MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Kętrzyn

Opinie o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

xxx 2017-05-31 18:37
Szwaczki przyjmą z otwartymi rekoma
Lolita 2017-06-02 11:33
A można więcej info na temat przyjęć szwaczek? Z pewnością będzie wiele chętnych pań
PWP jamajka 2017-06-04 00:19
elo elo . pozdrowienia nikt w mti nie ma nic do powiedzenia mnie tutaj nie ma mowie wszystkim siema i dowidzenia nie mam lenia nie podam wam imienia , pracuje u nas gienia nikt nie slucha vienia halo ziemia . wyplaty slabe znam nie jedna babe wszyscy po kiblach palą trawe a w tym czasie mistrz zaparza kawe mam do niego sprawe tak sie w tej firmie bawie .
Pozdrawiam klejarnie tam jest marnie , pozdrawiam tapicernie tam jest niewiernie , pozdrawiam krojownie tam jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] doslownie , pozdrawiam maszynownie tam jest spokojnie , pozdrawiam traki tam są braki , pozdrawiam wszytkich byle by byly zyski ten temat sliski gdzie są dyski , przebłyski przeprowdzam czystki
Papa 2017-06-06 15:23
A jak nie podasz danych o dochodach w rodzinie to co nie dostaniesz?
Chyba mi się należy?
Nie z MTI 2017-06-07 07:16
Podobna można kupić skóry z MTI znajomy tak zrobił na obicie kanapy dogadał się z jakimś Przemkiem .Mam pytanie jaki jest wybór skór i gdzie tego Przemka szukać Pozdrawiam
pracownik 2017-06-07 11:17
każdy pracownik ma możliwość kupna tkanin i skór obiciowych w naszej firmie
Nie z MTI 2017-06-07 12:40
Nie o ścinki tylko całe płachty kupił
Pracownik 2017-06-07 12:44
Pan Przemek jest mocno zajęty xxx pani kierownik i mało co załatwi
pracownik 2017-06-07 12:56
Widziałeś, że pisałem coś o ścinkach?
Każdy pracownik i tylko pracownik ma taką możliwość, reszta na podanie.
Monter 2017-06-07 21:58
Czyżby Przemo i Kierowniczka żonka nie daje
zbych 2017-06-07 22:11
Kierowniczkę sam bym dziabną
Stacho 2017-06-08 06:39
Chyba ktoś nie został doceniony na dziale :)
Kk 2017-06-08 07:55
Ale wy jesteście idiotami, nie zdajecie sobie sprawy do jakich konsekwencje mogą doprowadzić takie wpisy cymbaly. Najpierw zaatakowali Biernata, Organka teraz Panią Asie, kto bedzie nastepny? na kazdego mozna napisać bzdury. Panie dyrektorze jest to pana obowiązek chronić swoich pracownikow przed takim atakami czas wkoncu coś z tym zrobić, zamknąć te [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] enujace forum.
Kuo 2017-06-08 10:20
A ja myśle, ze jeżeli nic nie masz na sumieniu i jesteś w pozadku to nie ma co się obawiać. Jak jest każdy widzi i do siebie tylko może mieć pretensje. Jak się ludziom zbiera na romanse to niech potem świecą oczami.
Zo 2017-06-08 13:14
No tak, zrozumiałe. Ale jaki ty masz w tym interes?
Pisząc takie posty pokazujesz, że nie jesteś tak naprawdę "w porządku".
Zwykły prostak i buc z ciebie, masz beznadziejne życie i chcesz się tym pochwalić? Dołączam się do "Pracownik" i również gorąco pozdrawiam środkowym palcem!
pako 2017-06-08 16:57
Czuję się zażenowany tematami tego forum. Wyimaginowane romanse , oszczerstwa i tp. to przykład złej woli ludzi , którzy nie mając żadnych ciekawych zainteresowań szukają tematu do plotek . Może spójrzcie w lustro i zastanówcie się kogo tam widzicie , nie szczujcie często niewinnych ludzi ,to ich życie nie wasze! Co innego kiepskie zarobki , może warto by nasi kierownicy w końcu zrobili coś dobrego i wywalczyli nam podwyżki ? Po raz pierwszy spotykam się też z informowaniem o dochodach - czy osoby jeżdzace do rosji tez to wykażą????? pewnie nie, bo oni należa do tych najbardziej potrzebujących. Smutne to wszystko i żenujące , szkoda , bo był czas kiedy było dobrze. Kto kogo tu kreci i wodzi za nos? Dalaczego dzielimy się na tzw swoich i tych przeciw. Ciągle nas ankietują , mieszają stanowiskami , zmieniają wypracowane i sprawdzone schematy, poniżają tych którzy pracują na firmę ( produkcja) i jeszcze nas wkręcają byśmy sobie pluli w oczy i na siebie gadali. Nie dajcie się w to wkręcić !
