MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Opinie o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

zen Nowy wpis

co z ta sobota czy naprawde nie da sie pracowac jak zawsze bylo do 13 ew do 12?po calym tygodniu ludzie i tak maja dosyc a i soboty by zostalo troche wiecej

Adaś Nowy wpis
@zen

Jak dobrze rozplanuje się praca to nie trzeba pracować w soboty bo nie ma takiej potrzeby. A jak ludzie zwalniają produkcję to wtedy sobota jest pracująca.

ada

jednak nie ma szans na ankiete o mistrzach z tapicerni?dyrektor nie jest ciekaw co mysla pracownicy o nich?szkoda

@ada

Szanowni Państwo, zgodnie z informacją podaną podczas ubiegłorocznego spotkania informujemy, że takie badanie nie zostanie zrealizowane. Jeśli ktoś z Państwa potrzebuje wsparcia, bądź interwencji - zapraszamy do kontaktu z Panem Dyrektorem lub działem HR.

Gh
@ada

Ja bym zrobił ankietę który to tapicer buntuje pozostałych.

Mam
@Gh

Dokładnie. Jest jeden taki i jeszcze trochę a napisze tutaj jego imię i nazwisko. Ludzie pracujecie w najlepszej firmie w Kętrzynie. Macie jedne z lepszych zarobków. Atmosfera w pracy super. Jak się nie podoba to do wojska lub gdziekolwiek. Wasze miejsce doceni inna osoba jak sami nie potraficie.

Mok

Najlepszej i w okolicy.

@Mam

To na jakie zarobki można liczyć, skoro zarabia się tutaj nie lepiej niż w niejednej firmie? Podasz widełki? Zmotywowała mnie Twoja opinia do tego, aby złożyć tutaj CV. :D

Mam

Nie wiesz ile zarabiają tapicerzy? ????

@MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Może najwyższy czas zmienić progi dochodowe do przydziału pieniędzy socjalnych?Od kilku lat stoją w miejscu a od tego czasu najniższa krajowa kilka razy wzrosła, ktoś zwrócił na to uwagę?

Decyzją Komisji Socjalnej progi dochodowe zostały dostosowane z początkiem kwietnia b.r.

Janek
@Mam

Na tapicerni zarabiają 3 razy więcej niż na maszynowni i nie mają ryzyka że stracą palce na pile

ADAŚ Nowy wpis
@Mok

Moim zdaniem nie powinniśmy pracować na montażu na 2 zmiany. Wykonujemy plan. Nawet więcej wyciągamy z dniówki. A teraz wracamy do starego systemu. Jestem nie zadowolony z takiej decyzji wraz z częścią montażystów. To jest robione żeby naciągać pracujące soboty. Przygotowali nas na nadgodziny których nie było. Gdzie można było robić to wtedy sobota była by wolna. Dziękuję.

Ludo Nowy wpis
@ADAŚ

Zgadzam się

Szanowni użytkownicy, informujemy, że niemerytoryczne komentarze atakujące, pomawiające lub obraźliwe wobec innych użytkowników nie są publikowane przez administratora. Zgodnie z polityką komunikacyjną naszej firmy chcemy tworzyć bezpieczną i konstruktywną przestrzeń, w której wszyscy mogą dzielić się swoimi opiniami. Szanujemy różnorodność punktów widzenia i jednocześnie oczekujemy od nas wszystkich wzajemnego szacunku i zrozumienia. Dlatego wpisy, które zawierają treści atakujące, obraźliwe lub naruszające prywatność innych są usuwane. Chcemy, aby każdy czuł się bezpiecznie i komfortowo korzystając z platformy GoWork. Jeśli ktokolwiek potrzebuje rozwiązać problem lub trudną sytuację, w której się znalazł, zapraszamy do kontaktu z bezpośrednim przełożonym, przedstawicielem zespołu HR lub Panem Dyrektorem. Każda zgłoszona kwestia zostanie zbadana i rozwiązana zgodnie z zasadami panującymi w firmie. Z poważaniem, Administrator MTI-Furninova

