MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Kętrzyn

Opinie o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

ktoś 2017-08-25 11:48
Wpis gitarry usunięty ciekawi mnie tylko co dalej ,bo ten człowiek jest co najmniej niebezpieczny,chory psychicznie .Grozić ludzion że ich pozabija , oszczerstwa pod adresem Dyrektora ,może tym razem H.R. zadziała i ludzie tacy jak gitarra zostaną pociągnięci do odpowiedzialności,a nawet wyrzuceni z firmy.Chyba że zakochanym wolno więcej bo jak na razie to się sprawdza. Wytykanie palcami no cóż może i nie zbyt eleganckie ale sami zapracowali na taką ocenę .Pozdrawiam panią z H.R ,Dyrektora i życzę sukcesu w tępieniu idioty (gitarry)
Pracownica 2017-08-25 16:16
Do ktosia lub cosia jakkolwiek można cię nazwać
Miałam już nic nie pisać na tym forum,ale nie mogę przejść obojętnie nie odnosząc się do tych oszczerstw pod adresem pani Asi .Otóż pracuję w firmie od 10 lat ,przeszłam dwie kierowniczki i z czystym sercem muszę powiedzieć że awans pani Asi na stanowisko kierownicze ,to najlepsza rzecz jaka mogła spotkać firmę .Tak najlepsza ......to ona wprowadziła ład i porządek na szwalni ,to dzięki niej mogę zarobić zgodnie z tym co wypracuję .Ja wiem że większości kolezanek nie podoba się taki system, bo poprostu nie lubimy zmian ,ale niestety trzeba iść do przodu .Dlatego nie interesuje mnie jej życie prywatne ani to co robi po godzinach pracy .Interesuje mnie to co robi dla nas w pracy a wiem że z kazdym problemem mogę się do niej zwrocić i nie odprawi mnie z kwitkiem.Przypomnijcie sobie czasy pani T...jak było kolorowo ? Pracownik miał wtedy jakieś prawa ?Siedzialo się za maszyno cicho ,bo nie miało się układów .... aaaaa dużo można by bylo napisać. Wiem że za chwilę pojawi się znowu jakiś post oczerniający panią Asię ale okażmy jej nasze wsparcie klikajac kciuk .Niech trola zżera zazdrosc że nie jest i nigdy nie będzie taka jak ona .
Alka 2017-08-25 17:48
Też miałam nie pisać ale ........ piszecie o podwójnej moralności - szlachetna i dobra p. Asia rozwaliła dwa małżeństwa!? Wiem, życie prywatne nas nie obchodzi ale nazywajmy wszystko po imieniu. Taka prawda i tyle.
Ona 2017-08-25 19:37
Mam tylko nadzieje że Pani Asia lub Pan Przemek zgłosi to na policje.Bo to co tu wypisujecie przechodzi ludzkie pojęcie.Weźcie się lepiej do pracy a nie potem jęczycie że nie zarabiacie.Nic dziwnego jak tylko ktoś rozgląda się za cudzym życiem zamiast pracować????.I mam nadzieje że osobom które rozpętały tą gównoburze spotka kara ,
krojczy 2017-08-25 19:37
Czy to Pani Alicja, kobieta z którą mąż Pani Asi postanowił zabawić się kosztem własnej rodziny ?
Wstydziłaby się Pani mówić o moralności.
I Pan Grzegorz kryjący się pod nickiem "ktoś" i wcześniej wymienionymi nickami powinien spojrzeć w lustro - tam na pewno honoru nie znajdzie.

Opuśćcie to forum dotyczące klimatu i pracy w naszej firmie. To nie jest pralnia Waszego prywatnego życia, a jedynie forum firmowe. I Wasza prywata nas nie interesuje
Obiektywny 2017-08-26 13:52
Alka,Krojczy ,może Joanno ,Przemku ujeła mnie wasza historia .Macie prawo do własnych opinii,komentarze też jak najbardziej pożądane.