Pracownik 2017-06-08 18:10
A ja coraz częściej odnoszę wrażenie że szczują nas osoby które już nie pracują w naszej firmie ,i czerpią z tego nieopisaną radość
pracownik 2017-06-08 19:11
Najgorsze jest to, że każdy może sobie napisać wszystko o każdym. Brak jakiejkolwiek kontroli nad tym forum i nad tym co tu się wypisuje. Smutne i przerażające, pozdrawiam wszystkich.
Taka 2017-06-08 22:48
Szacunek za wpis, mam nadzieję że dotrze to niektórych ludzi z ograniczonym myśleniem...
Smutno 2017-06-08 22:54
Szkoda, że tak mało jest tutaj ludzi myślących podobnie :( szkoda też, że intrygi i plotki są na pierwszym miejscu zamiast cieszyć się tym co mamy ..
Hej 2017-06-09 17:34
Nie doceniasz tego co masz, a w porownaniu z innymi firmami MTI wypada bardzo dobrze pod wieloma wzgledami. Takie pieprzenie to oznaka, ze jestes cieniasem i sobie nie radzisz, wiec bye bye lamusie.
Fajnie 2017-06-09 17:51
Fajnie ze tak placa i jest cudownie. Tylko kto gwarantuje ze tak bedzie wiecznie? Zeby tylko hura optymisci nie obudzili sie ktoregos dnia z reka w nocniku i bez pracy pukajac do mti bram....
Men 2017-06-09 19:49
W pracy się pracuje a nie szuka miłości. Kto szuka ten znajdzie wystarczy poświecić dużo czasu ;) Pozdro dla kumatych.
Gza 2017-06-09 23:28
A Ten dalej swoje... nikt cię nie kuma głąbie, to forum o MTI a nie o twoich kumatych bezmózgowcach...
Gez 2017-06-10 07:30
Uderz w stół...
Wkurzony 2017-06-10 10:31
Moze nie wiecie, ale wszystkie te wpisy czytaja nie tylko nasi pracownicy, ale rowniez potencjalni klienci. Szkalujac swoja firme czesto nieprawdziwymi i klamliwymi tekstami sprawiacie,ze taki klient rezygnuje z naszych uslug. A dzieki komu istniejemy?? Ploteczki i pomowienia to na pudelek.com sobie wrzucajcie. A dyrekcje bym prosil zeby zaczela dzialac bardziej stanowczo. Zgloszenia na policje o pomowienia, szkalowanie itd skladac. Po IP kazdego idiote sie namierzy. Ta firma dla wielu to byc albo nie byc. Nie pasuje to won szukac lepszej, a nie jeczec jak cioty. Najwiecej glosow to pewnie nieudacznicy, ktorzy mysla, ze im sie wszystko nalezy. Wiecej godnosci ludzie!
Niewkurzony 2017-06-10 14:16
Czytają tez żony mężowie i przełożeni :)
Dobra 2017-06-10 14:44
Czytaja o oskarzeniach nie popartych zadnymi dowodami! Ci co to pisza powinni liczyc sie z konsekwencjami. I powinni je poniesc.
Pracownik 2017-06-10 16:54
A czy to nie jest dziwne ze nikt nic w sumie nie napisał a zleciała się już tutaj i policjia i prokuratura?
A to ze jedno z drugim jest ja papuszka nierozlaczka to chyba każdy widzi nawet dyrektor. I podajcie mnie na policję proszę. Ja nie boje się opisywania rzeczywistości i nikt mi nie zarzuci pisania nieprawdy. Przecież oni są wiecznie razem :)
Neutralny 2017-06-10 17:35
Widocznie Twoje życie jest tak nudne, że żyjesz życiem innych. Może znajdź sobie jakieś hobby?
skinhed 2017-06-10 19:26
Tak, wiem, wiem, no... zrobili to przede mną
Życzliwi będą to kminili w stronę jedną
Trochę smutne to, oh really, cóż na pewno
Mówili: gwóźdź w trumnę wbij im, wbijam w drewno
Jazda, nadinterpretujesz, czuję absmak
Pokazuję faki, też jestem taki hamsta
Kto się tu wzoruje na kim, kto jest taki rapstar?
Instrumental, bragi, dragi, braki, zero szans masz
Elo, ty, będę to szarpał
Tyle do skoszenia tego siana, jest kosiarka
Kiedy patrzysz na nas, gdy stoimy tu na scenie
I rzucamy hajsem w ciebie, to ty łap to dziecko ziarna
szwaczka 2017-06-10 21:35
do Lolita - poszukują szwaczek do Reszla, widziałam w internecie
PRACOWNIK 2017-06-11 17:15
,,TO LUDZIE,NIE ZASOBY,DECYDUJĄ O SUKCESIE FIRMY''
Pio 2017-06-11 18:30
Ludzie to również zasoby :)
pracownica 2017-06-12 18:50
A ja jestem przekonana że ten cały ferment i intrygi wokół pani Asi ,to wina zazdrości .Zazdroszczą jej urody ,inteligencji ,obycia ,wykształcenia i....pozycji .No właśnie może tu jest pies pogrzebany ...ktoś liczył na stanowisko kierowniczki i się przeliczył .
