Opinie o Meliński minuth w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Meliński minuth. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Meliński minuth o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meliński minuth w Poznań

Bartek

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie? Niebyt przychylne opinie piszecie dlatego pytam.

@Bartek

duże zmiany na produkcji, wydaje się, że na duży plus, zobaczymy za jakiś czas

@taki tam
@Nic999

jakie tam zmiany??? od wielu lat zmiany prowadziły do nikond!

@@taki tam

zmiana kierownika na kogoś młodego i z dużym dosiwadczeniem w branży, ocenimy za jakiś czas. reszta bez zmian, niestety

Taki tam

Cześć widzę ze firma szuka kosztorysanta, czy ktoś może sie wypowiedzieć na temat stanowiska i wynagrodzenia ?

Mag
@Taki tam

Bliższych informacji nie posiadam. Ale firma jest kiepska. Szefostwo traktuje nas jak tylko robole, skąpi kase, dużo oczekuje a nic nie daje. Zarobki też slabe.

@Mag

Kolega ma racje. Wg mnie firma się rozsypuje i niewiele jej do tego brakuje.

kandydat na kierownika

Rekrutują kierownika produkcji. Czy ktoś wie dlaczego? Jaka jest tam atmosfera? Pracownik, który kiedyś odszedł wypowiada się bardzo negatywnie. Ale poszukuję aktualnych i prawdziwych informacji. Może ktoś więcej wie i napisze? Dziękuję!

Dendo
@kandydat na kierownika

nic się nie zmieniło, szef zero szacunku do pracowników ale przezt to jego tez nikt nie szanuje. bardzo kiepskie wynagrodzenia i atmosfera, jedyny jego sposób na wykzekwowanie czegoś od pracowników to groźba zwolnienia, porażka :/ ludzie szukają pracy i pewnie od nowego roku znowu się zacznie spora rotacja

Mag

Kiepskie wynagrodzenia

Nick123
@kandydat na kierownika

Firma sie nie rozwija, atosfera slaba i bardzo kiepskie place, Mnustwo ludzi szuka pracy

Stolarz

Wyrzucili mnie a teraz mam się dobrze na umowie o pracę. Praca tylko na działalność gospodarczą, bez płatnego urlopu, bez socjalu, bez porządnej szatni i prysznica wracałem wkurzony do domu. Teraz mam dobre warunki i lepszą stawkę. Nowy kierownik bardzo miły i uprzejmy ale cwaniak tak jak cała firma.

Grafik

Miło i profesjonalnie, nie powiem, pytali się o doświadczenie, o znajomość programów. Kilka pytań technicznych, raczej podchwytliwych.

Ja zadałem pytanie, ile będę zarabiał, oni powidzieli, że 11/12 brutto na godzinę, na umowę o dzieło... Po trzech miesiącach przejdę na własną działalność... Podziękowałem uprzejmie, nach Berlin :)... szkoda czasu na takich cwaniaków.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Asia

Patrząc na ich stronę wciąż kogoś rekrutują. To jest dziwne! Dlaczego? Odpowiedz przychodzi sama! A może ktoś to wie lepiej?

Asia

Byłam kiedyś na spotkaniu rekrutacyjnym. Manager projektu musi umieć wszystko tj. zaprojektować, prowadzić negocjacje klientem, uzgadniać z klientem i produkcją realizacje projektu, kierować montażem (często zagranicą), zajmować się budżetem, powinien znać płynnie angielski i niemiecki itd. A najlepiej jeśli będzie prowadził własną działalność gospodarczą. Ha...ha....ha...

Hanna

Czy ktoś wie, jak wygląda praca praktykanta w Meliński minuth? Obecnie poszukiwany praktykant do działu projektowego. Wszystkie oferty pracy - w tym właśnie ya konkretna - są dostępne na stronie i terenowej firmy. Czy po takich praktykach istnieje realna szansa zatrudnienia?

Hanna

Jak często Meliński minuth przeprowadza rekrutacje?

tak

A wiecie czy wypłata jest w pełni terminowa? Pozdrawiam

Rozmowa o prace na stanowisko specjalisty i co? "A jest pan w stanie założyć działalność gospodarczą?" Żenada!

endles

Witam, firma poszukuje Koordynatora budowy stoisk targowych. Widzę, że ma również projektować. Ile stoisk w miesiącu taka osoba realizuje?

