Opinie o Nata-2 w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Nata-2. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nata-2 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nata-2 w Warszawa

Iza Nowy wpis

@Raczrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w Nata-2. Chętnie dowiemy się więcej na temat mocnych stron tego pracodawcy. Co możesz doradzić osobom, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy?Merytoryczne wpisy oraz dodatkowe informacje będą dla nich szczególnie przydatne.

Purple Nowy wpis
@Iza

Mocnymi stronami na pewno są: po pierwsze godziny pracy 8-16, od pn-pt, przy czym o 15.59 komputer jest faktycznie wyłączany :). Po drugie atmosfera. Ktoś pisał, że pracują młode dziewczyny, ale to nie jest praca dla emerytki i pracują osoby w podobnym wieku 30-40 lat, dzięki temu jest zgrana ekipa i super atmosfera i po prostu chce się tutaj codziennie przychodzić. Po trzecie po okresie nauki zostajesz Spedytorem. Masz szansę bez doświadczenia nauczyć się nowego zawodu. Także chyba to jasne, że na początku zarobki nie są ogromne, ale po tym początkowym okresie do zarobienia są bardzo dobre pieniądze (jeśli nie zarabiasz, to albo ci się nie chce... albo się nie nadajesz do tej pracy:)). Dodatkowo pieniądze są zawsze na czas. Szef nie wtrąca się w to, co robisz (urzęduje na innym piętrze), samemu ustalasz sobie priorytety i organizujesz czas pracy, przerwy itd., nikt nie stoi z batem nad głową.

Racz Nowy wpis

Jeśli chodzi o Nata-2 to praca faktycznie nie sprawia problemów i zarobki są faktycznie zawsze na czas, mam też nadzieję, że wszyscy rozumiecie, że umowa o pracę jest od pierwszego dnia, więc nie ma się co spierać że jest jakoś inaczej i negatywnie bo nie

nikam Nowy wpis

Pracowałam ponad rok w tej firmie i niestety musiałam wyprowadzić się z Warszawy.Bardzo miło wspominam ten rok pracy , jak dla mnie same atuty - praca 5 dni w tygodniu , godziny pracy super - (czas jeszcze dla dziecka po powrocie do domu ) , wynagrodzenie z góry ustalone - prowizja za każdy transport - nie ukrywam że nie jest to praca dla osób które 8h przesiedza w necie bo nie mają akurat ochoty na pracę.... Trzeba organizowac transporty żeby zarabiać - ale to chyba jasne decydując się na taką pracę.

sylwia

Brak profesjonalizmu w rekrutacji! Na rozmowie dość istotną informacją jest Twoj znak zodiaku- takie pytanie padło na mojej. Padło też pytanie o znajomość języka nikt tego nie sprawdził :) Moim zdaniem strata czasu.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nata-2? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
WW

Każdy pracownik od początku ma płacony procent od prowizji, którą wypracował dla firmy. Im więcej transportów i prowizji tym wyższy procent. O szczegółach dowiesz się na rozmowie:) Dodam jeszcze, że jest to praca dla osoby, która szuka czegoś na stałe nie na chwilę. Oprócz wynagrodzenia myślę, że dużym atutem jest czas pracy, od poniedziałku do piątku w godz 8.00-16.00, oraz fajna atmosfera- przeciwieństwo dużych korporacji...:)

WW

Faktycznie pracują dziewczyny (chociaż nie wszystkie takie młodziutkie bo niektóre ok 40-stki:)),chodzi o to, żeby był zgrany i dopasowany zespół i fajna atmosfera. Sama się zastanawiam o co chodzi z tym wyzyskiem??? Jak zwykle w takich opiniach zero konkretów...Na wynagrodzenie trzeba sobie zapracować, oprócz podstawy ma się udział w zyskach firmy, więc im więcej zrealizowanych transportów tym więcej ty dostaniesz, uważam to za duży plus. A jak sama zauważyłaś firma jest od kilkunastu lat na rynku, więc chyba musi zarabiać...:)

SpryciulkaPL

Bardzo sympatyczna atmosfera pracy trochę zaganiania w sezonie ale ogólnie warto spróbować - mi się udawało - Gorąco polecam;-)

Jola89

Podbijam temat. Co możecie powiedzieć o tej firmie? Dzięki za wszelkie info!!!

Agata88

Hej. Dziewczyny wogule nie ma możliwości zarobku większej kaski?? Po tych komentarzach jestem strasznie zmieszana... Olala długo tam pracowałaś, coś się stało konkretnego, że nie polecasz?

Olala

Czy nie dziwi was to ze poszukuje spedytorow bez doświadczenia i sa same młode dziewzymy? Zarobki kończą się na marnej podstawie. Szef cwany i pewny siebie. Nie polecam.

Co się dzieje w rzeczywistości w tej pracy?

Olala

Nie nie nie polecam. Szef masakra. Poszukuje spedytorów a tak naprawę wykorzystuje i zatrudnia same dziewczyny... Ciekawe dlaczego. Pracowałam 2 miesiące bo tylko tyle dało się wytrzymać.

?

Pracowałam w firmie transportowej nata2 w Warszawie przez dłużysz czas. Nie żadnych szans na rozwój, a szef to [usunięte przez administratora] za najniższą krajową, a przy tym kombinator. Nie polecam nikomu, wystawa ogłoszenia, że poszukuje do pracy biurowej a w rzeczywistości jest to coś innego. Ma ciężki i konfliktowy charakter

Olga

Właściciel [usunięte przez moderatora]. Nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Nata-2 - Warszawa

Nata-2
2.4/5 Na podstawie 12 ocen.
  • ul. Aleksandra Solińskiego 9
    03-599 Warszawa