Osioł 2017-06-12 22:34
Każda plotka ma w sobie ziarnko prawdy to moje zdanie a osoby opisywane wpływają na wizerunek firmy sytuacja powinna się wyjaśnić .Ale co ja tam wiem
Pracownica 2017-06-12 22:44
Jezu ludzie jeżeli nawet była by to prawda to co to nas obchodzi ? Mam głęboko w nosie kto z kim sypia ,dla mnie mogą i trójkąty walić ...nie wiem no poprostu nie rozumiem takiego myślenia .Wizerunek firmy ? Jaki wizerunek ?Robią to na środku hali czy jak ?Puknijcie się w głowe ludzie i opamiętajcie się w końcu .Amen
Pracownica 2017-06-12 22:54
I jeszcze jedno ...to nie osoby opisywane wpływają na wizerunek firmy ,tylko osoby piszące takie bzdury .Skoro posuwają się do takich opini to jacy ludzie tam pracują????
ha 2017-06-13 09:46
Następna ankieta się szykuje ale czy ktoś zna wyniki poprzedniej/cicho , nikt nic nie wie .Przecież wyniki miały być wywieszone na tablicy dostępne dla wszystkich pracowników..
Neutralny 2017-06-13 16:54
Ktoś tu jest niedoinformowany. Przecież wiadomo już od dawna, kto wypadł najlepiej, a kto najgorzej.
elf 2017-06-14 10:57
Ale hejt idzie na naszą firme ... masakra jakaś . A kto wam daje na chleb ja sie pytam !!?? Nie pasuje to wypad i to już dziś teraz , zaraz ! . Gdzie wam dadzą 600 zł dodatkowo na wakacje , gdzie będziecie mieli tyle wolnego co w MTI , no pytam kuuXXrwa gdzie !! ?? . Święta wolne , majówka wolne , urlop 3 tygodnie , a inne firmy w tym czasie pracują typu PianPol , Philips itp itd . MTI to najlepsza firma w naszym powiecie i nie szykuje sie żeby była lepsza a Reszel ?! Ta firma szybciej upadnie niż wam sie wydaje więc nie pierXXXdolcie mi tu że wam aż tak źle , bo wypłaty zawsze są na czas a nawet przed ... A i jeszcze jedno , POLECAM KAŻDEMU FIRMĘ MTI FURNINOVA , ZAPRASZAM DO KADR , MOŻE I DLA WAS SIE ZNAJDZIE MIEJSCE I NIE SŁUCHAJCIE TYCH [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] WYŻEJ BO FIRMA JEST BARDZO POŻĄDNA , POLECAM WSZYSTKIM !!! Moja ocena to bardzo mocne 8/10 . Pozdrawiam :)
Pracownica 2017-06-14 15:22
Ja również polecam naszą firmę ,jedyny minus to ludzie w niej pracujący
Pracownica 2017-06-14 22:06
Pierdoły ludziki piszecie szukacie sensacji kiedyś na 2 pracownice pamiętają Przemo jak sprawdził jakość i nie tylko to aż było miło. Dawną mistrzynie na drugiej zmianie to nie raz całą zmianę w kantorku trzymał i nie wychodzili a tu wielka afera wszyscy wiedzieli i nagle zdziwienie porażka
Onna 2017-06-14 23:13
A od kiedy on pracuje na drugiej zmianie? Nie bluznij dziewucho i nie krzywdz człowieka oszczerstwami.
Niektórzy nie potrafią pojąć co to zwyczajna sympatia i wspólny język. Ja to tak postrzegam.
Udanego weekendu i odpoczynku od ludzkiego jadu wszystkim.
Pracownik z kadr 2017-06-18 07:41
A rozwiedli się już ? Za eksżonkę bym się zabrał :)
Piotr 2017-06-18 09:32
Haha, serio? Pytasz się w necie bo nie potrafisz nic w świecie? Zabrać się możesz ale ręcznie za siebie :D
Nie dla psa kiełbasa, pracowniku z kadr :)
Paweł 2017-06-21 11:24
A niedługo balandowka, ciekawe kto, kogo, gdzie i jak :)
pracownik 2017-06-21 18:43
Jakie to smutne, że jedni pójdą się bawić, a inni tylko obserwować kto kogo, gdzie i jak.
Mąż 2017-06-21 21:30
Widocznie coś jest skoro są takie wpisy namówię żonę nie szuka innej pracy jak tu na się niej jakiś napaleniec kleić zwłaszcza że zarobki nie za ciekawe wiec niech siedzi w domu
Zzz 2017-06-24 09:35
Pilnuj swojej d...y bo może ciebie ktoś przychaczyć
Zostaw swoją opinię o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. - Kętrzyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.