Witam czy to prawda ze u naszego kooperanta zarobki znacznie przekraczają dochody w nasze firmie? Czyli można produkować z zyskiem dajac Zarobić więcej niz najniższą jednocześnie obsługując nasza firmę i to sie oplaca chyba logistyka jest tam na innym poziomie

ZENEK

Zarabia się u nas na styk. Czyli najniższa krajowa i parę dyszek więcej żeby było że nie jest tak najgorzej. Zarobki nie są adekwatne do zaangażowania poszczególnych osób w produkcję. Zarabiamy tyle co osoby które przychodzą aby się tylko odbić na kołowrotku.

Monter
@ZENEK

Kto chce to i na montażu w akordzie zarobi. 150% normy jest do osiągnięcia żetelną i uczciwą pracą. A nie patezeć,że badziewna robota leci.

Monter 2
@Monter

Ile jeszcze tak pociągniesz ? Rozejrzyj się dookoła na kolegów i papatrz na ich wiek . Jeszcze trochę i będziemy się spotykać u ortopedy itp. Stawy , mięśnie siadają . Kręgosłup aż krzyczy . Ale jest 150 % normy . Jak już nie damy rady to nikogo to nasze dzisiejsze 150% nie będzie obchodziło . Młodzi nie garną się do takiej ciężkiej pracy . My padniemy i reszta też . A wszystko przez wieloletnie podkręcanie norm. A jak wcześniej na przerwę wyjdziesz to Ci minuty z całego roku wyliczą ... Ale można zarobić i kadra czasem pochwali :) Staneli by kiedyś do stołu i spróbowali tej pracy . Tak żeby zwyczajnie wiedzieć jak to jest.(usunięte przez administratora)

Pianki

Nie prawda. Nie słuchaj głupot.

Job

Zarobić można,ale nie na maszynowni,gołe godziny i koniec a wszystko pilne bo montaż czeka.jedni mają duże premie inni garba od dźwigania

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
tapicerni

powinni wszyscy tak samo kończyć pracę a nie tapicernia jak w szkole czeka pod drzwiami a montaż już dawno przebrany jak wszyscy to wszyscy

ZENEK

Te 10 minut dziennie razy dni robocze to jest 3.5 h miesięcznie na osobe. Przemnożone przez montażystów to w miesiącu wychodzi około 82.5 h akordowych to tyłu na cały dział montażu a w skali roku ponad 900 godzin.

Monter

Jak się trafi patafian któremu to przeskadza, to nic nie poradzisz na takie clebilne wpisy.

Belfer .
@ZENEK

Jestem pod wrażeniem . Widać że umiesz liczyć . Brawo.

Przynajmniej tyle wyniosłem z tej ostatniej wymiany zdań, że opłaca się być pracownikiem z krótkim stażem. A że w zakładce z ofertami pracy jest taka oferta "tapicer do przyuczenia", co po kliknięciu się nie rozwija, mam pytanie - czy faktycznie można przyjść od razu po technikum? Ile zarobków na starcie? Ile czasu przeciętniak taki ogarnia zawód tapicerski?

Witam, co z tak szumnie zapowiadanym stażowym ? Firmy nie stać na motywowanie doświadczonych pracownikow? Tej chwili zrównali pracownikow z 10letnim stażem z pracownikami na okresie próbnym… może pracownikom biurowym tez zrównać z pracownikami fizycznymi może wtedy zrozumieją o co ludziom chodzi?

Nela
@Marek

A to kiedy to stażowe miało wejść w życie? I ile w takim razie zarabia pracownik na okresie próbnym? Dajcie znać, jeśli to nie tajemnica. Dopytuję, bo mój mąż szuka pracy fizycznej...

@Marek

Szanowni Państwo, koncepcja dodatku stażowego jest przygotowana. Ze względu na niepewną sytuację rynkową i międzynarodową jej realizacja została wstrzymana. Cenimy sobie Wasze zaangażowanie i lojalność. Zdajemy sobie sprawę z oczekiwań, jakie wywołały prace nad systemem stażowym. Dlatego jak sytuacja się ustabilizuje, wrócimy do pacy nad wdrożeniem tego rozwiązania.

