MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Opinie o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Kerowca tyra

Złoty trzymaj się. Będzie dobrze ;)

Qwerty
@Kerowca tyra

Spieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą !

dziadzia
@Kerowca tyra

Jeszcze niedawno pochwała i nagroda od dyrektora za rekordowy wynik a teraz zwolnienie...Reformowanie i przekształcanie dwudziesto kilku letniej firmy rodzinnej z tradycjami w korporacje oparta o nepotyzm i kumoterstwo wyjdzie na dobre jedynie reformatorom...Zarząd musi być ślepy albo g...pi skoro tego nie widzi! Nie pozdrawiam

Marcel
@Qwerty

Szczera prawda.Zastanówcie sie nad sobą,bo szkoda życia na zajmowanie się obelgami i ppmówieniami innych.Czy wy naprawdę nie macie lepszych zajęć?Najwidoczniej tak skoro tak wiele energi i czasu poświęcacie temu forum.Zajmijcie się rodziną,przyjaciółmi i znajomymi to na pewno przyniesie Wam o wiele więcej radości i pozytywnej energii niż jątrzenie jadu i nienawiści.

Xxxx
@dziadzia

Szczera prawda. Jeszcze nigdy nie było tak źle. Normalnie koszmar. Mam nadzieję że te reformy szybko się skończą i wrócimy do normalności - bo nic dobrego z nich nie wynika. Nasz dawny szef przewraca się w grobie widząc to co się dzieje. Pokój Jego duszy.

Raper

Chyba nie wiecie co to znaczy zła atmosfera,wpadniecie na" 2 "zobaczyć co wyprawia lider na tapicerni. Tam nie da się już normalnie pracować...

Kl
@Raper

Bo lider nic nie robi A kasę bierze duza

T1
@Raper

Szkoda ze tak późno o tym mowicie to wiadomo bylo juz od dawna ze nic nie robia tylko zamet i zamieszanie sieja . osobiscie uwazam ze tapicerzy nie powinni być liderami bo im sie w bani p ....li

@T1

Beka w uj z tapicerni , nieudaczniki

@adolf

Jasne ze nieudaczniki i pi zd y jak by mieli jaja to by poszli do kogo trzeba i powiedzieli co się dzieje na zmianie co robi lider i to przy pełnej aprobacie majstra . Ale trzeba mic jaja i iść do dyra albo chociaż do Ewy bo wiadomo ze kiero nic z tym nie zrobi będzie bronił swoich. A pisanie tu niczego nie zmieni

Zomo

Lider jest normalnym pracownikiem i jak normalny pracownik powinien pracować a to że ma szarą koszulkę nie uprawnia go do pomiatania pracownikami i wydawaniem rozkazów,bo nie od tego oni są !!! Roberta nie chcieliśmy na 1 to teraz mają z nim ubaw na 2 hehe :) Miłego Weekendu :)

Zomo
@Zomo

Można ku rwa normalnie pracować? Można . Mam nadzieje ze to nie na chwile. Czy pokaże. Pozdrawiam

proste że prosto

Słuchajta , dziś jest sobota . Sobota wolna od pracy , muszę wam przekazać , że po 5 dni pracy w MTI jestem strasznie dojechany psychicznie i zestresowany tą całą sytuacją w firmie i reformami Rulkowej która kompletnie sie nie zna . Dlatego , dziś sie napieXXXrXXXdole jak meser ... Muszę dzisiaj coś wypić więcej , żeby zapomnieć o MTI chociaż na chwilę i oczywiście odstresować się po tygodniu ciężkiej pracy , po tygodniu patrzenia na niekompetentnych mistrzów jak i liderów . Pozdrawiam prawdziwych :) ELO

Hwdp
@proste że prosto

Masz zdecydowana rację. Większość osób pracujących w tej firmie to ormowcy i (usunięte przez administratora) Szczególnie na tapicerni.

Agakat

To jest przykre gdy czyta się te wszystkie złośliwości....ludzie skąd w Was tyle nienawiści. Wystarczy by mistrz dobrze żył z pracownikami i jest Wam źle w oczy kole niemiłosiernie...mam propozycję NIECH KAŻDY WŁOŻY TYLE PRACY W UDOSKONALANIE SIEBIE BY NIE MIEĆ CZASU OBGADYWAC INNYCH!!!

Agasrat
@Agakat

Ile masz na rękę że tak bronisz ?

@Agasrat

3000 zł netto

@Agasrat

Jak na kętrzyńskie warunki to mogę śmiało rzec rewelacyjnie...

@Agakat

Nie wiedziałem że u nas tyle można zarobić .

