studiach pracuje na produkcji.Jakie studia taka praca.Trzeba było nie iść na łatwiznę tylko skończyć dobre studia np.Techniczne...ale żeby takie studia skończyć to najpierw trzeba mieć coś w głowie...

dziadzia

O czym ty piszesz fikołku dobre studia? Tu jeszcze niedawno kierownicze stanowiska piastowali ludzie po OHPie, powiedz mi jak tak wykwalifikowana kadra da się komukolwiek wybić, jak program szkoły podstawowej był dla nich nie do ogarnięcia? W tej firmie ja i większości innych nie wykształcenie i umiejętności decydują o poborach i stanowisku tylko odległość nosa od pośladków szefa...wiec jeśli masz tu głosić takie tezy to sobie daruj....

Xmen
@Sok z gumijagód

Twój wpis wyraża wszystko. Wypowiedź godna gimbazy. BrawoTy!!

@Sok z gumijagód

Haha dobre studia może ty i masz ale ogłady za grosz. Po wpisie można wnioskować że słoma z butów wystaje... Powiem tylko jedno koleżanko, w swoim życiu spotkałam wiele osób po podstawówce ale swoją mądrością życiowo przewyższają Was intelektualiści o głowę. GRUNT TO BYĆ CZŁOWIEKIEM DLA KAŻDEGO, BEZ WZGLĘDU NA JEGO POCHODZENIE, WYKSZTAŁCENIE I ZASOBNOŚĆ PORTFELA. POZDRAWIAM WSZYSTKICH TYCH NIEDOUCZONYCH

Michael Jackson, Earth Song
@Sok z gumijagód

Odnoszenie się do postu sprzed 9lat ? Trochę się poprawiło już OHaPki po za korytem, Dziadzia ma racje, kto trufli nie szuka w tyłku przełożonego to może dalej być pracownikiem złotym a i tak będzie czarny.

@Pracownica

Ja nie mam nic do ludzi z brakiem wyksztalcenia bo jak sama mówisz liczy się to jakim kto jest człowiekiem...tylko niech Ci wykształceni nie narzekają,że pracują fizycznie ...Jakie studia taka praca i cała filozofia...to tylko tyle albo aż tyle Pozdrawiam wszystkich gorąco i życzę więcej optymizmu i wiary w drugiego człowieka,tylko najpierw zacznijcie od samych siebie...

@anonymous

Bzdura, bzdura, bzdura... przecież wiadomo każdemu że można mieć pokończone fakultety ale jak nie masz znajomości to i studia techniczne nie pomogą

@Pracownica

Nie chcę tu używać brzydkich słów ,ale bzdury piszesz.Znam i sam pracuję bez rzdnych znajomości.Trzeba mieć wiedzę i coś w głowie ...wówczas nie trzeba żadnych znajomosci bo sam dobrze się sprzedasz jak coś sobą reprezentujesz i masz coś ciekawego do zaoferowania...cała tajemnica.Najwidoczniej nie miałeś nic ciekawego do zaoferowania swojej firmie skoro ryjesz jak wół po studiach????

@anonymous

Skoro tak jest to poproszę jakiś przykład z naszego podwórka...kto w tej firmie dostał posadę za intelekt, zaangażowanie i wykształcenie. Zachęcam do dyskusji, ale cos mi się wydaje ze to znikome jednostki, zaczynając od liderów na kierownikach kończąc....Oczywiście można się dobrze "sprzedać" lub cos zaoferować, szczególnie na integracjach wyjazdach na jachty czy wycieczki ale gwarantuje ze nie intelekt tam cenią tylko oddanie i wazeliniarstwo ...tak jak do tej pory. Wiec porady z podręcznika PR oraz HR cytuj na egzaminach, bo każdy pracownik ma cos do zaoferowania firmie tylko kolejka do pośladków przełożonego jest tak długa, że wielu odpuszcza już na starcie!

@anonymous

No tak, grunt to się sprzedać:)

@Pracownica

Faktycznie mając taki tok rozumowania to Ty daleko nie zajdziesz????;)

@dziadzia

Skoro masz coś ciekawego do zaoferowania to zrób to,a nie czekasz nie wiadomo na co?Dobre pomysły są zawsze mile widziane i na pewno są brane pod uwagę,ale najwidoczniej nie jesteś wart zaintetesowania skoro tylko potrafisz narzekać i mówić jak to źle i kto komu wchodzi gdzie...Zamiast narzekać i wymyślać te wdzystkie bzdury poświęć czas i energię na stworzenie jakigoś ambitnego planu ,który przyniesie korzyści Tobie jak i firmie...