ja 2017-08-26 14:46
Czytam te wszystkie wypociny na temat pani Asi i pana Przemka .Powiem jedno,,wy,,wszyscy ktorzy obrabiacie tylki tym ludziom jestescie gorsi od nich i wszelkiej zarazy....kto wam dal prawo oceniania innych.Uwazacie sie za lepszych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda jestescie jeszcze gorsi i pewnie we wlasnych domach napierniczacie swoje zony i dzieci a w pracy rzniecie idealow.Ej wy ,,obrabiacy tylkow innym,,zajmijcie sie swoim zyciem i pamietajcie tylko Bog jest od tego aby osadzac nie ,,WY,,.Pani Asiu prosze sie nie przejmowac tymi ,,obrabiajacymi,,.
ja 2017-08-26 14:52
Male sprostowanie ,,ja,,to jestem ,,ja,,a nie ktos inny z postu o nazwie tez ,,ja,,
ja 2017-08-26 15:50
Ktos tu chyba chce zasiasc na czyims stolku,ze tak pisze
Obserwator 2017-08-26 19:18
Zostawmy jednych i drugich w spokoju to jest tylko i wyłącznie ich sprawa którą powinni sami wyjść. Nam nic do tego. Nie obgadujmy bo i my może być kiedyś obgadamy za cokolwiek innego.
Wiara 2017-08-27 08:44
......kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem ..... :(
Ja 2017-09-09 20:58
Ta pseudo firma siegnela dna.
Wymyślili sobie ze jak ktoś pojdzie na zwolnienie ti reszta zalogi nie dostanie premii.
Robia to zeby sklocic ludzi .
Ta firma rzadza pieprzone świnie ktorzy powinni byc przeczolgani po asfalcie.
WIECEJ SZACUNKU DLA PRACOWNIKOW FIZYCZNYCH!!!!!!!
bb 2017-09-10 17:47
niech kierownictwo przyjrzy się w końcu osobom które notorycznie chodzą na zwolnienia i niech co z tym zrobią
Ja 2017-09-11 19:31
Kogo chcą skłucić? Tych co chodza do pracy? Czy tych co siedza na "urlopie" L4 i kiedy ja pracuję na premię, jeden z drugim mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracę. Szacunek? To działa w dwie strony, jak szanujesz tak ciebie szanują. Świniami są osoby na zwolnieniach, które bawią się w najlepsze jak inni pracują. Mam nadzieję, że wypie##olą ich z firmy i w końcu może będzie spokój. Ja chcę pracować, a frajerów z L4 trzeba tępić. Ot co!
Ja 2017-09-11 23:21
Ale jak zachorujesz to jest przypadek losowy i idziesz na zwolnienie.
Chyba ze jestes oslem przychodzisz do pracy i zarazasz innych bo wolisz kilka zlotych nie stracic.
Pieniądze nie sa najwazniejsze.
Jadzia 2017-09-12 05:22
Tygodniowe zwolnienie na tydzien czy dwa kazdemu moze sie zdarzyć, problem jest z tymi co ciągną miesiącami i regularnie ida na zwolnienie jak tylko zaczyna się urlop albo święta. Ale nie pozwolimy zeby takie obiboki pracowaly na naszym dziale, w koncu będzie z tym porządek.
pracownik tej firmy 2017-09-19 20:55
jeśli chodzi o zwolnienia powiem wam coś od siebie bo też zdarza mi się przynosić L-4.niekażdy ma stalowe zdrowie,gdy byłem młodszy olewałem gdy mi coś dolegało teraz mam za swoje choruję częściej a w życiu nieliczy się tylko pieniądz co mi z kasy jak nieszanuje się zdrowia aco powiecie o pracownikach co mają w domu niepełnosprawnych ich też wypierd..... z firmy?wszystkim zabierają składkę chorobową ,więc niech nieściemniają nam że firma ma takie straty.premie włączyli w stawki bo i tak musieli by zgodnie z ustawądać te 13 zł minimum, a więc po co ten lament ze strony władz firmy .gdyby płace były godziwe i bez takiej orki to i ludzie do pracy by byli a teraz ogłoszenia są nawet w prasie brukowej ,a ludzi to najlepiej skłócić i o wszystko obwinić.zresztą szkoda słów
Ja 2017-09-20 23:46
Ta firma jest ewenementem na skale swiatowa.
Nie dosc ze nie ma premii to jeszcze oszukuja z wyplatami.
pp 2017-09-21 08:44
Dobrze ,przecież nikt nikomu nie zabroni iść na zwolnienie,jeżeli ktoś jest po operacji czy jakimś zabiegu wiadomo ma długie zwolnienie ,ale są osoby które nie ma miesiąca ,żeby nie były na zwolnieniu .Przedtem to mnie nie obchodziło ,ale teraz jak masz taką osobę w grupie i przez nią nie dostaniesz premii,to co innego.To nie trwa miesiąc czy dwa,tydzień w pracy dwa na zwolnieniu,trzy dni w pracy ,tydzień na zwolnieniu i tak w kółko.

Do Ja 2017-09-22 09:56
Ta firma jest ewenementem na skale swiatowa.
Nie dosc ze nie ma premii to jeszcze oszukuja z wyplatami.