Gidzinówka

Można ,można nawet więcej wciągają

Jenna Haze
@Gidzinówka

Oczywiście , na tapicerni można wyciągnąć i 3500 zł netto :) . Młodziaki po 28 lat tyle tam biorą :) .

@Jenna Haze

Nie wierzę .

Jenna Haze
@Ciekawy

Nie musisz , ja na montażu mam 130 - 150 zl dniówki netto , na tapicerni dużo więcej zarabiają bo lepiej jest płatna praca :) .

@Jenna Haze

A ciągle płaczą że najniższa... To masz całkiem przyzwoicie .

To weź się za robotę...

@anonymous

Pilnuj swojego nosa . Odpowiadasz nie pytany o zdanie i nie na temat .

Nie rozumiem czemu tak narzkacie na firmę?Przecież w Kętrzynie to jedna z najleszych firm,która dba o podstawowe potrzeby pracowników(i nie tylko)Wszystko jest zgodne z prawem pracy i przestrzegane prawa pracowników.Nie jedna osoba chciałaby żeby tak było u niej w firmie.Ludzie którzy tak tu narzekają najprawdopodobniej nie znają realiów Kętrzyńskiego rynku pracy.Naprawdę możecie być szczęśliwi,że macie takie warunki pracy.Pozdrawiam wszystkich narzekających i życzę oby nigdy nie musieli przekonać się na własnej skórze,że w innych firmach mają gorzej.

Anal
@anonymous

Oczywiście , jest to prawdą . Philips , czy inne większe firmy nie mają podjazdu nawet do MTI . Znam wielu ludzi z randstadu i mst którzy z chęcią by przyszli do MTI . Ale taka prawda jest , że MTI płaci najmniej w naszym województwie W-M ze wszystkich firm z tej samej branży co FURNINOVA . Do tego dochodzi , nieprzyjemna atmosfera w pracy . Dziwne pomysły z premiami , jakieś badania psychologiczne co kilka miesięcy . Moim zdaniem niekompetentne kierownictwo i co niektórzy mistrzowie ... Każdy każdego podpieXXXrXXdala , ludzie chodzą jacyś wykręceni od substancji psychoaktywnych . Troche słabo sie robi w tym MTI , takie zoo bym powiedział :)

@Anal

Badania psychologiczne ?? Na jakim dziale ??

@Anal

Jeśli chodzi o atmosferę to chyba sami ludzie ją tworzą -nikt inny.Sądzę,że więcej empatii przydałoby się dla większości tu piszących ludzi...

@Tereska

ooj Tereska nie pieXrXdol głupot :) .

@afro

Właśnie tym wpisem udowodniłeś jaką jesteś osobą:(Ludzie prymitywni i którzy nie mają nic do powiedzenia w ten sposób się zachowują...

@Tereska

Nie jestem żadnym prymitywem , tylko pierXXXdolisz głupoty na tym forum Teresko . Nie chce mi sie z Tobą polemizować na ten temat bo i tak nie zrozumiesz ... To szefostwo i kierownictwo a także mistrzowie wprowadzają taką atmosfere do pracy bo : Przychodzi Ci osoba na montaż czy tapicernie np to zamiast uczyć ją do zawodu w akordzie to rzucają tą osobe po kilku działach , bo również premia przyznawana jest każdy wie w jaki sposób (żenada) , a Ty pieXXXrdolisz tutaj takie bzdury !! Gdyby dyrektor nie robił sobie żenady z tej premii i ludzie troche więcej by zarabiali to by nie było problemu I WYPIExxxxRDAxxLAJ TY KUxxxRWO NIEMIECKA !!

@Tereska

aaa i jeszcze jedno głupia pindo Ty ! . Po to jest ta premia przyznawana , żeby ludzi skłócić , żeby każdy każdego wytykał palcem , że przez tą osobe nie ma premii . Na zakładzie nr 1 , nawet już na tablicy widnieją nazwiska tych osób którzy byli na zwolnieniu a TY PIERRRxxxxDOLISZ O EMPATII ??!!

@afro

Czy Ty widzisz co piszesz?rozumiesz?Bo czytając Twoją odpowiedź jeszcze batdziej się utwierdziłam w przekonaniu,że jesteś prymitywny i szkoda czasu i uwagi na Ciebie ,bo i tak nie potrafisz wyciągnąć wniosków...No ale cóż mówią,że głupich nie sieją tylko sami się rodzą i jak widać w tym powiedzeniu tkwi prawda...Smutne to,ale prawdziwe...