Jarek
@MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Wiadomo kiedy ruszą nad tym prace skoro zostały wstrzymane? W tym roku się uda? Jak stażowe to ile procent więcej miałby dostać pracownik mający kilka lat pracy?

cbr

witam czy dla pracownikow ktorzy byli na urlopach lub zwolnieniu nie naleza sie te losowane gadzety?czy nadmiar juz sie rozdzielil?innym sie nie nalezy?

@cbr

Szanowni Państwo, wszystkie osoby, które nie otrzymały podarunków świątecznych prosimy żeby zgłosiły się do swoich przełożonych lub do działu HR.

Na stronie mają ofertę na montażystę wyrobów gotowych, napisane jest w niej, że po przeszkoleniu praca jest w systemie akordowym i tutaj moje pytanie — nie macie podstawy, można liczyć tylko na akord? A coś poza tym? Ile idzie wyciągnąć miesięcznie? Zastanawiam się też jaka umową w trakcie szkolenia?

Firma zatrudnia na umowę o pracę. W czasie szkolenia jest to umowa na czas określony ze stawką godzinową. Szkolenie trwa od 3 do 6 miesięcy w zależności od stanowiska. System płacowy przewiduje premie za wydajność oraz szereg benefitów. Zapraszamy!

@MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

To jeśli chodzi o stanowisko szwaczki, to ile trwa szkolenie? :) Jeśli chodzi o szereg benefitów, to co wchodzi w ich skład? :) Planuję złożyć do Was CV :)

Ale co, nie ma? Czy po prostu ciężko wyrobić? Dwie różne sprawy, a nie wiadomo, o co Tobie chodzi. Ile ogólnie płacą za te dobre wyniki, dużo dochodzi do pensji czy raczej "symbolicznie"?

Df

Stary ty na forum o takie rzeczy pytasz? Wiesz co to są kadry w firmie?

Firma sponsoruje nam kawy i inne napoje ,a automaty są nie uzupełnione mimo zwrócenia uwagi dla pana który je obsługuje .Szkoda pieniędzy firmy na wodę zamiast kawy czy herbaty.

Xd

Pan Rysiek z ubrań zachowuje się jak by to jego były ubrania jednym daje asz za dużo i kiedy chcą a drugim wcale strach tam chodzić

Aleksander
@Xd

Masz na myśli ubrania robocze? Czemu niektórzy nie dostają? Brakuje dla wszystkich? A narzędzia są?

@Xd

Kwestie odzieży ochronnej i ich właściwego stosowania są opisane w regulaminie pracy. W przypadku wątpliwości bądź niewłaściwego stosowania tych przepisów należy zgłosić się do Specjalisty BHP.

@Xd

Dokładnie, kiedyś był przydział co roku a teraz trzeba chodzić 5 lat i dłużej w tym samym bo całe i nie dostaniesz nowego a że wyblakłe to nie szkodzi.

@MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Proszę o informację gdzie jest dostępny regulamin pracy ?Chętnie bym się z nim zapoznała .

@Ona

Regulamin Pracy jest dostępny w Dziale Kadr. Każdy z pracowników może się z nim zapoznać od poniedziałku do piątku w godzinach między 7.00, a 15.00.

...
@Xd

Xd to ty strachliwy jakiś jesteś. Ja nie mam takich leków a swoją drogą nie ma czego się bać Pan Rysiek zawsze służy pomocą i dobrego jest bardzo sympatyczny. Serdecznie pozdrawiam Pana Rysia????

Dokładnie!

Oki, czyli jak się uczciwie u was pracuje, to nie ma na co narzekać? Szukam pracy i chętnie się dowiem czegoś konkretnego. Doceniają tu dobrych pracowników? Jest jakiś system motywacyjny albo dobra pensja?

Czy w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Dan

Tak ale bezpośrednio do Pana dyrektora. Nigdy do działu HR.