Jeżeli uważasz, ze ktoś Cię oszukał z wypłata to zgłoś to do odpowiednich organów państwowych. Dopóki tego nie zrobisz to pierdolisx głupoty. Jak Ci nie pasuje to się zwolnij. Przecież nikt Cię tutaj nie trzyma siła.
jam 2017-09-29 15:29
Ta firma jest tak dobra że posiada kontrolę jakości która nie odpowiada za swoją pracę.
pracownik 2017-09-30 20:45
z tą grupową odpowiedzialnością to jest paranoja.jeśli kogoś niema w pracy to jego robotę i tak trzeba zrobić więc po co ta ściema . niedziwię się ludziom że biorą zwolnienia i chodzą na fuchy bo zarobki są pod psem , nic dodać nic ująć , a swoją drogą ciekawe ile zapłacili zewnętrznej firmie za te kolorowe wykresy do prania mózgów -
bvghh 2017-10-01 09:48
Dokladnie dali w lape jakiejs firmie i napisali wymyslone wykresy.
Zarobki sa tak niskie ze wstyd mowic.Ludzie szukaja innej roboty.Z daleka od tej pseudofirmy.
Woo 2017-10-01 19:16
Jeśli ktoś uważa że jest zle to przecież każdy może się zwolnić po za tym można przecież iść teraz do dyrektora i powiedzieć co kogo boli a nie anonimowo opowiadać banialuki.
Ja pracuje na produkcji w akordzie i przyznaje trzeba zapieprzac ale też całkiem nie źle sie zarabia.
Ps. Pozdrawiam nazekajacych i proponuje wziąć się do pracy :-)
miś 2017-10-02 10:31
Nie bój , nie bój ... obetną Ci ... :) :)
Janik 2017-10-10 12:22
Panią Ewą z HR powinni się zainteresować, niewłaściwa osoba na niewłaściwym miejscu. Wstyd dla firmy
Muleronek 2017-10-10 13:20
Słuszna uwaga , dawno ktoś powinien przejrzeć na oczy (p [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ta pani nie ma własnych pomysłów ,wszystko kopiuje z philipsa .Można by powiedzieć że jesteśmy filią philipsa. Awansują ludzie którzy wchodzą jej w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] A z zewnątrz zatrudnia swoje kolezaneczki (odpady z ranstadu) .Ścigać chce ludzi za zwolnienia , a sama jest nie lepsza i co chwila lata na zwolnienia jak i jej mężuś tłuczysko bez szkoły , wielki wizjoner bez pojęcia o produkcji w firmie i o marketingu, ogólnie żenua.
qsawery 2017-10-10 15:52
tępić ludzi na zwolnieniu. o czym ty mówisz.a jak masz wypadek w pracy i będziesz na zwolnieniu to też cała grupa nie będzie miała Premii. I to w firmie jest sprawiedliwość.Już nas skłócili według zasady dziel i rządż.problemem są ludzie którzy są w firmie i nic nie robią .na Trakach na wózku widłowym siedzi gościu pół dnia słucha radia i pali fajki i od czasu do czasu coś wywiezie.ale podobno do biura jajka wozi więc ma taką fuchę
Marcin Rulka 2017-10-10 17:43
@Muleronek

