Opinie o 4 Way Logistics Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy 4 Way Logistics Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie 4 Way Logistics Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4 Way Logistics Sp. z o.o. w Warszawa

Firma w bardzo dobrej kondycji , ludzie usmiechnięci , nikt nie narzeka , kasa na czas . Fajna Szefowa , zawsze się można do niej ze wszystkim zwrócić . Oby we wszystkich firma pracowali tacy ludzie .

@Paweł

Oferują stabilne warunki zatrudnienia? Jak z wynagrodzeniem? Dzięki za informacje.

Zarząd
@Marek

Szanowny Panie . Odpowiedzi chętnie udzielimy osobiście , zapraszamy na spotkanie do Firmy. Pozdrawiam Zarżąd Spółki .

Zarząd

Żadna Pani o takim imieniu u nas nigdy nie pracowała , wiemy kto wypisuje te bzdury , sprawdzamy już z jakiego IP wychodzą wiadomości . To żenujące że nie masz odwagi się przedstawić .

Jeździmy z nimi regularnie już od 5lat i pieniążki zawsze na czas. Oj czyżby ktoś im zazdrościł?

klaudia

a moze sie przedstawisz ? Bo tak anonimowo to każdy może napisać takie bzdury .

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie 4 Way Logistics Sp. z o.o..
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Witold

Może słyszał ktoś czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Irek

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Pewnie dlatego tak rzadko piszecie?

Obecny pracownik

Pracuje w tej firmie od 2 lat i jestem bardzo zadowolona! Wszyscy są pomocni, tworzą zgrany i fajny team. Zarząd nie patrzy na pracownika z góry, tylko jest częścią zespołu o co obecnie bardzo trudno na rynku. Widać, że firma stworzona została z pasją, wielkim sercem a przede wszystkim oparta jest na ogromnych doświadczeniu. Wynagrodzenie jest zawsze na czas, a za dobre wyniki pracownik dostaje dodatkowe premie. Co do rozmowy kwalifikacyjnej bardzo dobrze ją pamiętam i bardzo dobrze wspominam :) Zarząd szuka ludzi otwartych, nie bojących się wyzwań, które potrafią wnieść coś do firmy, a nie mających tylko same oczekiwania po 2 minutach rozmowy. Jeżeli ktoś uczciwie pracuje to na pewno będzie zadowolony ze współpracy z 4-WAY. A co do Pani Prezes i reszty zarządu to każdemu życzę takich przełożonych :)

Bolo

Po odbyciu rozmowy ktoś wystawia opinię?

Zenek

Czy tak dobrze się am pracuje w firmie i dlatego przestaliście pisać?

Jest ok, kasa ustalona na czas, atmosfera może być, fajni ludzie.

Rychu

Spedytorzy tak świetnie tutaj zarabiaja że nawet nie muszą robić herbaty w wodzie po pierogach. Lubię reprezentować biedę, zapraszam do 4way lodzistik

Super atmosfera, nie pracuję tu może długo, ale jak narazie bardzo mi się podoba :)

Piter

Byłem w tej firmie krótko, bo sytuacja zdrowotna zmusiła mnie do rezygnacji, ale wspominam ją bardzo dobrze. Sympatyczni ludzie, szefostwo w porządku, atmosfera ok, kasa na czas. Generalnie polecam.

Tosiek

Firmy nie znam ale znam prezesa :)

Arti

firma spoko, polecam

Arek

Hejka, jakieś 2 lata temu pracowałem, nie mam złej opinie o tej firmie, gdyby nie zmiana branży nadal bym współpracował. Dobra atmosfera w pracy to podstawa, a tam tego nie brakowało, oczywiście nikt nie pracuje charytatywnie, ale byłem zadowolony z pensji, niestety dżentelmeni nie zdradzają sum i ja też zachowam dla siebie wysokość mojego wynagrodzenie. Polecam, team przyjazny i wyrozumiałe szefostwo.

Obecny

Ha, ha, ha .... Niektórych opinii to żal czytać. Mam to szczęście, że jestem pracownikiem w 4WL i jak na razie, nie mam zamiaru zmieniać pracy :)

Zadowolony pracownik

Przyszłam do firmy na praktyki z uczelni i ..... już tu zostałam :) Firma super, ludzie też :). Umowa o pracę, pieniądze na czas i wszyscy pomocni :) Nie rozumiem tych, którzy mając dwie lewe ręce i brzydząc się pracą, wydają takie kłamliwe opinie, że w firmie jest źle!!! Wstyd!!!

Piotruś

firma tak beznadziejna że aż żal pisać, szukają ludzi którzy będą odwalać za nich robotę przez 3 miesiące za darmo. Po okresie 3 miesięcy zaproponują ci 1450zł na stanowisku spedytora międzynarodowego w warszawie!!! haha! umowa śmieciowa bez urlopu, chorobowego, ubezpieczenia!! SIC!! super firma!! Unikajcie szerokim łukiem

4Way
@Piotruś

Piotrze, a nie było tak, że stwierdziłeś iż praca w spedycji jest nie dla Ciebie??? Byłeś nastawiony na szybkie pieniądze bez posiadania jakichkolwiek zdolności, umiejętności i doświadczenia. To strach przez Ciebie przemawia, czy życiowe nieudacznictwo??? Praca w spedycji wymaga pokory, a nie buty.

Radosław

Wymagają skończonych studium a nie dają nawet umowy o prace - pracujesz na umowę zlecenie bez ubezpieczenia za mniej niż minimalną krajową haha

4Way
@Radosław

Radosławie, z tego co pamiętam, to Ty nie pracowałeś w 4Wayu na żadnej umowie. Byłeś stażystą który nie wywiązywał się ze swojej pracy i dlatego Urząd Pracy rozwiązał z Tobą umowę. Nie pisz nieprawdziwych opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o 4 Way Logistics Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w 4 Way Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 4 Way Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4 Way Logistics Sp. z o.o.?

4 Way Logistics Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 32 ocen.

4 Way Logistics Sp. z o.o.