@anonymous

Ale to właśnie Twój tok myślenia ;)

@anonymous

Naprawdę tak uważasz? Powiem Ci, ze kilka z nich zostało wprowadzonych, ale niestety wszyscy zapomnieli kto je wymyślił. Powiedz do czego Ty doszedłeś/szłaś w firmie i dzięki czemu....ja już dawno dałem sobie spokój z tą firma tu karierę robią wazeliniarze i kapusie. Korzyści dla mnie? Dostane 0,5pln podwyżki co 3 lata hahah tu przychodzę tylko po składki i ubezpieczenie :) jak mi płaca tak im pracuje... a energie przeznaczam na prace po godzinach.... bo tu tylko garbu się można dorobić, nie pisze tego wszystkiego żeby się zalicz tylko żeby ludzie którzy zdecydują się na prace tutaj wiedzieli co ich czeka i jaka ścieżkę obrać żeby do czegoś dojść hahah

@Pracownica

Nie będę marnował czasu żeby Ci wytłumaczyć co w dzisiejszych czasach oznacza słowo sprzedać się na rozmowach kwalifikacyjnych..Proponuję wygoglować w necie;)

@dziadzia

Skoro tak to widzisz to czemu tak długo tu siedzisz?Przecież byłeś młody pełen zapału i energii świat należał do Ciebie i co się stało,że jesteś gdzie jesteś i narzekasz?Czemu nie wziełeś sprawy w swoje ręce i nic z tym nie robiłeś...Przecież miałeś wybór...więc jak słyszę takie lamenty wówczas przychodzi mi tylko jedno do głowy-Za brak sukcesów I porażki najlepiej jest obwiniać innych...Zastanów się nad sobą i pomyśl czy rzeczywiście zrobiłeś wystarczająco dużo żeby było Ci lepiej a może jesteś zwykłym nieudacznikiem?Ale ja Ci w tym nie pomogę musisz sam sobie szczerze odpowiedzieć...i nic tu nie da pomiatanie ublizanie wyzywanie itp itd...Pozdrawiam.

@anonymous

Haha a to takie kończyłeś studia techniczne? Naczytasz się w necie i zgrywasz intelektualistę haha bravo. Naucz się jeszcze czytać między wierszami

@Pracownica

Szkoda wysiłku i czasu na osoby Twego pokroju....Nigdy nieudacznik nie zrozumie człowieka sukcesu...Lepiej jest mu skupiać się na obwinianiu całego świata niż wziąć się za swoje zycie:(

@anonymous

Prawdopodobnie dzięki temu nieudacznikowi ten człowiek sukcesu jest tam gdzie jest. Nie mam wykształcenia wyższego, jestem zwykłym pracownikiem fizycznym ale znam swoją wartość i nie pozwolę sobą pomiatać. Dla tej firmy poświęciłam bardzo wiele i teraz zastanawiam się w imię czego? Po tylu latach pracy przyszło mi usłyszeć że jestem nieudacznikiem jakie to ludzkie :(

@Pracownica

To chyba wszystko tłumaczy...nie jesteś docemiana i z tąd ta gorycz,a przecież w Twoim mniemaniu tyle poświęciłaś tej firmie...szkoda tylko ,że po 20 latach doszłaś do takich smutnych wniosków:(

@Pracownica

Zgadzam się bzdura bzdura bzdura raz jeszcze bzdury gadasz i nic więcej aż przykro czytać .Sam jak i mnóstwo moich znajomych mają dobrą pracę i wynagrodzenie adekwatne do niej bez żadnych znajomosci pleców czy układów...Ludzie w jakiej epoce kamienia łupanego wy się zatrzymaliście?

@anonymous

Przestań zachwalac ta firmę.Ludzie w tej firmie są fałszywi.

@anonymous

Mylisz się, tu nie chodzi o to czy jestem doceniana przez kogoś czy nie. Tak jak pisałam wcześniej, znam swoją wartość i wiem że że swoich obowiązków wywiązuję się tak jak tylko potrafię najlepiej. Na wynagrodzenie chyba jako jedna z nielicznych też nie narzekam... ale drażni mnie najbardziej kiedy ktoś próbuje zadzierać nosa tylko dlatego że ma np. studia albo jest na stanowisku kierowniczym. To dla nas pracowników fizycznych należy się szacunek, bo to my odwalamy całą czarną robotę a Wy tam wyżej spijacie śmietankę. Tak wiem, rozumiem taka kolej rzeczy ale przynajmniej Nas szanujcie

Kolo
@anonymous

Powiedziała ta co liże i włazi najbardziej....