@Tereska

Brawo Tereska!!! Masz rację tylko osoby prymitywne używają takiego słownictwa i mające problemy z samym sobą bo kazdy może wypowiedzieć się i ma do tego prawo ale dlaczego od razu w taki wulgarny sposób?

@afro

Nie jesteś prymitywem?.....Zastanów się...przecież pierwsze słowa Twego wpisu zaprzeczają wszystkiemu...

@afro

Mówi się,że skłonność do krytyki to forma ukazania autobiografii"Gdy osądzasz innych-nie pokazujesz jakimi oni są-pokazujesz,jaki Ty jesteś"-Wayne Dyer

@afro

Jeśli ktoś obraża innych tym samym wykazyje ułomności własnej osobowości

@afro

Obawiam się,że w naszych czasach zanika kultura życzliwości,sympatii i szacunku dla drugiego człowieka.Brak wyobraźni co ten drugi człowiek czuje,jak odbiera wasze obelgi.Rzadko kto potrafi postawić się w sytuacji drugiej prześladowanej osoby.Wszystkim brak poczucia własnej wartości,godności i intymności...

@anonymous

To tzw.brak empatii niestety to już się wynosi z domu.Żadne Uniwersytety tego nie wpoją

Zgadzam się z Tobą w 100%

Czosnek
@anonymous

A moim zdaniem, dobrze że można anonimowo się wypowiedzieć. Oczywiście bez obelg. Rządzący nie mogą czuć że nikt nie może nic powiedzieć a rozmowy w oczy mogą pociągać za sobą różne ukryte konsekwencje i mszczenie się przełożonych. Piszcie śmiało tylko bez nazwisk i obrażania innych.

Ktoś
@anonymous

Obelgi oczywiście są nie na miejscu. Słaby rynek pracy w Ketrzynie to nie powód do wychwalania pracodawców. Ten fakt nie powienien przekładać się na mobing, nacisk na pracowników i na końcu samouwielbienie aparatu decyzyjnego. Podobno zasady dobrej współpracy operate są na zaufaniu czego niestety o MTI już nie można powiedzieć. Cofamy is do XVI wieku z zarządzaniem ludźmi a nazywamy to nowoczesnymi metodami coachingu.

Fryderyk
@Ktoś

Zgadzam się .Masz rację to że mamy taki rynek pracy nie powinno się w żaden sposób przekładać na relacje pracodawca -pracownik,ale chyba nie jest tak źle w waszej firmie? Myślę,że wìększość osób jest zadowolona.Tych co tak bardzo narzekają jest garstka.Znając życie to najprowdopodobmiej Ci którym nic w życiu nie wychodzi,mają postawę roszczeniową i dlatego za swoje porażki obwiniają innych.Wnioskuję tak po wpisach jakie są tu zamieszczane.

@Fryderyk

Wracaj skąd przyszedłeś marny aktorze !

Fryderyk
@Janusz

To jest właśnie to o czym mówiłem...Szkoda ,że takie osoby szkalują dobre imię firmy...:(

@Fryderyk

Dobre imie firmy ? Skąd Ty sie wyrwałeś ? z choinki ?! . MTI było dobrą firmą za czasów Bałandy , teraz to jest tam cyrk i śmietnik . Nikomu nie poleciłbym tej firmy ...

@Fryderyk

To jest to o czym pisałem. Jakiś aktor co ma ze 3500zł na rękę i dłubie w nosie albo plakaty wiesza udaje że nie z tej firmy jest i teorie swoje wtrąca. Panie Fryderyku nie ośmieszaj się pan.

Woo
@Janusz

Akord dłubie w nosie ? I ma 3500 na rękę? To ja się pytam skąd ty się wziąłeś pajacu i co ty pie...lisz

Woo
@Woo

Miało być aktor literówka sorry

@Woo

Pajaca to se w rodzinie niech pan znajdzie panie Woo. Z kultury na leżąco. Wstyd.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Marcel

Wstyd i hańba brak honoru żeby takie rzeczy pisać.Zastanów się nad sobą istoto marna.Jesteś żałosny i wstyd że w firmie są tacy ludzie którzy źle wpływają na wizerunek firmy,ale ludzie nie gęsi i swój rozum mają więc takich wpisów nawet pod uwagę brać nie będą...ŻAŁOSNE!!!!

energy2000
@Marcel

W Izraelu ? to co on żydowskie korzenie ma ? hahaha ale beka . Dlatego tak mało sie zarabia bo żydzi .

adolf

Wesołych Świąt dla wszystkich zdolnych i ambitnych pracowników MTI . Życzę wam , aby zawsze była premia , to tyle :) hejjjo

ŻUREK
@adolf

Adolf nie ma premii w tym zakładzie nie jesteś na bieżąco

adolf

co wy gadacie ? chyba nie jesteście w temacie ;/ ja dostałem normalnie premie tydzień temu we wtorek :) a robie na transporcie na jedynce :)

@adolf

To nie jest premia, ale nagroda , nawet nie wiesz co dostajesz , zobacz na przelewie.