Robol

Na maszynowni też nieciekawie,ludzie odchodzą,a mistrz nakłada coraz to więcej obowiązków,ludzie latają od stanowiska do stanowiska jak meteory,ciekawe kiedy będzie jakiś wypadek.najgorsze że z góry nikt tego niedostrzega

Job
@Robol

Braków mają coraz więcej,ale niema się co dziwić,jak skaczą od maszyny do maszyny

@Job

To za tych co odchodzą, nie zatrudniają żadnych nowych? Czy czemu nagle wiecej obowiązków każdy ma? Jakieś rekrutacje do tej maszynowni to gdzieś znajdę?

Mateo

Nawet gdyby były rekrutacje to ludzie już nie chcą już tak ciężko pracować za takie pieniądze . Słynni pracownicy ze wschodu też wolą jechać dalej na zachód.

@Dan

W jakie dni i godzinyDyrektor przyjmuje interesantów ?

@Ona

Pan Dyrektor przyjmuje interesantów w poniedziałki między 13:00 a 15:00.

@Mateo

Za takie pieniądze tzn. za ile? Ktoś tu napisał wcześniej, że były obcięte stawki za akord, ale jak bardzo? Może szykują się jakieś podwyżki w nowym roku jednak, wiadomo coś?

Dziewczyny, ile zarabia teraz szwaczka? Jakieś socjale są typu paczka na święta? I skąd w Giżu wyjeżdża transport pracowniczy? :))

SW

(usunięte przez administratora). Prawda jest niewygodna? Na tapicerni serja zwolnień najlepszych tapicerów. Może warto poświęcić chwilę tej sprawie , a nie pod dywanik.

Szymon
@SW

To ile osób zwolnili z tapicerni że piszesz seria? Dostali jakie odprawy czy nic się nie należało? Te redukcje to z powodu oszczędności czy zleceń jest za mało na taką ilość pracowników?

zxc

sa wyniki tej dawnej ankiety o mistrzach?jakas cisza moze najnowsza zrobic ciekawe co pracownicy by powiedzieli o mistrzach z tapicerni glownie ze zmiany reszelskiej

Ale sami się zwolnili czy podziękowano im za pracę? Ciekawe jaki był powód. Rozglądam się za taką pracą, a ofert nie ma od nich, więc chyba już uzupełnili cały zespół?

SW

Zwolnili się sami. To efekt cięć stawek akordowych ,zaostrzania norm oraz podejścia przełożonych. Niema z kim rozmawiać o problemach wolne stoły zapycha się słupami nie tapicerami bo ich poprostu niema, a tych którzy zostali dociska się jeszcze bardziej . W niedługim czasie następni się pożegnają.

lato
@SW

a kiedy obniżyli stawki?

Produkcyjny

Czy stawki w firmie beda rewaloryzowane, czy tylko podniesione do ustawowego minimum a wiedza i doświadczenie w firmie nic nie znaczą?

Ryszard
@Produkcyjny

Masz na myśli podwyżki minimalnej które były teraz w lipcu? Tu nie ma żadnych związków zawodowych które by zawalczyły o podwyżki na produkcji? Tobie od jakiego czasu wypłata stoi w miejscu?

Ona

Czy firma organizuję szkolenia pracownicze również pracownikom produkcji ?Jeżeli tak ,proszę o informację o rodzaju i terminach szkoleń .

On
@Ona

A z czego chcesz się szkolić? Szkolenie to musi być związane z twoim stanowiskiem pracy.

@Ona

W MTI-Furninova realizowane są szkolenia, w których może wziąć udział każdy chętny pracownik. Tematy i harmonogram szkoleń są dostępne w dziale HR. Osoby zainteresowane mogą zapisać się na zajęcia kontaktując się z zespołem HR.

Zbychu
@MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Szkoleni są finansowane w całości przez firmę? Zwykle kończą się jakimiś uprawnieniami czy to szkolenia bardziej wewnętrzne odbywające się w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. - Kętrzyn

• Jak się pracuje w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 149, z czego 19 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 94 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.