@Pracownica

Przepraszam bardzo ale ja szanuję wszystkich bez wyjątków i zawsze doceniam pracę ludzi z produkcji bo gdyby nie wy to również nie byloby miejsca dla nas...a jeśli chodzi o całą resztę to już tu zostało powiedziane...Nie możesz też teierdzić że wszyscy z wyższym wykształceniem zadzierają nosa,bo to samo można powiedziec o ludziach mniej wykształconych...Przecież jesteś na tyle duża żeby wiedzieć o tym ,że kulturę osobistą wynosi się z domu i nie ma tu nic do rzeczy wyksztalcenie pochodzenie czy stan portfela...

@anonymous

Czy choć raz wypowiedziałem się na temat firmy?Raczej nie więc proponuję cztanie ze zrozumieniem;)

pracownica
@anonymous

Tak masz rację kultury i obycia nie nauczą żadne uniwersytety ....kto był prostakiem ,prostakiem pozostanie .Rozsierdził mnie jeden wpis który zresztą został już usunięty i z stąd caly ten niesmak ....ale ogólnie za tę wypowiedz masz u mnie plusika :)

@Kolo

To jest właśnie jeden z wielu wpisów które śwadczy o poziomie tego forum...

@anonymous

Kto powiedział ze nie osiągnąłem sukcesu...myślę ze poradziłem sobie bardzo dobrze, ale ani atmosfera ani dochody osiągane w tej firmie się do tego nie przyczyniły....tak jak pisałem wcześniej potrzebne mi są jedynie składki i ubezpieczenie bo nie chcę siedzieć jak len na bezrobotnym, a spalać się i angażować dla tej firmy nie mam już zamiaru po 15latach p[racy tutaj zarabiam mniej niż kasjerka w biedronce( z całym szacunkiem oczywiście).... wiec przestrzegam jedynie ludzi którzy się tu wybierają, żeby im sienie wydawało, ze złapali Boga za nogi w tej firmie...bo już po chwili się rozczarują. Nie zrozumie nas ktoś kto dostał posadę przez nepotyzm i kumoterstwo...prawda?

Jubileuszowka
@dziadzia

To jubileusz niedługo ;) Postawisz chyba coś ? Co dziadzia ?

ogryzek
@Jubileuszowka

Dziadzia to postawi oczy w słup... bo ponoć od tego roku nie wypłacają już jubileuszuwek...a swoja droga co myślicie o funduszu socjalnym? Wolał bym cała kwotę przeznaczoną na mnie mieć przelana w postaci "13", bo jestem z tych, którzy nie biorą udziału w hucpach i tandetnych integracjach,czemu? Po prostu nie mam ochoty w moim wolnym czasie patrzeć na te fałszywe ryje. Pewnie jakiś inteligent powie ze nie korzystasz to tracisz....własne ku...nie to jest przypisane do każdego pracownika i ja znajdę im leprze zastosowanie niż piwo i karkówka na Bałandowce, a skoro nie korzystam gdzie są te pieniądze :)?

Ktoś
@ogryzek

Jakie to niesprawiedliwe aż płakać się chce. Dlaczego za mają 14 letnią pracę w tym zakładzie mam być ukarana? Dlaczego pieniądze które należały się do tej pory wszystkim innym z 15 letnim stażem , dzisiaj są nam odbierane.?Kim my jesteśmy?

@Ktoś

Kto powiedział,że życie jest sprawiedliwe?To Ty nie wiesz,że w życiu tylko śmierć jest sprawiedliwa...

Szwaczka

Witam . Co powiecie o Paniach z wzorcowni bo jakoś ten temat nie był jeszcze poruszany na tym forum .Chodzą gwiazdy wystrojone jak modelki na wybiegu , czy te panie nie obowiązuje odzież ,,robocza" ?. Dokumentacja szwalnicza nie dopracowana (brak kolejności szycia)

Kolo
@Szwaczka

A panie z kontroli jakości chodzą w odzieży roboczej? To już wyższa liga, tak przynajmniej o sobie myślą :l

Szwaczka

Ciekawe jak długo utrzymał by Ci się makijaż gdybyś pracowała w akordzie ? Gdzie temperatura na hali latem dochodzi do 30 stopni

Szwaczka

Akurat paniom z wzorcowni to ani fryzjer, makeup czy modny ciuch nie pomoze.... Jedynie slabe oswietlenie... Dla tego sa zamkniete w oddzielnym budynku z watpliwej urody samcami, zeby ludzie zajeli sie produkcja a nie wspolczuli i sie nad ich urodą litowali...