Borsuk

Pieniądze na święta? Wolna sobota zastąpi ekwiwalent pieniężny :) haha

Qsawery

dużo zdrowia dla wszystkich którzy tu piszą .Hajkowicz psychiatra na was czeka.oj Durnie ,wy Durnie mieliście w sąsieku siedzieć aż przywitanie .skończę.jeżeli to prawda szkoda Tadzia równy chłop. a kto winny zawsze ten co zwalnia .to on podejmuje decyzję.a że w firmie nie liczy się lojalność to FAKT.i nic na to nie poradzicie.

Raper z Mti
@Qsawery

ejj Ty Qsawery , na Ciebie to czeka polonistka bo sklejasz zdania jakbyś był na mefedronie :) . Proponuję nauczyć się języka Polskiego (usunięte przez administratora) Ty analfabeto :/

qsawery
@Raper z Mti

jak już to polskiego piszę się z małej litery.odezwał się mistrz ortografii .co tylko łacinę potoczną stosuje.jakby pominąć twoje wulgaryzmy to nie masz nic do powiedzenia

Raper z Mti
@qsawery

To Ty nie masz nic do powiedzenia i mówie Ci teraz dowidzenia .

@Raper z Mti

a z ciebie to to taki raper jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba

@Qsawery

Zgadzam się z Tobą .Masz rację dla większości tu wydających i piszących te okropne opinie przyda się doktor Hajkowicz ;)

A gdzie są pieniądze na święta? W każdej firmie coś dają A w mti standardowo nic nie ma CAŁA POLSKA SIĘ WSTYDZI ŻE mti to żydzi.

@anonymous

hahaha , jajka by dali chociaż i pento kiełbasy .

@anonymous

Uwierz że nie w każdej ...

Eryk

Sporo dobrego słyszałem o firmie. Podpowiedzcie czy firma aktualnie rekrutuje?

Rekruter
@Eryk

Tak cały czas.. Przychodź dziarsko i składaj CV. Jest bardzo komfortowo i wysoce wyspecjalizowaną kadrę mamy. Ludzie większość też fajni, nikt nie kabluje i wszyscy są dla siebie mili. Po prostu firma idealna.

kaziu

przyjmuja teraz moze do roboty szukam jakiejs gdzie uderzyc?

@kaziu

Widziałem wczoraj w kętrzyńskiej ogłoszenie o naborze do pracy w Reszlu

Aaa

PHILIPS podobno ma zamkniety zostać do października. Ciekawe co tam teraz powstanie. Słyszał już ktoś o tym ?

Ikea

Ikea

@Aaa

Jeśli to prawda to całe biuro z Philipsa przyjdzie do Mti. Jak szczury z tonącego okrętu .To będzie początek końca firmy

@Aaa

Opowieścì o Philipsie są wyssane z palca????Philips ma się bardzo dobrze i nic mu nie grozi.

Basia
@Tereska

Zgadzam się Philips zmienia tylko nazwę.

Co tu się dzieje ?

prawda to że są pierwsi pracownicy na umowach z ransztadu ? prawda to że zatrudniono kogos ukrainy ?

Bv
@Co tu się dzieje ?

Ta firma zeszła na psy i powinna zostać zmieciona z powierzchni ziemi.

@Bv

Podobno Szef Produkcji był niewygodny i jest aktualnie na urlopie. Organki zagrały swoją melodię.

Eustachy

Zięciu mój drogi. Coś ty zrobił z mojej firmy !? Tyle razy ci mówiłem że ludzie są najważniejsi.

byczek
@Eustachy

....a czego się spodziewać po biznesmenie, który sprzedawał Persil na bazarku...wiem Rockeffeler zaczynał od czyszczenia butów, ale to nie ten kaliber :)

Romek

Orkiestra gra do końca świata i jeden dzień dłużej :-)

Trzycha
@Romek

Ten przykład oto obrazuje jak cię potraktują gdy się potkniesz. Zostaniemy wypluci jak guma do żucia. Chyba Tede już nie wróci.

@Co tu się dzieje ?