Mariusz jCz

jaki social, konkretne przykłady?

welko

@liks starsznie dużo pytań zadajesz. Poszukaj ofert od nich to się sam dowiesz czy rekrutują teraz czy nie. W kazdej firmie ejst jakaś rotacja, mniejsza czy większa - różnie to bywa, ale wydaje mi się, że u nich co jakiś czas pojawia się nowe ogłoszenie, trzeba być po prostu czujnym jeśli chcesz się do nich dostać.

liks

Widze, że Meliński minuth nie ma tu zbyt wielu aktualnych komentarzy, może jest ktos w stanie napisać, czy w ogóle oni rekrutują nowe osoby? Jesli tak, to jak wyglądają u nich rozmowy kwalifikacyjne? O co pytają ludzi, czy dają np. jakieś testy do rozwiązania lub coś w tym stylu? Pozdrawiam i dziękuję za informacje.

ojojo

No tak... problemem jest to, że jest to rekrutacja ciągła. Rozumiem, jak produkcja się zmienia, ale mając na uwadze, że sprzęt posiadają nie najtańszy klientów nie najbiedniejszych to wypadałoby ustabilizować zatrudnienie. ... Byłem na rozmowie na grafika, stawki pominę bo standardowe jak na takie stanowisko. Umowa: pierwsze 3 miesiące - dzieło, później własna działalność lub wypad, zwany też wylotem, zwolnieniem lub wypowiedzeniem (umowy na pewno nie bo jej nie ma). Jak wytłumaczyłem im, że kiepsko się starają bo autostrada do niemiec blisko a i konkurencja nie śpi to stwierdzili, że od zawsze tak robią... jajkś... dlatego pewnie najwięksi klienci uciekli razem z kierownikiem całego zakładu... nie wnikam... Widać, że ostatnia wiadomość stworzona przez dział marketingu... standardowe kopiuj wklej...

Coś tam wiedzący
@ojojo

Hahaha! Ciekawe bo coś wiem o zatrudnianiu grafików i pisanie że 3 miesiące, a później firma jest delikatnie mówiąc kłamstwem. Nie ma sensu rozpisywać się jak jest faktycznie bo albo nie było Pana na rozmowie albo był Pan conajwyżej w 2012 roku i pisząc w 2014 pamięć już mocno szwankuje. Osób nadających się na to stanowisko w jakiejkolwiek topowej firmie targowej jest bardzo mało, gdyby rzeczywiście był Pan w firmie MM chociaż na rozmowie nawet kilka lat temu i się nadawał do tej pracy to w tej chwili by Pan tam pracował, być może nawet zadowolony z zarobków, a nie wypisywał bzdurki przez pierdółki.

buah ze stolarni
@Coś tam wiedzący

uuu... kolego, skoro jest tak dobrze to odpowiedz mi czym jeździsz... bardzo dobrze można poznać zarobki pracowników patrząc na parking pod firmą :)

stolarz

Niemniej jednak jak MH odszedł to na pewno jest mniej zleceń, bo i kilku fajnych klientów zabrał.

stolarz

Tu nie chodzi, że było złą firmą. Bo atmosfera ok, kasa na czas, wszystko super. Ale zatrudniają na umowy o współpracy, dla niekumatych, jak masz robotę, to ci wyjdzie wypłata z kosmosu (i ją dostaniesz), ale jak latem sezon się kończy to musisz mieć odłożone na ZUS albo zawiesić firmę bo kasy nie będzie. Średnia wychodzi fajna, ale trzeba na początku troche pokokombinować. No i emerytura z tego super nie będzie dla tych co sami nie odkładają.

stolarz

Jak, pan Mariusz już nie pracuje?

włodek

z szefem nie ma kontaktu, raczej z kierownikiem który miewa swoje dni. atmosfera w firmie jest bardzo dobra, od czasu gdy zmienił się kordynator stolarni. (wiadomo wszedzie są gady) lecz nie polecam tej pracy na dłuższą metę

włodek

Zostaw merytoryczną opinię o Meliński minuth - Poznań

• Jak się pracuje w Meliński minuth?

Zobacz opinie na temat firmy Meliński minuth tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meliński minuth?

Kandydaci do pracy w Meliński minuth napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meliński minuth