X
@Szwaczka

Podpisz się prawdziwym imieniem i nazwiskiem . Chętnie ocenimy twoją urodę albo raczej jej brak. / miło ? pewnie nie bardzo. /

Do X
@X

Nie będziesz dyktować warunków czy ktoś ma się podpisywać imieniem i nazwiskiem. A że normalni ludzie piszą prawdę o złej sytuacji w pseudofirmie to niektórych to boli biurokratow. .

@Do X

Moja odpowiedż dotyczyła wpisu w którym nie ma ani jednego słowa o sytuacji w firmie. Nie podoba mi się obrażanie . Jeśli ktoś ocenia niech ma odwagę wystawić siebie na ocenę. KROPKA !!!!!!!

@Do X

No akurat wzorcownia nie zalicza się do biura. A jak to jest teraz z paniami z wzorcowni ? Tak samo jak kiedyś przynoszą produkcję żeby za nie szyć czy same siadają i się produkują?

Natalii
@Do X

Ha ha ha :)Prawdę?Jaką prawdę?Twoją ocenę ,która z prawdą nie ma nic wspólnego...Żałosne wpisy ,które oceniają osoby po wyglądzie.Zgadzam się z wpisem który mówi :Podpisz się wówczas ocenimy Twoją urodę...Nie każdy musi być piękny,ale to nie powód żeby w ten sposób wyrażać się o innych.Fakt ten świadczy tylko o tej osobie która dokanała owego wpisu...i żeby było jasne NEGATYWNEGO obrazu samej siebie:(Radzę najpierw dobrze się zastanowić co chcecie przekazać,bo jak to mówią"Pomyśl dobrze głowo nim wymówisz słowo, głupie myśli ma każdy lecz mądry je przemilcza";)

Abc
@Ona

Przynoszą , mogły by to szyć same bo maszyny są wolne ale po co ? Jak można się kimś wysłużyć. A swoją drogą ciekawe czy dały by radę uszyć mebel według dokumentacji , którą zrobiły bo my szyjąc tyle lat często mamy z tym problem

@Abc

Ja również uważam że chcąc uzupełnić dokumentację np. W Kolejność szycia trzeba najpierw usiąść samemu w pierwszej kolejności za overclock a potem za maszynę i metodą prób i błędów rozkminiać mebel od podstaw,bo jak wiadomo teoria jedno a praktyka drugie.

@X

Jak Ty sie podpiszesz to ja zrobie to samo... Wpis dotyczył zmian fryzury i wygladu oraz pracy w ubraniach roboczych, wiec czytaj ze zrozumieniem. Zreszta uslyszałam od tych pan komentarz na temat wygladu, i pracy fizycznej, trafila sie okazja wiec prosze...szpetne krolewny wyslugujace sie innymi, moga krytykowac a ich juz nie?

@Ona

Przenieść jedną maszynę i overclock do "gabinetu" Wzorcowni i niech szyją :)

SZW.
@Ona

Uwierz ,cały czas jest tak samo czyli szwaczka szyje nie wzorcownia hihi

ABC
@Szwaczka

PROSIMY WRĘCZ BŁAGAMY O WPROWADZENIE KOLEJNOŚCI SZYCIA W DOKUMENTACJI,a obiecujemy większą wydajność .

@Ona

Oczywiście miałam na myśli to że dziewczyny z wzorcowni przed opracowaniem nowego mebla,powinny usiąść za maszyną i same uszyć od podstaw taki mebel

@Do X

"Normalni ludzie"wg.mnie nie piszą takich bzdur tylko swoje problemy rozwiązują sami...Tak więc nie pisz bzdur które Cię ośmieszają...