Jeżeli nawet to praedą jest,że został ktoś zatrudniony z Ukrainy to co z tego?Chyba nie masz nic przeciwko innym nacjom?Tacy sami ludzie jak Ty:)

Trochę poezji

Wisława Szymborska Nienawiść Spójrzcie, jaka wciąż sprawna, jak dobrze się trzyma w naszym stuleciu nienawiść Jak lekko bierze wysokie przeszkody, Jakie to łatwe dla niej - skoczyć, dopaść. Nie jest jak inne uczucia. Starsza i młodsza od nich równocześnie. Sama rodzi przyczyny, które ją budzą do życia. Jeśli zasypia, to nigdy snem wiecznym. Bezsenność nie odbiera jej sił, ale dodaje. Religia nie religia byle przyklęknąć na starcie. Ojczyzna nie ojczyzna - byle się zerwać do biegu. Niezła i sprawiedliwość na początek. Potem już pędzi sama. Nienawiść. Nienawiść. Twarz jej wykrzywia grymas ekstazy miłosnej. Ach, te inne uczucia - cherlawe i ślamazarne. Od kiedy to braterstwo może liczyć na tłumy? Współczucie czy kiedykolwiek pierwsze dobiło do mety? Zwątpienie ilu chętnych porywa za sobą? Porywa tylko ona, które swoje wie. Zdolna, pojętna, bardzo pracowita. Czy trzeba mówić ile ułożyla pieśni. Ile stronic historii ponumerowała. Ile dywanów z ludzi porozpościerała na ilu placach, stadionach. Nie okłamujmy się: potrafi tworzyć piękno. Wspaniałe są jej łuny czarną nocą. Świetne kłęby wybuchów o różanym świcie. Trudno odmówić patosu ruinom i rubasznego humoru krzepko sterczącej nad nimi kolumnie. Jest mistrzynią kontrastu miedzy łoskotem a ciszą, miedzy czerwoną krwią a białym śniegem. A nade wszystko nigdy jej nie nudzi motyw schludnego oprawcy nad splugawioną ofiarą. Do nowych zadań w każdej chwili gotowa. Jeżeli musi poczekać, poczeka. Mowią że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera i śmiało patrzy na przyszłość - ona jedna.

@Trochę poezji

Święta prawda

Gumiś

Współpraca:to wymiana.Jeśli chcecie,żeby ktoś uwzględniał Wasze potrzeby,to musicie sami zrozumieć i uwzględnić potrzeby innych????

W jakiej firmie są ubezpieczenia grupowe pracownikow MTI ?

Maszyna

Witam co do firmy nie mam większych zastrzeżeń ale jeśli chodzi o traki to bardzo bym chciał już go nie pchać traki z pisòwem dają więcej wydajności człowiek po 8 godzinach pracy czuje się tak jak by przerobil tydzień zeby zaciska ale robi cusz rodzina najważniejsza piły ostre dają wiele do życzenia ponieważ jak się zmienia ich 10 przez 8 godzin to nie jest normalne tylko ciągle słyszę za drogo żeby to zrobić więc co dać na spokój i robić pozdrawiam

dyzma
@Maszyna

Racja , a kierownik od was to nie wiem co ten człowiek robi na tym stanowisku , śmiech na sali . współczuje

@Maszyna

oj głupi jesteś i tyle

Żeby ta cała firmę szlak trafił.

Ciebie, żeby trafił!

Hhhhh
@Don

A ty co obrońca firmy? Pewnie jesteś jednym z frajerów lizodupow którzy wychwalaja jaka to wspaniała firma. Mti-międzynarodowe towarzystwo idiotow

@Hhhhh

Nie jestem lizusem ale zwykłmy robiłem, który (usunięte przez administratora) na akordzie źeby utrzymać rodzinę i wolę MTI niż dojazdy do Reszla .

Janusz

Cześć.Chcialbym przekazać ważny komunikat, a mianowicie lubię cycki! Pozdrawiam serdecznie. Hej!

ktoś

Może Pan Dyrektor w końcu odniesie się do opinii i sytuacji ludzi ?

Derektor
@ktoś

Mam nic do powiedzenia. Mam gdzieś doświadczenie, wierność firmie, zaangażowanie itp. Dla mnie liczą się wyniki od psychologów których moja HRka przyprowadziła, liczą się wyniki wyścigu szczurów który moją HRka zapoczątkowała, wogole to chce korporacje stworzyć, wydoić was do cna a gdy coś nie tak będzie to Randstad przyśle mi następnych szczurków. Palę hajs !

Ok

Szkoda Tadzia - spoko gość.

Szu
@Ok

Tadziu wróci. Nie martwcie się. Krzywdy nie będzie..

Zostaw merytoryczną opinię o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. - Kętrzyn

• Jak się pracuje w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 164.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 156, z czego 20 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.