W świecie marketingu jest dużo dróg, które można obrać i konsekwentnie podążać nimi do celu. Jeżeli masz dobre pomysły, lubisz przecierać nowe szlaki, lub swobodnie czujesz się na znanych sobie ścieżkach, to zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Mój pokój jest dla Ciebie otwarty. Spróbuj, może razem uda nam się podbić rynek!
Pracownik 2017-10-10 18:20
Firma to dno gdy kierownik zarabia 5000 majster 3500 a żadne nie zajmuje się swoją robotą zwykły pracownik musi mieć 1500 żeby kadrze starczyło takie są fakty
Dociekliwy 2017-10-11 11:52
Czy prawdą jest, że nasza firma złorzyła zapotrzebowanie na pracownikow z Ukrainy?!
xxxx 2017-10-11 20:37
Każdy pracownik chciałby dla siebie jak najwiecej, ale nic nie dając od siebie.
xxxx 2017-10-11 20:38
Każdy pracownik chciałby dla siebie jak najwiecej, ale nic nie dając od siebie.
xxxx 2017-10-11 21:08
ale również są osoby które dają z siebie wszystko pracują ponad godziny ale nikt tego nie zauważa te osoby powinny być bardziej docenione... ze zależy im na firmie
Nick 2017-10-12 05:59
Ideałów nie ma, nasza firma też takim nie jest, ale dla wielu znaczy bardzo wiele i stanowi jedyne źródło utrzymania rodziny. Więc może weźmy się do pracy, nie żyjmy życiem innych i nie jątrzmy na siebie nawzajem. Ci, którzy tak narzekają chyba nie pracowali w innych miejscach i myślą, że tu mamy obóz pracy. Idioci. Poza tym nikt was tu nie trzyma, droga wolna. Odejdźcie i pozwólcie pracować tym, którzy tego chcą. A wycieczki ad persona są żałosne, krzywdzące i poniżej wszelkiej pogardy. Żal mi was ludzie, którzy nie macie własnego życia.
Nick 2017-10-12 06:01
Udowodnij, potem szkaluj.
Nick 2017-10-12 20:56
Panią Ewą sobie swojej brudnej gęby nie wycieraj. Zawsze miła i pomocna jeśli ktoś ma do niej sprawę. Jestem świadkiem. Pod względem kultury i inteligencji nie dorastasz jej do pięt z jednej prostej przyczyny: ona nigdy nie napisała by na ciebie tego, co ty na nią. Gdy zajdzie potrzeba pójdziesz do niej z prośbą i uśmiechem na twarzy. Dwulicowy, żałosny maly człowieczku, szkoda mi ciebie.
bonus bgc 2017-10-13 12:48
Pozdrawiam całą naszą firmę :) . Sami fachowcy na swoich stanowiskach . Ogólnie polecam naszą firmę , ludzie są bardzo wporządku , mistrzowie bardzo pomocni :) . Bardzo godne i wysokie wynagrodzenie dostajemy za naszą "lekką" pracę . Firma jak najbardziej na + . Atmosfera w pracy jest bardzo fajna i jeśli chcesz spełniać swe marzenia to zapraszam do MTI Furninova ... ŚWIRUJE ! . JEST DOKŁADNIE ODWROTNIE , TOTALNA LIPA . Pozdro 600
Ja, ten prawdziwy ja. 2017-10-13 16:11
Liście lecą z drzew, pieski [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po trawnikach, menele rzygają po kątach. Jest co robić. Być może czas spróbować czegoś mowego? Po co masz się męczyć w takiej firmie gdzie nikt cię nie szanuje? Powodzenia w nowym fachu. Pomocnych mistrzów, wysokich zarobków i miłej atmosfery.
jakaś nazwa mebla :) 2017-10-13 21:10
Miłego weekendu życzę tym zadowolonym i niezadowolonym też :)
qsawery 2017-10-14 15:16
jesteś tak durny że w cyrku cię pokazywać.życzę ci żebyś miał wypadek i poszedł na l4. ciekawe co wtedy byś powiedział. niech wtedy też firma cie w ypie roli
ja 2017-10-17 09:22
Polakom nie chcą zapłacić godziwych pieniędzy to Ukraińców za pół darmo ściągną.
Buffon 2017-10-18 15:35
Ta firma to totalna porażka jest , coraz gorzej sie w niej dzieje a jak jeszcze ukraińców ściągną to już w ogole żenada . Ale mam dla was super informacje na czerwiec 2018 planowane jest otwarcie nowej firmy stolarskiej w Kętrzynie . Będzie to przeogromna konkurencja dla Mti ... Także pozdrawiam :) :) :) true story
Robol 2017-10-18 16:41
Rozwiazanie z ukraincami nie jest takie tanie dla firmy zaplacic wynagrodzenie zapewnic pobyt suma tych kosztow jest spora i spojrzec na czas przyluczenia do produkcji to nie philips ze posadzi czlowieka do tasmy i wykonuje jedna operacje przez caly dzien a problem porozumienia sie z pracownikiem i przekazanie mu polecenia w jego jezyku nie bedzie ulatwialo sprawy Ale niech probuja .powodzenia
Krzych 2017-10-18 22:02
Nawet gdyby upaincy pracowali w mti, jestesmy w Polsce i mowimy po polsku.Oni maja sie do nad przystosowac a nie my do nich.
qsawery 2017-10-19 19:41
a kogo to interesuje co macie do powiedzenia.i tak firma zrobi co będzie chciała.Ukraińców ściągną jeżeli to firmie przyniesie korzyść.zapłacą nawet więcej niż nam bo my i tak jesteśmy tylko niewolnikami.i lepiej się z tym pogódżcie.tylko płakać potraficie na tym forum banda frajerów
xxx 2017-10-20 07:54
Sam płakałeś dwa wpisy temu,właściwie o co ci chodzi chłopie .
qsawery 2017-10-20 15:25
ostatni wpis to ironia. ale jak widać nie rozpoznał byś jej nawet wtedy jak by cię zaszła od tyłu i w d upę kopneła
pracownik 2017-10-20 20:29
a skąd jest taka informacja ze będą u nas ukraińcy? to pewne? było jakieś ogłoszenie?
elvis 2017-10-20 23:17
elo elo pozdro wszystkim po cięzkim weekendzie w mti :) dopiero w poniedziałek na 14 , może wytrzeźwieje haha .
Zostaw swoją opinię o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. - Kętrzyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.