Go

Ale wy tu bzdury piszecie , normalnie żal. Jak jest tak strasznie źle , jak się tu czyta to po co tam pracujecie. Ludzie ogarnięcia się i weźcie się do pracy albo poszukajcie innej. Przestańcie na forum obarczać innych swoimi niepowodzeniemi. Dziękuję

Opiekun
@Go

Ty kurxwa zjexbie genetyczny , ludzie tam pracują bo w Kętrzynie i w bliskiej okolicy Kętrzyna nie ma lepszej pracy rozumiesz to durniu ?! . A jak jest to potrzebni są ludzie kompetentni po studiach . Ludzie mają na utrzymaniu rodzine , dom , mają również kredyty które trzeba spłacić poxjexbie !! Dlatego każdy pracujący w firmie MTI FURNINOVA zaciska zęby i zapierxdaxla , bo nic innego im nie zostało . Mają kraść ?! a może zamiatać ulice w kamizelkach odblaskowych , czy może zająć sie dilerką i handlować amfetaminą i trawą . Człowieku skończ pierxrdolić takie bzdury , w naszym kraju jest coraz gorzej , wszędzie biurokracja , łapówki itp . Każdy chce żyć na jak najwyższym poziomie , każdy chciałby odłożyć choć troche grosza na następny miesiąc , ale w tej fimie nie da rady tak robić , żyjesz tak by Ci starczyło do 10-tego . I co pracujesz tyle lat a na koncie nic nie ma odłożonych pieniędzy , emerytura też będzie słaba ! Więc kuxrwa wypiexrdaxlaj kondomie , (usunięte przez administratora) Ty i nie udzielaj sie na tym forum !!

1947
@Opiekun

Bardzo dobrze piszesz kolego. Takich ludzi jak Ty potrzeba więcej w tej pseudofirmie którzy nie boją się powiedzieć prawdy o tej całej chorej sytuacji.

Opiekun
@1947

Dzięki mordeczko

@Opiekun

Kto tu jest tym (usunięte przez administratora) Raczej nie trzeba nikomu nic tu mówić...Wystarczy przeczytać jeden z wielu takich wpisów i wszystko jest jasne...;)

@1947

To czemu Ty tego nie zrobisz?Czekasz aż inni powiedzą tą niby prawdę za Ciebie.Taki jesteś hojrak na forum ,a nie masz odwagi powiedzieć otwarcie co Cię boli...Pan Dyrektor przyjmuje w każdy poniedziałek bez konieczności wcześniejszego umawiania się w godzinach od 13 do15:) ;)

Fryderyk
@Opiekun

Dobrze powiedziane "potrzebni ludzie kompetetni po studiach"Tak więc z Twojego wpisu wynika ,że nie jesteś taką osobą bo zaciskasz zęby i tu pracujesz...Tak więc nie narzekaj na kraj i zrób coś w tym kierunku żeby było Ci lepiej,a nie marudzisz jak to źle w Mti.Każdy człowiek ma zobowiązania,rodziny i kredyty i chce godnie żyć.Nikt nie karze Ci kraść czy co tam sobie ubzdurałeś.Weź się za robotę i nie obwiniaj wszystkich i wszystkiego za swoje porażki,ale żeby to zrozumieć najpierw trzeba mieć trochę oleju w glowie,bo po Twojej wypowiedzi nie widać tego.Obrażanie innych nie zmieni Twojej sytuacji życiowej .

Panie Dyrektorze zamiast wprowadzac dziwne premie motywujace majace na celu utrzymac pracownika w pracy to moze wprowadzic dodatki stazowe dla pracownikow (im starszy pracownik tym wieksze doswiadczenie ) co przekłada sie na wydajnosc pracy , moze to by zatrzymało odpływ doświadczonej załogi pozdrawiam pracownik produkcji.

Sok z gumijagód

Tu akurat nie zgadzam się z Tobą,ponieważ to nie jest regułą,że im starszy pracownik tym większe doświadczenie.Sam znam ludzi którzy pracują ponad 20 lat i mają mniejszą wiedzę i umijętności niż nie jeden młody.Tak więc Twój pomysł nie jest ok,ponieważ może wyrządzić więcej szkody niż pożytku

Starszy
@Sok z gumijagód

Popieram ,ta premia jest ok ,super pomysł i ci którzy chodzą notorycznie na fikcyjne zwolnienia niech tracą..a tak przy okazji kiedy zrobią coś z symulantami którzy blokują miejce ,a zakład im i tak płaci. Mogłyby być jakieś kontrole ????

bez komentarza

Jak w tej firmie ma być dobrze skoro na 2 lider wraz z majstrem nie mają o niczym pojecia... Zamiast pomagac dla pracowników to pracownicy akordowi odrywają sie pracy tlumaczac im co z czym sie je.PARODIA jak mozna z takimi ludzmi budowac zgrany zespół...

Khy
@bez komentarza

Jaki kierownik tak i cała reszta. Robia co chcą. Gdzie jest Tadek.

Kiero
@Khy

Mam nadzieję że Tadek zrobi co trzeba z kierownikiem za akcję z odwołaniem :)))

Xxxx
@bez komentarza

Ale to nie tylko lider czy mistrz kierownikowi też wydaje mi się kompetencji trochę brakuje. Kultury na pewno. Zero poszanowania dla drugiego człowieka.

Niektórym to najlepiej wychodzi narzekanie. To jest dobra firma i doceńcie to!!

Natalii
@Adam

Brawo:) Nareszcie ktoś coś mądrego wpisał:)Doceńcie co macie...

@Natalii

Najlepiej żeby do tej firmy wkroczyła al kaida i żeby zrobiła to co należy.

Kerowca tyra

Złoty trzymaj się. Będzie dobrze ;)

Qwerty
@Kerowca tyra

Spieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą !

@Kerowca tyra

Jeszcze niedawno pochwała i nagroda od dyrektora za rekordowy wynik a teraz zwolnienie...Reformowanie i przekształcanie dwudziesto kilku letniej firmy rodzinnej z tradycjami w korporacje oparta o nepotyzm i kumoterstwo wyjdzie na dobre jedynie reformatorom...Zarząd musi być ślepy albo g...pi skoro tego nie widzi! Nie pozdrawiam

@Qwerty

Szczera prawda.Zastanówcie sie nad sobą,bo szkoda życia na zajmowanie się obelgami i ppmówieniami innych.Czy wy naprawdę nie macie lepszych zajęć?Najwidoczniej tak skoro tak wiele energi i czasu poświęcacie temu forum.Zajmijcie się rodziną,przyjaciółmi i znajomymi to na pewno przyniesie Wam o wiele więcej radości i pozytywnej energii niż jątrzenie jadu i nienawiści.

Xxxx
@dziadzia

Szczera prawda. Jeszcze nigdy nie było tak źle. Normalnie koszmar. Mam nadzieję że te reformy szybko się skończą i wrócimy do normalności - bo nic dobrego z nich nie wynika. Nasz dawny szef przewraca się w grobie widząc to co się dzieje. Pokój Jego duszy.

Raper

Chyba nie wiecie co to znaczy zła atmosfera,wpadniecie na" 2 "zobaczyć co wyprawia lider na tapicerni. Tam nie da się już normalnie pracować...

Kl
@Raper

Bo lider nic nie robi A kasę bierze duza

T1
@Raper

Szkoda ze tak późno o tym mowicie to wiadomo bylo juz od dawna ze nic nie robia tylko zamet i zamieszanie sieja . osobiscie uwazam ze tapicerzy nie powinni być liderami bo im sie w bani p ....li

adolf
@T1

Beka w uj z tapicerni , nieudaczniki

@adolf

Jasne ze nieudaczniki i pi zd y jak by mieli jaja to by poszli do kogo trzeba i powiedzieli co się dzieje na zmianie co robi lider i to przy pełnej aprobacie majstra . Ale trzeba mic jaja i iść do dyra albo chociaż do Ewy bo wiadomo ze kiero nic z tym nie zrobi będzie bronił swoich. A pisanie tu niczego nie zmieni

Zomo

Lider jest normalnym pracownikiem i jak normalny pracownik powinien pracować a to że ma szarą koszulkę nie uprawnia go do pomiatania pracownikami i wydawaniem rozkazów,bo nie od tego oni są !!! Roberta nie chcieliśmy na 1 to teraz mają z nim ubaw na 2 hehe :) Miłego Weekendu :)

Zomo
@Zomo

Można ku rwa normalnie pracować? Można . Mam nadzieje ze to nie na chwile. Czy pokaże. Pozdrawiam

proste że prosto

Słuchajta , dziś jest sobota . Sobota wolna od pracy , muszę wam przekazać , że po 5 dni pracy w MTI jestem strasznie dojechany psychicznie i zestresowany tą całą sytuacją w firmie i reformami Rulkowej która kompletnie sie nie zna . Dlatego , dziś sie napieXXXrXXXdole jak meser ... Muszę dzisiaj coś wypić więcej , żeby zapomnieć o MTI chociaż na chwilę i oczywiście odstresować się po tygodniu ciężkiej pracy , po tygodniu patrzenia na niekompetentnych mistrzów jak i liderów . Pozdrawiam prawdziwych :) ELO

Hwdp
@proste że prosto

Masz zdecydowana rację. Większość osób pracujących w tej firmie to ormowcy i (usunięte przez administratora) Szczególnie na tapicerni.

Zostaw merytoryczną opinię o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. - Kętrzyn

• Jak się pracuje w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 153, z czego 20 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 97 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.